Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

Just now, המכבייה said:

מכבי כבר הציעה בחלון הזה לבלם מעל 600. ואולי אף יותר. אני כותב את זה לפחות שבועיים...

אתה מדבר על פאפאדופולוס שרגיל להרוויח פי 2 לפחות.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה מדבר על פאפאדופולוס שרגיל להרוויח פי 2 לפחות.

לא, אני מדבר על שם אחר לגמרי מליגה אחרת לגמרי. והוא לא היה היחיד. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי כבר הציעה בחלון הזה לבלם מעל 600. ואולי אף יותר. אני כותב את זה לפחות שבועיים...

מכבי יכולה להציע גם 2.5 מיליון יורו לדקה. אם היא רק רוצה. ההשלכות של זה? דבר אחר לגמרי.

הכוונה שלי הייתה שמכבי יודעים עוד לפני שנכנסים למשא ומתן מה סדרי הגודל שאפשר להגיע והאם זה בכלל רלוונטי.

אם אלו הדרישות של השחקן ומכבי היו מוכנים להציע במקסימום חצי ממה שהשחקן דורש, אז לא התקיים בכלל משא ומתן והכל אחיזת עיניים.

בקיצור לא מאמין שהסיבה שבגללה זה נפל כי "לפתע השחקן דרש 600-700 ומה ציפיתם ממכבי"

גם הפסיץ' הזה לא יגיע.

מהמר שיתחילו חרטוטים על חלאילה של סכנין לקראת הסוף.

איזה מתווה של 20 שחקנים + השאלה + הבטחה לרכישה ב-20 מיליון אירו.

קשה לי להאמין ששחקן מקצועני יעדיף קבוצת תחתית בליגה שנייה בספרד על פנינו. קבוצה שיכולה לשלם גם יותר.

יש מצב שלא היה בכלל בתכניות.

נמתין לסיום החלון.

Just now, Insigne said:

מכבי יכולה להציע גם 2.5 מיליון יורו לדקה. אם היא רק רוצה. ההשלכות של זה? דבר אחר לגמרי.

הכוונה שלי הייתה שמכבי יודעים עוד לפני שנכנסים למשא ומתן מה סדרי הגודל שאפשר להגיע והאם זה בכלל רלוונטי.

אם אלו הדרישות של השחקן ומכבי היו מוכנים להציע במקסימום חצי ממה שהשחקן דורש, אז לא התקיים בכלל משא ומתן והכל אחיזת עיניים.

בקיצור לא מאמין שהסיבה שבגללה זה נפל כי "לפתע השחקן דרש 600-700 ומה ציפיתם ממכבי"

על מה אתה עונה לי. נו באמת. היא הציעה מעל 600 לשחקן שמסתובב סביב הסכומים האלה פלוס, מינוס. ישנם שחקנים שזה יהיה מעט בשבילם וישנם שחקנים שטיפה מעבר לשיא וישחקו עבור חוזים נמוכים ממה שהורגלו. זהו. היה משא ומתן אמיתי ולא הסתייע(כמו בהרבה מקרים). סתם מפציצים ומדמיינים פה מה מכבי יכולה לשלם ומה לא. ללא שום מידע. 

Just now, itanar said:

קשה לי להאמין ששחקן מקצועני יעדיף קבוצת תחתית בליגה שנייה על פנינו. קבוצה שיכולה לשלם גם יותר.

נמתין לסיום החלון.

גם לי. בפועל: הבלם המצטיין שלך, בלם העשור, מיהר לעזוב בשביל להיות בסגל הרחב של סראגוסה. 

3 דקות לפני, snufkin said:

למה בלי שמות? אם זה כבר כנראה לא יקרה איתו? לא תוכל לשתף אותנו?

בלם מהליגה האיטלקית שהיה מושאל ללצ'ה וחזר לבולוניה. זה הסדר גודל

Just now, המכבייה said:

על מה אתה עונה לי. נו באמת. היא הציעה מעל 600 לשחקן שמסתובב סביב הסכומים האלה פלוס, מינוס. ישנם שחקנים שזה יהיה מעט בשבילם וישנם שחקנים שטיפה מעבר לשיא וישחקו עבור חוזים נמוכים ממה שהורגלו. זהו. היה משא ומתן אמיתי ולא הסתייע(כמו בהרבה מקרים). סתם מפציצים ומדמיינים פה מה מכבי יכולה לשלם ומה לא. ללא שום מידע. 

על מה אתה עונה לי....רשמו כאן שואנסיו המועמד רצה 600-700 וזה בכלל לא בנורמה של מכבי, אז עניתי שאין מצב. מכבי לא היו מתחילים משא ומתן בידיעה שהם לא קרובים \ לא יכולים לשלם למועמד.

1 דקה לפני, itanar said:

קשה לי להאמין ששחקן מקצועני יעדיף קבוצת תחתית בליגה שנייה בספרד על פנינו. קבוצה שיכולה לשלם גם יותר.

נמתין לסיום החלון.

מיליון פרמטרים למה שחקן יעדיף לשחק באיזור שלו. היה פה ז'איר שהעדיף(אשה היא חלק מהפרמטרים האפשריים) ועדיין אנשים שואלים את השאלה הזאת. ליגה אירופית זה רק עוד פרמטר. 

1 דקה לפני, בראון said:

בלם מהליגה האיטלקית שהיה מושאל ללצ'ה וחזר לבולוניה. זה הסדר גודל

הסימן של הכף יד זה כאילו האזהרה מטרולים? קטלני.

2 דקות לפני, Insigne said:

על מה אתה עונה לי....רשמו כאן שואנסיו המועמד רצה 600-700 וזה בכלל לא בנורמה של מכבי, אז עניתי שאין מצב. מכבי לא היו מתחילים משא ומתן בידיעה שהם לא קרובים \ לא יכולים לשלם למועמד.

אוקיי. סורי. אז אמרתי- מכבי כבר הציעה מעל 600 בחלון הזה.