Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

1 דקה לפני, snufkin said:

אני מאמיןש הם עבדו ולא הצליחו. כל מי שחושב כאן שלהביא זרים לישראל ברמה שדוניס יאשר זה משהו שיכל לעשות כל אחד, גם בלי רקע בתחום, טועה

אחרי הקיץ הזה אף אחד לא חושב שזה משהו שכל אחד יכול לעשות, ובגלל זה דורשים פה מנהל ספורטיבי או מנכל.

כמו שאתם רואים בתמונות, מרשימים מאוד, הלוואי יחתמו.

ויביאו עוד בונוס זר על העמדה של דן ביטון, כי לא נראה שהסרבי הפצוע כבר שכחתי את שמו חוזר לשחק.

52 דקות לפני, הנדון said:

כבר לא מסוגל לשמוע יותר את החארטה הזאת שכל קבוצה בליגה עם מכסת זרים ואנחנו הקבוצה היחידה בעולם שלא מצליחה להביא אף שחקן זר אחד. ההתנהלות בקיץ הזה והיחס לאוהדים ראוי כמעט לכל ביקורת.

כל ההבדל בעיני הוא מידת המעורבות של הבעלים וחוסר תקיעות כשזה מגיע אליו. אנחנו מגיעים לימים האחרונים כי כנראה לא בער עד עכשיו. 

יש לי גם דוגמא רלוונטית שלא אחשוף איך מכבי וחיפה הגיבו בקשר לאינפורמציה על אותו שחקן. 

כן כן מנג'ר נראה טוב , יוטיוב גם סבבה.

למה לא שיחקו לאחרונה???????

את טב"ח שאנחנו מכירים, ויודעים כמה איכותי הוא היה לא רצינו , כי לא שיחק... מה אנחנו יודעים על הפשיץ' הזה???? שיש לו דופק?!?!

30 דקות לפני, zeudemort said:

אם יצחקי לא מצליח לבצע את התפקיד שלו ופוגע במועדון אז כן, שיפטרו אותו גם בשיחת טלפון מבחינתי.

אף אחד כאן לא חף מתוצאות, ואם אדם לא מסוגל לבצע את העבודה שלו כמו שמצופה ממנו אז אולי צריך לשקול מחדש את העסקתו.

חף מתוצאות?

לגרסתך, למה יצחקי פוגע במועדון? אדם שלא מסוגל לבצע את עבודתו? אנחנו מדברים על יצחקי?

לא הבנתי. לדעתך יצחקי הוא הבעלים של הקבוצה? יצחקי מקבל ההחלטות הבלעדי והיחידי?

יצחקי עובד במתווה שהוגדר לו, הוא עוד פיון ב"הנהלת" מכבי.

יצחקי יכול גם להציע את זלאטן ומסי, בסוף היום מיטשל גולדהאר מחליט. יצחקי גם אשם שלא היה מאמן? שאין מנכ"ל?

אתם חושבים שיצחקי רוצה להיכשל בתפקידו? יצחקי על תקן ממליץ, כל השאר זה גולדהאר. 

https://twitter.com/NZenziper/status/1312690626388004865?s=19

‏אחרי חשיפת ynet על המגעים המתקדמים בין מכבי תא לאלכסנדר פשיץ׳, מתברר כי החלוץ הסרבי על סף סיכום במועדון. על פי טיוטת חוזהו שכבר כוללת את חתימתו, הוא ירוויח 400 אלף יורו לעונה. נודע שמכבי ניסתה לצרפו מספר פעמים בשנים האחרונות, אולם מחירו היה גבוה. התקבל אישור מהרשויות להגעתו בסגר

23 דקות לפני, snufkin said:

אני מאמיןש הם עבדו ולא הצליחו. כל מי שחושב כאן שלהביא זרים לישראל ברמה שדוניס יאשר זה משהו שיכל לעשות כל אחד, גם בלי רקע בתחום, טועה.

המסקנה הכי חשובה מהחלון הזה היא שחייב מנכ"ל/מנהל מקצועי רציני ועם ניסיון מוכח. 

לכל מי שטען שגולדהאר לא משקיע וזו הסיבה שלא הגיעו זרים, הנה הפרזומים כל הזרים האלו מראים שיש כסף ויש הצעות ויש מו"מ והיו גם לאורך כל הקיץ רק שלא הצליחו. זה מה שטענתי כל הזמן

גם אני טענתי שיש הרבה הצעות ומשאים ומתנים. ואז, זה נתקע בדרך אליו. עזוב, יש לי דוגמאות שאני לא יכול לחשוף. זה מתעורר עכשיו כי פשוט לא ניתן לדחות את זה יותר.

אם אתה במקום יצחקי(נניח) , הפון שלך לא מפסיק לצלצל כל הקיץ. הסוכנים רוצים אותך לא פחות מאשר אתה צריך אותם. אבל ניתן לקדם, על שלב מסויים. שם זה נתקע ומתמסמס. זאת הסיטואציה. 

3 דקות לפני, dvirtop said:

את טב"ח שאנחנו מכירים, ויודעים כמה איכותי הוא היה לא רצינו , כי לא שיחק... מה אנחנו יודעים על הפשיץ' הזה???? שיש לו דופק?!?!

לא הבנתי אתה חושב שיבואו אלייך שחקנים ברמה הזאת בחינם אחרי ששיחקו שנה שלמה? 

הבלם שיחק והחלוץ חתם בקבוצה עם חלוצים ברמה מאוד גבוהה ולא מצא את מקומו. כמו בלקמן למשל שלא שיחק בעונה שעברה כמעט כי הוא היה חלש לדעת המאמן. 

החלוץ הבקיע לפני שנתיים 25 גולים בליגה טובה משלנו. הוא לא שכח לשחק.

6 דקות לפני, dvirtop said:

בקבוצות המפרץ ההתאקלמות לא קלה ויש מלא שחקנים איכותיים זרים שמגיעים, לא פשוט לשחק.

יש כלכך הרבה משתנים בדברים האלו ובדר"כ לא יגיעו לפה שחקנים בכושר ששיחקו בקבוצות אם אתה רוצה שמות מוכחים.

כל עוד הסיבה שהם לא שיחקו הן לא בריאותיות, אני בעד להביא.

מאוד התרשמתי, כמו שאנחנו אוהבים להגיד, אלה זרים מעל הליגה, יאלה, מחזיק אצבעות לערב, רוצים פושששששש!

9 דקות לפני, המכבייה said:

גם אני טענתי שיש הרבה הצעות ומשאים ומתנים. ואז, זה נתקע בדרך אליו. עזוב, יש לי דוגמאות שאני לא יכול לחשוף. זה מתעורר עכשיו כי פשוט לא ניתן לדחות את זה יותר.

אם אתה במקום יצחקי(נניח) , הפון שלך לא מפסיק לצלצל כל הקיץ. הסוכנים רוצים אותך לא פחות מאשר אתה צריך אותם. אבל ניתן לקדם, על שלב מסויים. שם זה נתקע ומתמסמס. זאת הסיטואציה. 

כל הכבוד לך על ההתמדה. אנשים או מסרבים להכיר במציאות או לא מסוגלים להגיד אותה בקול רם.

12 דקות לפני, Insigne said:

חף מתוצאות?

לגרסתך, למה יצחקי פוגע במועדון? אדם שלא מסוגל לבצע את עבודתו? אנחנו מדברים על יצחקי?

לא הבנתי. לדעתך יצחקי הוא הבעלים של הקבוצה? יצחקי מקבל ההחלטות הבלעדי והיחידי?

יצחקי עובד במתווה שהוגדר לו, הוא עוד פיון ב"הנהלת" מכבי.

יצחקי יכול גם להציע את זלאטן ומסי, בסוף היום מיטשל גולדהאר מחליט. יצחקי גם אשם שלא היה מאמן? שאין מנכ"ל?

אתם חושבים שיצחקי רוצה להיכשל בתפקידו? יצחקי על תקן ממליץ, כל השאר זה גולדהאר. 

תשים לב שכתבתי אם הוא לא מצליח לבצע את עבודתו.

בין אם הוא אפסנאי או המנכל, לאדם שלא יכול לבצע את העבודה שלו כמו שנדרש ממנו לא מגיע רחמים.

אני לא הפלתי הכל על יצחקי, ואני גם לא חסכתי ביקורות מגולדהאר ומשרון תמם, אבל כרגע יצחקי הוא הדמות הספורטיבית הכי בכירה במועדון עד כמה שידוע לנו, וטבעי שהאשמה תיפול עליו.

אני לא יודע אם איזה "חלוצים גדולים", הוא נאבק על מקום בערב הסעודית, אבל קוריאה בדקתי, שני חלוצים קוראנים מצ'וקמקים. אם נטו בגלל יכולת הוא לא הצליח לקבל הרכב מולם... זה סוס מת גבירותיי ורבותיי.

אני ממש מפחד שהוא במצב דמארי- טכנית התאושש מהפציעות, אבל בפועל נכה שצריך לפרוש. 

או אולי הוא ב"פרישה מנטאלית", כמו הרבה כוכבים שקורסים כשהם עוברים למפרץ או למזרח, גם מזה לא פשוט להתאושש.

1 דקה לפני, dvirtop said:

אני לא יודע אם איזה "חלוצים גדולים", הוא נאבק על מקום בערב הסעודית, אבל קוריאה בדקתי, שני חלוצים קוראנים מצ'וקמקים. אם נטו בגלל יכולת הוא לא הצליח לקבל הרכב מולם... זה סוס מת גבירותיי ורבותיי.

או אולי הוא ב"פרישה מנטאלית", כמו הרבה כוכבים שקורסים כשהם עוברים למפרץ או למזרח, גם מזה לא פשוט להתאושש.

אמרו שהוא משחק בקבוצה של החלוץ היקר שדוניס רצה להביא לא?

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

כל עוד הסיבה שהם לא שיחקו הן בריאותיות, אני בעד להביא.

מאוד התרשמתי, כמו שאנחנו אוהבים להגיד, אלה זרים מעל הליגה, יאלה, מחזיק אצבעות לערב, רוצים פושששששש!

לא הספיקו לך ראדוניץ' וניקוליץ'?

2 דקות לפני, dvirtop said:

יפה שכבר החלטת שהוא סוס מת כשאין לך מושג עליו ועל הליגות בהם הוא שיחק.

אולי חשבת שקבאני יבוא לפה.

גם אמאדור עונה ראשונה היה מזעזע ובעונה השנייה אחד הבלמים הכי טובים שהיו בארץ.

לפעמים לוקח לשחקנים זמן להתאקלם. זה ששחקן לא הצליח בקבוצה מסוימת לא אומר שהוא לא יצליח פה

Just now, מכביסט לעד said:

יפה שכבר החלטת שהוא סוס מת כשאין לך מושג עליו ועל הליגות בהם הוא שיחק.

אולי חשבת שקבאני יבוא לפה.

ממש לא החלטתי. אני מחפש עליו חומר, בנתיים אין הסבר הגיוני למה לא שיחק.

אולי במקום ספקולציות, מישהו יכול לשפוך קצת אור...