Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

2 דקות לפני, yellow&blue said:

חיכו לראות אם גונבים בטעות ליגת אלופות ואז היו מכוונים לרכש יותר רציני

אני בטוח. בדיוק כמו שחיכו לראות אם עוברים את סודובה, אחר כך התחרטו וחיכו לברסט אחר כך חיכו לראות אם נעבור את זלצבורג ובסוף חיכו לראות את ההגרלה. 

אם קיקי יגיע זה יהיה חותמת על הקיץ הכשלוני הזה ולא בגלל השחקן

זה בגלל שיש לו נציגים בארץ ותאכלס יכלו להחתים אותו ביוני, תיאורטית לא יודע לגבי היכולות שלו, הוא משחק בליגה גנרית יחסית ומקום 11 בה, הוא גם הוצע לחצי ליגה מן הסתם וזה אומר שפשוט אין לאף אחד כיוון והחליטו לעבוד עם הכיוון הכי פשוט שיש.

זה לא שחקן מעל הליגה לדעתי.

Just now, erantheking21 said:

אם קיקי יגיע זה יהיה חותמת על הקיץ הכשלוני הזה ולא בגלל השחקן

זה בגלל שיש לו נציגים בארץ ותאכלס יכלו להחתים אותו ביוני, הוא הוצע לחצי ליגה וזה אומר שפשוט אין לאף אחד כיוון והחליטו לעבוד עם הכיוון הכי פשוט שיש.

לא בא להגן על ההתנהלות הקיץ, אבל יכול להיות שהיא בתחתית הרשימה ורק כאשר לא הצליחו להביא משהו טוב יותר הביאו אותו כי הוא עדיף מכלום. 

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, גם אם קיקי יגיע וגם אם ואן דייק יגיע זה לא ישנה את הכישלון של הקיץ הזה, אז ההודעות של "סתם נבהלתם", "איזה לחוצים" וכל אלה לא רלוונטיות.

היינו צריכים להיות כבר לפני שבועיים עם בלם ברמה גבוהה, ווינגר, וחלוץ ברמה גבוהה. יש שיאמרו גם שהיה צריך להגיע מגן ימני.

למה? לוח הזמנים טוב לנו. משחק עוד שלושה שבועות. רכש איכותי לשתי העמדות ואני לא רואה נזק גדול מאד.  

6 דקות לפני, YoC said:

לא בא להגן על ההתנהלות הקיץ, אבל יכול להיות שהיא בתחתית הרשימה ורק כאשר לא הצליחו להביא משהו טוב יותר הביאו אותו כי הוא עדיף מכלום. 

בדיוק. 

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, גם אם קיקי יגיע וגם אם ואן דייק יגיע זה לא ישנה את הכישלון של הקיץ הזה, אז ההודעות של "סתם נבהלתם", "איזה לחוצים" וכל אלה לא רלוונטיות.

היינו צריכים להיות כבר לפני שבועיים עם בלם ברמה גבוהה, ווינגר, וחלוץ ברמה גבוהה. יש שיאמרו גם שהיה צריך להגיע מגן ימני.

מסכים

9 דקות לפני, YoC said:

הוא בוודאות לא האופציה הראשונה או השניה. היה אפשר להביא אותו כבר לפני חודשיים, ניסו שחקנים אחרים ועדין נראה לי שמנסים את הפורטוגלי. 

אם אין ברירה, הוא בהחלט עדיף על כלום. בכסף קטן אתה מקבל כאן פוטנציאל גדול ובלי סיכון כי יש אופציית רכישה אחרי שנה. יצליח? הרווחת בגדול. לא יצליח? עדיף מכלום.

מקווה שיש מועמד דומה גם בגזרת החלוץ כי לסחוב 2 מסגרות עם שחקן שמחזיק טץ הצד אחרי 60 דקות ובלקמן

5 דקות לפני, המכבייה said:

למה? לוח הזמנים טוב לנו. משחק עוד שלושה שבועות. רכש איכותי לשתי העמדות ואני לא רואה נזק גדול מאד.  

כי היינו במרחק פנדל מלא להיות באירופה, כי הפסדנו בליגה פעמיים וכי גם אם השמועות נכונות מדובר רק על בלם (ולא יותר מדי איכותי, אם כי אני לא ממהר לפסול) ועדיין אנחנו עם בלקמן ושכטר כחלוצים. 

אתה גם מתעלם מעוד זר אחד לפחות שיכולנו והיינו צריכים להביא, מהסאגה עם גולסה, מהעיכוב בהחתמת המאמן. אם צריך לתת ציון על הקיץ זה 3/10 רק בגלל גולסה וביטון.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי היינו במרחק פנדל מלא להיות באירופה, כי הפסדנו בליגה פעמיים וכי גם אם השמועות נכונות מדובר רק על בלם (ולא יותר מדי איכותי, אם כי אני לא ממהר לפסול) ועדיין אנחנו עם בלקמן ושכטר כחלוצים. 

אתה גם מתעלם מעוד זר אחד לפחות שיכולנו והיינו צריכים להביא, מהסאגה עם גולסה, מהעיכוב בהחתמת המאמן. אם צריך לתת ציון על הקיץ זה 3/10 רק בגלל גולסה וביטון.

ועם בלם וחלוץ היינו עם שש נקודות? לא חושב. הפוקוס היה על אירופה ושם הצלחנו. שנה שעברה היינו עם 4 משש והודחנו בבושת פנים מול קבוצת מ.  לא כתבתי שלא היה נזק בכלל אלא לא גדול. לא חושב שהיינו אי פעם עם 6 זרים. אם נביא 2 חשובים, ניהיה עם 5 כולל ניקוליץ. וגררו שרשום. זה עדיף מלא להביא. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפסדנו רק פעם אחת בליגה 

4 דקות לפני, המכבייה said:

ועם בלם וחלוץ היינו עם שש נקודות? לא חושב. הפוקוס היה על אירופה ושם הצלחנו. שנה שעברה היינו עם 4 משש והודחנו בבושת פנים מול קבוצת מ.  לא כתבתי שלא היה נזק בכלל אלא לא גדול. לא חושב שהיינו אי פעם עם 6 זרים. אם נביא 2 חשובים, ניהיה עם 5 כולל ניקוליץ. וגררו שרשום. זה עדיף מלא להביא. 

לא יודע עם כמה נקודות היינו עם חלוץ ובלם. אי אפשר לדעת. 

לא היינו כמעט אף פעם עם שש זרים ובזכותנו מותר בכלל שש זרים. זה שאנחנו רגילים לזה לא אומר שזה טוב. 

אם נביא 2 חשובים זה עדיף מכלום? ברור. כרגע גם זה לא קורה. אני קונה עכשיו שזה יקרה.

5 דקות לפני, AVIKUK12 said:

הפסדנו רק פעם אחת בליגה 

לא יודע מה איתך, אבל מבחינתי אין הבדל גדול בין תיקו להפסד נגד בני יהודה.

33 דקות לפני, המכבייה said:

הציפייה זה שהרכש ישחק 2-3 משחקים לפני עם הקבוצה

3 דקות לפני, שער שש said:

כן בן אדם יוותר על מיליון יורו בעונה כי לא מביאים לו שחקנים.

כל הצוות ביחד מרוויחים מליון אירו,לא?