Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

2 דקות לפני, קובי השועל said:

ההטרלה היומית?

אה אתה מטריל בכוונת תחילה? חשבתי שאתה באמת מאמן לכל הגולסה יחתום שבוע הבא , הזר הזה יחתום ההוא, הזר הזה יחתום מחר. יפה שלא הרמת ידיים אחרי כל כך ניסיונות  ואינשאללה שאתה צודק וזה יקרה סוף סוף כמובן.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תעשה מה שאתה רוצה. אני לא חושב שזה עושה יותר מעוד הודעה גנרית.

מה הטעם בנושא העברות בלי קצת שמועות הדלפות דיווחים. זיינתם את המוח כבר, כמה אפשר.

17 דקות לפני, קובי השועל said:

קיקי או פרדריקו וננסיו יגיעו.

באיזה שנה? 

11 דקות לפני, itanar said:

קיקי זה זר לרעננה.

אם הוא מגיע שיבוא עם בלם נוסף, אחרת לפי הסרטונים עליו זו בדיחה.

טוב אחי, בבלומפילד הוא היה הכי טוב על המגרש, בסרטון 9 דקות הראה איכויות פיזיות שאין לאף בלם בליגה, ועל סמך 5 טעויות (שאני יכול למצוא גם אצל ראמוס ו-וראן) אתה קובע שהוא שווה לרעננה. 

15 דקות לפני, yellow&blue said:

ברור שיגיע חיזוק.

מחתימים את פרדריקו ואורחאו וזה מספיק לקחת אליפות בליגת פח הזאת.

לאירופה זה יספיק לקמפיין מכובד ספק לעליה.

אורחאו בסגל לאס פלמאס היום על פי שורה.

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

באיזה שנה? 

טוב אחי, בבלומפילד הוא היה הכי טוב על המגרש, בסרטון 9 דקות הראה איכויות פיזיות שאין לאף בלם בליגה, ועל סמך 5 טעויות (שאני יכול למצוא גם אצל ראמוס ו-וראן) אתה קובע שהוא שווה לרעננה. 

קיקי הוצע לחצי ליגה, זה שחקן שיש לו מתווכחים ישראלים הוא יכל לחתום פה מזמן, הוא משחק בליגה פחות טובה מישראל ומקום 11, בשבילו להגיע למכבי זה כמו להגיע לאולימפיאקוס.

Just now, קובי השועל said:

מה הטעם בנושא העברות בלי קצת שמועות הדלפות דיווחים. זיינתם את המוח כבר, כמה אפשר.

מסכים לגבי הזיוני מוח. יש לנו יומיים (אני מקווה) לסבול את זה, אבל זה לא כל כך מזיז לאנשים יותר הדיווחים שלך בין אם זה נכון ובין אם זה חרטא.

2 דקות לפני, המכבייה said:

היה גם בסגל בשני המשחקים הראשונים ושיחק כ20 דקות בשניהם ביחד. לא חושבת שהוא החלוץ שיגיע (ויגיע חלוץ לדעתי)

יגיעו 5 זרים חדשים, מהם 2 ספרדים לחזק את סבוריט > יגיעו בטוח בלם וחלוץ, רוב הסיכויים גם קשר אמצע ווינגר > בלם וחלוץ בדרך > יגיע לפחות בלם עד שלישי > פיבן חוזר לאימונים!

2 דקות לפני, המכבייה said:

חוזה של 1.2M יורו ולא יהיה בסגל? חושב שאם לא ישחק היום סיכוי טוב שהם ירצו להפתר לפחות מ40% מהחוזה שלו.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

חוזה של 1.2M יורו ולא יהיה בסגל? חושב שאם לא ישחק היום סיכוי טוב שהם ירצו להפתר לפחות מ40% מהחוזה שלו.

נקווה למתווה השאלה עם אופציה רכישה והשתתפות בשכר.

18 דקות לפני, קובי השועל said:

ההטרלה היומית?

אתה חייב להבין משהו אחי. גם אני קיבלתי שמועות על מומ מתקדם עם קיקי. אני מניח שחלק לא קטן כאן קיבלו מכל מיני גורמים. הנקודה היא, שאתה היחיד שכותב את זה בכזאת נחרצות שאחד מהם יגיע, וטועה שוב ושוב רק כדי שאיזו פעם אחת זה אכן יקרה ותוכל להגיד איזה תותח אני, אני כתבתי על זה ראשון בפורום, כאילו אתה תומר לוי

אז די. חאלס. אתה יכל לכתוב ששמעת על מו"מ שאתה מקווה שיבשיל ויחתום, אבל חאלס עם הנחרצות. חצי פורום כאן מקבל את השמועות שאתה מקבל בוואטסאפ כל הזמן.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

אני לא אחשוף בוודאות את מה שקיבלתי, ע"מ לא להוסיף את האש עליי במידה והמידע שגוי. תמתינו פשוט ותגלו.

איזה כיף למי שיודע? 

2 דקות לפני, snufkin said:

אתה חייב להבין משהו אחי. גם אני קיבלתי שמועות על מומ מתקדם עם קיקי. אני מניח שחלק לא קטן כאן קיבלו מכל מיני גורמים. הנקודה היא, שאתה היחיד שכותב את זה בכזאת נחרצות שאחד מהם יגיע, וטועה שוב ושוב רק כדי שאיזו פעם אחת זה אכן יקרה ותוכל להגיד איזה תותח אני, אני כתבתי על זה ראשון בפורום, כאילו אתה תומר לוי

אז די. חאלס. אתה יכל לכתוב ששמעת על מו"מ שאתה מקווה שיבשיל ויחתום, אבל חאלס עם הנחרצות. חצי פורום כאן מקבל את השמועות שאתה מקבל בוואטסאפ כל הזמן.

דווקא לא בוואטסאפ..

אני חושב שמי שהתעקש על גולסה שכולכם זרקתם אותו לחיפה ולרחבי אירופה למרות הצעות יפות שקיבל, צריך להעריך אותו קצת יותר(הוא גם די קרוב אליי אישית אבל זה לא האישיו). פשוט עם הטירוף שיש במכבי סביב רכש קשה לי מאוד מאוד להאמין שבסוף לא יגיע כלום. זה יהיה כישלון ניהולי ברמת הכבירי.

שמועות מקומם בנושא הזה לא? אוקיי לפעמים טועים, לפעמים צודקים. על זה צריך להתבסס הדיון ולא על כל הבילבולי מוח שרצים כאן בימים האחרונים.

אגב, גם אם קיקי יגיע וגם אם ואן דייק יגיע זה לא ישנה את הכישלון של הקיץ הזה, אז ההודעות של "סתם נבהלתם", "איזה לחוצים" וכל אלה לא רלוונטיות.

היינו צריכים להיות כבר לפני שבועיים עם בלם ברמה גבוהה, ווינגר, וחלוץ ברמה גבוהה. יש שיאמרו גם שהיה צריך להגיע מגן ימני.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אגב, גם אם קיקי יגיע וגם אם ואן דייק יגיע זה לא ישנה את הכישלון של הקיץ הזה, אז ההודעות של "סתם נבהלתם", "איזה לחוצים" וכל אלה לא רלוונטיות.

היינו צריכים להיות כבר לפני שבועיים עם בלם ברמה גבוהה, ווינגר, וחלוץ ברמה גבוהה. יש שיאמרו גם שהיה צריך להגיע מגן ימני.

חיכו לראות אם גונבים בטעות ליגת אלופות ואז היו מכוונים לרכש יותר רציני

Just now, קובי השועל said:

דווקא לא בוואטסאפ..

אני חושב שמי שהתעקש על גולסה שכולכם זרקתם אותו לחיפה ולרחבי אירופה למרות הצעות יפות שקיבל, צריך להעריך אותו קצת יותר(הוא גם די קרוב אליי אישית אבל זה לא האישיו). פשוט עם הטירוף שיש במכבי סביב רכש קשה לי מאוד מאוד להאמין שבסוף לא יגיע כלום. זה יהיה כישלון ניהולי ברמת הכבירי.

שמועות מקומם בנושא הזה לא? אוקיי לפעמים טועים, לפעמים צודקים. על זה צריך להתבסס הדיון ולא על כל הבילבולי מוח שרצים כאן בימים האחרונים.

לא משנה אם בוואטסאפ או דרך קופסת אשל. המידע מגיע לעוד אנשים. הבעיה איתך שאתה כותב על כל דבר בצורה כל כך נחרצת וזה מרגיז כי כתב טעית המון (על גולסה כתבת חותם מחרתייל וחתם אחרי חודש). הדברים האלו כל כך שבריריים ותלויים בכל כך הרבה משתנים שאלא אם ראית את השחקן במשרדי מכבי מצטלם עם שרוו תמם, אתה יכל להסתייג ולכתוב שיש שמועות על מומ עם קיקי. לא "אחד מהם יחתום" . לא "גראלדש נשאר" לא "עד סוכות א' יחתמו 2 זרים".  אין בזה טעם, פה זה לא one