Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

האמת מעניין מה היה קורה ביציע בכל הסיפור עם מיכה, ובמיוחד כשהוא עזב. 

11 עם שירים למיכה ואצילי

בוז מ-2 ושאר האצטדיון מעורב

כולל קללות בין האוהדים

5 דקות לפני, YoC said:

11 שנים מאז שהוא רכש את הקבוצה, הביא עשרות הישגים, רגעי אושר ותארים לקבוצה, קידם את מחלקת הנוער בכמה וכמה דרגות קדימה ובעיקר החזיר את הצבע למועדון, את האטרקטיביות שלו. 

זה עלה לו הון תועפות, שלא בטוח שבא לו להמשיך ולהשקיע בפרט בתקופה כלכלית קשה כמו היום, ייתכן שגם מדובר בעייפות החומר, במילים אחרות, אולי מיצה את זה וממשיך לתת את המינימום מבחינתו שזה עדיין יותר מהמקסימום שנקבל מבעלים אחרים אז כל עוד הוא פה פורמלית אני רגוע, גם בלי רכש ובלי סיכוי ממשי לאליפות בסגל הנוכחי, העיקר שישאר פה ולא נחזור לימי לוני, מימון חיצוני של עסקאות, זרים הזויים וכישלון מקצועי מהדהד עונה אחרי עונה. 

מקווה מאוד שהוא ישאר גם אם זה חצי קלאץ'

ברור ולגמרי. כרגע, המינימום שלו הוא יותר מהמקסימום של כל הבעלים האחרים בליגה.

והלוואי וזאת סתם פראנויה שלי. הלוואי והאשם הוא בשכירים של המועדון שפשוט עושים עבודה מחורבנת.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

11 עם שירים למיכה ואצילי

בוז מ-2 ושאר האצטדיון מעורב

כולל קללות בין האוהדים

ואז מקבלים שיוויון מחדרה. 

18 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

שרן ייני ובלקמן זה לא פיתוח של בית"ר ת"א. שם החולשה ושם אין חיזוק. אין שום קשר לבית"ר ת"א. 

גררו, חנציס, עמית גלזר, קארצב. בלטקסה קצת יוצא דופן כי הוא נרכש אבל עדיין הושאל כמה שנים. 

לא אומר שזה נכון, עדיין היינו צריכים זרים אבל מה אני יודע, אולי פטריק ויצחקי חושבים שהם מספיק טובים.

3 דקות לפני, Keano said:

גררו, חנציס, עמית גלזר. בלטקסה קצת יוצא דופן כי הוא נרכש אבל עדיין הושאל כמה שנים. 

לא אומר שזה נכון, עדיין היינו צריכים זרים אבל מה אני יודע, אולי פטריק ויצחקי חושבים שהם מספיק טובים.

אם ככה הם חושבים, אולי "לחשוב" זה לא התפקיד שלהם.

2 דקות לפני, Keano said:

אבל מה אני יודע, אולי פטריק ויצחקי חושבים שהם מספיק טובים.

אם זה המצב אז צריך מקבלי החלטות אחרים באופן דחוף. אפשר לקדם צעירים אבל לא על חשבון שחקנים יותר טובים או תארים. אנחנו מכבי תל אביב לא מכבי פ"ת שכל המטרות שלה זה מכירת שחקנים ואולי לגנוב מקום בפלייאוף עליון.

1 דקה לפני, הנדון said:

אם זה המצב אז צריך מקבלי החלטות אחרים באופן דחוף. אפשר לקדם צעירים אבל לא על חשבון שחקנים יותר טובים או תארים. אנחנו מכבי תל אביב לא מכבי פ"ת שכל המטרות שלה זה מכירת שחקנים ואולי לגנוב מקום בפלייאוף עליון.

ואן לייבן הוכיח את עצמו בנוער, נותנים לו קרדיט. בוא נראה איך תיגמר העונה.

13 דקות לפני, Armagedon said:

הבלם היווני פאפאדופולוס שהוזכר בהקשר מכבי הוצע לדינמו בוקרשט.

ג'ימס לורנס הושאל בשנית לסט פאולי מהליגה השניה בגרמניה.

מה עם הפורטוגלי?

אין לי חדשות לגביו...

עוד עדכונים:

טיאגו אילורי שהוצע למכבי, סיכם בטרזנספור הטורקית.

דימיטריס גוסטאס שהוצע למכבי, קיבל הצעה רשמית מבוורן הבלגית (החתימו לאחרונה את ג'ורג' מנדז'ק ששיחק בחיפה).

היחידים שאין מידע חדש עליהם בחלון זה גבי קיקי והפורטוגלי ונאנסיו.

אע"פ שנראה שכבר אין סיכוי שיגיע רכש הזה.

טוב אז בימים האחרונים השתכנעתי שלא יגיע רכש הקיץ ועכשיו אני שואל מה עכשיו? מה הציפיות?

כי אליפות בסגל הנוכחי בשילוב עם אירופה אין לנו שום סיכוי לקחת, ועם היכולת של הקבוצה בפתיחת הליגה מקום שני נראה כמו המקסימום שאפשר שלהוציא מהסגל הזה. (להזכירכם הקבוצה לא התחזקה מאז והיא באותו סגל שהוציא 1 מ-6 נגד בני יהודה ופ''ת למרות כל השקרים של חלק מחברי הפורום שהבטיחו רכש)

15 דקות לפני, LL6 said:

טוב אז בימים האחרונים השתכנעתי שלא יגיע רכש הקיץ ועכשיו אני שואל מה עכשיו? מה הציפיות?

כי אליפות בסגל הנוכחי בשילוב עם אירופה אין לנו שום סיכוי לקחת, ועם היכולת של הקבוצה בפתיחת הליגה מקום שני נראה כמו המקסימום שאפשר שלהוציא מהסגל הזה. (להזכירכם הקבוצה לא התחזקה מאז והיא באותו סגל שהוציא 1 מ-6 נגד בני יהודה ופ''ת למרות כל השקרים של חלק מחברי הפורום שהבטיחו רכש)

בחלון ההעברות האנגלי שחקנים חותמים גם 2 דקות לסיום החלון, אין מה לסגור את הבאסטה יומיים לפני. עדיין בטוח שיחתמו פה לפחות 2 זרים.

16 דקות לפני, LL6 said:

להוציא כמה שיותר נקודות באירופית וכרטיס לאירופה לעונה הבאה. 

מישה מסוגל להגיד בלב שלם ובכנות שלוקחים אליפות עם הסגל הזה בשילוב עם בתים באירופה? שום סיכוי פיזי לעשות את זה.

Just now, הנדון said:

מישה מסוגל להגיד בלב שלם ובכנות שלוקחים אליפות עם הסגל הזה בשילוב עם בתים באירופה? שום סיכוי פיזי לעשות את זה.

לפחות עד מחזור 3 בליגה אירופאית אין לך ליגה בארץ  

14 דקות לפני, הנדון said:

כרגע אין ליגה, אז זה לא פקטור בכלל השילוב 

6 דקות לפני, קאוביין said:

לפחות עד מחזור 3 בליגה אירופאית אין לך ליגה בארץ  

כנראה שיצטרכו לעשות מחזורי אמצע שבוע בשביל לסגור את הפער שנוצר ונאלץ לעבור את זה עם חלוץ שתופס את הגב דקה 50 וצמד בלמים שגם לא בשיא כושרם, בתקווה שקנדיל ישרוד את כל המשחקים ובביטון לא יראה דשא בנוסף שסאבוריט יחזור לעמדה שלו מהר ודוידזאדה לא יהיה המגן הפותח שלנו. שיהיה לנו בהצלחה.

9 דקות לפני, הנדון said:

כנראה שיצטרכו לעשות מחזורי אמצע שבוע בשביל לסגור את הפער שנוצר ונאלץ לעבור את זה עם חלוץ שתופס את הגב דקה 50 וצמד בלמים שגם לא בשיא כושרם, בתקווה שקנדיל ישרוד את כל המשחקים ובביטון לא יראה דשא בנוסף שסאבוריט יחזור לעמדה שלו מהר ודוידזאדה לא יהיה המגן הפותח שלנו. שיהיה לנו בהצלחה.

כלל אצבע: יותר מפעמיים של "בתקווה ש...."  = זה לא יקרה. 
לא תהיה אליפות עם סגל כזה. 
אני עדיין מעדיף את המצב הנוכחי מאשר שגולדהאר יודיע עכשיו על עזיבה וחזרה לימי לוני (תיאורטית תמיד קיים סיכוי שיבוא גולדהאר 2.0 אבל מה הסיכוי דווקא בתקופת קורונה? זה סיכון שאני לא רוצה לקחת)
מתסכל ומבאס בוודאי שלא תבין לא נכון, במיוחד כזה אומר אליפות לחיפה בנק' קריטית כי אני מאמין שעוד כמה שנים רעות ועם הגיל שהולך ומתקדם  + כפיות הטובה של הקהל שלהם שעושה מחאות נגדו מחוץ למשרד + מצב כלכלי לא פשוט = שחר היה פורש, אבל אם יקח אליפות השנה זאת זריקת מרץ,
אבל זה לא התרחיש הגרוע ביותר, הגרוע ביותר הוא עזיבה של גולדהאר, אני אקבל את זה כמו אגרוף לבטן, כאילו מישהו מת, לא פחות מזה.