Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

לגבי טיבי, אני בטוח שברגע שהוא ישחק ליד בלם ברמה גבוהה(כמו אמאדור וגרסיה) הוא יחזור לעצמו, זה הוכח בעבר..עם כל הכבוד לייני, הוא צריך להיות רק דמות בחדר ההלבשה ולא להתלבש למשחקים.

7 hours ago, turgi said:

הייתי מביא שני בלמים זרים ושני שחקני התקפה זרים.

חנציס חייב להיות מושאל.

מסכים. מסתפק גם בבלם אחד ושני שחקני התקפה כרגע.

משאיל גם את גררו, עמית גלזר ודוידזאדה (או מוכר אם אפשר).

4 דקות לפני, Insigne said:

אחלה ייני אבל זה הזמן לכתוב במחברת רשמים ולהתכונן לעתיד... ופחות להיות חלק מפעיל על המגרש.

חחחחח

ייני על תקן אלברמן, ושכטר על תקן יצחקי

רק מזכירה שכבר הספידו את ייני לפחות מיליון פעם והוא חזר כמו גדול פעם אחר פעם. ועד שנה שעברה חשבנו שטיבי סיים את הסיפור...

בואו לא נמהר לשפוט, אני מאמינה שהוא יחזור לעצמו כמו שהוא יודע.

18 hours ago, קובי השועל said:

הובאן היה ענק אחי, הוגו בשיא מעל הליגה לגמרי.

גם קורהוט מגן שמאלי יותר טוב מכל הישראלים. 

18 hours ago, dvirtop said:

איזה גנב דעת יא אלוהים.

אוגו והובאן שחטו פה את הליגה. קישור דומיננטי בלי תחרות בכלל. 

הובאן גם היה עושה את המעבר מקו ההגנה לקישור, שבכר השתמש בו בהצלחה באירופה בעיקר.

לא גנב דעת, אומר את מה שחשבתי גם אז.

אוגו היה מפלצת ברוטאלית ומגעילה שהייתה צריכה לסיים את ה5 עונות בישראל עם 13 כרטיסים אדומים (יש קליפ שמוכיח את זה) מספיק שהיינו בעידן הואר והקרדיט שקיבל מהשופטים (שהם כמו אבות בשבילו, איכשהו זה סביר) מה שנתן לו את העליונות. בתקופה שמכבי חזרה ראינו מה אמצע של ילדים וגולסה עושה לו. 

לגבי הובאן מדובר השחקן טוב לליגה אבל שוב לדעתי לא מדובר באיזה זר שמשדרג את הקבוצה שלו ברמה שאנחנו מדברים עליה, מבחינתי הוא זר בסביבות היכולת של מיטרוביץ', שחקן טוב לליגה עם איכויות שלפעמים חסר לישראלים אבל לא ברשימה של זרים כמו יעקובו או וואקמה.

קורהוט היה זר חביב בעמדה שאין בה ישראלים טובים, תשווה את סבוריט אליו - זאת הרמה שצריך לשאוף אליה. קורהוט היה נחמד, לא ראוי לרשימה. 

50 דקות לפני, erantheking21 said:

סוייר

עזוב גוגו בוגו.

יש משהו על הכוונת? רכש משהו? השתגענו פה.

כן מכבי עושה קולות של "התעוררנו" ולהביא רכש בכל הכוח. אני אישית לא מתרשם מזה ולא חושב שיגיעו בזמן בלם וחלוץ שצריך כמו אוויר לנשימה. 

אם מגיעים אחרי ה6.10 בלם וחלוץ זה בושה ומחדל מטורף מבחינתי.. ועדיין אני חותם על זה כי פשוט חייבים בלם וחלוץ.

Just now, Armagedon said:

לא אוהב את הפרסומים על השוער של פאוק למכבי.

טננבאום מצויין ומוכיח את עצמו.

מקווה שזה פייק ניוז ותו לא.

אחרי שני המשחקים האחרונים לא אתפלא אם שוער יגיע כי דניאל על הכוונות של כמה מועדונים ולא כי דוניס לא מאמין בו

4 דקות לפני, ebibo said:

אחרי שני המשחקים האחרונים לא אתפלא אם שוער יגיע כי דניאל על הכוונות של כמה מועדונים ולא כי דוניס לא מאמין בו

הגזמת. הוא שוער טוב וסולידי אבל לא אחד כזה שימשוך תשומת לב ממועדונים גדולים ממכבי. לפחות לא בשלב הזה