Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

11 דקות לפני, קובי השועל said:

אגב, ממה שאני יודע דוניס מאוד מחזיק מניקוליץ' ובונה עליו לעונה הקרובה. לא יודע מה אני חושב על זה, הבנאדם לדעתי שכח לשחק כדורגל.

כמו שכבר אמרתי, יגיעו בלם וחלוץ בוודאות. יש דרישה גם לכנף. לגבי המגן, הבינו את גודל הטעות וכנראה שאין דרך לחזור אחורה.

אתה מדליף מתוך חדר ההלבשה לא הבנתי

3 מטרות הכרחיות להצלחה העונה:

מטרה 1: השארת הטוב:

images?q=tbn:ANd9GcQ_g_8H38EluK_HUXBBzMo

הארכת חוזה לטננבאום + קארצב + השלמת הרכישה של דן ביטון

מטרה 2: מנכ"ל: 
MTA_20180826092425a88d6e331c18ad93c394dc
עדיפות לבחור הזה.

מטרה 3: תיקון וחיזוק הסגל:
BBIT.jpg

א. העלאת בן ביטן על רכבת ישירה מנתב"ג לב"ש, 
הבאה של מגן זר ברמת ג'ראלדש

ב.  בלם זר ברמת אמאדור

ג. חלוץ רחבה זר

ד. ווינגר זר שיתן אופציה התקפית נוספת, לא חובה אבל אם מפנטזים על דברים שלא יקרו אז למה לעצור? 

9 דקות לפני, YoC said:

3 מטרות הכרחיות להצלחה העונה:

מטרה 1: השארת הטוב:

images?q=tbn:ANd9GcQ_g_8H38EluK_HUXBBzMo

הארכת חוזה לטננבאום + קארצב + השלמת הרכישה של דן ביטון

מטרה 2: מנכ"ל: 
MTA_20180826092425a88d6e331c18ad93c394dc
עדיפות לבחור הזה.

מטרה 3: תיקון וחיזוק הסגל:
BBIT.jpg

א. העלאת בן ביטן על רכבת ישירה מנתב"ג לב"ש, 
הבאה של מגן זר ברמת ג'ראלדש

ב.  בלם זר ברמת אמאדור

ג. חלוץ רחבה זר

ד. ווינגר זר שיתן אופציה התקפית נוספת, לא חובה אבל אם מפנטזים על דברים שלא יקרו אז למה לעצור? 

ה. למנות אותך ליועץ אסטרטגי בצוות המקצועי.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

ה. למנות אותך ליועץ אסטרטגי בצוות המקצועי.

אם גם ככה גולדהאר משלם לי משכורת לפחות שינצל את זה עד הסוף ולא רק כדי לשגע את מכביסט :clap:

15 hours ago, המכבייה said:

לא יודע. תאורטי מידי. עם איביץ וקייצים סבירים, הפסדת לקבוצות הרבה יותר נחותות. כדורגל הוא הכי רחוק מלהיות אחד פלוס אחד שווה שתיים. לכתוב- שעם 6 זרים היינו בבתים בליגת האלופות זה קצת לא להבין איך המשחק הזה עובד. 

בסדר אבל למה לא לשפר את הסיכויים? למישהו יש ספק שעם חלוץ סקורר ובלם איכותי ומנוסה היה לנו יותר סיכוי לעבור? 

אני גם לא מבין את מיץ', הוא אמור להבין את ההיבט הכלכלי. 

הרי בסופו של דבר יוציאו את ה-400K על 2 זרים כנראה, אז למה לא לעשות את זה כשיש לך סיכוי ל-15 מיליון על העפלה לצ'מפיונס? 

עזוב את זה שלדעתי 1.5 מיליון יורו חוזה על זהבי היה יכול לסדר לו 10 מיליון אקסטרה על העפלה. 

16 hours ago, snufkin said:

דעה לא פופולרית: אני דווקא בעד אבובאקר הזה. שחקן צעיר בן 23. כנראה שיחק בעונות הקודמות רוב הזמן בכנף ולא ממש הצליח לרשום מספרים יפים משם, לפחות לא בגזרת הכיבושים. עברבעונה שעברה לליגה השווצרית השניה, שיחק רוב הזמן כחלוץ באמצע ופרח מאוד. כבש ובישל כמות יפה. נכון שסרטונים זה לא מדד לכלום אבל בכל זאת רואים שיש לו אספקטים נוספים שחלוץ צריך כמו שמירה על הכדור עם הגב לשער, הפעלת הווינגרים בצדדים וכו'

יש לו שנה אחרונה בחוזה. אנחנו בשנת פייר פליי וקורונה. אין ספק שהוא הימור לגמרי, אבל אני מניח שהוא יעלה כסף קטן (יחסית) בגלל הקבוצה שמשחק בה ובגלל שיש לו רק שנה בחוזה. גם השכר שלו אמור להיות נמוך. והוא בקו עליה ביכולת (להבדיל מחלוצים באיזור גיל ה 30 שנמצאים בקו ירידה ואלו החלוצים שיגיעו אלינו, לא מישהו שהפציץ בשנה האחרונה בליגה בכירה יותר). 

כשאני משכלל את כל הנתונים, אם עשו כאן סקאוטינג טוב. והדגש הוא על אם. זה הימור ששווה לקחת. אם יצליח, תהנה מחלוץ טוב ותמכור ביוקר, אם יכשל - לא קרה הרבה כי גם ככה זה כסף יחסית קטן וגם ככה לא עומדים אצלנו בתור קבאני ודפאיי

מסכים שבסרטון הוא נראה טוב, אבל בסופו של דבר מה ההבדל בין אבובאקר הזה לוויליאם אגאדה מהפועל חיפה? שניהם נתנו מספרים בליגה 2 וחלשה מהישראלית. 

אז כן, יש לזה איזשהו סיכוי להצליח, אבל מכבי צריכה לשאוף ליותר מזה. במיוחד שחסרים לך רק 2 מקומות מהותיים בהרכב לזרים. 

וכשאתה אומר לא עומדים אצלנו בתור קבאני ודפאיי, זה קצת להסתכל על הדברים לקיצון. מי שעובד נכון יכול לזהות הזדמנויות הרבה יותר טובות מליגה 2 שווייץ. 

לדוגמא, הליגות בדרום אמריקה שנפגעו חזק מהקורונה. לדוגמא, קבוצות שירדו ליגה במדינות חזקות ויש להם בעיה להחזיק את השכר. 

כן. בעונה בלי הכנסות לתת חוזה של 15 מיליון שקל לשחקן אחד שגם ככה לא רוצה לחזור כי יש לו בעיות מיסוי זה בדיוק מה שמכבי צריכה

2 hours ago, turgi said:

כן. בעונה בלי הכנסות לתת חוזה של 15 מיליון שקל לשחקן אחד שגם ככה לא רוצה לחזור כי יש לו בעיות מיסוי זה בדיוק מה שמכבי צריכה

את ההזדמנויות מול שוער שהיה לנו כמו שכטר שבןע שעבר הוא לא מחטיא

הייתי מנסה להביא בלם ישראלי הכי טוב שיש. 

כי עם או בלי זר אי אפשר להמשיך עם ייני.  

מה עם ההוא מקרית שמונה ? שווה משהו ? או חתם בחיפה ופיספסתי 

2 hours ago, turgi said:

בעונה גם שחסכת 15 מיליון עם אצילי, מיכה ו-4 הזרים ששיחררת, ואני מדבר כאן על שחקן שיכול לסדר לך הכנסה של 60 מיליון ש"ח. 

3 hours ago, מכביזם זה בדם said:

שום סיכוי שנביא בלם זר לספסל. מקווה שיגיע לפחות אחד להרכב. 

על ייני לא מדבר. אבל גם טיבי נראה משמעותית פחות טוב.

לא רואה בעיה  ב2 בלמים זרים להרכב, במיוחד אם מפעילים שכל ושניהם דוברי ספרדית.

שאתה מביא 1 אתה מסתכן שלא תפגע ואין לנו את הלוקסוס הזה, 2 יעזרו לך לפגוע.

שרן וטיבי גם יכולים לשחק מגן ימני ויהיו עדיפים על האופציות הקיימות כרגע שם.

רוב האתרים מיישרים הבוקר קו לגבי הבלם הפורטוגלי מגימראייש ואומרים שהוא המועמד המוביל, ושיחד איתו יגיע עוד חלוץ זר. 

לא בטוח שמדובר בידע ולא בהנחה בלבד על סמך הפרסומים האחרונים. 

בכל מקרה-נותרו 6 ימים לתום מועד הרישום לליגה האירופית

18 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

רוב האתרים מיישרים הבוקר קו לגבי הבלם הפורטוגלי מגימראייש ואומרים שהוא המועמד המוביל, ושיחד איתו יגיע עוד חלוץ זר. 

לא בטוח שמדובר בידע ולא בהנחה בלבד על סמך הפרסומים האחרונים. 

בכל מקרה-נותרו 6 ימים לתום מועד הרישום לליגה האירופית

גם טוכמן פרסם שהוא המועמד המוביל, סומך עליו. הוא כותב שלגבי ארחאו יש עדין מו"מ אבל בגלל שהעסקה יקרה (מליון יורו עלות מעסיק+דמי השאלה) יש סיכוי טוב שמכבי תחליט לרדת ממנו וללכת על חלוץ זול יותר

אני מאוד מקווה שהבלם הפורטוגלי יחתום

ברוב האתרים מדברים עליו, הוא יהיה לדעתי שיחוק מדובר באחד השמות היותר טובים שפרסמו.

לגבי החלוץ אני ממש לא אופטימי, כי אראוחו לא כזה קרוב למרות שדוניס רוצה אותו(פה זה ענין כלכלי )

האופציות הבאות שפורסמו לא מלהיבות ולא דומות בכלל לאראוחו.

לצערי הרב אין שום מועמד לקישור

יש לנו בקושי זר ויש מקום ל4, לפחות קשר יתקבל בברכה, מה הקטע שלא רוצים להביא זרים 

בסוף ההודעה על הרכש יהיה שגולדהאר ובילבאו התחילו בשיתוף פעולה.

1 hour ago, itanar said:

על ייני לא מדבר. אבל גם טיבי נראה משמעותית פחות טוב.

לא רואה בעיה  ב2 בלמים זרים להרכב, במיוחד אם מפעילים שכל ושניהם דוברי ספרדית.

שאתה מביא 1 אתה מסתכן שלא תפגע ואין לנו את הלוקסוס הזה, 2 יעזרו לך לפגוע.

שרן וטיבי גם יכולים לשחק מגן ימני ויהיו עדיפים על האופציות הקיימות כרגע שם.

אחי, טיבי סיים רק לפני חודשיים עונה ענקית והיסטורית, הוא הבלם הכי טוב בליגה כרגע ואין שום סיבה להחליף אותו. 

משמעותית פחות טוב על סמך מה? הגולים של פ"ת ובני יהודה לא עליו. מול זלצבורג במשחק הראשון הוא היה מצויין. 

במשחקים שלפני כן באירופה לא ספגנו גול אחד, והוא אפילו בישל לבלקמן במסירה על-א פירלו מחצי מגרש. 

מעבר לזה, אני לא חושב שאי פעם מישהו הביא זרים אקסטרה על אותה עמדה רק כדי לא להסתכן שלא יפגע.

ומאוד סביר שהבלם שנביא בשלב הזה של החלון יהיה פחות טוב מטיבי.