Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

איזו הפתעה שלא עלינו. חבל כי שרון תמם הייתה בטוחה שהעלה וכבר היו מוכנים עם הפוש על בלם, מגן, שחקן לכנף וחלוץ (בשכר כולל של 3 מיליון כמובן). 

חבל עכשיו מכבי לא תספיק להביא שחקנים אחרים. למרות שאני מבין אותם מי היה מאמין שנודח היום.

2 דקות לפני, itanar said:

אולי היא תחכה שנגיע לנוקאאוט באירופית ותביא זרים.

כשלון עד כה אבל בואו נראה מה בישלו לנו.

מחדל.

מקווה שיביאו בלם,חלוץ(מתאים לי ציקו),מגן ימני זרים

וישלחו מפה את בן ביטון ודוידזאדה.

3 דקות לפני, hen34 said:

מחדל.

מקווה שיביאו בלם,חלוץ, ציקו, מגן ימני זרים

וישלחו מפה את בן ביטון ודוידזאדה.

אם כבר צ'יקו אז ככה. לא מספיק לבד.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזו הפתעה שלא עלינו. חבל כי שרון תמם הייתה בטוחה שהעלה וכבר היו מוכנים עם הפוש על בלם, מגן, שחקן לכנף וחלוץ (בשכר כולל של 3 מיליון כמובן). 

חבל עכשיו מכבי לא תספיק להביא שחקנים אחרים. למרות שאני מבין אותם מי היה מאמין שנודח היום.

מזכיר לי את הנאום של רה"מ שהאשים את כולם אבל את כולם, מלבד את עצמו. לא שרון ולא יצחקי הם האחראים אלה אתה יודע לבד מי, ואם יש לך ביקורת (שלי יש אגב בדיוק את אותם התלונות) אז תפנה אותה אל ראש הפירמידה. לא הוגן ולא הגון להאשים אנשים שאף אחד מאיתנו לא יודע מה בכלל סמכותם, ולא להזכיר את מי שמעליהם. חוץ מזה מיץ' לפי הדיווחים לפחות, הוא לא איזה חותמת גומי אלה מעורב מאוד מאוד בהתנהלות בכל הגזרות, לטוב ולרע..

Just now, כהן said:

מזכיר לי את הנאום של רה"מ שהאשים את כולם אבל את כולם, מלבד את עצמו. לא שרון ולא יצחקי הם האחראים אלה אתה יודע לבד מי, ואם יש לך ביקורת (שלי יש אגב בדיוק את אותם התלונות) אז תפנה אותה אל ראש הפירמידה. לא הוגן ולא הגון להאשים אנשים שאף אחד מאיתנו לא יודע מה בכלל סמכותם, ולא להזכיר את מי שמעליהם. חוץ מזה מיץ' לפי הדיווחים לפחות, הוא לא איזה חותמת גומי אלה מעורב מאוד מאוד בהתנהלות בכל הגזרות, לטוב ולרע..

גם גולדהאר אשם ואמרתי את זה כמה פעמים, אבל לא נראה לי פתאום שהוא יביא מאמן כמו דוניס, יבטיח לו רכש ובסוף כלום. 

לגולדהאר אולי יש חלק, אבל גם יצחקי ושרון תמם היו צריכים לעשות הרבה יותר תחת המגבלות שגולדהאר הציב. מנספורד כבר עשה את זה בעבר.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם גולדהאר אשם ואמרתי את זה כמה פעמים, אבל לא נראה לי פתאום שהוא יביא מאמן כמו דוניס, יבטיח לו רכש ובסוף כלום. 

לגולדהאר אולי יש חלק, אבל גם יצחקי ושרון תמם היו צריכים לעשות הרבה יותר תחת המגבלות שגולדהאר הציב. מנספורד כבר עשה את זה בעבר.

יותר מדי ברדק יש בקבוצה וזה מתחיל מלמעלה, ברור שאם אדם איקס קיבל להיות האחראי המקצועי אז יש לו חלק גדול במצב הזה, אבל העניין הוא שאין לנו מושג מי אותו האדם. דבריי לא נכתבו בשביל לחפש אשמים, אלה לשים זרקור בתקווה שכאשר תהיה היררכיה ברורה, המצב יהיו טוב יותר או לפחות מפוקח יותר. זה שאין הסברים לאוהדים על צעדים קיצוניים כמו השיחרור של אותם השחקנים, או שאין הסבר לסחבת בקיץ הזה, מרחיב את האי אמון שמתחיל לחלחל אצל לא מעט מהאוהדים, ואני לא מתכוון לאוהדי הפייסבוק/אינסטגרם..

גולדהאר מעורב אבל נראה לי שהדברים פשוטים יותר.

כשיש דמות מקצועית דומיננטית בראש המערכת דברים עובדים חלק יחסית. לאט יותר ממועדון כדורגל ממוצע, אבל עובדים. זה היה עם גורדי וזה היה עם מנספורד.

כשיש סותמי חורים (למשל אנגלידיס) דברים מתמסמסים וחומקים. זה קרה קיץ שעבר, ולמשך כל השנה עם הארכות חוזים ובאופן בוטה מאוד הקיץ.

נדמה שמכבי ירדה מדמות המנהל הספורטיבי (וחבל) אז היא לפחות צריכה מנכ"ל עם סמכויות מקצועיות סטייל מנספורד.

אגב, ממה שאני יודע דוניס מאוד מחזיק מניקוליץ' ובונה עליו לעונה הקרובה. לא יודע מה אני חושב על זה, הבנאדם לדעתי שכח לשחק כדורגל.

כמו שכבר אמרתי, יגיעו בלם וחלוץ בוודאות. יש דרישה גם לכנף. לגבי המגן, הבינו את גודל הטעות וכנראה שאין דרך לחזור אחורה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

אגב, ממה שאני יודע דוניס מאוד מחזיק מניקוליץ' ובונה עליו לעונה הקרובה. לא יודע מה אני חושב על זה, הבנאדם לדעתי שכח לשחק כדורגל.

לא סביר שהוא ראה אותו משחק. אבל אולי הפנים שזה מה שיש.

האמת אני לא מוטרד, הוא בעמדה שאנחנו סגורים ולא נביא יותר משלושה זרים גם ככה

4 דקות לפני, קובי השועל said:

כמו שכבר אמרתי, יגיעו בלם וחלוץ בוודאות. יש דרישה גם לכנף. לגבי המגן, הבינו את גודל הטעות וכנראה שאין דרך לחזור אחורה.

חח ממה הוא מחזיק? מהיכולת שלו לקבל משכורת בלי לשחק דקת משחק בשנתיים?

5 דקות לפני, קובי השועל said:

סיכוי יותר טוב שאשתו של זאיר תעשה עליה מאשר שניקוליץ יוביל אותנו העונה

אתם שוב מתחמקים ומסתובבים סביב. אם מיטש מינה אנשים לא מוכשרים, זה עליו. בכל מקרה, זה דיון אקדמי בלבד כי יגיעו זרים ויהיה זמן לשפוט אם הצלחנו איתם או לא. את זלצבורג לא היינו עוברים בכל מקרה, יכולנו להקשות קצת יותר אבל גם זה לא רלוונטי כאשר יש כל כך הרבה חולים. 

10 דקות לפני, הילד בן 30 said:

גולדהאר מעורב אבל נראה לי שהדברים פשוטים יותר.

כשיש דמות מקצועית דומיננטית בראש המערכת דברים עובדים חלק יחסית. לאט יותר ממועדון כדורגל ממוצע, אבל עובדים. זה היה עם גורדי וזה היה עם מנספורד.

כשיש סותמי חורים (למשל אנגלידיס) דברים מתמסמסים וחומקים. זה קרה קיץ שעבר, ולמשך כל השנה עם הארכות חוזים ובאופן בוטה מאוד הקיץ.

נדמה שמכבי ירדה מדמות המנהל הספורטיבי (וחבל) אז היא לפחות צריכה מנכ"ל עם סמכויות מקצועיות סטייל מנספורד.

סבבה. אז הביקורת על מיטש. הוא יודע את מה שכתבת, לפחות כמונו. וטיפה יותר.