Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

מתי היו לנו או לקבוצה ישראלית חוץ מחיפה של אברהם גרנט (וגם זה לא בטוח) חמישה זרים משמעותיים שאנשים מצפים כאן לחמישה זרים וזה המינימום שלהם בשביל להיות מרוצים?

זר אחד מעל הליגה מספיק בשביל כל החלומות שלנו. לליגת האלופות נוכל להגיע פעם ב...מעבר ליכולת צריך גם הרבה (מאוד) מזל. לקמפיין חמוד באירופאית ואליפות בארץ גם רמי מראבל מספיק טוב.

25 דקות לפני, Insigne said:

אתם כותבים כאן על חופי הים של ת"א וזה שאישתו של ז'איר היא האישה היחידה של אהבה את ישראל....קצת מצחיק.

כאילו ישראל זאת בירת העולם והכדורגל כאן הוא בטופ האירופאי שכולם חייבים ממש לאהוב את המציאות כאן.

אלעד בונפלד ואמיל אמבמבה יוצגו מחר במסיבת עיתונאים אחרי העלייה לליגת האלופות :D

מילא זה, אסור לצאת מהבית. מה עוזר למישהו שתל אביב כל כך שווה?

9 דקות לפני, הנדון said:

כמובן שליגת האלופות היא לא מטרת על אלא בונוס אבל עם חלוץ נורמלי לא הייתה יכול לחלץ תיקו נגד זלצבורג? עם בלם אולי אפילו לנצח.

לא יודע. תאורטי מידי. עם איביץ וקייצים סבירים, הפסדת לקבוצות הרבה יותר נחותות. כדורגל הוא הכי רחוק מלהיות אחד פלוס אחד שווה שתיים. לכתוב- שעם 6 זרים היינו בבתים בליגת האלופות זה קצת לא להבין איך המשחק הזה עובד. 

19 דקות לפני, Insigne said:

מתי היו לנו או לקבוצה ישראלית חוץ מחיפה של אברהם גרנט (וגם זה לא בטוח) חמישה זרים משמעותיים שאנשים מצפים כאן לחמישה זרים וזה המינימום שלהם בשביל להיות מרוצים?

זר אחד מעל הליגה מספיק בשביל כל החלומות שלנו. לליגת האלופות נוכל להגיע פעם ב...מעבר ליכולת צריך גם הרבה (מאוד) מזל. לקמפיין חמוד באירופאית ואליפות בארץ גם רמי מראבל מספיק טוב.

שנה שעברה היה לנו 4 זרים ברמה

42 דקות לפני, snufkin said:

למה אי אפשר להמר? כל העונה הזאת זה הימור אחד גדול. יש סיכוי שתתבטל, יש סיכוי שישחקו בלי פלייאוף. תהמר. יש לך גם פייר פליי על הראש. לא יצליח? לא קרה אסון

לא יבטלו את העונה הזאת. צאו מהסרט. 

אם זה היה המצב, אז למה התלוננת על הקיץ? שמכבי לא תביא זרים ותלך לעונה פיננסית.

Just now, duss21 said:

מקווה שלא שואלים את זה פה כל עמוד שני ואם כן אז אל תצעקו עלי, אבל מתי נגמר החלון לאירופה ומתי נגמר החלון בליגה?

שלישי הקרוב 

שני הבא 

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יבטלו את העונה הזאת. צאו מהסרט. 

אם זה היה המצב, אז למה התלוננת על הקיץ? שמכבי לא תביא זרים ותלך לעונה פיננסית.

אולי יבטלו, אתה יכל להגיד בוודאות שלא? אתה יודע מה יהיה עם הקורונה עוד חודשיים שיגיע החורף? אף אחד לא יודע. הכל בערפל.

מה התלוננתי?  שעדין צריך קבוצה ראויה. לא חשבתי שיביאו לכאן את קאבני  אני יודע שהספקטרום של החלוצים שריאלי שמכבי תביא נע בין חלוץ חופשי בגיל 30+ ששיחק בליגות ברמה שלנו פלוס מינוס, שב 2 עונות האחרונות לא הביא מספרים ולכן הוא עדין בלי קבוצה בשלב הזה, לבין חלוץ סביב גיל 28 מסגל רחב של קבוצה דרג ג' באירופה, שלא שיחק כמעט בעונה שעברה ואולי לפני כן, כשהיה בגיל 19 קאפלו אמר שיש לו פוטנציאל אבל מאז לא נתן עונה של דו ספרתי בגולים. יגיע בהשאלה לעונה אחת עם אופציה שלא תממש.

אלו לא הימורים? ואלו יעלו לך הרבה הרבה יותר. אז אם כסר להמר ואם כבר קורונה ואם כבר אין כסף לשלם על שחקנים, ואם כבר הגעת לסוף החלון כשנשארו פירורים, אפשר ללכת על שחקן צעיר שפרץ בשנה שעברה בליגה פחות טובה משלך, לקנות בגרושים ואז אולי להרוויח שיחוק ולמכור ביוקר. אם לא יצליח? זה עדיף מכלום שיש לנו עכשיו

בלם אתה יכל להביא מישהו יותר מנוסה כי זה שוק יותר רחב של שחקנים ותפקיד שמספיק להיות בו מנוסה וסולידי

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מותר. שינו את זה.

וואלה לא כזה שינו את זה....ויתרה מכך שאת שחקני מכבי (כמו סטודמייאר) יחפשו בציציות. 

שנה שעברה היה לנו 4 זרים ברמה

לא יודע. לא מחשיב את צ'יקו. 

הגנה נפלאה עם שלושה זרים. בכל אופן לא זוכר מתי היו חמישה זרים שוברי שוויון. אולי בימים של דמיטרדזה ובאג'ירי...(סתם)

- בכל אופן הטענות לא למכבי, אלא לציפיות. לפגוע בחמישה זרים ברצף? (ארבעה פחות סבו) 

אסתפק בזה שהזרים של מכבי כרגע ישחקו חמישה משחקים ברצף. אחלה ניקוליץ

15 דקות לפני, Insigne said:

וואלה לא כזה שינו את זה....ויתרה מכך שאת שחקני מכבי (כמו סטודמייאר) יחפשו בציציות. 

לא יודע. לא מחשיב את צ'יקו. 

הגנה נפלאה עם שלושה זרים. בכל אופן לא זוכר מתי היו חמישה זרים שוברי שוויון. אולי בימים של דמיטרדזה ובאג'ירי...(סתם)

- בכל אופן הטענות לא למכבי, אלא לציפיות. לפגוע בחמישה זרים ברצף? (ארבעה פחות סבו) 

אסתפק בזה שהזרים של מכבי כרגע ישחקו חמישה משחקים ברצף. אחלה ניקוליץ

לא יודע לאן אתה מכוון

לקבוצה ברמה של מכבי, כנראה לא יהיו 5 זרים שכולם טובים מצ'יקו

8 דקות לפני, benbb said:

לא יודע לאן אתה מכוון

לקבוצה ברמה של מכבי, כנראה לא יהיו 5 זרים שכולם טובים מצ'יקו

לא יודע למה אתה מכוון. אני הייתי די ברור. לדעתי הגבת בלי לקרוא.

התייחסתי להודעות שנכתבו כאן בעמודים קודמים, לגבי חמישה זרים שוברי שיווין. חמישה זרים שוברי שיווין זה לא ריאלי וזה כמעט ולא היה בתולדות הליגה. גם לא ארבע.

33 דקות לפני, Insigne said:

שחקנים כבר לא חייבים בידוד. קנדיל כל יום היה בים לפני הסגר.

26 דקות לפני, erantheking21 said:

צ'יקו לא נחשב?:disgust:

לא

52 דקות לפני, snufkin said:

אולי יבטלו, אתה יכל להגיד בוודאות שלא? אתה יודע מה יהיה עם הקורונה עוד חודשיים שיגיע החורף? אף אחד לא יודע. הכל בערפל.

מה התלוננתי?  שעדין צריך קבוצה ראויה. לא חשבתי שיביאו לכאן את קאבני  אני יודע שהספקטרום של החלוצים שריאלי שמכבי תביא נע בין חלוץ חופשי בגיל 30+ ששיחק בליגות ברמה שלנו פלוס מינוס, שב 2 עונות האחרונות לא הביא מספרים ולכן הוא עדין בלי קבוצה בשלב הזה, לבין חלוץ סביב גיל 28 מסגל רחב של קבוצה דרג ג' באירופה, שלא שיחק כמעט בעונה שעברה ואולי לפני כן, כשהיה בגיל 19 קאפלו אמר שיש לו פוטנציאל אבל מאז לא נתן עונה של דו ספרתי בגולים. יגיע בהשאלה לעונה אחת עם אופציה שלא תממש.

אלו לא הימורים? ואלו יעלו לך הרבה הרבה יותר. אז אם כסר להמר ואם כבר קורונה ואם כבר אין כסף לשלם על שחקנים, ואם כבר הגעת לסוף החלון כשנשארו פירורים, אפשר ללכת על שחקן צעיר שפרץ בשנה שעברה בליגה פחות טובה משלך, לקנות בגרושים ואז אולי להרוויח שיחוק ולמכור ביוקר. אם לא יצליח? זה עדיף מכלום שיש לנו עכשיו

בלם אתה יכל להביא מישהו יותר מנוסה כי זה שוק יותר רחב של שחקנים ותפקיד שמספיק להיות בו מנוסה וסולידי

הבאת את ג'ראדלש שלא ממש הצליח לפני ופה הוא היה מצויין. זה לא אומר כלום. 

מתי פעם אחרונה הבאנו שחקן עם רזומה כמו של החלוץ משוויץ שהצליח פה? זכור לי אולי את באטוקיו שהגיע מהליגה הצרפתית השנייה שהיא גם יותר טובה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הבאת את ג'ראדלש שלא ממש הצליח לפני ופה הוא היה מצויין. זה לא אומר כלום. 

מתי פעם אחרונה הבאנו שחקן עם רזומה כמו של החלוץ משוויץ שהצליח פה? זכור לי אולי את באטוקיו שהגיע מהליגה הצרפתית השנייה שהיא גם יותר טובה.

ג'ראלדש זה אחד להמון. לא כל יום ג'ראלדש. וזו עמדה אחרת, להביא שחקן זר טוב לעמדת החלוץ זה כבר הרבה יותר קשה. לא סתם אנחנו נתקעים עם זה. אני חושב שאפשר להמר על שחקן צעיר. 

זה שבאטוקיו לא היה טוב לא אומר שכל שחקן צעיר מליגה שניה לא יהיה טוב. זה הימור, כמו שחלוץ בגיל 28 מסגל רחב של 2בוצה דרג ג' שלא שיחק בעונה האחרונה יהיה הימור. הצעיר לפחות עם פוטנציאל מכירה ובמגמת עליה בקריירה

12 דקות לפני, snufkin said:

ג'ראלדש זה אחד להמון. לא כל יום ג'ראלדש. וזו עמדה אחרת, להביא שחקן זר טוב לעמדת החלוץ זה כבר הרבה יותר קשה. לא סתם אנחנו נתקעים עם זה. אני חושב שאפשר להמר על שחקן צעיר. 

זה שבאטוקיו לא היה טוב לא אומר שכל שחקן צעיר מליגה שניה לא יהיה טוב. זה הימור, כמו שחלוץ בגיל 28 מסגל רחב של 2בוצה דרג ג' שלא שיחק בעונה האחרונה יהיה הימור. הצעיר לפחות עם פוטנציאל מכירה ובמגמת עליה בקריירה

הבאת גם את ז'איר וסאבוריט. הבאת את פריצה. כל אלה בחינם.

אני גם בעד להמר, אבל שזה לא יבוא על חשבון הרכש ההכרחי. חלוץ זאת העמדה שאנחנו הכי צריכים בה חיזוק. אסור להתפשר עליה.

51 דקות לפני, Insigne said:

לא יודע למה אתה מכוון. אני הייתי די ברור. לדעתי הגבת בלי לקרוא.

התייחסתי להודעות שנכתבו כאן בעמודים קודמים, לגבי חמישה זרים שוברי שיווין. חמישה זרים שוברי שיווין זה לא ריאלי וזה כמעט ולא היה בתולדות הליגה. גם לא ארבע.

רוסו, פראליה, ז'אואטאוטס, יעקובו. אפשר להתחיל לבנות קבוצה מכל אחד מהם. 

טובה מחיפה 94 ואולי הטובה ביותר שהיתה כאן. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

רוסו, פראליה, ז'אואטאוטס, יעקובו. אפשר להתחיל לבנות קבוצה מכל אחד מהם. 

טובה מחיפה 94 ואולי הטובה ביותר שהיתה כאן. 

אני זוכר שממש אהבתי דווקא את אבישי ז'אנו, הוא היה נותן הכל עד טיפת הדם האחרונה ובגלל שהוא היה בנחיתות כמובן מול היריבים באירופה הוא השתמש בכל הגוף כדי להגן,

היום היו קוראים לשחקן כזה "נגר", אבל אהבתי את זה מאוד.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הבאת גם את ז'איר וסאבוריט. הבאת את פריצה. כל אלה בחינם.

אני גם בעד להמר, אבל שזה לא יבוא על חשבון הרכש ההכרחי. חלוץ זאת העמדה שאנחנו הכי צריכים בה חיזוק. אסור להתפשר עליה.

כל רכש הוא הימור מסויים. לא רק במכבי, בכל מועדון. רק גובה ההימור משתנה אבל לא בהכרח סיכויי ההצלחה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

כל רכש הוא הימור מסויים. לא רק במכבי, בכל מועדון. רק גובה ההימור משתנה אבל לא בהכרח סיכויי ההצלחה. 

ברור. אבל תסכים איתי שיש הימור ויש הימור.