Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא ברור איך בכל האתרים כתוב שאולי קנדיל יהיה מגן שמאלי כי אין מגן שמאלי טבעי, מישהו סיפר לדוניס מה התפקיד של בלטקסה? כמה חוסר סדר יכול להיות?

זה שבאתרים כתבו שזה כי אין מגן שמאלי טבעי זה לא קשור לדוניס. אם אני צריך להמר, ואם זה יקרה בכלל, הסיבה היא שהוא לא סומך מספיק על עמית גלזר כבלם שלישי ומעדיף שם את בלטקסה.

עוד אפשרות היא שקנדיל יפתח בימין בלטקסה בשמאל ובן ביטון בלם שלישי בצד ימין.

1 hour ago, snufkin said:

לפי תמור לוי: מכבי הולכת בכל הכוח על ג'ימס לורנס (הבלם הוולשי שהוזכר כמה פעמים. לא יודע מה צריך להשתמש ב"כל הכוח" לבלם שהוא מקסימום סביר והוצע כבר לכל הקבוצות הגדולות בארץ. חיפה העדיפו ללכת על פלאניץ). טוען שסרחיו החלוץ שדווח על מו"מ איתו כנראה שלא יגיע.

מתי נסגר החלון בליגות באירופה?

זה תומר לוי..

הדיווח על אראוחו לא נכון, זה בלשון המעטה הבנה לא נכונה של המצב

27 דקות לפני, Keano said:

זה תומר לוי..

הדיווח על אראוחו לא נכון, זה בלשון המעטה הבנה לא נכונה של המצב

ברור לי שתומר לוי לא העיפרון הכי חד.. למה אתה מתכוון בנוגע לאורחאו? זה היה הדיווח בספרד (שהוא לא יגיע כי הוא רוצה להישטר שם וגם כי בונעם עליו בקבוצה)

3 דקות לפני, snufkin said:

ברור לי שתומר לוי לא העיפרון הכי חד.. למה אתה מתכוון בנוגע לאורחאו? זה היה הדיווח בספרד (שהוא לא יגיע כי הוא רוצה להישטר שם וגם כי בונעם עליו בקבוצה)

לדעתי כן מתקיים מו"מ בין הקבוצות אז זה מוזר שפתאום הקבוצה לא רוצה למכור/להשאיל אותו ובכלל לשמוע על משהו כזה והפרסום הוא סתם אי הבנה של הדברים

4 דקות לפני, snufkin said:

זה שהוא רוצה להישאר לא אומר שהם יכולים לעמוד בשכר שלו ושהוא בתכניות של המאמן, לא ראיתי דיווח שהם בונים עליו. יש גם משחקי מו"מ ואינטרסים בידיעות שיוצאות לתקשורת. 

האגודל פשוט מעתיק אחד לאחד את מה שכתוב בלי לקרוא בין השורות. 

2 דקות לפני, Keano said:

זה שהוא רוצה להישאר לא אומר שהם יכולים לעמוד בשכר שלו ושהוא בתכניות של המאמן, לא ראיתי דיווח שהם בונים עליו. יש גם משחקי מו"מ ואינטרסים בידיעות שיוצאות לתקשורת. 

האגודל פשוט מעתיק אחד לאחד את מה שכתוב בלי לקרוא בין השורות. 

ברור שיש משחקי אינטרסים בכתבות. האם זה לא נכון שהיתה כתבה בה נאמר שהקבוצה לא מתכוונת לשחרר אותו ובונה עליו? הבנתי מאחד היוזרים כאן שהיה משהו כזה ודיווחים על זה שהם ינסו קודם לשחרר 3 שחקנים אחרים לפניו. בכל מקרה, אני ידוע כפסימי והשבוע אני בכלל פסימי++ אז לצערי לא מאמין שזה יבשיל לחתימה אצלנו

1 hour ago, מכביסט לעד said:

כאלה שרמוטות יושבים ולחוצים על הפוש. צריכים להתבייש. 

אני כבר מזמן לא מצפה לרכש פשוט סתם מעצבן אותי לראות שהם אוהבים לזיין את המוח בפושים מפגרים. כאילו לא ידענו שמכבי טסה לאוסטריה.

הבעיה אצלך

11 hours ago, הישראלי היפה said:

מה זר אחד? היו צריכים ואמורים להגיע לפה לפחות 3, אם יגיעו פחות מזה זה עדיין כישלון של קיץ

עוד יגידו פה שזאת הצלחה אם יצליחו להנחית פה זר.

8 hours ago, מכביזם זה בדם said:

מאיפה אתה יודע מה הציעו ובכמה הציעו לשחקנים זרים הקיץ? 

מדמיין את המשא וחמתן שיש בקיץ הזה.

מישהו מההנהלה: שלום זר רוצה לבוא אלינו לשחק באירופיה

זר: לא

הנהלה: טוב בסדר אז תחזור אלינו עם תשובה

זר: ניתוק

36 דקות לפני, turgi said:

הבעיה אצלך

יכול להיות. מרגיש לי זלזול באוהדים להוציא פושים מיותר כאלה כאילו בכוונה.

מילא זה כתבות על שחקנים או כמו שעשו עם דאבור לפני זלצבורג (בגלל הדברים האלה בתכלס יש לי את האפליקציה), אבל להודיע שהקבוצה המריאה לאוסטריה זה כאילו בכוונה לעשות מאיתנו צחוק.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מילא זה כתבות על שחקנים או כמו שעשו עם דאבור לפני זלצבורג (בגלל הדברים האלה בתכלס יש לי את האפליקציה), אבל להודיע שהקבוצה המריאה לאוסטריה זה כאילו בכוונה לעשות מאיתנו צחוק.

ציני או מפגר? רק פה בפורום חושבים שכל פוש חייב להיות רכש. מה הבעיה שמודיעים לנו בפוש שהם המריאו? או חג שמח? או שקנדיל חירבן קקי קסם? 

תבטל את הפושים בקיצר

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לגמרי בעיה אצלך אחי. אף אחד לא עושה לך בכוונה. בדף של קבוצת כדורגל עולים מלא עידכונים על כל פיפס. ככה זה בכל מקום, בטח על טיסה. הציעו לך כבר המון פעמים להתנתק מהפושים האלו, זה לא יביא לך שום דבר ואם יהיה רכש (לא יהיה) אתה תדע, גם אם זה באיחור של 2 דקות. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תחשוב על זה ככה - מאז שיש לך את האפליקציה (5 שנים?) כמה פושים היו על רכש וכמה היו על כל דבר אחר? 

ותמיד מקבלים עידכונים כשהקבוצה ממריאה. ספויילר - תקבל גם בערב על הנחיתה ואימון ראשון ברד בול ארנה.

11 hours ago, duss21 said:

לדעתי כבר אין ברירה אלא לפתוח נושא מלפפונים חדש.

אגב, תופתעו לשמוע שאת נושא המלפפונים של לפני שנתיים פתח פנחס שלנו.

"חלון העברות קיץ 20 על שם בלם וחלוץ עם דופק."

15 דקות לפני, Armagedon said:

המשתמש שפתח בזמנו את הנושא העברות עם זהבי ופריצה מתבקש לפתוח שוב נושא.

נדמה לי שזה פנחס שמאז קצת התקלקל לו הטאץ' אפשר להגיד

לפי האגודל יש רכש.

מתוך הכתבה:

הפרט הזה יעניין מאוד את מכבי תל אביב, כיוון שהומאן, אם וכאשר יצטרף, לא יוכל לשחק עם קבוצת הנוער של הצהובים, כיוון שנולד בשנת 2001 וכשמדובר בשחקן זר, השנתון המקסימלי הוא 2002.

תודה שאתה אומר, בטח לא ידעו לפני שדאגת לעניין בפרט הזה.