Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

ראיתי סימון "חם" ליד הנושא, נכנסתי לנושא בציפייה לראות איזה שמועה על זר אכזר, בפועל עדיין מתווכחים על מי האשם העיקרי שרון תמם, יצחקי או גולדהאר.

איזה קיץ נוראי.

שפעם אחת יעשו מסיבת עיתונאים עם כל הצוות המזופת שלנו מצידי בזום. שכל אחד יגיד מה תפקידו בכח ושיגידו לנו משהו(מטרות העברות וכו) הכל כמו בכור בדימונה.

314 עמודים על רכש וחצי, מדהים. 

אני בעד שנפריד את הנושא הזה ונפתח נושא חדש לדיונים על למה אין רכש. פה יהיו רק דיונים על מועמדים ונחתמים. לבוא לפורום לראות שנוספו עוד 3 עמודים וכולם סתם על דיונים מי אשם באין רכש שלנו.. כואב בלב. 

6 hours ago, tomer958 said:

בעיני עיקר הבעיה שאין זרים היא שבעונה האחרונה הזרים שלנו היו רמה ומעלה מעל הליגה. רוב שחקני ההרכב ההישראלים שלנו הם ברמת טופ של הליגה ואולי אפילו קצת מעליה אבל בהחלט הזרים זה מה שנותן את השינוי. 

מה?

תיאוריה מוזרה בהתחשב בזה שזר אחד היה פצוע כל העונה, שני ישב כמעט כל העונה על הספסל, על השלישי ויתרו כי הוא היה פציע ובטח שלא ברמה מעל הליגה, וסאבוריט שהיה הזר הכי איכותי בסגל נשאר לעונה נוספת.

אז כן, ז׳איר וג׳ראלדש היו מאוד משמעותיים בשנה שעברה, אבל גם הם אפילו לא היו השחקנים הכי טובים בשנה שעברה.

6 דקות לפני, שי123 said:

מה?

תיאוריה מוזרה בהתחשב בזה שזר אחד היה פצוע כל העונה, שני ישב כמעט כל העונה על הספסל, על השלישי ויתרו כי הוא היה פציע ובטח שלא ברמה מעל הליגה, וסאבוריט שהיה הזר הכי איכותי בסגל נשאר לעונה נוספת.

אז כן, ז׳איר וג׳ראלדש היו מאוד משמעותיים בשנה שעברה, אבל גם הם אפילו לא היו השחקנים הכי טובים בשנה שעברה.

התיאוריה לדעתי היא - יש לנו על הנייר סגל ישראלי טוב בהרבה משאר הליגה 

בסה"כ צריך לפגוע ב 3 מתוך 5 זרים נוספים שאפשר להחתים כדי לשמור על עליונות מוחלטת ביחס לשאר הליגה (כולל קבוצת העל מחיפה). 

בהתחשב בזה ששלב בתים באירופה מובטח, עם ההכנסה והעומס שצפויים על הסגל ועם הנורה אדומה של פתיחת העונה בליגה, אז החוסר ברכש כבר גובל בהזייה. יש לנו פאקינג זר אחד וחצי בסגל. 

39 דקות לפני, קאוביין said:

בסה"כ צריך לפגוע ב 3 מתוך 5 זרים נוספים שאפשר להחתים כדי לשמור על עליונות מוחלטת ביחס לשאר הליגה (כולל קבוצת העל מחיפה). 

זה לא קשור למה שנרשם והגבתי עליו.

דווקא בגלל מה שרשמת פה ואני מסכים איתו, הגיוני בעיניי שמכוונים כרגע לזרים איכותיים שקשה לשכנע אותם להגיע לפה לפני שמתפשרים על זרים ברמת הסגל שכבר יש.

ברור שחייבים להרחיב את הסגל לקראת שלב בתים אירופי, אבל אין לי ספק שהיו מחתימים זרים גם אם היינו מודחים.

2 hours ago, שי123 said:

מה?

ועדין היו לך 4 זרים מעל. אני יודע שהתכוונת שציקו לא מעל הליגה אבל עובדה שקבוצות לא הצליחו להתמודד איתו. ושוב זאת דעה שלי אבל בעיני הוא היה אחלה שחקן.

נשארנו עם שלושת שחקני ההגנה שלנו. שלהגיד  שהם לא היו הכי טובים שלך עושה להם עוול כי מה שהם עשו בהגנה לא ראיתי אף שחקני הגנה עושים אף פעם בליגה שלנו. הם פשוט נעלו את ההגנה שלנו בצורה מטורפת. אני קונה מעכשיו לכל החיים שחקנים ברמה הזאת. 

12 hours ago, דקסטר said:

4? האופטימים הכי גדולים פה מקווים ל2.

וצר לי לאכזב אבל כרגע נראה שרוב הסיכויים שלא נחתים בכלל.

אני גם לא מאמין שיחתמו פה זרים, וגם אם כן כנראה זה יהיה איזה קיקי כזה שזה ברירה של הרגע האחרון להגיד "הנה הבאנו זר".

ידעו מינואר שז'איר רוצה לעזוב, אז היה מספיק זמן להיסגר על 3 בלמים מחליפים.

ידעו שיש סיכוי שלא יוכלו להשאיר את ג'ראלש, אז היו צריכים להיסגר על 3 מגנים זרים שיכולים להחליף אותו.

ידעו משנה שעברה שאנחנו חייבים חלוץ זר, אז היו צריכים להיסגר כבר על 20 חלוצים שיכולים לחתום במכבי.

אנחנו חייבים לחזור למתכונת של מנהל מקצועי חזק ברמה של ג'ורדי, כי אחרי עידן איביץ' זה נראה שאין אף אחד מספיק חזק או עם רצון במערכת לבנות קבוצה.

Just now, Adir12 said:

אנחנו חייבים לחזור למתכונת של מנהל מקצועי חזק ברמה של ג'ורדי, כי אחרי עידן איביץ' זה נראה שאין אף אחד מספיק חזק או עם רצון במערכת לבנות קבוצה.

אני חושב שזה לא קורה כי אין אנשי מקצוע מספיק טובים שיסכימו להישאר לתקופה ארוכה. 

אפילו ג'ורדי אמר שהוא תיכנן להישאר הרבה פחות בארץ. מנהל מקצועי זה לא כמו מאמן שאפשר להחליף כל שנה. הוא זה שצריך לחשוב גם על הטווח הארוך ואי אפשר להחליף אחד כזה כל שנה שנתיים.

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

אחרי הימים הנוראיים מארגנים לנו רכש?

ובראש השנה( מו"מ סופי וכתיבת החוזה) יכתבון וביום צום כיפור יחתמון(הרכש ינחת ויוצג)

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חושב שזה לא קורה כי אין אנשי מקצוע מספיק טובים שיסכימו להישאר לתקופה ארוכה. 

אפילו ג'ורדי אמר שהוא תיכנן להישאר הרבה פחות בארץ. מנהל מקצועי זה לא כמו מאמן שאפשר להחליף כל שנה. הוא זה שצריך לחשוב גם על הטווח הארוך ואי אפשר להחליף אחד כזה כל שנה שנתיים.

אלי טביב פנוי

17 דקות לפני, פנחס שוף said:

אחרי הימים הנוראיים מארגנים לנו רכש?

רוצים לראות אם נעבור את כיפור ונעלה לסוכות, אם כן יביאו בלם

4 hours ago, Dbolsa said:

שפעם אחת יעשו מסיבת עיתונאים עם כל הצוות המזופת שלנו מצידי בזום. שכל אחד יגיד מה תפקידו בכח ושיגידו לנו משהו(מטרות העברות וכו) הכל כמו בכור בדימונה.

ואז כל אחד יסתובב ונפליק לו בתחת על פי רמת האשמה שלו

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הסיבה שאין רכש - אף אחד לא ענה נכון למיטש על השאלה, "ואם זה ייכשל, למה לדעתך זה ייכשל?"

או שאין מי שיענה, זה עונת מבחן למיטש

אם נכשל הגיע הזמן שהוא ישים את המפתחות

1 דקה לפני, קאוביין said:

יום כיפור בא בזמן למיץ׳ לעשות חשבון נפש קשה ונוקב על הסבל שעברנו בחלון הזה 

אולי גם להרים טלפון לדור ועומר