Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

54 דקות לפני, snufkin said:

ברור שאלו השערות. יכל להיות שבאמת גולדהאר שם ברקס להכל, או כמו שאתה טענת לפני כן  שגולדהאר לא ממש מתקשר עם גורמי ההנהלה. יכל להיות. רק שאם זה נכון, זה אומר שדוניס לא דובר אמת (בלשון המעטה). קשה לי להאמין ועדין, יכל להיות.

נלחם עם מה שיש. אני רק מאוד מקווה שדוניס לא יעשה ויברח.

אתה רק שוכח השערה אחת סבירה לחלוטין - דוניס בעצמו לא מוכן להתפשר. ואז זה לא תמם, לא יצחקי ולא גולדהאר. 

32 דקות לפני, Armagedon said:

שאתה מצטט מישהו, במקרה הזה אני היה ראוי שתתייחס לכל המשפט ולא רק לחלק ממנו כי זה נוח לך בפוסט.

סיכמתי שאף אחד לא יודע.

הכל בהומור כמובן.

אבל בהתייחס לכל מה שכתבת - מכיר את עיקרון התער של אוקאם? ההסבר הפשוט ביותר הוא כנראה הנכון. והסבר הפשוט במקרה הזה הוא שההנהלה ומחלקת הסקאוטינג של הקבוצה פשוט לא מתפקדות.

אגב, כל מי שמדבר עדיין מסיבה כלשהי על הפיירפליי - הוא לא רלוונטי. מכבי במילא מכוונים לזרים בהעברות חופשיות, ובשביל זה אין שום בעיה של פיירפליי. 

14 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אגב, כל מי שמדבר עדיין מסיבה כלשהי על הפיירפליי - הוא לא רלוונטי. מכבי במילא מכוונים לזרים בהעברות חופשיות, ובשביל זה אין שום בעיה של פיירפליי. 

הופך גוטה. מכבי מכוונים לזרים ההעברות חופשיות או בהשאלה עם אופציה בגלל הפייר פליי, מה שאוטומטית מוריד את ההיצע. 

לא הבנתי למה חלק מהיוזרים פה רוצים להפנות אצבע מאשימה למיץ׳ ולא לחברי ההנהלה.

דוניס הוא המאמן והוא צריך להנחות האם ואיפה הוא דורש חיזוק.

מחלקת הסקאוטינג, שהעומד בראשה זה ברק יצחקי לפי התיאור הרשמי, אמורה להביא את השמות הספציפיים והמתאימים.

המנכ"ל, שהיא שרון תמם או המנהל הספורטיבי, שזה אולי ואן לובן, אמורים לסגור את המשא ומתן.

התפקיד של מיץ׳ הוא אך ורק החותמת הסופית של אישור או אי אישור העסקה.

לכן, האשמה על מיץ׳ היא אך ורק במידה והוא החליט שהשנה אין יותר השקעה ברכש והולכים רק על הסגל הקיים. אבל נראה שזה לא המצב ושפשוט מנסים לסגור רכש אך לא מצליחים

אז לסיכום חלון ההעברות של קיץ 2020:

עזבו את הסגל-

יאניוטיס

אמאדור

ז׳ראלדש

מיכה

אצילי

אופאדו

הצטרפו אל הסגל-

מוסאיוף

עמית גלזר

בלטקסה

דן ביטון

בן ביטון

בן חיים

קארצב

גררו

חנציס

10 דקות לפני, Brandon Roy said:

הופך גוטה. מכבי מכוונים לזרים ההעברות חופשיות או בהשאלה עם אופציה בגלל הפייר פליי, מה שאוטומטית מוריד את ההיצע. 

מוריד את ההיצע אבל יש לא מעט חופשיים וכאלה שמוכנים לבוא בהשאלות לדעתי, זה רק עניין של עבודה. 

17 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מוריד את ההיצע אבל יש לא מעט חופשיים וכאלה שמוכנים לבוא בהשאלות לדעתי, זה רק עניין של עבודה. 

נכון. מכבי כבר הוכיחה שהיא מצליחה להביא יופי שחקנים מהפלח שוק של החופשיים והשאלות.

25 דקות לפני, תמיר8 said:

עזבו את הסגל-

יאניוטיס

אמאדור

ז׳ראלדש

מיכה

אצילי

אופאדו

הצטרפו אל הסגל-

מוסאיוף

עמית גלזר

בלטקסה

דן ביטון

בן ביטון

בן חיים

קארצב

גררו

חנציס

כשאתה כותב את זה ככה נראה שעבר עלינו חלון נהדר.

38 דקות לפני, תמיר8 said:

עזבו את הסגל-

יאניוטיס

אמאדור

ז׳ראלדש

מיכה

אצילי

אופאדו

הצטרפו אל הסגל-

מוסאיוף

עמית גלזר

בלטקסה

דן ביטון

בן ביטון

בן חיים

קארצב

גררו

חנציס

שכחת דניאל פרץ הצטרף עומר כץ עזב.

למה לא משאילים את חנציס וע. גלזר?

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שכחת דניאל פרץ הצטרף עומר כץ עזב.

למה לא משאילים את חנציס וע. גלזר?

לפחות עד שכולם יהיו בריאים לא ישאילו

שניהם היו בסגל מול זלצבורג חכה ליום חמישי

46 דקות לפני, Brandon Roy said:

גם אם זה נכון, זה כנראה לא קשור לפייר פליי.

מכבי כבר הבטיחו הכנסה מספיק גבוהה שמאפשרת גם לרכוש שחקנים.

הגיוני שמיטש יהיה הרבה יותר זהיר בהשקעת כסף ברכישות בתקופת חוסר וודאות עם הקורונה.

אני דווקא די מתרגש מזה שאין זרים. אני מאמין שיווצר פה הזדמנות לשחקנים כמו קארצב, אלמוג, בלטקסה, חנציס, גלזר וגררו להיזרק למים העמוקים ואולי אחד או שתיים מהם יעשה קפיצת מדרגה כמו שפיבן, גלזר או פרץ עשו כשקיבלו הזדמנות בגיל צעיר

Just now, עדו said:

אני דווקא די מתרגש מזה שאין זרים. אני מאמין שיווצר פה הזדמנות לשחקנים כמו קארצב, אלמוג, בלטקסה, חנציס, גלזר וגררו ליזרק למים העמוקים ואולי מאוד או שתיים מהם יעשה קפיצת מדרגה כמו שפיבן, גלזר או פרץ עשו כשקיבלו הזדמנות בגיל צעיר

דוניס לא נראה שמתרגש במיוחד.

נו באמת. הצעירים צריכים להרוויח את המקום ועם צריכים לעשות את זה כשיש קבוצה טובה ותחרות.

מעניין אם תתרגש גם כשתחטוף בראש נגד חיפה, כי היה לך משחק באירופית ביום חמישי והיית צריך לעלות עם ההרכב השני שהוא לא ממש איכותי.

ובהמשך לתגובה הקודמת שלי (מהרעיון באתר הרשמי שהגיע) :

“אם תשאלו בכדורגל היווני על הסטייל שלי, אני מאוד אוהב שחקנים צעירים. הכל תלוי בכישרון, אבל בשבילי זו מטרה גדולה ללמד את השחקנים ולהעניק להם את הידע והמנטליות הנכונה שתשפר אותם בהדרגה. אני שמח לראות שחקנים צעירים בקבוצה שלי נאבקים על מקום בהרכב או בסגל. זו אחת המטרות שלי כמאמן. אתמול נפגשתי עם פטריק, לשוחח על העבודה באקדמיה ושיתוף הפעולה והצוות שלי מנסה בכל פעם לצפות במשחקים ובאימונים, לנתח את הכישרונות ולתת להם הזדמנות”.

כל מאמן רוצה לקדם צעירים מן הסתם הוא יקדם כמה השנה, לא יודע אם את כל מי שציינת, אבל זה לא סותר שהוא רוצה לקחת אליפות ובשביל זה הוא צריך עוד 3 זרים לפחות.

14 hours ago, itanar said:

אם באמת מחכים למשחק בשלישי זה הזיה כדי לקבל החלטות זה הזיה.

אין סיכוי לעבור.

בגלל זה מרגיש לי שמערבבים אותנו וזה הכי מעצבן. לא הגיוני שבאמת חשבו לשים אול איין על המשחק נגד צלברוג נשמעת כמו חארטה רצינית. 

1 דקה לפני, erantheking21 said:

כל מאמן רוצה לקדם צעירים מן הסתם הוא יקדם כמה השנה, לא יודע אם את כל מי שציינת, אבל זה לא סותר שהוא רוצה לקחת אליפות ובשביל זה הוא צריך עוד 3 זרים לפחות.

לא אמרתי כולם, אם אחד מהרדימה יעשה את הקפיצת מדרגה אני מבסוט. סה"כ ב11 שלנו יש את השוער, הבלם, המגן שמאלי, הקשרים, והקיצוניים הכי טובים בליגה.

כן יש חולשה מסויימת בחוד, ובעמדות הבלם והמגן ימני אבל אם אחד מהרשימה ששמתי פה יעשה קפיצת מדרגה וימלא את אחד מהחללים אני אופטימי מאוד לגבי העונה הזאת. 

ואגב אם מקשרים את הציטוט שהבאתי פה לדיון על מי אשם במצב. אולי הסיבה שאין פה זר זה כי מבחינת המועדון והמאמן מעדיפים לתת לצעירים לרוץ אלא אם כן מצליחים להביא לפה שחקן שוברי שיווין ברמה של סבוריט. שחקן כזה כנראה קשה להביא במצב הנוכחי אבל עלייה צמפיונס יקל על העניין

1 דקה לפני, עדו said:

לא אמרתי כולם, אם אחד מהרדימה יעשה את הקפיצת מדרגה אני מבסוט. סה"כ ב11 שלנו יש את השוער, הבלם, המגן שמאלי, הקשרים, והקיצוניים הכי טובים בליגה.

כן יש חולשה מסויימת בחוד, ובעמדות הבלם והמגן ימני אבל אם אחד מהרשימה ששמתי פה יעשה קפיצת מדרגה וימלא את אחד מהחללים אני אופטימי מאוד לגבי העונה הזאת. 

אין שום תסריט אנושי שהסגל הנוכחי ישרוד משחקי ליגה ואירופה אחרי זה עוד השלמות משחקים שידחפו באמצע שבוע פשוט לא יקרה פיזית הדבר הזה. אלא אם נתחיל להשתמש קצת בבקבוקונים של ב"ש אז אולי. 

בעיני עיקר הבעיה שאין זרים היא שבעונה האחרונה הזרים שלנו היו רמה ומעלה מעל הליגה. רוב שחקני ההרכב ההישראלים שלנו הם ברמת טופ של הליגה ואולי אפילו קצת מעליה אבל בהחלט הזרים זה מה שנותן את השינוי. אולי גם גולדהאר חושב שההישראלי מספיקים כדי לקחת אליפות אבל בעיני זה תלוי באיך הזרים של חיפה יראו.