Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

אישור של מיטש חייב. השאלה מתי מתחיל התהליך להחתמת שחקן. לא גישוש או רכש בפוטנציה אלא זר תכלס שרוצים להביא בסוף אוג׳ תחילת ספטמבר או אפילו ינואר.

מתי זה מגיע למיטש. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

לא חושב שזה ניתוח נכון. הקשבתי לרז אמיר באחד הלינקים פה של אורלנדו בלוף(עמוד קודם).

מי שמנהל כאן את העיניינים והמשאים והמתנים, חייב אישור של מיטש. הוא לא יכול להתקדם מעבר לרף מסויים. ואכן, לא מתקדם כי למיטש יש טיימליין אחר. זה בכלל לא רלוונטי אם הגיעו לסיכום עקרוני עם שחקן, כל עוד מיטש לא מאשר. כדאי להפסיק עם מכבסת המילים- ההנהלה. זה מיטש וזאת דרכו. זה מה שיש. בקשר לפרשה, אני אישית מיציתי. 

ברור שהוא צריך אישור של מיץ', מיץ' זה התוצאה הסופית, אבל איפה כל הדרך בתרגיל? מיץ' לא יישב ויכין רשימה בשביל זה יש אנשים שעובדים בשבילו.

לגבי אצילי ומיכה מכבד את דעתך, אבל אני חושב שאין דבר בעולם שלא ניתן לשנות..ככה אני חושב אבל זה מה שיש וזה מה שהוחלט אני רק מכניס את זה כי על הדרך היא דיברה על זה.

26 דקות לפני, המכבייה said:

לא חושב שזה ניתוח נכון. הקשבתי לרז אמיר באחד הלינקים פה של אורלנדו בלוף(עמוד קודם).

מי שמנהל כאן את העיניינים והמשאים והמתנים, חייב אישור של מיטש. הוא לא יכול להתקדם מעבר לרף מסויים. ואכן, לא מתקדם כי למיטש יש טיימליין אחר. זה בכלל לא רלוונטי אם הגיעו לסיכום עקרוני עם שחקן, כל עוד מיטש לא מאשר. כדאי להפסיק עם מכבסת המילים- ההנהלה. זה מיטש וזאת דרכו. זה מה שיש. בקשר לפרשה, אני אישית מיציתי. 

לא קראתי את מה שכתב רז אמיר אבל דוניס אמר בפיו ש"יש אישור לרכש מהנשיא והיו"ר". אין עם זה בעיה (צחקו עחיו כאן כי המושג "נשיא" מקובל בחיפה). אני מניח בהנחה סבירה מאוד שהוא התכוון למיץ' ולאנגלידיס. אני לא חושב שהעסק נתקע בגלל אי אישור של מיץ'. כמו שדוניס אמר, לא הצליחו לשכנע זרים להגיע. אני מבין את זה כך שלא הצליחו לסגור עם הזרים, ממגוון סיבות ולא מיץ' היה המכשול.

40 דקות לפני, erantheking21 said:

רואה את הראיון עם תמם  ואני מבין שעם כל הכבוד לה ויש כבוד, חסר לנו דמות דומיננטית בכדורגל, איזה מנכ"ל רציני, איזה אחד שאחראי על רכש, משהו כזה..אולי היא אלופה בדברים כאלה, אבל למה הפילו עליה ועל יצחקי את העבודה? אף אחד מהם לא רציני... כל ההנהלות של מכבי זה בשלוף ואין שום בן אדם שהכין מראש שחקנים מסודרים כמו שאיביץ טען עוד באפריל, פשוט חיכו לדוניס שיכין רשימה של שחקנים(שכנראה קצת גדולים ויקרים למכבי) ואז פשוט לא מצליחים להחתים בגלל כמה סיבות ואז נוצר מצב של מאמן לא מרוצה, מישהו לצערי לא עשה שוב את העבודה שלו בקיץ ולכן המצב נראה ככה, העבודה שלו היא לא רק להכין שמות, זה לדעת לענות לגולדהאר על השאלות שלו...איך היא אמרה על אצילי ומיכה? אנחנו מאחוריו...אם היה במכבי דמות כמו קרויף (ואפילו נמני ) שהיה יודע לשבת לגולדהאר על הראש ולהסביר לו שאולי כדאי לחכות אולי הדברים היו אחרת בענין שלהם והם כן היו, אבל אף אחד לא היה מוכן להתעסק בזה ופשוט הזניח אותם, לא לקח יוזמה ולא פנה לגולדהאר כי אין לנו שום בן אדם עם ביצים במכבי(סליחה זה לא הערה שובינסטית) שהיה מסוגל לנשום(כמו שהיא אמרה) לקחת ולהסביר לגולדהר שמצידו ראה מספיק, הרי אם לא יסבירו לו אחרת אז הוא ילך בשלו, זה למה אני חוזר ואומר הנהלה...עוד דבר שהיא אמרה מצד אחד היא טענה שהם לא אשמים, מצד שני לשמור על הילדות, אני נגד כל אלימות וברור שאסור לגעת בהם, אבל זה לא מהתפקיד של מכבי, הילדות האלה גרמו נזק לשחקנים..ולפני גם שאומרים שניה לנשום לתקשורת, היה שווה שניה לנשום גם בנושא שלהם, תפקידנו היה לשמור על האינטרס שלנו ועל השחקנים ולא על הפגיעה בילדות, בשביל זה יש משטרה..מה שקרה פה זה כל מה שמייצג את מכבי בקיץ הזה, כאוס.

דבר שני, שוב פעם מבינים שהתקציב והרכש שלנו בנוי מרולטה של העפלת סיבובים, ככל שנתעכב אולי יהיה פה זר יותר גדול, אז זה לא עובד ככה בכדורגל, בחיפה לא ממתינים הם מחתימים ובונים תלכיד כמו שברק רצה מוסיפים פה ושם, במכבי אפילו לא יודעים איזה זר בדיוק הם רוצים, לא הכינו רשימה מסודרת של שחקנים מראש ופשוט בנו על דוניס שיביא איתו בלם, חלוץ ומה שזה לא יהיה, יש אינספור תירוצים, קורונה, סגר, תקציב, פייר פלי ובסוף אנחנו רואים שקבוצות אחרות כן עובדות זה מחדל שלנו, בסוף מחתימים בלם כמו קיקי שעם כל הכבוד, זה לא שחקן שדוניס רוצה, זה שחקן שהוצע ממתוך ישראלי שהציע אותו בטח לכל הליגה כדאי לגרוף קופון, הרי קיקי היה בא למכבי כמו שטענתי גם בלי אירופה, איפה שהוא נמצא היום זה התקדמות אדירה בשבילו...לא היה צריך לחכות חודשיים לבלם כזה ואם זה מה שיגיע בסוף זה יראה כמה אנשים פשוט לא יעילים במערכת של מיץ'.

חולה על זה כשאתה נכנס לאטרף שלך ופוצח בנאומים ארוכים. שמתי לב שזה קורה לך מדי פעם, בדרך כלל על ריאל או מסי, אבל מדי פעם גם עלינו חח 

32 דקות לפני, Insigne said:

אישור של מיטש חייב. השאלה מתי מתחיל התהליך להחתמת שחקן. לא גישוש או רכש בפוטנציה אלא זר תכלס שרוצים להביא בסוף אוג׳ תחילת ספטמבר או אפילו ינואר.

מתי זה מגיע למיטש. 

כל מיני דבילים מנתניה ואשדוד סוגרים עם זרים. אני לא חושב שזאת הבעיה(ניחוש מושכל). 0 זרים זה מעצור בלתי ניתן להסבר בהתנהלות, רק אצל זה זה שמשלם. קבוצות נידחות בעולם מביאות זרים כל יום, כל הזמן. 

21 דקות לפני, erantheking21 said:

ברור שהוא צריך אישור של מיץ', מיץ' זה התוצאה הסופית, אבל איפה כל הדרך בתרגיל? מיץ' לא יישב ויכין רשימה בשביל זה יש אנשים שעובדים בשבילו.

לגבי אצילי ומיכה מכבד את דעתך, אבל אני חושב שאין דבר בעולם שלא ניתן לשנות..ככה אני חושב אבל זה מה שיש וזה מה שהוחלט אני רק מכניס את זה כי על הדרך היא דיברה על זה.

אתה ואני לא יודעים על הדרך בתרגיל. מה שאנחנו רואים זה החתמה של שלושה ישראלים עם משכורות לא גבוהות. וזהו. רז אמיר אמין עלי יותר מהספקולציות פה בפורום. 

12 דקות לפני, snufkin said:

לא קראתי את מה שכתב רז אמיר אבל דוניס אמר בפיו ש"יש אישור לרכש מהנשיא והיו"ר". אין עם זה בעיה (צחקו עחיו כאן כי המושג "נשיא" מקובל בחיפה). אני מניח בהנחה סבירה מאוד שהוא התכוון למיץ' ולאנגלידיס. אני לא חושב שהעסק נתקע בגלל אי אישור של מיץ'. כמו שדוניס אמר, לא הצליחו לשכנע זרים להגיע. אני מבין את זה כך שלא הצליחו לסגור עם הזרים, ממגוון סיבות ולא מיץ' היה המכשול.

https://www.one.co.il/VOD/Play/72066/הסיבה_שמכבי_ת_א_לא_מחתימה_רכש_הקיץ?c=127

מוזמן להתרשם בעצמך. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

מעריך את רז אמיר (בניגוד לרוב הפורום כאן) אבל אם אני צריך לבחור בין אמירה מפורשת של דוניס (יש אישור מהנשיא והיו"ר) לבין ניתוח של רז, אני בכל זאת בוחר ללכת עם דוניס. לא מאמין שמיץ' לא אישר כלום כל הקיץ (אגב רק היום נחת זר להתרשמות. אמנם צעיר וכנראה מיועד להשאלה ועדין..).

אגב גם האמירה שלו ש"עד שהעפילו לבתים ונכנס כסף פתאום יש סגר" לא מדוייקת, כי המשחק מול ברסט היה לפני כשבועיים וחצי. היה מספיק זמן להנחית כאן שחקנים גם אחרי ברסט, אם באמת היו שחקנים סגורים שרק חיכו לאישור של מיץ' (לא מאמין שזה היה המצב). בנוסף, הסגר לא אמור למנוע הרמטית מזרים להגיע. יש טיסות נכנסות.

5 דקות לפני, snufkin said:

מעריך את רז אמיר (בניגוד לרוב הפורום כאן) אבל אם אני צריך לבחור בין אמירה מפורשת של דוניס (יש אישור מהנשיא והיו"ר) לבין ניתוח של רז, אני בכל זאת בוחר ללכת עם דוניס. לא מאמין שמיץ' לא אישר כלום כל הקיץ (אגב רק היום נחת זר להתרשמות. אמנם צעיר וכנראה מיועד להשאלה ועדין..).

אגב גם האמירה שלו ש"עד שהעפילו לבתים ונכנס כסף פתאום יש סגר" לא מדוייקת, כי המשחק מול ברסט היה לפני כשבועיים וחצי. היה מספיק זמן להנחית כאן שחקנים גם אחרי ברסט, אם באמת היו שחקנים סגורים שרק חיכו לאישור של מיץ' (לא מאמין שזה היה המצב). בנוסף, הסגר לא אמור למנוע הרמטית מזרים להגיע. יש טיסות נכנסות.

לא מתייחס לעניין הסגר ואם זה יוצר בעייתיות. לא מספיק מבין בזה. אני חושב שגם עזרא מהשוק, בהינתן לו האפשרות, היה מביא יותר מ0 זרים. לא עובדים פרופסורים לרכש בקבוצות אחרות, או  אנשים מבריקים בכלל. זה פשוט קיצוני מידי לדעתי. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא מתייחס לעניין הסגר ואם זה יוצר בעייתיות. לא מספיק מבין בזה. אני חושב שגם עזרא מהשוק, בהינתן לו האפשרות, היה מביא יותר מ0 זרים. לא עובדים פרופסורים לרכש בקבוצות אחרות, או  אנשים מבריקים בכלל. זה פשוט קיצוני מידי לדעתי. 

הצליחו להביא כמה צעירים (לאו הברזילאי שכנראה לא הרשים, 2 אפריקאים אני חושב כולל האחרון שנחת ואולי יושאל לביתר ת"א). מה שלא הצליחו זה להביא את אחד מהזרים לרמת הסגל כפי שדוניס ביקש. אולי הבעיה היתה בדרישות לא ריאליות של דוניס? לא יודע..

כמו שרז אמר משכו את הזמן וכנראה כיוונו גבוה מדי בהתחלה עד שהגענו למצב הזה.

רוצה להאמין שיש תכנית ב' לזרים קצת פחות טובים שכן רוצים להגיע ויוציאו אותה לפועל השבוע.

43 דקות לפני, Krishi said:

חולה על זה כשאתה נכנס לאטרף שלך ופוצח בנאומים ארוכים. שמתי לב שזה קורה לך מדי פעם, בדרך כלל על ריאל או מסי, אבל מדי פעם גם עלינו חח 

חחח כן אה

וואלה אם היו מגיעים שחקני רכש במקום אלה שעזבו היתי רגוע יותר, אבל זה לא המצב.

מעריצה את מיטש, בעיני כל מה שהוא מחליט קדוש, כן גם בעניין אצילי מיכה אני מבינה את ההחלטה שלו, אבל עדיין, זה פשוט הזוי שלא הבאנו אפילו לא זר אחד עד עכשיו.

לא ברורות לי כל הספקולציות סביב הסיבה לזה שאין רכש. עם כל הכבוד לרז אמיר, דוניס בעצמו ענה לכולם לפני שבוע על וסיפר מה הסיבה לזה שאין רכש. אגב, גם ג'ורדי היה אומר אותו דבר במשך כמה שנים.

חוץ מקיץ אחד אלוהי עם מנספורד לפני שנתיים (לפני שנה זה פחות נחשב, כי כמעט לא היה רכש), הדברים פה מתנהלים אותו דבר. מן הסתם שהשנה זה יהיה יותר קיצוני, כשיש קורונה, פייר פליי ואין מנהלים.

איך לעזאזל יש על זה כ"כ הרבה עמודים זה משהו שקשה לי להבין.

אחרי זה הוא אמר משהו אחר

אם תשימו לב מה תמם אמרה אתמול שנשאלה לגבי הרכש 

תמם אמרה בפירוש שהכל תלוי בליגת האלופות או באירופאית והרכש יהיה שונה בהתאם(אם בכלל יהיה)

7 דקות לפני, erantheking21 said:

אחרי זה הוא אמר משהו אחר

אם תשימו לב מה תמם אמרה אתמול שנשאלה לגבי הרכש 

תמם אמרה בפירוש שהכל תלוי בליגת האלופות או באירופאית והרכש יהיה שונה בהתאם(אם בכלל יהיה)

זה לא מה שהיא אמרה, תראה שוב

2 hours ago, דריקס said:

למה אתה קורה כישלון?

אם אתה חושב שכל שנה ברצף נגיע לשלב בתים באירופה אתה טועה ובגדול. 

הסיכוי היחיד לעשות את זה, זה דרך דירוג גבוה במדיני. 

מ 2012 עד 2021

היינו 7 פעמים בשלב בתים אירופאי 

מתוך ה 7 פעם אחת בצ׳מפיונס ופעם אחת ב 32 האחרונות. 

אם זה נקרא כישלון למועדון שמגיע מישראל, אז מה זאת הצלחה? זכיה בצמפיונס?

זאת הצלחה אדירה!

מסכים עם הכיוון הכללי שלך, אבל הכישלון הוא לא על אי ההעפלה אלא על זה שהודחת מול קבוצה מצחיקה.

3 hours ago, קאוביין said:

מה זה  "החתמות כמו חיפה וב"ש" ? 

החתמות של שחקנים שגם אם הם "רק" ברמה טובה לליגה, ולא איזה משהו מטורף שיכול להתמודד מול דרג א' באירופית, זה בסדר גמור.

נניח בלם נוסף ברמה של טיבי, וחלוץ ברמה של עטר. 

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מסכים עם הכיוון הכללי שלך, אבל הכישלון הוא לא על אי ההעפלה אלא על זה שהודחת מול קבוצה מצחיקה.

החתמות של שחקנים שגם אם הם "רק" ברמה טובה לליגה, ולא איזה משהו מטורף שיכול להתמודד מול דרג א' באירופית, זה בסדר גמור.

נניח בלם נוסף ברמה של טיבי, וחלוץ ברמה של עטר. 

אבל עטר לא חלוץ...

34 דקות לפני, duss21 said:

לא ברורות לי כל הספקולציות סביב הסיבה לזה שאין רכש. עם כל הכבוד לרז אמיר, דוניס בעצמו ענה לכולם לפני שבוע על וסיפר מה הסיבה לזה שאין רכש. אגב, גם ג'ורדי היה אומר אותו דבר במשך כמה שנים.

חוץ מקיץ אחד אלוהי עם מנספורד לפני שנתיים (לפני שנה זה פחות נחשב, כי כמעט לא היה רכש), הדברים פה מתנהלים אותו דבר. מן הסתם שהשנה זה יהיה יותר קיצוני, כשיש קורונה, פייר פליי ואין מנהלים.

איך לעזאזל יש על זה כ"כ הרבה עמודים זה משהו שקשה לי להבין.

כי לא היינו עם זר אחד רלוונטי בסגל אף פעם, לא חושב שהיתה קבוצה שהעמידה סגל כזה מאז ומעולם. יש כאן מקרה קיצוני ביותר, שיש סיכוי יותר מסביר שיעלה לנו בתחרותיות גם בליגה וגם באירופה. אז בנושא של הרכש, מנסים להבין למה ואיך הגענו לביזיון הזה. דיון לגיטימי לגמרי ואפילו הכרחי בפורום אוהדים

11 דקות לפני, erantheking21 said:

שאלו אותה תהיה איזה משמעות לאיזה ליגה אתם הולכים בענין הרכש? היא אמרה ברור אין ספק..

לא, היא אמרה בכלליות שיש הבדל גדול בין האלופות לאירופית באפשרויות להביא רכש

לא מפיל את הבזיון של הקיץ על תמם- כי אין לי מושג מה הם התפקידים במכבי (וטוב שכך) אבל מישהו צריך לעשות חושבים במערכת..  לא ייתכן שלא רק שלא התחזקנו אלא אחרי שאיבדנו 5 שחקני הרכב הבאנו רק אחד ועוד 2 שבכמה רמות מתחת למי שהיו לפניהם 

לא חושב שהקיץ הזה דומה לאחרים 

20 דקות לפני, snufkin said:

כי לא היינו עם זר אחד רלוונטי בסגל אף פעם, לא חושב שהיתה קבוצה שהעמידה סגל כזה מאז ומעולם. יש כאן מקרה קיצוני ביותר, שיש סיכוי יותר מסביר שיעלה לנו בתחרותיות גם בליגה וגם באירופה. אז בנושא של הרכש, מנסים להבין למה ואיך הגענו לביזיון הזה. דיון לגיטימי לגמרי ואפילו הכרחי בפורום אוהדים

נכון, העונה זה יותר קיצוני, אבל זו סטייה הגיונית לטעמי ממה שהורגלנו אליו, בגלל שהקיץ עצמו קיצוני - קורונה, אין סגל ניהולי, פייר פליי. אם כל עונה היינו מגיעים לשלב הזה עם 3 זרים, העונה זה קצת פחות. 

זה לא שרשמתי את זה כדי להגן על הניהול הקיץ, ממש לא. אין ספק שמצבנו מחפיר, פשוט זה לא מופרך. חוץ ממנספורד שעשה עבודה פשוט נהדרת, כל עונה זה ככה, כשהעונה זה קיצוני בהתחשב בנסיבות. זו בעיה רצינית שפוגעת בנו, אבל זה מה יש.

אגב, טעות נפוצה, יש לנו מקום לשלושה זרים. ניקוליץ' לא ילך מפה גם אם הכדור יושמד. גררו יושאל רק אם יגיע זר לכנף, מה שכנראה לא יקרה.