Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

7 דקות לפני, המכבייה said:

אז שימנה אחרים. זה האירגון שלו.

הלוואי. מרטין ביין חופשי לא? גם בבריטניה שוקליפ סגר אז לפחות באחלה מזג אוויר.

2 דקות לפני, Dbolsa said:

הלוואי. מרטין ביין חופשי לא? גם בבריטניה שוקליפ סגר אז לפחות באחלה מזג אוויר.

אני מבין שלא ראית את הסדרה על סנדרלנד.

8 דקות לפני, הנדון said:

אני מבין שלא ראית את הסדרה על סנדרלנד.

הוא פוטר משם לפי מה שאני זוכר. היה בסדר גמור פה לא מעניין אותי מה היה שם ככ. ראיתי חלק קטן ממנה. הוא עדיף על שרון בלי לחשוב בכלל.

1 hour ago, המכבייה said:

מוזר המושג הזה של עונה פיננסית לקבוצה שמשלמת את המשכורות הגבוהות בליגה. לא קרוב אפילו ושלא נחווה זאת אף פעם, אמן. 

שמת לב למרכאות?

בוא נתנתק רגע מהגדרות יבשות.

בהחלט ייתכן שלאור חוסר הוודאות החליטו להוריד את התקציב משמעותית.  גם בתרחיש האופטימי ביותר נפתח את העונה עם שלושה זרים.

זה תרחיש שגם לך היה נשמע לחלוטין בלתי סביר לפני חודשיים. 

מה שחשוב מבחינתי זה שמכבי לא תרד מהגלגל כי קשה מאוד לחזור אליו. אנחנו יודעים את זה, אוהדי חיפה, הפועל ויונייטד יודעים את זה.

גם אם יש החלטה לעשות את המינימום החלון הזה, זה צריך להילקח בחשבון.

1 hour ago, משה פרימו said:

זה אני מסכים, המצב במדינה על הפנים וזר בקליבר שמכבי רוצה להביא שגם ככה קשה לשכנע אותו להגיע לישראל כנראה שלא ירצה להגיע וצריך להשלים עם זה...

זה ממש להקטין ראש, כי יש כ"כ הרבה אלטרנטיבות אחרות. לדוגמא - בארגנטינה אין ליגה כבר חצי שנה. שחקנים שם לא ירצו להגיע?

לדוגמא - זרים מליגות פחות טובות, אבל עם פוטנציאל גדול. לדוגמא - שחקנים במועדונים יותר טובים שלא מקבלים דקות (כמו ג'ראלדש בספורטינג) שישמחו לצאת בהשאלה ולשחק. 

בקיצור, אם מישהו במכבי היה עובד, אז היה אפשר להגיע לשחקנים מספיק טובים, או לכל הפחות להמר על כאלה כי זה עדיף על כלום. 

34 דקות לפני, הילד בן 30 said:

שמת לב למרכאות?

בוא נתנתק רגע מהגדרות יבשות.

בהחלט ייתכן שלאור חוסר הוודאות החליטו להוריד את התקציב משמעותית.  גם בתרחיש האופטימי ביותר נפתח את העונה עם שלושה זרים.

זה תרחיש שגם לך היה נשמע לחלוטין בלתי סביר לפני חודשיים. 

מה שחשוב מבחינתי זה שמכבי לא תרד מהגלגל כי קשה מאוד לחזור אליו. אנחנו יודעים את זה, אוהדי חיפה, הפועל ויונייטד יודעים את זה.

גם אם יש החלטה לעשות את המינימום החלון הזה, זה צריך להילקח בחשבון.

מסכים איתך. כנראה פיספסתי את המרכאות. אני בטוח שהתקציב ירד, זה טבעי. כנראה שניתן היה לעשות טוב יותר. כמו בתקופת איביץ(שהיה בעצם המועדון), נקווה שדוניס יעשה פה לימונדה. 

3 דקות לפני, עדו said:

טוב קיצר, זרים לא יגיעו. כחילה, כיאל, חמד ובוזגלו חופשיים. להביא את ארבעתם על חוזה לשנה לסגור חורים ולנסות שוב שנה הבאה

ערן לוי וחלאילה גם חופשיים

3 דקות לפני, matis said:

ערן לוי וחלאילה גם חופשיים

במצב הנוכחי מה זה משנה מי בא? העיקר שלא נעלה עם שחקנים מהנערים א במקרה של פצועים/הרחקות/קורונה

דעה לא פופולרית: מביא את מאור בוזגלו.

כמובן שבהתחשב שהוא ללא האבא ומבין שהוא מגיע כקלף מהספסל. יכול לשבת יפה במשבצת של ווינגר ימין כשמתבנקרים מולנו. עדיין יש לו כדורגל, כמובן לא כשחקן פרספקט.

שמכבי יקחו את הרשימות שהיו למנספורד ואיביץ ויחפשו שם שחקנים מתאימים(היו להם אחלה פגיעות בזרים למעט השוער).

ואני גם מצטרף לשאלות פה של אנשים על למה אין לנו מנכל אחרי מנספורד. עם כל הכבוד לשרון צריך מישהו שיודע לנהל את המשא ומתן עם שחקנים ושיש לו קשרים וכו.

16 hours ago, פנחס שוף said:

לא הבנתי למה אתם מפילים את האחריות המקצועית על שרון תמם? פספסתי משהו?

צריך שעיר לעזאזל (אין לי מושג למה, אבל כל פתיחת עונה כל הפורום הזה בפאניקה הזויה), אם אנשים לא יודעים מה הולך מאחורי הקלעים אז הם מנחשים ומרגע שזה תפס הם לא ירפו לעולם.

2 hours ago, מכביזם זה בדם said:

פשוט לא ייאמן שעברו 10 ימים מאז שעברנו את ברסט ואפילו לא מדווחים על איזשהו מו"מ עם זר אחד. 

אם ינפיצו שטויות לכתבים תהיה יותר רגוע? או אם יחתימו כדי להגיד שהחתימו? מה אנחנו חיפה?

מילא שבכרמל רוצים את אליפות הקיץ, אבל כל שנה מחדש מתאכזבים ומבקרים פה את ההתנהלות של מכבי כשיש לנו 5 אליפויות ב-8 שנים, וכמעט עשור לא ירדנו ממקום שני. הייתי אומר שמכבי הרוויחה את הקרדיט אחרי שגם בעונת פאקו אמרתם שזה נגמר, בעונה הראשונה של איביץ׳ דאגתם מהסגל, ובעונה השנייה שלו דאגתם מההתחלה באירופה ומזה שהיו כמה משחקים ראשונים בליגה עם יכולת חלשה ושכל ההגנה התחלפה. אני רק יכול לדמיין כמה מגוחך זה נראה לאנשים מבחוץ.

46 דקות לפני, I promise said:

עד אחרי זלצבורג לא יגיעו , אם נעלה לליגת האלופות מאמין שתיהיה השקעה גדולה יותר בזרים וזהו.

זה כל הסיפור המטומטם הזה.

זה הכי הטריד אותי בראיון עם תמם. השתמע שמחכים לראות מה קורה עם ליגת האלופות כדי למשוך זרים. אני מבין את זה בהקשר של לשמור מקום אחד לזר ואז אם מפתיעים (סיכוי של 1% בערך) אז להביא תותח סטייל ראייקו.

במקרה שלנו יש לנו רק זר אחד מתוך שש אפשריים. מצטער, גררו חייב להיות מושאל זה לא ברמה כרגע וניקוליץ אחרי שנתיים לא ברור אם יחזור לכדורגל מקצועני, צריך לדעת גם לחתוך הפסדים.

5 זרים זה מספר פסיכי, כמעט חצי הרכב. שום תרוץ לא יעזור כאן, התנהלות כושלת עד כה בגזרה.

מכבי לא ניצלה את מכסת הזרים בשנתיים האחרונות וזה לא בדיוק פגע בה.

מה בדיוק גרם לכם לחשוב שעכשיו מכבי תמלא את המכסה אחרי שלמדנו שזה לא הכרחי? אני חושב שהבעיה היא בציפיות שלכם ולא בהתנהלות. אם מכבי החליטה על מדיניות שונה ממה שגולשים בפורום השחקן ה-12 חושבים שהיא צריכה לעשות זה לא אומר שהיא נכשלה.