Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

16 דקות לפני, המכבייה said:

"כל השחקנים" יוצר תמונה של הרבה שחקנים. לא חושב שזה היה המצב. בקשר לסכומים, אני חושב שחצי מיליון יורו או קצת יותר זה יפה מאד בקנה מידה שלנו. לא הציעו 200. 

חצי מליון יורו נטו לשחקן זה נהדר לרמה שלנו אםילו קצת מעל הפופיק כדי לשכנע להגיע אלינו ולא למדינה נוחה יותר שחקנים שיש להם הצעות אחרות סביב ה 300.

למה זה לא הסתייע? זו בדיוק הנקודה. "לא הסתייע" זו אמירה מאוד כללית אבל בתאכלס אני חושב שניסיון בתחום, אדם שמכיר יותר את השטיקים לפעמים צריך להעלות את הבונוס לסוכן ולהפחית שכר של השחקן עצמו, לפעמים לשחקן יש 2 סוכנים שטוענים שמייצגים אותו וצריך לדעת מול מי באמת עובדים, לפעמים השחקן סתם מורח אותך כדי שתהיה אופציה ג' שלו או ככלי למנף הצעה אחרת. צריך לדעת לזהות את הסיטואציות. וזה מגיע עם הניסיון ההיכרות והידע בתחום. זה כמו כל תחום אחר בעולם. ולנו אין אדם כזה במערך הניהולי לצערי

7 hours ago, i.d.a.n said:

יש פה הגזמה מטורפת עם הזלזול בסגל של מכבי. נכון פתחנו לא טוב את הליגה. איבדנו 5 נק בזמן שחיפה לקחה 6. אתם מבינים שרק התחילה הליגה? איזה מקום שלישי ואיזה נעליים. 

אין ספק שצריך חיזוק אבל זה דבר שגם בלעדיו נוכל לקחת העונה אליפות גם תוך כדי קמפיין אירופי. 

בקצב הזה תהיה פה עונה של 26 משחקים... מספיק שנפסיד מולם במחזור 4 וזה חתיכת בור. 

קיצר אין רכש, הדיווח היחיד זה שוער לא ברור למה. שרון תמם מוכרת סיפורים בראיונות בזמן שביתר הנחיתו זר מעניין מאוד. חיפח הביאו אחלה בלם. ובש מביאים שחקנים לארעים מארגנטינה. שתמכור חמוצים שהסגר מפריע ולפחות תציע כבר עכשיו חידוש לסבוריט

35 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אבל אתה מצפה ממערך סקאוטינג לקבל מהמאמן תפקידים שבהם הוא רוצה חיזוק ואת התכונות שהוא דורש מהם ושהם יציעו שמות.

בפועל, אני לא מתרשם שזה מה שקורה.

בשנתיים האחרונות פעלו יפה בגזרה הזאת. הביאו רכש מאד מדוייק מהשוק החופשי, הצליחו עם ארבעה זרים, אילתרו יפה ומהר את החור של דסה. האריכו חוזים לטאלנטים הישראלים...אולי זה שכר לימוד של גברת תמם? אולי קצת ברקס של מיטש?לא באמת יודע.  יש הסכמה גורפת שזה קיץ לא טוב, בואכה רע. 

שתי נקודות חיוביות עד עכשיו:

1- מזלנו שעשינו בתים.

2- דן ביטון

* גם דוניס עושה רושם טוב. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

בשנתיים האחרונות פעלו יפה בגזרה הזאת. הביאו רכש מאד מדוייק מהשוק החופשי, הצליחו עם ארבעה זרים, אילתרו יפה ומהר את החור של דסה. האריכו חוזים לטאלנטים הישראלים...אולי זה שכר לימוד של גברת תמם? אולי קצת ברקס של מיטש?לא באמת יודע.  יש הסכמה גורפת שזה קיץ לא טוב, בואכה רע. 

שכר לימוד זה לשחקן צעיר לא לתפקיד שאמור להיות בין החשובים במערכת במועדון כמו מכבי. יכול להיות פה נזק לעוד שנה קדימה בגלל הפשלות בקיץ הזה. 

העונה הזאת גמורה.

הימור על "עונה פיננסית" הוא מסוכן מאוד כי לפעמים לוקח לקבוצות שנים לחזור לפורמט.

אני מקווה שיעשו את המינימום בשבועיים הקרובים כדי שנשאר בטופ.

מיטש חושב לטווח הרבה יותר ארוך, אני בעד קידום אנשים במערכת שמוכיחים את עצמם לא משנה דת, גזע מין וזה מה שהוא עושה עם שרון, וגם עם ואן לייבן דרך אגב.

מאמין שבטווח הארוך זה יוכיח את עצמו. 

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא הבנתי למה אתם מפילים את האחריות המקצועית על שרון תמם? פספסתי משהו?

לא אחריות מקצועית. כי הבעיה היא לא בפן המקצועי, הבעיה היא בפן העסקי והטכני. לא הצלחנו לסגור ולהנחית כאן אף זר בחלון למרות שנסינו ולמרות שאנו נואשים לזה אחרי שאיבדנו 5-6 שחקני הרכב ויש לנו זר אחד רלוונטי בסגל. היא המנכלית, האחריות בסוף היום שלה כמו שהאחריות על הכישלון בטיפול בקורונה היא של נתניהו

8 דקות לפני, Keano said:

מיטש חושב לטווח הרבה יותר ארוך, אני בעד קידום אנשים במערכת שמוכיחים את עצמם לא משנה דת, גזע מין וזה מה שהוא עושה עם שרון, וגם עם ואן לייבן דרך אגב. מאמין שבטווח הארוך זה יוכיח את עצמו. 

היא סטורי טלר... שיביאו מקצוען. עשתה עבודה מדהיצה בשיווק ומדיה אין מילים בכדורגל יש לה מושג כמו שלי בהנדסה גרעינית

Just now, Dbolsa said:

היא סטורי טלר... שיביאו מקצוען. עשתה עבודה מדהיצה בשיווק ומדיה אין מילים בכדורגל יש לה מושג כמו שלי בהנדסה גרעינית

בדיוק. היא כנראה מדהימה בשיווק ובניית מותג. בתור מנכלית של קבוצת כדורגל לא. קבוצות קטנות מאיתנו מצליחות להתנהל ולהביא שחקנים, כל אחת לפי ובהתאם לגודל שלה  למרות הנסיבות. לכן אני לא רואה בנסיבות תירוץ מספיק למה שקרה כאן בקיץ

1 hour ago, YoC said:

נניח וצריך רק בלם וחלוץ זרים איכותיים שירימו את הקבוצה, גם במצב רגיל זה לא קל אז תוסיף לזה על כל מה שקורה פה, הסיכויים קלושים עד לא קיימים 

זה אני מסכים, המצב במדינה על הפנים וזר בקליבר שמכבי רוצה להביא שגם ככה קשה לשכנע אותו להגיע לישראל כנראה שלא ירצה להגיע וצריך להשלים עם זה...

4 דקות לפני, Dbolsa said:

היא לא מנספורד, זה לוקח זמן, אבל למיטש כנראה יש את הזמן הזה או שהיא נעזרת באנגלידיס במו"מ, לא מופרך.

21 דקות לפני, הנדון said:

שכר לימוד זה לשחקן צעיר לא לתפקיד שאמור להיות בין החשובים במערכת במועדון כמו מכבי. יכול להיות פה נזק לעוד שנה קדימה בגלל הפשלות בקיץ הזה. 

בסדר, זה מיטש וזאת דרכו. הכל הערכות וניחושים. אני כן יודע שהציעו כסף יפה לזרים ודוניס אמר את זה במילותיו ולא שיקר. 

19 דקות לפני, הילד בן 30 said:

העונה הזאת גמורה.

הימור על "עונה פיננסית" הוא מסוכן מאוד כי לפעמים לוקח לקבוצות שנים לחזור לפורמט.

אני מקווה שיעשו את המינימום בשבועיים הקרובים כדי שנשאר בטופ.

מוזר המושג הזה של עונה פיננסית לקבוצה שמשלמת את המשכורות הגבוהות בליגה. לא קרוב אפילו ושלא נחווה זאת אף פעם, אמן. 

יכול להיות שהיא מנכ"לית מצוינת, בדברים אחרים..אבל כל מה שקשור לרכש צריך להוציא את זה ממנה ויצחקי, אין להם קשר, פשוט אין...איך קרויף אמר? צריך לענות לגולדהאר על שאלות מסוימות שצריך להיות ממש פרו כדאי לענות עליהם לפני שהוא מאשר רכש, כנראה שזה לא עבד כלכך.

מי אמר לכם שהיא האחראית על רכש ולא יצחקי? אנגלידיס? דוניס?

אתם מדברים כרגיל ללא ביסוס מי אמר בכלל שמיטש הפקיד בידה את המשימה להביא חלוץ?

1 דקה לפני, erantheking21 said:

יכול להיות שהיא מנכ"לית מצוינת, בדברים אחרים..אבל כל מה שקשור לרכש צריך להוציא את זה ממנה ויצחקי, אין להם קשר, פשוט אין...איך קרויף אמר? צריך לענות לגולדהאר על שאלות מסוימות שצריך להיות ממש פרו כדאי לענות עליהם לפני שהוא מאשר רכש, כנראה שזה לא עבד כלכך.

הוא לא טיפש, ברור לו שחסר לה ניסיון והוא לא יעמיד אותה במצב כזה.

מה נראה לך שהוא רואה שהיא לא מצליחה לסגור עם זרים עד עכשיו ולא שם לזה סטופ?

המצב היותר הגיוני הוא שהיא נעזרת באנגלידיס לנהל את המו"מ.

20 דקות לפני, פנחס שוף said:

מי אמר לכם שהיא האחראית על רכש ולא יצחקי? אנגלידיס? דוניס?

אתם מדברים כרגיל ללא ביסוס מי אמר בכלל שמיטש הפקיד בידה את המשימה להביא חלוץ?

היא המנכלית,ץ של הארגון, זה התפקיד שאחראי על כל הנושא הפיננסי והטכני בכל ארגון. 

לג'ק אין תפקיד בכלל במכבי. דוניס? הוא  מאמןת לא מנהל מו"מ עם שחקני רכש פוטנציאלים. מקסימום של חלקו בנושא הוא נותן רשימת תפקידים ורשימת שחקנים שהיה מעוניין בהם ו/או מאשר את הרשימה שמגיעה מהסקאוטינג או את השמות שהסוכנים מציעים. אף מאמן לא אחראי לסגור חוזים ולנהל מומ עם שחקני הרכש.

מי שאחראי בסוף על ניהול המו"מ והסגירה זה תמיד הדרג הניהולי. כמו שמנספורד היה בזמנו, ביין היה בזמנו, גם שרון אחראית על הנושא הזה. האם יש מישהו תחתיה שאמור לעשות את זה בפועל? אולי לא יודע. לא שאנחנו מכירים, אם תעבור על כל הפונקציות הניהוליות לא תמצא אחד כזה, אולי אולי יצחקי אבל אני לגמרי לא בטוח שזה בתחומו בכלל כל הקטע הפיננסי , התקציבי והחוזי וסגירת רכש.

בסוף, גם אם יש אדם כזה תחת שרון (ונראה שאין) היא נושאת באחריות ביחד איתו או אפילו יותר ממנו. כמו שראש ממשלה נושא באחריות יחד עם שר הבריאות על נושא הקורונה וכד'

31 דקות לפני, erantheking21 said:

אז שימנה אחרים. זה האירגון שלו.