Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

13 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

טוב , לא יודע אם זה כבר הוזכר פה אבל אז עלו אתמול דיווחים ביוון שמכבי מעוניינת בשוער היווני של פאוק , אלכסנדרוס פסכלקיס, אך עדיין לא הגישה הצעה רשמית. עפי הדיווח חוץ ממכבי גם אוניון ברלין ואלבס עוקבות אח מצבו של השוער. 

מוזר מאוד בהתחשב בעובדה שברור ששוער היא לא העמדה הכי דחופה במכבי עכשיו (בלשון המעטה) והמשחק המעולה של טננבאום נגד זלצבורג. 

הוא נראה שוער טוב אבל זה הזוי לחלוטין.

חוסר אמון מוחלט בטננבאום (ולא בצדק) אם הולכים על מהלך כזה.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

הוא נראה שוער טוב אבל זה הזוי לחלוטין.

חוסר אמון מוחלט בטננבאום (ולא בצדק) אם הולכים על מהלך כזה.

ומזכיר, אין לדניאל חוזה לעונה הבאה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אין אצלי אופטימיות ולא פסימיות. החיים יותר מורכבים מאני מכבי מי אתם בכלל או משילשול במחזור השלישי. את המטרה השניה הכי חשובה בבנק המטרות שלנו השגנו. נראה מה יהיה. אליפות לא שייכת לאף אחד בטאבו ואני לא אקרע דש מהחולצה אם חיפה יקחו. 80 אחוז מחיי עד כה אחרות לקחו. זה פאקינג כדורגל, לא עסקי נדלן. 

מותר להפסיד אליפות, אבל יש דרך. 

אם עשית את המקסימום בקיץ, אבל לא הצלחת להביא זרים טובים או איבדת שחקנים שלא יכולת להשאיר והיריבה שלך בנתה קבוצה מפחידה והכל התחבר לה. 

אבל הסיימנו את העונה שעברה בסגל מפוצץ בכישרון (גם הישראלים וגם הזרים) ואיבדנו את כל הזרים חוץ מהטוב ביותר ושיחררנו שני ישראלים בכירים. כמובן שחוץ מדן ביטון לא הבאנו אף אחד.

זה בעיני זריקת זין על העונה ולהפסיד ככה אליפות זה מעצבן.

בואו נתמקד במה שיש. כי לבכות על הקיץ הבזיו י די מצינו. מה שיש זה הסגל הקיים ואיתו ננסה לנצח.

אני הייתי מנסה להריץ 3-5-2

טננבאום

טיבי,ייני/פיבן,בלטסקה

סאבוריט,גלזר,גולסה,ד.ביטון,קנדיל/ב.ביטון

יונתן,אלמוג/שכטר (במשחקים נגד בונקרים אפשר להעלות את חוזז או טבח כווינגרים)

ספסל: פרץ (שוער), ייני/פיבן,דוידזאדה,ד.פרץ,קרצאב,  חנציס, טבח,שכטר/יונתן/אלמוג, חוזז

יש גם את גררו. את בלקמן אני באמת מקווה שישלבו כמה שפחות. במצב הזה, לא הייתי מתנגד אם יחזירו את גויאגון שיהיה עוד גיבוי לד.ביטון

אולי רוצים 2 שוערים טובים כדי שתהיה תחרות, מי אמר שהוא יהיה ראשון?

נכון שזה הזוי להביא שוער זר אם הוא לא באנקר אבל במצב הזרים שיש כרגע יש מספיק מקום.

למרות שאני חושב שדניאל פרץ מספיק טוב גם כדי לתת תחרות על השוער הראשון.

1 דקה לפני, snufkin said:

בואו נתמקד במה שיש. כי לבכות על הקיץ הבזיו י די מצינו. מה שיש זה הסגל הקיים ואיתו ננסה לנצח.

טננבאום

טיבי,ייני/פיבן,בלטסקה

יונתן,אלמוג/שכטר

ספסל: פרץ (שוער), ייני/פיבן,דוידזאדה,ד.פרץ,קרצאב,  חנציס, טבח,שכטר/יונתן/אלמוג

יש גם את גררו. את בלקמן אני באמת מקווה שישלבו כמה שפחות. במצב הזה, לא הייתי מתנגד אם יחזירו את גויאגון שיהיה עוד גיבוי לד.ביטון

מסכים לגבי העניין עם גויאגון. 

אם כבר הוחלט שהשנה לא מביאים זרים,ולא משנה מאיזה סיבה(כסף,סגר,קורונה וכו) אז שהיו מנצלים את השנה הזאת כדי להריץ את הזרים שכן נמצאים. בכל סיטואציה אחרת קשה היה לי לראות איך זר בן 19 מהנוער נכנס לרוטציה אבל כרגע שיש לנו זר 1 שאשכרה משחק וכשהבטחנו שלב בתים אירופי הוא היה יכול בכיף לקבל כמות יפה של דקות ( במיוחד כשיש 5 חילופים)

1 דקה לפני, snufkin said:

טננבאום

טיבי,ייני/פיבן,בלטסקה

יונתן,אלמוג/שכטר

ספסל: פרץ (שוער), ייני/פיבן,דוידזאדה,ד.פרץ,קרצאב,  חנציס, טבח,שכטר/יונתן/אלמוג

אבל אתה לא יכול לשחק עם שלושה בלמים כשיש לך בקושי 4 ויש לך שני מפעלים. 

ומה תעשה עם טבח וחוזז? שניהם לא חלוצים והם הופכים למיותרית בשיטה הזאת.

2 דקות לפני, Keano said:

נכון שזה הזוי להביא שוער זר אם הוא לא באנקר אבל במצב הזרים שיש כרגע יש מספיק מקום.

הייתי זורם על זה עם היו מגיעים לפה עוד 4 זרים בעמדות יותר דחופות. לצערי זה לא המצב אז אין טעם להביא שוער זר עכשיו.

3 דקות לפני, Keano said:

אתה גם אם יביאו את מוטי מלכה כמחליף ליונתן כהן ואת וובה בראון מחליף לגלזר תמצא סיבות לאופטימיות.

די בן אדם, אין סיבות לאופטימיות בקיץ הזה. פשוט אין.

Just now, מכביסט לעד said:

אבל אתה לא יכול לשחק עם שלושה בלמים כשיש לך בקושי 4 ויש לך שני מפעלים. 

ומה תעשה עם טבח וחוזז? שניהם לא חלוצים והם הופכים למיותרית בשיטה הזאת.

הייתי זורם על זה עם היו מגיעים לפה עוד 4 זרים בעמדות יותר דחופות. לצערי זה לא המצב אז אין טעם להביא שוער זר עכשיו.

יש לך טיבי, ייני, פיבן, עמית גלזר., בלטסקה ואם צריך סבוריט בלם מצויין ראינו את זה. 

מה תעשה עם טבח וחוזז? דווקא בליגה מול רוב הקבוצות הייתי עולה לפחות עם אחש מהם כווינגר. באירופה עולה עם המגנים.

אתה גם אם יביאו את מוטי מלכה כמחליף ליונתן כהן ואת וובה בראון מחליף לגלזר תמצא סיבות לאופטימיות.

די בן אדם, אין סיבות לאופטימיות בקיץ הזה. פשוט אין.

ממש לא, אפשר לנסות לחשוב מה הסיבות למהלכים, אין קשר לאופטימיות.

Just now, turgi said:

הוא שייך לנו ומושאל לרמלה 

הושאל כשעוד בנו על זה שנביא לכאן זרים. אם אין זרים, מחזיר אותו. גם ככה אין לך אך אחד בסגל שיודע להיכנס לעמדה של דן ביטון  (אולי חנציס)

13 דקות לפני, המכבייה said:

ומזכיר, אין לדניאל חוזה לעונה הבאה.

בעולם מושלם היו מביאים בלם, מגן ימני, ווינגר וחלוץ זרים איכותיים שהיו משדרגים את הקבוצה ומעבים את הסגל שזה חשוב במיוחד בעונה אירופית ועם קורונה שמורידה שחקנים מהסגל לפי רצונה, 
ואז גם הייתי אישית אופטימי יותר לגבי התמודדות רצינית על אליפות העונה,  
אבל להתחשב בשלב המאוחר שאנחנו נמצאים בו + מדינת ישראל ידועה כ"מדינת אדומה" בעולם כיום בפרט אחרי הסגר השני + הליגה המקומית נעצרה + מכבי תעלה כ"קבוצה מוכת קורונה" ברגע שמועמדים/סוכנים/בני משפחה שלהם יחפשו מידע + אין לנו יכולת להציע סכומים גבוהים ולא רק סכומי רכישה אלא גם לא יכולים להציע משכורות גבוהות לשחקנים חופשיים, אז למה ששחקן עם ביקוש הכי קטן שהוא יגיע לפה?
נוכל להביא רק שחקנים שבורים שאף אחד לא רוצה תחת הסיטואציה הקיימת, עם כל הכבוד לסקס אפיל של ליגה אירופית,אין לנו יכולת להביא כרגע את השחקנים שאנחנו צריכים. אולי בשלב מוקדם יותר לאחר שהבטחנו ליגה אירופית היה חלון הזדמנויות קטן שידענו שיכנס כסף למועדון אבל הליגה פה עדיין לא הוקפאה ולא השתוללה לנו קורונה בקבוצה אז יכלנו להביא שחקנים.לזכותה של ההנהלה יאמר שזה לא דבר שיכלו לצפות מראש. 
ולכן אני משחרר את הנושא של אליפות בראש, אם נצליח לעשות קסמים וצריך לתת את התחת כל העונה משחק אחרי משחק כדי שבכלל תהיה אופציה, זאת תהיה אליפות מתוקה במיחד,
אבל אצלי בראש כבר שיחררתי אותה,אנחנו כרגע אנדרוג במאבק בתואר בעיקר בגלל דברים שאנחנו לא עשינו כמו שצריך (זה שחיפה עשו כמה פעולות חיוביות זה טוב מבחינתם אבל אם אנחנו היינו עושים מה שצריך הפייבוריטיות הייתה נשמרת),
כך שבעיניי המטרה העיקרית היא להאריך לדניאל את החוזה ולרכוש את דן ביטון. 
אם יש עוד שחקנים חשובים שהחוזה עומד להסתיים - להאריך, 
אם מקבלים הצעה סופר מפתה על שחקני מפתח - למכור ולשים את הפייר פליי המעיק והמגביל מאחורינו. 
(נ.ב, צחוק בצד, כן הייתי מנסה להחזיר את צ'יקו בחוזה לעונה למרות הפציעה, אם בלאו הכי לא מביאים שום דבר אחר, למה לא להביא שחקן טוב שמכיר את הקבוצה ואוהב את הקבוצה? שוה את הסיכון של הכשירות שלו ובלאו הכי הסיטואציה הנוכחית מבטלת את הדיון של אם הוא מספיק טוב כחלוץ אידיאלי למכבי וכו', שום דבר לא אידיאלי כרגע, השאלה אם הוא ישדרג את מכבי הנוכחית? כשהוא כשיר, כן)

2 דקות לפני, snufkin said:

יש לך טיבי, ייני, פיבן, עמית גלזר., בלטסקה ואם צריך סבוריט בלם מצויין ראינו את זה. 

מה תעשה עם טבח וחוזז? דווקא בליגה מול רוב הקבוצות הייתי עולה לפחות עם אחש מהם כווינגר. באירופה עולה עם המגנים.

עמית גלזר בלם לרמה של מכבי? אני לא בטוח. 

סבוריט בלם זה אומר שהמגן שלך זה דוידזאדה...

Just now, snufkin said:

הושאל כשעוד בנו על זה שנביא לכאן זרים. אם אין זרים, מחזיר אותו. גם ככה אין לך אך אחד בסגל שיודע להיכנס לעמדה של דן ביטון  (אולי חנציס)

עזוב את זה שגויאגון לא יעזור לנו בשום צורה כי כמו שראינו הוא עוד לא בשל לבוגרים הוא מושאל. אי אפשר פשוט להחזיר אותו. כמו שלודוגורץ לא יכולה להחזיר את דן ביטון פתאום.

1 דקה לפני, YoC said:

אם יש עוד שחקנים חשובים שהחוזה עומד להסתיים - להאריך, 

סבוריט עונה אחרונה.

מה שילך פה בקיץ הבא...

2 דקות לפני, YoC said:

נוכל להביא רק שחקנים שבורים שאף אחד לא רוצה תחת הסיטואציה הקיימת

אז איך חיפה, בית"ר וב"ש הביאו אחלה זרים? הפייר פליי לא מגביל אותנו כרגע מבחינת משכורת. קיבלנו הרבה כסף מאירופה ודוניס כבר אמר שאין בעיה כספית.

2 דקות לפני, snufkin said:

מי ייתן לך אותו?

חוץ מזה שאני לא חושב שזה נכון לו מקצועית. מעדיף אותו 40 משחקים בהרכב שם מ-5 במכבי.

סבוריט עונה אחרונה.

מה שילך פה בקיץ הבא...

אולי נוכל לתת לו הצעה יפה לאחר שהפייר פליי יהיה מאחורינו, זאת התקווה היחידה שלי.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

עמית גלזר בלם לרמה של מכבי? אני לא בטוח. 

סבוריט בלם זה אומר שהמגן שלך זה דוידזאדה...

עזוב את זה שגויאגון לא יעזור לנו בשום צורה כי כמו שראינו הוא עוד לא בשל לבוגרים הוא מושאל. אי אפשר פשוט להחזיר אותו. כמו שלודוגורץ לא יכולה להחזיר את דן ביטון פתאום.

עמית גלזר בלם לרמה של מכבי? הוא בלם טוב עם המון פוטנציאל. ברור שלא בשל עדין וזה לא אידיאלי אבל כל העונה הזאת לא אידיאלית. עדין אני חושב שהמערך הזה הרבה יותר טוב לנו. נהיה פחות פגיעים באמצע. 

לגבי סאבוריט - ברור שעדיף שהוא יהיה מגן שמאלי אבל אם יש פציעות ואין ברירה אז הוא יודע לשחק גם בלם. בלסקטה מגן או דוידזאדה. ואם זה בליגה נגד בונקר אפשר להעלות את טבח או חוזז לשם

1 דקה לפני, turgi said:

מי ייתן לך אותו?

חוץ מזה שאני לא חושב שזה נכון לו מקצועית. מעדיף אותו 40 משחקים בהרכב שם מ-5 במכבי.

לגבי מי יתן - אני מאמין שאפשר להסתדר  בסך הכל שחקן ששייך לנו, הושאל לקבוצת הבת. בהיבט הזה אני לא רואה בעיה.

לגבי טובת השחקן - אתה צודק אבל בקיץ כזה וכשאין לך מחליף ראוי לדן ביטון? אני לא בטוח שזה נכון שהוא לא יהיה חלק מהסגל. לראיה חנציס עדין איתנו למרות שהרבה יותר אידיאלי זה שישאילו אותו והוא יצבור דקות. כנל תמיר גלזר

Just now, מכביסט לעד said:

אז איך חיפה, בית"ר וב"ש הביאו אחלה זרים? הפייר פליי לא מגביל אותנו כרגע מבחינת משכורת. קיבלנו הרבה כסף מאירופה ודוניס כבר אמר שאין בעיה כספית.

הם הביאו זרים לפני שהליגה המקומית נעצרה בעקבות הקורונה + לפני שהטילו סגר שני על המדינה שמסומנת כמדינה אדומה + אין להם פייר פליי על הראש
אנחנו גם יכלנו איכשהו להביא שחקנים טובים (אומנם לא יקרים בגלל הפייר פליי) בפרט כשהבטחנו את הליגה האירופית שהייתה עוזרת למשוך שחקנים לפה, 
אבל חיכינו קצת יותר מידי ואז הגיע הסגר השני + עצירת הליגה ובעיקר מה שמפריע לנו שאין לאחרות זה מכת קורונה שלקחה 10 שחקנים וכל כמה ימים מגלים עוד שחקן (מתחיל בגלזר, עובר לחצי הרכב, ממשיך לדודזאדה ומי הבא בתור?), איזה שחקן שפוי עם אלטרנטיבה ירצה להגיע למדינה אדומה בסגר + כשהליגה לא מתקיימת ולא יודעים מה יהיה בכלל + כשיש מכת קורונה גדולה בקבוצה + כשאין אפשרות לתת לו שכר מפתה במיוחד? 

5 דקות לפני, YoC said:

הם הביאו זרים לפני שהליגה המקומית נעצרה בעקבות הקורונה + לפני שהטילו סגר שני על המדינה שמסומנת כמדינה אדומה + אין להם פייר פליי על הראש
אנחנו גם יכלנו איכשהו להביא שחקנים טובים (אומנם לא יקרים בגלל הפייר פליי) בפרט כשהבטחנו את הליגה האירופית שהייתה עוזרת למשוך שחקנים לפה, 
אבל חיכינו קצת יותר מידי ואז הגיע הסגר השני + עצירת הליגה ובעיקר מה שמפריע לנו שאין לאחרות זה מכת קורונה שלקחה 10 שחקנים וכל כמה ימים מגלים עוד שחקן (מתחיל בגלזר, עובר לחצי הרכב, ממשיך לדודזאדה ומי הבא בתור?), איזה שחקן שפוי עם אלטרנטיבה ירצה להגיע למדינה אדומה בסגר + כשהליגה לא מתקיימת ולא יודעים מה יהיה בכלל + כשיש מכת קורונה גדולה בקבוצה + כשאין אפשרות לתת לו שכר מפתה במיוחד? 

עזוב. הכל תירוצים. חיפה הביאו זר אתמול חאחר עצירת הליגה. זה הכל קשיים אבל לא משהו בלתי אפשרי, בטח לא באמצעים הכלכליים של מכבי. חוץ מזה שהזרים היו אמורים להגיע כבר לפני חודשיים בערך.

הסיבה שאין זרים זה כי אין איש מקצוע ראוי שמנהל את מכבי. במקום זה יש מנכלית (יכל להיות וכנראה שמאוד מוכשרת) בלי רקע. אז עם כל הרצון הטוב שלה או של גורמים אחרים בהנהלה, בלי ניסיון בתחום - זה פשוט לא מצליח. חבל שג'ק לא הגיע לארץ לעזור ולעשות סדר. אבל זה מים מתחת לגשר. זה המצב, אין חיזוק ועם הסגל הקיים נצטרך להוציא את המקסימום. לנסות להתחרות על האליפו. ולהוות פאקטור עד הסוף. גביע. וקמפיין סביר באירופה.