Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני ממש לא מהפסימים שכל קיץ רואים שחורות. אחרי ההדחה נגד סודובה בעונה שעברה וכמה תוצאות תיקו אנשים פה איבדו את זה אמרתי שאנחנו הפייבוריטים כי היה לנו סגל נהדר ומאמן אדיר. 

הקיץ הזה זה פשוט שונה לגמרי. ההתנהלות של מכבי גרמה לנו לשנות חשיבה. 

חיפה שמרו על הסגל, הביאו מאמן טוב, הביאו בלם כמו שהיו צריכים, הביאו את רודריגז שהוא לא מדהים, אבל הם לא מצאו מישהו טוב יותר וידעו להתפשר מה שאנחנו לא ידענו, אבו פאני חזר מהשאלה והוא נראה טוב, הביאו שחקן כנף זר מעניין ויש להם את רוקאביצה שרק משתפר וממשיך לכבוש ולכבוש. אז אתה יכול להמשיך לזלזל, אבל זה סתם מנותק. 

אנחנו הבאנו רק את דן ביטון כחיזוק, בן חיים לרוטציה (או שמכבי האמינו שבן חיים שהיה פה חוזר), בן ביטון וקארצב וגררו חזרו מהשאלה. היחיד מכל אלה שבאמת יעזור לנו זה דן ביטון ואולי קצת בן חיים. היינו אמורים לסיים את הקיץ עם בלם זר, ג'ראדלש, מיכה, אצילי וחלוץ זר בנוסף לבן חיים ודן ביטון. 

גם הקיץ וגם ההתנהלות של מכבי עדיין לא הפכו אותנו לאיזה קבוצה חלשה וגרועה שתסיים גג מקום שלישי ותתבזה מול חיפה. 

ההבדל לדעתי הוא לא בין אליפות קשה לבין מקום שלישי אלא בין עוד אליפות ללא עוררין עם קמפיין יפה מאוד באירופה לאליפות קצת יותר קשה לקמפיין סביר באירופה. 

אני אחזור שוב, חיפה שיחררו שחקנים טובים מהסגל שלהם, עוואד שחקן טוב, גם שועה, פלקושצ'נקו לא יותר גרוע מרודריגז לצורך העניין. הבלם החדש עוד לא ידוע על קנקנו וסיינסבורי היה סביר בהחלט. הם עדיין רק עם נטע לביא בקישור האחורי, ועם ארד וסאן מנחם ומאבוקה שרק יודע לרוץ וכבר שכחתי מי הבלם הישראלי השני שלהם מרוב שהוא לא מעניין ושוער בינוני והסינדרלה אשכנזי. איפה בדיוק הם שמרו על הסגל, מקודם זה היה בכלל "הם עם סגל עמוק" כשהם לא העמיקו כלום מעונה שעברה וכבר אז הוא היה קצר מדי. עובדתית כל הטענות האלה פשוט שגויות. מקום יחיד שהם התחזקו בו באמת, אולי, זה עמדת המאמן. 

אז כן עד שיוכיחו לי אחרת אני אזלזל בהם כי עד עכשיו כל עונה כל קיץ אותם דיבורים ובסוף הם שוב מחרבנים מולנו (לאורך העונה), גם בעונות פחות טובות שלנו שסיימנו אחרי ב"ש היינו לפניהם כשהם בקושי עלו לפלייאוף עליון. 

אני אחזור שוב, כן, הסגל שלנו היה צריך להתחזק יותר ויש מקומות שמשוועים לחיזוק. עם זאת מה שיש כרגע עדיין מספיק טוב לפחות לליגה הישראלית. וגם על הקווים לדעתי היתרון הוא עדיין שלנו. דוניס נראה כמו מאמן עם פוטנציאל אדיר. אני אוהב יותר את השטף במשחק שלנו, במיוחד בהתקפה. יש עוד דברים שצריך לכפר עליהם וצריך לתת לו את הזמן שהוא לא קיבל מאחר והגיע מאוחר. וגם הקורונה הזאת לא בדיוק עוזרת. אבל מכאן ועד למראות השחורות שאתה מתאר פה המרחק רחוק. תהיה אחלה קבוצה ותהיה אחלה עונה ואם גם יבוא חיזוק זה יהיה אפילו יותר יפה וקל. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני עדיין חושב שבכר לא היה צריך להיות פה. לחיפה הוא מתאים ולמנטליות שלנו לא. אני גם מחזיק מאוד מדוניס, אבל לא מביאים לו עזרה להביאו אותו מאוחר.

זה הרבה הרבה יותר מהשני מחזורים האלה. זה כל הקיץ. תגיד לי מה אתה חושב. תפקח לי את העיניים. מה גורם לך להיות אופטימי? 

אני לא אופטימי או פסימי, אני לא מבין את המניה דיפרסיה. מקטינים את היריבות כשזה נוח, מגדילים את היריבות כשלא נוח. אני אומר, משהו נוצר פה בשנתיים האלה וצריכים להאמין בזה. רוב כוכבי האליפויות אפילו לא בשיאם. חייבים להתחזק רוחבית כי שני מפעלים וכמובן לנסות לעשות את הטוב ביותר. נראה לאן זה יקח אותנו... אליפות היא לא שלנו להפסיד ולא שלנו בטאבו. גם לא בימיי גלזר וגיורא. 

5 דקות לפני, הנדון said:

חלאס עם ה2 מחזורים האלו רואים כל הקיץ שנחלשנו עזבו אותנו חצי הרכב זה לא נובע מ2 הפסדי הנקודות בהתחלה גם אם היו מנצחים את 2 המשחקים האלו הייתי רושם בדיוק אותו דבר על החלון הזה. איפה הרצון להעמיד את הקבוצה הכי טובה שאפשר להעמיד? ולא העמידו הקיץ קבוצה הכי טובה אפשר. מכביזם זה גם רצון להצליח ולהיות הכי חזק לא רק לספר סיפורים שאנחנו עם סגל מפלצתי שנמצא ללא זרים בטח שיש 2 מפעלים.

הנדון, אני יודע את כל הפרטים. הכל בסדר. אז לא העמידו, זאת סיבה לאגרסיות? אין לך ימים רעים בעבודה? מקווה לעשות את המקסימום על הדשא במצב הקיים ונראה לאן זה יוביל אותנו. המכביזם הזה יצא מכל החורים. אין לו שום משמעות אם בפו קטן הוא מתחבא מתחת לספה. וכן, בתמונה הגדולה זה פו קטנטן. 

12 דקות לפני, i.d.a.n said:

זה לא עניין של עודף ביטחון אבל לעומת זאת החוסר ביטחון המטורף והמוגזם שיש פה להרבה אנשים פשוט כבר מגיע לרמה של מעצבן. חלאס להפוך אותנו לבני יהודה או קבוצה בינונית אחרת בסגנון. 

כל העונה שעברה עם הסגל שהיה ואיביץ' היו פה אנשים שחשבו שאין לנו קבוצה טובה ודיברו רק על זה שיש הגנה ועל זה שחיפה יכולה לקחת אליפות שבתכלס היא לא באמת התקרבה אפילו. 

עד הפלייאוף הם באמת לא היו רחוקים כ"כ. הייתה לנו קבוצה מאוד מאוד חזקה עם מאמן אדיר ואכן לא היינו מטורפים בהתקפה (לא חושב שזה מוריד ממשהו, אני חזרתי על זה עשרות פעמים שאני אוהב את הדומיננטיות הזו ושאנחנו נתגעגע לזה)

להזכיר לך שחוץ מהמפגשים הישירים בין הקבוצות (ושוב, זה מטורף ולא מוריד כלום ממכבי) היינו עם אותו מס' נקודות מול יתר הליגה.

הם שמרו על רוב הקיים, התחזקו וגם הביאו את המאמן הישראלי הכי טוב שמכיר את הליגה מעולה.

אנחנו נחלשנו מאוד, כבר עכשיו במינוס 5 נקודות ובאוקטובר-דצמבר צפויים לשחק 6 משחקים יותר בין משחקי הליגה שבטוח ישפיעו. אז ממש לא בני יהודה אבל נראה שכרגע הם פייבורטים לאליפות.

16 דקות לפני, i.d.a.n said:

זה לא עניין של עודף ביטחון אבל לעומת זאת החוסר ביטחון המטורף והמוגזם שיש פה להרבה אנשים פשוט כבר מגיע לרמה של מעצבן. חלאס להפוך אותנו לבני יהודה או קבוצה בינונית אחרת בסגנון. 

כל העונה שעברה עם הסגל שהיה ואיביץ' היו פה אנשים שחשבו שאין לנו קבוצה טובה ודיברו רק על זה שיש הגנה ועל זה שחיפה יכולה לקחת אליפות שבתכלס היא לא באמת התקרבה אפילו. 

זה פשוט מוגזם ההורדת ציפיות הזאת. נכון לא צריך להיות שאננים כי ההתנהלות לא טובה בקשר לרכש העונה עד עכשיו אבל מפה ולהגיד מקום 3 ושחיפה קבוצה בכמה רמות מעלינו או זה שכבר רואים את ההפסד מולם במחזור ה4. חלאס להגזים.

בתכלס אני "שמח" כרגע אחרי שאני קורא את מה שחלק רושמים שאין קהל במגרשים כי החוסר ביטחון הזה רק היה עושה רע לשחקנים כי לא אומר שיש מישהו ספציפי כזה פה אבל ללא ספק היו אוהדים שהיו מוצאים לנכון לדעתם גם לשרוק בוז לשחקן כזה או אחר. 

בוא לא נשכח שאיביץ' איבד רק 2 שחקנים משמעותיים בדמות אלי דסה וראיקוביץ', אומנם נכשלנו בגדול עם המחליף של ראיקו אבל גילינו את טננבאום ואז במקום דסה הגיע ג'ראלדס ששדרג  אותנו בהגנה לגמרי והפכנו להגנת ברזל..כבר ראינו שבן ביטון זה רחוק מלהיות ג'ראלדס בכל אספקט והבלם המחליף של אמאדור עוד לא נחת ומי יודע אם כן אז כבר נחלשנו ב2 עמדות, תוסיף את מיכה ואצילי שאומנם הגיעו ביטון(שאמור להיות במקום ניקוליץ' כתוספת למיכה בעמדת ה10) ובן חיים(שהוא באגף שמאל בכלל) אז פה גם זה לא נוטה לטובתנו..זה המציאות, ההנהלה החליטה בעודף בטחונה לשחרר ולא להלחם על שחקנים חשובים ואולי נראה אם זה היה נכון או מפגר בסוף השנה, בינתיים זה לא נראה טוב.

13 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא אופטימי או פסימי, אני לא מבין את המניה דיפרסיה. מקטינים את היריבות כשזה נוח, מגדילים את היריבות כשלא נוח. אני אומר, משהו נוצר פה בשנתיים האלה וצריכים להאמין בזה. רוב כוכבי האליפויות אפילו לא בשיאם. חייבים להתחזק רוחבית כי שני מפעלים וכמובן לנסות לעשות את הטוב ביותר. נראה לאן זה יקח אותנו... אליפות היא לא שלנו להפסיד ולא שלנו בטאבו. גם לא בימיי גלזר וגיורא. 

מסכים. החיזוק צריך להיות כי בלעדיו שחקנים שלנו יפלו מהרגליים, הסגל (הרלוונטי) קצר מידי. לכן אני דווקא חושב שללכת על שחקנים בלי רזומה מי יודע מה אבל צעירים יחסית ועם תקרת זכוכית יכל להיות מתאים. הקיקי שדובר עליו למשל, בגיל 24-25. עם נתונים פיזיים פסיכים אבל לוקה בהבנת המשחק. יכל להיות שבכלום כסף ובלי סיכון יהיה לך כאן אקזיט. גם חלוץ בסגנון הזה הייתי שמח לראות.

לדן ביטון אין מחליף בסגל. הוא שחקן כל כך ייחודי לעומת שאר הסגל והוא הרי לא ישחק 90 דקות כל משחק ב 2 מסגרות. לשאר החסרונות עוד אפשר לעשות התאמות טקטיות (3 בלמים, 2 חלוצים וכו'). לחיסרון של שחקן יצירתי כמו דן אי אפשר

5 דקות לפני, snufkin said:

מסכים. החיזוק צריך להיות כי בלעדיו שחקנים שלנו יפלו מהרגליים, הסגל (הרלוונטי) קצר מידי. לכן אני דווקא חושב שללכת על שחקנים בלי רזומה מי יודע מה אבל צעירים יחסית ועם תקרת זכוכית יכל להיות מתאים. הקיקי שדובר עליו למשל, בגיל 24-25. עם נתונים פיזיים פסיכים אבל לוקה בהבנת המשחק. יכל להיות שבכלום כסף ובלי סיכון יהיה לך כאן אקזיט. גם חלוץ בסגנון הזה הייתי שמח לראות.

לדן ביטון אין מחליף בסגל. הוא שחקן כל כך ייחודי לעומת שאר הסגל והוא הרי לא ישחק 90 דקות כל משחק ב 2 מסגרות. לשאר החסרונות עוד אפשר לעשות התאמות טקטיות (3 בלמים, 2 חלוצים וכו'). לחיסרון של שחקן יצירתי כמו דן אי אפשר

אלא אם אתה מאמין שניקוליץ יהיה מוכן בעוד חודש-חודשיים.

לא מבין למה לא מחזירים את צ'יקו אם זה כל כך קשה למצוא מישהו

13 דקות לפני, erantheking21 said:

בוא לא נשכח שאיביץ' איבד רק 2 שחקנים משמעותיים בדמות אלי דסה וראיקוביץ', אומנם נכשלנו בגדול עם המחליף של ראיקו אבל גילינו את טננבאום ואז במקום דסה הגיע ג'ראלדס ששדרג  אותנו בהגנה לגמרי והפכנו להגנת ברזל..כבר ראינו שבן ביטון זה רחוק מלהיות ג'ראלדס בכל אספקט והבלם המחליף של אמאדור עוד לא נחת ומי יודע אם כן אז כבר נחלשנו ב2 עמדות, תוסיף את מיכה ואצילי שאומנם הגיעו ביטון(שאמור להיות במקום ניקוליץ' כתוספת למיכה בעמדת ה10) ובן חיים(שהוא באגף שמאל בכלל) אז פה גם זה לא נוטה לטובתנו..זה המציאות, ההנהלה החליטה בעודף בטחונה לשחרר ולא להלחם על שחקנים חשובים ואולי נראה אם זה היה נכון או מפגר בסוף השנה, בינתיים זה לא נראה טוב.

מיטש החליט לשחרר, לא ההנהלה. ולא בגלל שהוא יהיר מקצועית, כי הוא לא רוצה אותם במכבי, ולא חשוב איך קוראים להם ומה המעמד שלהם. וואלה, תפנים כבר מלך.

ואני חושב שקנדיל אחלה מגן ימני פותח. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש החליט לשחרר, לא ההנהלה. ולא בגלל שהוא יהיר מקצועית, כי הוא לא רוצה אותם במכבי, ולא חשוב איך קוראים להם ומה המעמד שלהם. וואלה, תפנים כבר מלך.

זה בסדר, אבל מה לגבי ג'ראלדס יואב? העסקה הזאת לא היתה משתלמת? העברה חינמית?

שהוא היה על המדף ככה היה צריך להסתער, לא בושה להודות ברכישות לא נכונות גם בקיץ של אותה רכישה, כמו באנינג למשל..זה יכול לקרות פעם ב10 שנים.

4 דקות לפני, Krishi said:

גם הקיץ וגם ההתנהלות של מכבי עדיין לא הפכו אותנו לאיזה קבוצה חלשה וגרועה שתסיים גג מקום שלישי ותתבזה מול חיפה. 

ההבדל לדעתי הוא לא בין אליפות קשה לבין מקום שלישי אלא בין עוד אליפות ללא עוררין עם קמפיין יפה מאוד באירופה לאליפות קצת יותר קשה לקמפיין סביר באירופה. 

אני אחזור שוב, חיפה שיחררו שחקנים טובים מהסגל שלהם, עוואד שחקן טוב, גם שועה, פלקושצ'נקו לא יותר גרוע מרודריגז לצורך העניין. הבלם החדש עוד לא ידוע על קנקנו וסיינסבורי היה סביר בהחלט. הם עדיין רק עם נטע לביא בקישור האחורי, ועם ארד וסאן מנחם ומאבוקה שרק יודע לרוץ וכבר שכחתי מי הבלם הישראלי השני שלהם מרוב שהוא לא מעניין ושוער בינוני והסינדרלה אשכנזי. איפה בדיוק הם שמרו על הסגל, מקודם זה היה בכלל "הם עם סגל עמוק" כשהם לא העמיקו כלום מעונה שעברה וכבר אז הוא היה קצר מדי. עובדתית כל הטענות האלה פשוט שגויות. מקום יחיד שהם התחזקו בו באמת, אולי, זה עמדת המאמן. 

אז כן עד שיוכיחו לי אחרת אני אזלזל בהם כי עד עכשיו כל עונה כל קיץ אותם דיבורים ובסוף הם שוב מחרבנים מולנו (לאורך העונה), גם בעונות פחות טובות שלנו שסיימנו אחרי ב"ש היינו לפניהם כשהם בקושי עלו לפלייאוף עליון. 

אני אחזור שוב, כן, הסגל שלנו היה צריך להתחזק יותר ויש מקומות שמשוועים לחיזוק. עם זאת מה שיש כרגע עדיין מספיק טוב לפחות לליגה הישראלית. וגם על הקווים לדעתי היתרון הוא עדיין שלנו. דוניס נראה כמו מאמן עם פוטנציאל אדיר. אני אוהב יותר את השטף במשחק שלנו, במיוחד בהתקפה. יש עוד דברים שצריך לכפר עליהם וצריך לתת לו את הזמן שהוא לא קיבל מאחר והגיע מאוחר. וגם הקורונה הזאת לא בדיוק עוזרת. אבל מכאן ועד למראות השחורות שאתה מתאר פה המרחק רחוק. תהיה אחלה קבוצה ותהיה אחלה עונה ואם גם יבוא חיזוק זה יהיה אפילו יותר יפה וקל. 

אני מסכים איתך שעדיין מוקדם להכתיר את חיפה לאלופה (בטח כשאנחנו במחזור 2  והחלון עדיין לא נסגר), יש לנו יתרונות בזה שהסגל הישראלי שלנו יותר טוב משלהם, אבל תיזכר בעונת 2017-18, גם אז היה לנו סגל ישראלי יותר טוב משל ב"ש, אבל להם היה מאמן וזרים טובים יותר משלנו, ובגלל זה הם לקחו אליפות, בעונה שאחרי כולם חשבו שאנחנו בדרך לעונה פיננסית אמרתי שאם יגיע מאמן וכמה זרים טובים אנחנו ניקח אליפות בקלות עם הסגל הישראלי המצוין שלנו, כי בסופו של יום זרים עושים הבדל הרבה יותר גדול מהישראלים, וכל עוד אנחנו נשארים עם שני זרים בסגל (כשאחד מהם פצוע נצחי) זה שם אותנו בבעיה, כי אם חיפה פגעו ב-4 או ב-5 מהזרים שלהם (מאבוקה שחקן פח) הם יכולים לקחת מאיתנו את האליפות כמו שב"ש עשו בעונת 2017-18, לכן אני מקווה שבהנהלה לא מזלזלים כמוך ויעשו הכל על מנת להתחזק בלפחות 2-3 זרים עד סוף החלון, כי אם העונה תלך צמודה זה יכול לקום וליפול על ההבדלים בזרים, בטח כשגם בסגל הישראלי נחלשנו במעט כששיחררנו את מיכה ואצילי, כשהם בקלות יכלו להישאר.

בשורה התחתונה אני מסכים איתך שאנחנו יכולים לקחת אליפות גם עם הסגל הנוכחי, אבל לא הייתי נופל מהכיסא אם לא ניקח, בגלל זה ממש לא הייתי רוצה לבחון את זה ולהישאר עם 2 זרים עד סוף העונה (כשאחד מהם זה ניקוליץ') וכמו שאמרתי קודם לכן להתחזק בלפחות 2-3 זרים עד סוף החלון.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

זה בסדר, אבל מה לגבי ג'ראלדס יואב? העסקה הזאת לא היתה משתלמת? העברה חינמית?

שהוא היה על המדף ככה היה צריך להסתער, לא בושה להודות ברכישות לא נכונות גם בקיץ של אותה רכישה, כמו באנינג למשל..זה יכול לקרות פעם ב10 שנים.

חבל על ג'ראלדס. לא יודע מה היה אבל זה לא נראה טוב ומבאס. אני חושב שקנדיל מגן טוב שעוד יכול להתקדם. 

8 דקות לפני, Keano said:

אלא אם אתה מאמין שניקוליץ יהיה מוכן בעוד חודש-חודשיים.

לא מבין למה לא מחזירים את צ'יקו אם זה כל כך קשה למצוא מישהו

אני לא חושב שיש כאן מישהו שמאמין שניקוליץ יהיה מוכן אי פעם. לא חושב שזה רציני לבנות עליו אחרי השנה וחצי האחרונות

4 דקות לפני, snufkin said:

אני לא חושב שיש כאן מישהו שמאמין שניקוליץ יהיה מוכן אי פעם. לא חושב שזה רציני לבנות עליו אחרי השנה וחצי האחרונות

הוא גם לא בדיוק העמדה שאנחנו צרכים,

כלומר ברור שיהיה מעולה אם נקבל עוד שחקן איכותי לקישור ההתקפי כי נראה שדן ביטון לבד שם, אבל אנחנו במצב שחסר לנו חלוץ ובלם פותח לא מחליף.

20 דקות לפני, kutomer said:

הוא גם לא בדיוק העמדה שאנחנו צרכים,

כלומר ברור שיהיה מעולה אם נקבל עוד שחקן איכותי לקישור ההתקפי כי נראה שדן ביטון לבד שם, אבל אנחנו במצב שחסר לנו חלוץ ובלם פותח לא מחליף.

זו גם עמדה חשובה, אם ביטון נפצע, מה שיכול לקרות עם 2 מסגרות יש לך בור שם.

41 דקות לפני, קאוביין said:

בא לי שחיפה תנצח את טוטנהאם רק לחוות את ההיסטריה שתלך פה 

איזה גבר אתה ממש תהיה קומדיה.

זה פשוט לא נתפש מבחינתי שאנחנו עוד כמה ימים בפאקינג אוקטובר ויש לנו זר אחד בסגל.

באמת לא מבין מה עשו במועדון מינואר עד עכשיו שכל מה שהצליחו להביא זה 3 ישראלים, שאחד מהם מיועד להרכב, ולשחרר יותר מחצי הרכב מבלי להביא תחליף.

ההנהלה של מכבי זה משהו שהתהדרנו בו במשך תקופה כל כך ארוכה, למה להוריד רגל מהגז כשהפגנו עליונות עצומה על הליגה.

והקורונה לא תירוץ, אולי לשחקן אחד או שניים שמהססים להגיע, אבל מקום לחמישה זרים זה אשכרה הזיה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

. מה גורם לך להיות אופטימי? 

אני אגיד לך מה גורם לי להיות אופטימי

1) פתחנו טוב את העונה -

בהליכה לקחנו 2 תארי פתיחת עונה, עברנו 3 שלבים באירופה והקבוצה משחקת יפה וטוב.

נכון הוצאנו 1/6 בליגה אבל זה יימחק (וגם בליגה זה

לא ששיחקנו רע)

2) יש לנו את הישראלים הטובים בליגה, כמעט בכל עמדה על המגרש

3) יש לנו את המחליפים הטובים בליגה

קישור של ברסקי קארצב וריקן/פרץ זה קישור זה מקום 3 בליגה לדוגמא 

4) אנחנו מכבי. ולא סתם כקלישאה, יש פה מערכת מסודרת שיודעת להתנהל טוב ומקצועי לצד הבלאגן, יש פה צוות מקצועי וסגל של שחקנים ששואפים הכי גבוה ויודעים מה מצופה מהם וכמה תיקו/הפסד לא באים בחשבון.

חוץ מהפורום שמתנהג כמו רדיו חיפה בשיאו, יש שקט מערכתי.

אני לא מתכחש לבזיונות של הקיץ שמתחילים ממיכה ואצילי וממשיכים בשחרור מספר שחקני מפתח וממשיכים בחוסר רכש. הם לגמרי בזיונות שאסור לנו להתעלם מהם.

אבל הפאניקה פה מוגזמת מדי

התרגלנו בשנתיים האחרות שיש רק מכבי בישראל ופתאום אתם רואים את חיפה חזקה ואותם ואת ב״ש עוברים שלבים באירופה ואתם אוסר נלחצים

מספיק כדור אחד לא במקום ואנחנו קוצצים ציפורנים במוקדמות של האירופית קיבלנו הגרלות מזל בכל ה3 סיבובים וגם שם די התקשנו.

אני כבר ממש מאוכזב מהניהול השנה לא יודע במה הם התעסקו קיץ שלם ולא הגיוני המצב הזה של חוסר חיזוק בזרים פשוט לא מקבל את זה ועוד יותר מעצבן שיש הרגשה שמנסים לגנוב לדעת ולערבב אותנו עכשיו עם הסגר יהיו עוד תירוצים.

תוסיפו לזה גם את הניתוק המוחלט שיש הקיץ עם אוהדים שכבר אין לי כוח להרחיב עליו.

מי שעדיין אופטימי צריך לקרוא לילד בשמו, זו לא אופטימיות אלא עיוורון מציאות מוחלט.

ולכל מי שמזלזל בחיפה (דז'ה-וו מהאליפות הראשונה של ב"ש), אם הם חלילה באמת יקחו אליפות כמו שנראה כרגע,

תעשו טובה ואל תהיו מביכים ותאשימו שופטים וכו'.

אני ממש ממש לא מזלזל בחיפה וחושב שהם חזק מאוד במאבק איתנו על האליפות

להם יש יתרונות מסוימים ולנו יש יתרונות מסוימים.

במידה והם ייקחו אליפות לא אחשוב שזה נס או בא משום מקום, כולנו נדע שזה נובע מההתנהלות של הקיץ.

אבל כמו שכתבתי מקודם- למרות זאת יש מקום לאופטימיות ואין סיבה להספיד את מכבי

טוב , לא יודע אם זה כבר הוזכר פה אבל אז עלו אתמול דיווחים ביוון שמכבי מעוניינת בשוער היווני של פאוק , אלכסנדרוס פסכלקיס, אך עדיין לא הגישה הצעה רשמית. עפי הדיווח חוץ ממכבי גם אוניון ברלין ואלבס עוקבות אח מצבו של השוער. 

מוזר מאוד בהתחשב בעובדה שברור ששוער היא לא העמדה הכי דחופה במכבי עכשיו (בלשון המעטה) והמשחק המעולה של טננבאום נגד זלצבורג. 

אם באמת מביאים שוער לפני בלם וחלוץ אז באמת שכבר הגיעו מים עד נפש.

שוער זאת העמדה האחרונה שצריכים בה חיזוק.

40 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מי שעדיין אופטימי צריך לקרוא לילד בשמו, זו לא אופטימיות אלא עיוורון מציאות מוחלט.

ולכל מי שמזלזל בחיפה (דז'ה-וו מהאליפות הראשונה של ב"ש), אם הם חלילה באמת יקחו אליפות כמו שנראה כרגע,

תעשו טובה ואל תהיו מביכים ותאשימו שופטים וכו'.

יכול להעיד רק על עצמי, לא אופטימיות ולא פסימיות. החיים יותר מורכבים מאני מכבי מי אתם בכלל או משילשול במחזור השלישי. את המטרה השניה הכי חשובה בבנק המטרות שלנו השגנו. נראה מה יהיה. אליפות לא שייכת לאף אחד בטאבו ואני לא אקרע דש מהחולצה אם חיפה יקחו. 80 אחוז מחיי עד כה אחרות לקחו. זה פאקינג כדורגל, לא עסקי נדלן.