Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

18 דקות לפני, turgi said:

תחלק לי 60 שערים לשחקנים שנמצאים כרגע בסגל

אין ספק שחייבים חיזוק

אבל אם אתה בסגל הנוכחי: (יוצא מנקודת הנחה שיוני דן ביטון ואלמוג הולכים להוביל את מכבי העונה)

יוני 10-12 

דן ביטון 7-9

אלמוג 6-8

בלקמן 5-7

שכטר 5-7

טבח 4-6

דור פרץ 4-6

תוסיף את ריקן/גולסה/חוזז/שחקני הגנה שיכולים לתרום עוד איזה 7-10 במצטבר בעונה 

זה רחוק מלדרוס את הליגה

מכבי נכשלה כישלון מטורף בקיץ

אבל מכבי לא כזו גרועה

חסר עומק בשביל לשחק בשני מפעלים, אבל הישראלים של מכבי (וסבוריט) מדהימים

27 דקות לפני, i.d.a.n said:

יש פה הגזמה מטורפת עם הזלזול בסגל של מכבי. נכון פתחנו לא טוב את הליגה. איבדנו 5 נק בזמן שחיפה לקחה 6. אתם מבינים שרק התחילה הליגה? איזה מקום שלישי ואיזה נעליים. 

אין ספק שצריך חיזוק אבל זה דבר שגם בלעדיו נוכל לקחת העונה אליפות גם תוך כדי קמפיין אירופי. 

נחלשנו מאוד ביחס לעונה שעברה. איבוד הנקודות לא בא משום מקום, ההגנה שלנו מתקשה כרגע אלא אם משחקים עם 3 בלמים. בהתקפה חסר איכות פיניש. ואני לא רוצה לחשוב על מצב בו דן ביטון לא משחק, עי אז כמעט ואין לנו שום דבר יצירתי על הדשא.

אז אפשר לעשות קצת התאמות בהגנה, אולי לעבור קבוע ל 3 בלמים. בהתקפה אפשר לנסות את יונתן או אלמוג כ 9 קבוע או כ 2 חלוצים. לגבי מחליף לדן ביטון אני לא רואה פיתרון בסגל הקיים. 

במצב אידיאלי אנחנו צריכים 3 שחקנים כדי לאתגר את חיפה שגם התחזקה בחלק מנקודות התורפה (בלם יציב ומהיר, ראקוביצה בפורמה מטורפת). צריכים בלם חלוץ וקשר קדמי יצירתי.

עכדיו שאני חושב על זה, אולי קשר קדמי שיהיה גיבוי לדן זה הדבר הכי קריטי. אחר כך חלוץ, אחר כך בלם.

27 דקות לפני, turgi said:

שכטר 7

בלקמן 7

חוזז 2

אלמוג 6

כהן 10

פרץ 2

גולסה 2

טיבי 1

קנדיל 3

ברסקי 1

41 שערים זה מספיק בשביל פלייאוף עליון

30 דקות לפני, פנחס שוף said:

שכטר 7

בלקמן 7

חוזז 2

אלמוג 6

כהן 10

פרץ 2

גולסה 2

טיבי 1

קנדיל 3

ברסקי 1

ביטון שווה לפחות 8

1 hour ago, turgi said:

אתה מבין? גם אם יהיה נס ובטעות יחתום פה חלוץ הוא לא ישים יותר מ12 שערים בעונה. זה עדיין לא מספיק. היה צריך להיות כאן עוד שחקן התקפה.

37 דקות לפני, snufkin said:

אז אפשר לעשות קצת התאמות בהגנה, אולי לעבור קבוע ל 3 בלמים. בהתקפה אפשר לנסות את יונתן או אלמוג כ 9 קבוע או כ 2 חלוצים. לגבי מחליף לדן ביטון אני לא רואה פיתרון בסגל הקיים. 

השאלה מה תעשה עם שחקני האגף שלך. גררו, חוזז, בן חיים. הם הופכים להיות מיותרים במערך כזה.

חוץ מזה שיש לנו רק ארבעה בלמים בסגל ושני מפעלים. 

לצערי הרב הצטרפתי רשמית למחנה הפסימים, ציפיתי כבר לנחיתת זרים ולא מגיעים זרים, קורונה, בידוד, פייר פלי כבר לא אוכלים(חיפה הנחיתו פה זר) יש פה תחושה של הגבהת ציפיות ובסוף זה מתפוצץ לנו בפנים עם שמות של שחקנים כמו קיקי, שעם כל הכבוד לו יכל להגיע אלינו גם בלי אירופה, הוא נמצא בליגה זניחה יותר מישראל במקום 11 בקבוצה חלשה ממכבי משמעותית אז בשבילו זה כמו לעבור לאולימפיאקוס נגיד אז בשביל זה כלכך חיכינו? יכלנו להביא אותו לפני חודשיים..הוא גם נראה זר נחמד אבל לא שדרוג..סופר מאכזב כל ההתנהלות.

1 hour ago, turgi said:

בעיקרון אין לי באמת סיבה לחלק שום דבר. אם מישהו חושב שאם זהבי לדוגמה היה חותם אז המצב פתאום היה משתפר פלאים, טועה. 

בעיקרון עשו המון טעויות בקיץ הנוכחי. אם זה לשחרר את מיכה ואצילי או לא להביא מחליפים בהגנה. אבל מפה ולזלזל לגמרי בסגל הנוכחי זה מוגזם לגמרי. 

מכבי עדיין פייבורטית לאליפות לדעתי. 

לדעתי מה שקורה כאן בפורום זה בדיוק הבעיה שמפילה את ההנהלה. יש כאן אנשים שכל כך בטוחים שגם בסגל הזה אנחנו לוקחים את האליפות ונראה לי שהם לא מפנימים כמה נחלשנו. הקישור שלנו בינוני להחריד מבחינה התקפית, וכמו שאמרו חוץ מדן ביטון אין מי שיעשה משהו יצירתי (לא, דור פרץ הוא לא יצירתי, הוא פשוט לא לדעתי). אנחנו בבעיה במגנים המחליפים, ואין חלוץ דומיננטי. 

הזוי שמחמישה זרים שאמורים היו לנחות כבר לפני חודש ,מדברים כאן בהבנה על שניים בלבד (הרי ברור לכולם שגם הם יהיו סתמיים), מתי נחת כאן זר מפלצתי לקראת סוף החלון? (אולי וידאר)

סורי, לא קונה את העניין שמכוונים גבוה, לכוון גבוה זה מבחינתי לא לירות בכלל. 

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לדעתי מה שקורה כאן בפורום זה בדיוק הבעיה שמפילה את ההנהלה. יש כאן אנשים שכל כך בטוחים שגם בסגל הזה אנחנו לוקחים את האליפות ונראה לי שהם לא מפנימים כמה נחלשנו. הקישור שלנו בינוני להחריד מבחינה התקפית, וכמו שאמרו חוץ מדן ביטון אין מי שיעשה משהו יצירתי (לא, דור פרץ הוא לא יצירתי, הוא פשוט לא לדעתי). אנחנו בבעיה במגנים המחליפים, ואין חלוץ דומיננטי. 

הזוי שמחמישה זרים שאמורים היו לנחות כבר לפני חודש ,מדברים כאן בהבנה על שניים בלבד (הרי ברור לכולם שגם הם יהיו סתמיים), מתי נחת כאן זר מפלצתי לקראת סוף החלון? (אולי וידאר)

סורי, לא קונה את העניין שמכוונים גבוה, לכוון גבוה זה מבחינתי לא לירות בכלל. 

ובגלל זה לא היה שום הגיון בשחרור שחקנים טובים או אי מימוש אופציות, ההתעקשות להיות מוסריים ומחושבים החליש אותנו ויריבות כבר צמצמו פערים, יש עוד דבר לא פחות גרוע זה נסיון לזלזל ביריבות, אז ניצחנו את ב"ש אבל בוא לא נשכח שזה כבר לא אותה קבוצה שפגשנו לפני חודש וחצי וגם חיפה עם בכר יכולה אפילו עם בונקר טוב להפתיע, נטיה לזלזל ביריבות זה הדבר הכי גרוע..

9 דקות לפני, erantheking21 said:

ובגלל זה לא היה שום הגיון בשחרור שחקנים טובים או אי מימוש אופציות, ההתעקשות להיות מוסריים ומחושבים החליש אותנו ויריבות כבר צמצמו פערים, יש עוד דבר לא פחות גרוע זה נסיון לזלזל ביריבות, אז ניצחנו את ב"ש אבל בוא לא נשכח שזה כבר לא אותה קבוצה שפגשנו לפני חודש וחצי וגם חיפה עם בכר יכולה אפילו עם בונקר טוב להפתיע, נטיה לזלזל ביריבות זה הדבר הכי גרוע..

מסכים, רק שאני לא חושב שחיפה שיחקו אתמול בונקר, הרוסים בכלל לא היו מסוכנים.  אני בכלל לא בטוח שזה שלנו השנה (למעשה אני בטוח שלא, כרגע), חיפה התחזקו בנקודות חלשות, הסגל שלהם הרבה יותר עמוק מבשנה שעברה והם כבר מובילים בחמש הפרש כשאיבוד הנקודות הוא לא סתם. אני חושב שבמצב הסגל שלהם , רוקאביצה שאף פעם אף פעם לא נפצע, הזר החדש, הבלם, הם לא יאבדו הרבה נקודות השנה , בטח נגד החלשות ומעבר להכל אני לא חושב שבכר יחרבן במכנסיים כמו בלבול בארבעה מפגשים מולינו. צריך גם לקחת בחשבון שיש מצב שפתאום יחליטו לבטל את הפלייאוף או לעשות אותו סיבוב אחד (הכל הגיוני וחוקי כשזה בעד הקסקט).

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צריך לקרות משהו גדול כדי שחיפה לא תיקח אליפות. אני כבר רואה את ההפסד נגדם במחזור הרביעי.

די נו

צריך לקרות משהו גדול כדי שחיפה כן תיקו אליפות. ובמשחק נגדם אני מצפה ללא פחות מניצחון. יש לנו עדיין סגל חזק ומאמן טוב. בטח לליגה הישראלית. יקח קצת זמן למאמן להבין ללמוד וללמד את השחקנים שלנו איך הוא רוצה שהם ישחקו אבל עכשיו יש לו את הזמן הזה  ומאמין שלפחות לליגה שלנו זה יספיק. בטח נגד חיפה. מי הם בכלל בחיאת. עד שלא יוכח אחרת הם לוזרים מסריחים שמשתינים במכנסיים כל פעם שהם פוגשים אותנו. ולא ראיתי גם שהם התחזקו מי יודע מה בקיץ. 

התובסתנות פה בפורום הורגת אותי. ואל תגיד לי "אני ריאלי! אני ריאלי!". בולשיט, סתם נבואות זעם מיותרות ותבוסתנות מוגזמת, וזה תקף לא רק לך אלא לעוד הרבה פה. 

9 דקות לפני, Krishi said:

די נו

צריך לקרות משהו גדול כדי שחיפה כן תיקו אליפות. ובמשחק נגדם אני מצפה ללא פחות מניצחון. יש לנו עדיין סגל חזק ומאמן טוב. בטח לליגה הישראלית. יקח קצת זמן למאמן להבין ללמוד וללמד את השחקנים שלנו איך הוא רוצה שהם ישחקו אבל עכשיו יש לו את הזמן הזה  ומאמין שלפחות לליגה שלנו זה יספיק. בטח נגד חיפה. מי הם בכלל בחיאת. עד שלא יוכח אחרת הם לוזרים מסריחים שמשתינים במכנסיים כל פעם שהם פוגשים אותנו. ולא ראיתי גם שהם התחזקו מי יודע מה בקיץ. 

התובסתנות פה בפורום הורגת אותי. ואל תגיד לי "אני ריאלי! אני ריאלי!". בולשיט, סתם נבואות זעם מיותרות ותבוסתנות מוגזמת, וזה תקף לא רק לך אלא לעוד הרבה פה. 

די נו אתה. כולם חלשים ורק אנחנו חזקים? תפתח את העיניים שלך. אתה חושב שמישהו נהנה לרשום את זה? 

יש להם סגל רחב וחזק. הם עשו קיץ מצוין ויש להם אחלה מאמן. הם כבר מובילים ב5 הפרש שזה לא מעט. 

אתה באמת חושב שאם לא נביא זרים עדיין ניקח אליפות? 

האמת לגבי המשחק הראשון מולנו אני די רגוע, גם לפני ה-4-3 הם היו בטוחים שזה המשחק שיהיה המהפך

יש להם לנצח אותנו במשחק קובע עד אז תרשו לי להשתין עליהם

ההבדל יכול להיות בנפילות מול שאר הליגה שזה יש מצב שהם שיש להם יתרון עלינו

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

די נו אתה. כולם חלשים ורק אנחנו חזקים? תפתח את העיניים שלך. אתה חושב שמישהו נהנה לרשום את זה? 

יש להם סגל רחב וחזק. הם עשו קיץ מצוין ויש להם אחלה מאמן. הם כבר מובילים ב5 הפרש שזה לא מעט. 

אתה באמת חושב שאם לא נביא זרים עדיין ניקח אליפות? 

לא יודע אם מישהו נהנה לרשום את זה אבל אולי יש אנשים שנהנים כל תחילת עונה מהלקאה עצמית, זלזול במועדון והגזמה בהאדרה של היריב. 

איזה סגל רחב וחזק יש לחיפה נו באמת אני לא מבין מה השתנה לעומת עונה שעברה? אבו פאני? רודריגז? עונה שעברה היה להם סגל קצר מדי מבחינת איכות והעונה נראה לי הם שיחררו יותר שחקנים טובים מאשר החתימו. ה-5 הפרש מחזור שני לא מזיז לי בכלל. אני אפילו לא חושב על זה. אפילו אם זה היה 5 הפרש בכניסה לפלייאוף זה לא היה עושה עלי רושם כי זה הפרש שרק במפגשים הישירים כבר אפשר לסגור שלא לדבר אם הם יאבדו נקודות מול יריבות אחרות. אני לא מבין למה אתה בכלל מתייחס לזה.

יש לנו סגל מספיק טוב כדי לקחת גם העונה אליפות. ואם יבואו עוד שחקנים זה רק יעשה את העבודה קלה יותר ויעזור גם במשחקים באירופה. ולדעתי גם המאמן עצמו לוקח את בכר בכל יום (במשחק ההתקפי אפילו את איביץ'). 

כל המרה השחורה הזאת משעשעת אותי. אם העונה הזאת תצליח להסתיים איכשהו עם כל הקורונה הזאת נפגש במאי אחרי עוד אליפות. 

2 hours ago, פנחס שוף said:

שכטר 7

בלקמן 7

חוזז 2

אלמוג 6

כהן 10

פרץ 2

גולסה 2

טיבי 1

קנדיל 3

ברסקי 1

חוזז אם הוא כשיר ומקבל דקות שווה רק 2 שערים?
ריקן לא נכנס למניין?
תמיד יש 14-18 שחקנים שמבקיעים בכל עונה

15 דקות לפני, Krishi said:

לא יודע אם מישהו נהנה לרשום את זה אבל אולי יש אנשים שנהנים כל תחילת עונה מהלקאה עצמית, זלזול במועדון והגזמה בהאדרה של היריב. 

איזה סגל רחב וחזק יש לחיפה נו באמת אני לא מבין מה השתנה לעומת עונה שעברה? אבו פאני? רודריגז? עונה שעברה היה להם סגל קצר מדי מבחינת איכות והעונה נראה לי הם שיחררו יותר שחקנים טובים מאשר החתימו. ה-5 הפרש מחזור שני לא מזיז לי בכלל. אני אפילו לא חושב על זה. אפילו אם זה היה 5 הפרש בכניסה לפלייאוף זה לא היה עושה עלי רושם כי זה הפרש שרק במפגשים הישירים כבר אפשר לסגור שלא לדבר אם הם יאבדו נקודות מול יריבות אחרות. אני לא מבין למה אתה בכלל מתייחס לזה.

יש לנו סגל מספיק טוב כדי לקחת גם העונה אליפות. ואם יבואו עוד שחקנים זה רק יעשה את העבודה קלה יותר ויעזור גם במשחקים באירופה. ולדעתי גם המאמן עצמו לוקח את בכר בכל יום (במשחק ההתקפי אפילו את איביץ'). 

כל המרה השחורה הזאת משעשעת אותי. אם העונה הזאת תצליח להסתיים איכשהו עם כל הקורונה הזאת נפגש במאי אחרי עוד אליפות. 

אני ממש לא מהפסימים שכל קיץ רואים שחורות. אחרי ההדחה נגד סודובה בעונה שעברה וכמה תוצאות תיקו אנשים פה איבדו את זה אמרתי שאנחנו הפייבוריטים כי היה לנו סגל נהדר ומאמן אדיר. 

הקיץ הזה זה פשוט שונה לגמרי. ההתנהלות של מכבי גרמה לנו לשנות חשיבה. 

חיפה שמרו על הסגל, הביאו מאמן טוב, הביאו בלם כמו שהיו צריכים, הביאו את רודריגז שהוא לא מדהים, אבל הם לא מצאו מישהו טוב יותר וידעו להתפשר מה שאנחנו לא ידענו, אבו פאני חזר מהשאלה והוא נראה טוב, הביאו שחקן כנף זר מעניין ויש להם את רוקאביצה שרק משתפר וממשיך לכבוש ולכבוש. אז אתה יכול להמשיך לזלזל, אבל זה סתם מנותק. 

אנחנו הבאנו רק את דן ביטון כחיזוק, בן חיים לרוטציה (או שמכבי האמינו שבן חיים שהיה פה חוזר), בן ביטון וקארצב וגררו חזרו מהשאלה. היחיד מכל אלה שבאמת יעזור לנו זה דן ביטון ואולי קצת בן חיים. היינו אמורים לסיים את הקיץ עם בלם זר, ג'ראדלש, מיכה, אצילי וחלוץ זר בנוסף לבן חיים ודן ביטון. 

3 hours ago, Dr. Caligari said:

מצד אחד אין לנו כ"כ ספסל אז לפחות שיביאו זרים לחיזוק רוחבי

אבל אחרי איבוד של 5 שחקני הרכב, אחרי הבטחת שלב בתים (ועוד דרך פלייאוף צ'מפיונס שמכניס יותר כסף למרות שאין לי מושג אם יש לנו באמת כסף) ואחרי שלא עשו כמעט כלום כל הקיץ להביא רכש (דווקא נגדנו נראה טוב) עם כל השמועות המבאסות הללו שהוא הוצע לקבוצות תחתית בליגה ומשהו שאפשר להביא מהיום הראשון של החלון 

זה מבאס 

אתה מבין שיש לנו 2 מפעלים?

6 דקות לפני, erantheking21 said:

שוב העודף בטחון הזה הוא בול כמו העודף בטחון של ההנהלה שבטוחה שבלקמן כבש מול הנוער של ב"ש ומול סודובה הוא כבר רוקוביצה.

זה לא עניין של עודף ביטחון אבל לעומת זאת החוסר ביטחון המטורף והמוגזם שיש פה להרבה אנשים פשוט כבר מגיע לרמה של מעצבן. חלאס להפוך אותנו לבני יהודה או קבוצה בינונית אחרת בסגנון. 

כל העונה שעברה עם הסגל שהיה ואיביץ' היו פה אנשים שחשבו שאין לנו קבוצה טובה ודיברו רק על זה שיש הגנה ועל זה שחיפה יכולה לקחת אליפות שבתכלס היא לא באמת התקרבה אפילו. 

זה פשוט מוגזם ההורדת ציפיות הזאת. נכון לא צריך להיות שאננים כי ההתנהלות לא טובה בקשר לרכש העונה עד עכשיו אבל מפה ולהגיד מקום 3 ושחיפה קבוצה בכמה רמות מעלינו או זה שכבר רואים את ההפסד מולם במחזור ה4. חלאס להגזים.

בתכלס אני "שמח" כרגע אחרי שאני קורא את מה שחלק רושמים שאין קהל במגרשים כי החוסר ביטחון הזה רק היה עושה רע לשחקנים כי לא אומר שיש מישהו ספציפי כזה פה אבל ללא ספק היו אוהדים שהיו מוצאים לנכון לדעתם גם לשרוק בוז לשחקן כזה או אחר. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני ממש לא מהפסימים שכל קיץ רואים שחורות. אחרי ההדחה נגד סודובה בעונה שעברה וכמה תוצאות תיקו אנשים פה איבדו את זה אמרתי שאנחנו הפייבוריטים כי היה לנו סגל נהדר ומאמן אדיר. 

הקיץ הזה זה פשוט שונה לגמרי. ההתנהלות של מכבי גרמה לנו לשנות חשיבה. 

חיפה שמרו על הסגל, הביאו מאמן טוב, הביאו בלם כמו שהיו צריכים, הביאו את רודריגז שהוא לא מדהים, אבל הם לא מצאו מישהו טוב יותר וידעו להתפשר מה שאנחנו לא ידענו, אבו פאני חזר מהשאלה והוא נראה טוב, הביאו שחקן כנף זר מעניין ויש להם את רוקאביצה שרק משתפר וממשיך לכבוש ולכבוש. אז אתה יכול להמשיך לזלזל, אבל זה סתם מנותק. 

אנחנו הבאנו רק את דן ביטון כחיזוק, בן חיים לרוטציה (או שמכבי האמינו שבן חיים שהיה פה חוזר), בן ביטון וקארצב וגררו חזרו מהשאלה. היחיד מכל אלה שבאמת יעזור לנו זה דן ביטון ואולי קצת בן חיים. היינו אמורים לסיים את הקיץ עם בלם זר, ג'ראדלש, מיכה, אצילי וחלוץ זר בנוסף לבן חיים ודן ביטון. 

בול

אגב, את האחלה מאמן שלהם, כמעט כולם כאן פסלו בתאוריות שונות ומשונות. בדיוק לזה התכוונתי בפו קטן. כשהכל הולך, אני מכבי מי אתם בכלל. לא נדרשים יותר משני מחזורים רעים כדי לצייר הכל בשחור, פחד ונהי. זה מצחיק וגם חסר מודעות. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

אגב, את האחלה מאמן שלהם, כמעט כולם כאן פסלו בתאוריות שונות ומשונות. בדיוק לזה התכוונתי בפו קטן. כשהכל הולך, אני מכבי מי אתם בכלל. לא נדרשים יותר משני מחזורים רעים כדי לצייר הכל בשחור, פחד ונהי. זאת המציאות. 

אני עדיין חושב שבכר לא היה צריך להיות פה. לחיפה הוא מתאים ולמנטליות שלנו לא. אני גם מחזיק מאוד מדוניס, אבל לא מביאים לו עזרה להביאו אותו מאוחר.

זה הרבה הרבה יותר מהשני מחזורים האלה. זה כל הקיץ. תגיד לי מה אתה חושב. תפקח לי את העיניים. מה גורם לך להיות אופטימי? 

10 דקות לפני, המכבייה said:

אגב, את האחלה מאמן שלהם, כמעט כולם כאן פסלו בתאוריות שונות ומשונות. בדיוק לזה התכוונתי בפו קטן. כשהכל הולך, אני מכבי מי אתם בכלל. לא נדרשים יותר משני מחזורים רעים כדי לצייר הכל בשחור, פחד ונהי. זאת המציאות. 

חלאס עם ה2 מחזורים האלו רואים כל הקיץ שנחלשנו עזבו אותנו חצי הרכב זה לא נובע מ2 הפסדי הנקודות בהתחלה גם אם היו מנצחים את 2 המשחקים האלו הייתי רושם בדיוק אותו דבר על החלון הזה. איפה הרצון להעמיד את הקבוצה הכי טובה שאפשר להעמיד? ולא העמידו הקיץ קבוצה הכי טובה אפשר. מכביזם זה גם רצון להצליח ולהיות הכי חזק לא רק לספר סיפורים שאנחנו עם סגל מפלצתי שנמצא ללא זרים בטח שיש 2 מפעלים.