Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

15 דקות לפני, הנדון said:

אני בטוח שדמות חזקה כמו מנספורד עם הניסיון שלו היה מצליח להנחית לפחות 3 זרים טובים וגם להשאיר את ג'ארלדש אולי גם לשכנע את גולדהאר לרדת מהעץ של אצילי ומיכה.

אני לא חושב שמישהו היה מוריד את גולדהאר מהעץ של מיכה ואצילי, אבל אין סרט בעולם שהינו עם זר אחד בשלב כל כך מאוחר.

להשתמש בליגת אלופות כתירוץ זה פשוט עלוב, גנבת דעת ברמת האלי גוטמן.

2 hours ago, snufkin said:

כרגיל תירוצים. נכשלה, חייב מנכ"ל עם נסיון בתחום. היא לא מתאימה.

מה הציפיות? שהיא תבקר את המעסיק שלה? זה לא תפקידה להביא זרים ואני גם לא יודע מי אחראי לזה. יש לה לא מעט ניסיון, היא כבר כמה שנים טובות במערכת אבל לא בנושאים שאקוטיים לאוהדים. יש חור במערכת של מכבי ושרון היא פלסטר. זמני או לא, אני לא יודע. ביין ומאנספורד הגיעו מהתחום ולאחר חיפוש מאסיבי של מיטש. גברת תמם לא אשמה שמיטש לא הנחית אחד כזה. היא הילד ההולנדי שמנסה לסגור את הפרצה. ככה לפחות אני מבין את זה. 

18 דקות לפני, kutomer said:

אני לא חושב שמישהו היה מוריד את גולדהאר מהעץ של מיכה ואצילי, אבל אין סרט בעולם שהינו עם זר אחד בשלב כל כך מאוחר.

להשתמש בליגת אלופות כתירוץ זה פשוט עלוב, גנבת דעת ברמת האלי גוטמן.

זה לא מה שהיא אמרה, שאלו אותה על ההבדלים ביכולת להביא שחקנים והיא אמרה שהאלופות זה אופרה אחרת, לא כתירוץ לזה שלא הבאנו עד עכשיו.

צחוק צחוק הסגל עומד להגמר לנו, מה נסגר עם ניקוליץ' הזה לא יכול לשחק לפחות את המשחקים הקרובים עד שרוב השחקנים יחזרו? זה מוגזם מידי לבקש את זה?

2 דקות לפני, Keano said:

זה לא מה שהיא אמרה, שאלו אותה על ההבדלים ביכולת להביא שחקנים והיא אמרה שהאלופות זה אופרה אחרת, לא כתירוץ לזה שלא הבאנו עד עכשיו.

תודה על התיקון, חוזר בי :) לא ראיתי את הראיון פשוט הגבתי על דברים שקראתי כאן וכנראה לא קראתי נכון את רוח הדברים.

11 דקות לפני, המכבייה said:

מה הציפיות? שהיא תבקר את המעסיק שלה? זה לא תפקידה להביא זרים ואני גם לא יודע מי אחראי לזה. יש לה לא מעט ניסיון, היא כבר כמה שנים טובות במערכת אבל לא בנושאים שאקוטיים לאוהדים. יש חור במערכת של מכבי ושרון היא פלסטר. זמני או לא, אני לא יודע. ביין ומאנספורד הגיעו מהתחום ולאחר חיפוש מאסיבי של מיטש. גברת תמם לא אשמה שמיטש לא הנחית אחד כזה. היא הילד ההולנדי שמנסה לסגור את הפרצה. ככה לפחות אני מבין את זה. 

ממש לא לבקר את המעסיק. לעשות את עבודתה.

היא המנכלית, הוא הבעלים. כמנכלית היא אחראית  העל בכל הנוגע לניהול הכספי והלוגיסטי וזאת כדי להביא למטרה העיקרית - הצלחה מקצועית של המועדון. שלב ראשון להבאת הצלחה זה העמדת סגל ראוי ושחקני חיזוק מתוך רשימה שאני מאמין (ובטוח) שדוניס העביר ואני בטוח שהיא מספיק ארוכה.

בשורה התחתונה - היא לא הצליחה להנחית כאן אפילו זר אחד. יש לנו בסגל זר אחד רלוונטי. מיץ' מעמיד מספיק משאבים כדי שזה לא יראה כל כך בזיוני. מה שאני אומר זה שאם אין לה את הקישורים המתאימים והיא ניסתה ולא הצליחה - אס שתקח אחריות במקום לתרץ. קבוצות אחרות ידעו לעבוד גם בסיטואציה הנוכחית וכל אחת הביאה שחקני חיזוק בהתאם לצרכים ולרמה שהיא מביאה בדרך כלל

איזה תירוצים היא מביאה... מערבבת את האוהדים. לא זכור לי שקבוצות ישראליות כל שנה מעפילות לצ׳מפיונס ליג ובאורח פלא יש פה שחקנים זרים שבאים והולכים. כל הליגה מתחזקת חיפה מסיימת כמעט את המכסה שלה, בש מפליצה דרום אמריקאיים כמו חרא הפועל לפחות מנסים ומביאים גיאורגים ואפילו נתניה מביאים בלם הולנדי, יש להם ליגת אלופות? איזה שטויות היא מדברת, שונא שמנסים לערבב אותי...

סקאוטינג - לא קיים.

התנהלות בקיץ - ביזיונית ברמות שאני לא זוכר את מכבי כל כך ביזיונית אי פעם.

7 דקות לפני, snufkin said:

ממש לא לבקר את המעסיק. לעשות את עבודתה.

היא המנכלית, הוא הבעלים. כמנכלית היא אחראית  העל בכל הנוגע לניהול הכספי והלוגיסטי וזאת כדי להביא למטרה העיקרית - הצלחה מקצועית של המועדון. שלב ראשון להבאת הצלחה זה העמדת סגל ראוי ושחקני חיזוק מתוך רשימה שאני מאמין (ובטוח) שדוניס העביר ואני בטוח שהיא מספיק ארוכה.

בשורה התחתונה - היא לא הצליחה להנחית כאן אפילו זר אחד. יש לנו בסגל זר אחד רלוונטי. מיץ' מעמיד מספיק משאבים כדי שזה לא יראה כל כך בזיוני. מה שאני אומר זה שאם אין לה את הקישורים המתאימים והיא ניסתה ולא הצליחה - אס שתקח אחריות במקום לתרץ. קבוצות אחרות ידעו לעבוד גם בסיטואציה הנוכחית וכל אחת הביאה שחקני חיזוק בהתאם לצרכים ולרמה שהיא מביאה בדרך כלל

אני לא חושב שאנחנו מנתחים נכון את המצב. אנחנו חיים את מה שהיה לפני שנתיים. לא הייתי מדלל את הקצת שיש עכשיו. אם מיטש לא מרוצה מתפקודה, הוא מוזמן לפטר. משום מה, אני סבור שזה רחוק מלהיות המצב. נראה לי הפוך- הוא מרוצה ממנה. היי, היא רק מתקדמת במערכת. משיווק ועד לתפקידה היום. הסטגנציה הזאת היא על בעל הבית. לא ינחת פה מחר מנכל מקצועי, אם תמם תיהיה שם או לא. 

2 דקות לפני, liron1006 said:

יש מטוס שנוחת מסלוניקי עכשיו, מרגיש ששחקן זר מגיע אלינו. אין לי מושג ולא יודע . זה סתם הרגשה כזאת.

אתה צוחק אבל ראיתי דיווח על שוער מפאוק:hooligan:

6 דקות לפני, liron1006 said:

יש מטוס שנוחת מסלוניקי עכשיו, מרגיש ששחקן זר מגיע אלינו. אין לי מושג ולא יודע . זה סתם הרגשה כזאת.

מנגן פה שיר  מתח על בוזוקי במקאם חג'אז

16 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא חושב שאנחנו מנתחים נכון את המצב. אנחנו חיים את מה שהיה לפני שנתיים. לא הייתי מדלל את הקצת שיש עכשיו. אם מיטש לא מרוצה מתפקודה, הוא מוזמן לפטר. משום מה, אני סבור שזה רחוק מלהיות המצב. נראה לי הפוך- הוא מרוצה ממנה. היי, היא רק מתקדמת במערכת. משיווק ועד לתפקידה היום. הסטגנציה הזאת היא על בעל הבית. לא ינחת פה מחר מנכל מקצועי, אם תמם תיהיה שם או לא. 

הטייטל שלה מחייב, אם היא לא יכולה לעמוד בזה שלא תהיה שם. 

לא ילד הולנדי ולא נעליים, מרוויחה ארגזים. 

22 דקות לפני, nirnir20 said:

הטייטל שלה מחייב, אם היא לא יכולה לעמוד בזה שלא תהיה שם. 

לא ילד הולנדי ולא נעליים, מרוויחה ארגזים. 

אתה מצפה ממנה להתפטר? היא עובדת אצלנו? המעסיק שלה מרוצה עושה רושם. הטייטל שלה מחייב בעיקר את הבוס שלה ואת הדין וחשבון שהיא נותנת לו. לא רק ילד הולנדי אפשר גם  ש.ג. העיקר שיש שם. זאת גם סנסציה ברמת מכבי, שיש לנו שם. ממש המוסד מכבי. 

עוד הוכחה לכך שיש שביעות רצון ממנה. 

https://www.maccabi-tlv.co.il/2020/09/שרון-תמם-נבחרה-לדירקטוריון-ה-eca/

37 דקות לפני, המכבייה said:

אני מסכים איתך שאנחנו לא באמת יודעים מה עובר למיץ' בראש ומה הוא חושב על מצב הסגל הקיים, על הקיץ האחרון ועל אי המסוגלות של מכבי להנחית כאן זר או שניים כדי ליצור בסיס של סגל תחרותי לכל המסגרות.

אולי הוא סבור שהמגבלות הן תירוץ מספק, סביר שהוא יודע המון דברים שלנו אין מושג לגביהם.  אני רק מציין את מה שאני רואה בעיני ההדיוט שלי כאוהד מבחוץ. לא מתיימר לדעת הכל או להיות בטוח שצודק. רחוק מזה.

ימים יגידו אם מיץ' מרוצה או לא, ואולי את התשובה נדע אם יגיע מישהו אחר למנכל או לנהל מקצועית את מכבי בקיץ הבא. אני בכל אופן מקווה מאוד שיגיע

31 דקות לפני, סי הצהובה said:

אתה צוחק אבל ראיתי דיווח על שוער מפאוק:hooligan:

אם יביאו שוער על הראש של דניאל כשאין עדיין בלם, חלוץ, מגן ימני ראוי ויש שיגידו גם ווינגר,
זה יהיה כבר סי הסיאים,מצטער. 

(מחילה על משחק המילים הצולע,זה חזק ממני :) )

2 דקות לפני, YoC said:

אם יביאו שוער על הראש של דניאל כשאין עדיין בלם, חלוץ, מגן ימני ראוי ויש שיגידו גם ווינגר,
זה יהיה כבר סי הסיאים,מצטער. 

(מחילה על משחק המילים הצולע,זה חזק ממני :) )

חח ממש צולע, מסכימה לגבי השוער אין ספק

22 דקות לפני, snufkin said:

אני מסכים איתך שאנחנו לא באמת יודעים מה עובר למיץ' בראש ומה הוא חושב על מצב הסגל הקיים, על הקיץ האחרון ועל אי המסוגלות של מכבי להנחית כאן זר או שניים כדי ליצור בסיס של סגל תחרותי לכל המסגרות.

אולי הוא סבור שהמגבלות הן תירוץ מספק, סביר שהוא יודע המון דברים שלנו אין מושג לגביהם.  אני רק מציין את מה שאני רואה בעיני ההדיוט שלי כאוהד מבחוץ. לא מתיימר לדעת הכל או להיות בטוח שצודק. רחוק מזה.

ימים יגידו אם מיץ' מרוצה או לא, ואולי את התשובה נדע אם יגיע מישהו אחר למנכל או לנהל מקצועית את מכבי בקיץ הבא. אני בכל אופן מקווה מאוד שיגיע

ההרגשה שלי היא שהלוואי ומיטש היה יורד לרזולוציות של סגל, מכסת זרים ונושאים כאלה. 

לא כ"כ בעדה.

נכון זה קיץ מאוד מאתגר, אבל כל הליגה מביאה רכש.

כל אירופה מביאה רכש.

החוסר ניסיון שלה בולט בתחום הזה, בתפקיד מפתח כזה, היה ראוי שתהיה חפיפה כמו שצריך.

4 דקות לפני, המכבייה said:

ההרגשה שלי היא שהלוואי ומיטש היה יורד לרזולוציות של סגל, מכסת זרים ונושאים כאלה. 

דווקא מעדויות על ההתנהלות שלו (ראיונות עם קרוייף ומנספורד), אמרו שהוא נוהג לרדת לרזולוציות ולשאול על כל דבר וענין. סגל הבוגרת זה הלב הפועם של מועדון כדורגל. אפשר להגיד שדי לשם כך התכנסנו וכל המסביב מיועד בסוף לזה

6 דקות לפני, snufkin said:

דווקא מעדויות על ההתנהלות שלו (ראיונות עם קרוייף ומנספורד), אמרו שהוא נוהג לרדת לרזולוציות ולשאול על כל דבר וענין. סגל הבוגרת זה הלב הפועם של מועדון כדורגל. אפשר להגיד שדי לשם כך התכנסנו וכל המסביב מיועד בסוף לזה

יש לי הרגשה שהמצב קצת השתנה. עצם היותה של שרון תמם כל כך מרכזית(בלי לזלזל חלילה), כשפעם היו פה המנכ"ל של ריינג'רס והמנכ"ל של לידס, מהדהדת סיפור קצת שונה.