Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

5 דקות לפני, Taz said:

מה זה אומר גולדהאר אשם בהתנהלות? ככה הוא מתנהל, הוא עובד בזמנים שלו. מה אתם רוצים שהוא ישים את המפתחות ויתפטר? 

ניסיון העבר מראה שבמבנה הארגוני שלו יש מנכ״ל. אם אין כרגע מישהו זה או כי הוא נותן הזדמנות לשרון תמם ומרוצה בנתיים או שהוא לא מצא מועמד שהוא מרוצה ממנו. 

אני חושב שמה שאפשר להגיד על גולדהאר בסבירות גבוהה זה שהוא לא בן אדם שמתפשר. אז הוא לא מתכוון להתפשר על מאמן (הביא את מי שהוא הרגיש שמתאים ולא הביא מאמן זול)

להגיד שגולדהאר לא רוצה להשקיע יותר מידי זה באמת מצחיק - הבן אדם שם פה כמה כמה שנים טובות תקציב נוער גבוהה יותר מכל התקציב של חצי קבוצות ליגת העל. 

זה שהוא לא רוצה בתקופת משבר כלכלי עולמי להזרים כסף מהכיס לקבוצה הבוגרת - במיוחד שהוא לא יכול בגלל הפייר פלי זה משהו אחר. 

קיצר כל מי שמאשים את גולדהאר רוצה ללכת בלי ולהגיש עם. 

להנות מבעלים סופר עשיר שנשאר לטווח הארוך ושבאמת בונה מועדון אבל שגם ישאר איתנו ולא סתם יזרוק כסף ויעזוב (גיידמק סטייל) 

אז גולדהאר הוא גולדהאר - זה מה שיש, סביר שהוא לא ישתנה - והוא הבעלים הכי טוב שהיה לנו ושהיה בכדורגל הישראלי עד היום.

עד ששייח מהאמרויות יקנה את בית״ר, הוא כניראה הדבר הכי טוב שיהיה פה גם עוד הרבה מאוד שנים...

לרגע לא אמרתי או לא חשבתי לומר שגולדהאר צריך ללכת או שהוא לא הבעלים הכי טוב. 

אבל הקיץ הזה זה עליו. הוא קובע תקציב, הוא ממנה מנכ"ל ומנהל מקצועי, הוא מאשר רכש, הוא קובע אם להשאיר את מיכה ואצילי או לא. 

אין מנכ"ל או מנהל מקצועי להפיל עליו את האשמה. ההתנהלות בקיץ היא לא פחות מהזויה ואין מה לברוח מזה.

56 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שהפיתרון לסוגיה הוא הרבה יותר פשוט. מיטש לא מתקשר איתם. נתק מוחלט. 

שמע אחי אתה כותב פה דברים שאם הם לא נכונים סתם חבל להטעות כשכולם רואים והכתבים יכולים לחרטט.

52 דקות לפני, שורה said:

באמת?

אתה מסכים עם המכביה?

8 דקות לפני, Taz said:

מה זה אומר גולדהאר אשם בהתנהלות? ככה הוא מתנהל, הוא עובד בזמנים שלו. מה אתם רוצים שהוא ישים את המפתחות ויתפטר? 

ניסיון העבר מראה שבמבנה הארגוני שלו יש מנכ״ל. אם אין כרגע מישהו זה או כי הוא נותן הזדמנות לשרון תמם ומרוצה בנתיים או שהוא לא מצא מועמד שהוא מרוצה ממנו. 

אני חושב שמה שאפשר להגיד על גולדהאר בסבירות גבוהה זה שהוא לא בן אדם שמתפשר. אז הוא לא מתכוון להתפשר על מאמן (הביא את מי שהוא הרגיש שמתאים ולא הביא מאמן זול)

להגיד שגולדהאר לא רוצה להשקיע יותר מידי זה באמת מצחיק - הבן אדם שם פה כמה כמה שנים טובות תקציב נוער גבוהה יותר מכל התקציב של חצי קבוצות ליגת העל. 

זה שהוא לא רוצה בתקופת משבר כלכלי עולמי להזרים כסף מהכיס לקבוצה הבוגרת - במיוחד שהוא לא יכול בגלל הפייר פלי זה משהו אחר. 

קיצר כל מי שמאשים את גולדהאר רוצה ללכת בלי ולהגיש עם. 

להנות מבעלים סופר עשיר שנשאר לטווח הארוך ושבאמת בונה מועדון אבל שגם ישאר איתנו ולא סתם יזרוק כסף ויעזוב (גיידמק סטייל) 

אז גולדהאר הוא גולדהאר - זה מה שיש, סביר שהוא לא ישתנה - והוא הבעלים הכי טוב שהיה לנו ושהיה בכדורגל הישראלי עד היום.

עד ששייח מהאמרויות יקנה את בית״ר, הוא כניראה הדבר הכי טוב שיהיה פה גם עוד הרבה מאוד שנים...

אני הואשמתי פה כשומר האימפריה ויענו איש של המערכת. אני אוהב ומעריך את מיטשענק(כינוי שלי אגב) בכל ליבי. אין כאן ביקורת כי אם מחשבה. 

9 דקות לפני, Taz said:

גם מישהו מהאמירויות לא יהיה טוב ממנו

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לרגע לא אמרתי או לא חשבתי לומר שגולדהאר צריך ללכת או שהוא לא הבעלים הכי טוב. 

אבל הקיץ הזה זה עליו. הוא קובע תקציב, הוא ממנה מנכ"ל ומנהל מקצועי, הוא מאשר רכש, הוא קובע אם להשאיר את מיכה ואצילי או לא. 

אין מנכ"ל או מנהל מקצועי להפיל עליו את האשמה. ההתנהלות בקיץ היא לא פחות מהזויה ואין מה לברוח מזה.

זה בכלל לא משנה. אני מדבר על אסון בקנה מידה אחר. תן ביקורת כמה שאתה רוצה, זאת לא הנקודה שלי. 

נו באמת המכבייה אחי 

נראה לך שיש למיטש נתק עם מישהו במערכת? (אם יהיה לו נתק ממישהו זה בגלל שהוא חושב שהשיקול דעת של אותו עובד הוא לא רק לטובת מכבי ואז ממילא מיטש היה מעיף אותו במקום) 

53 דקות לפני, Keano said:

גם העונה הזאת עם הקורונה לא דומה לאף עונה אחרת, נשארו עוד 2 שחקנים להביא, לא 4 ולא 5.

צריך לפחות שלושה שחקנים. בלם וחלוץ זה האובייס, אבל אם דן ביטון נפצע אין לנו קשר יצירתי במשבצת שלו, וניקוליץ' לעולם לא יהיה כזה, אז גם קשר התקפי חשוב להביא (מה שלצערי כנראה לא יקרה)

11 דקות לפני, Dr. Caligari said:

נו באמת המכבייה אחי 

נראה לך שיש למיטש נתק עם מישהו במערכת? (אם יהיה לו נתק ממישהו זה בגלל שהוא חושב שהשיקול דעת של אותו עובד הוא לא רק לטובת מכבי ואז ממילא מיטש היה מעיף אותו במקום) 

רק מחשבה מטרידה שהיתה לי. מאמין בו. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

אין סרט שלא בא בלם וחלום עד סוף החלון, אין סרט.

מסרב להאמין בזה. 

היה לי סרט אחרי שמיכה ואצילי כתבו את המכתב באינסטגרם שהם מחר כבר מגיעים לאימון הפתיחה

רק אומר

מתברר שהם שוחררו רשמית כמה ימים לפני.

שיעשה מה שהוא רוצה, לפחות תתקשר איתנו האוהדים שאנחנו הלב של הקבוצה, תראה לנו שאנחנו חלק בלתי נפרד מהעסק הזה שנקרא מכבי, משהו, פירורים... נאדה.

1 hour ago, snufkin said:

אתה חושב שמיטש היה נוטש ככב חד צדדית? זה לא מתאים לו

לא. במקסימום, זה שלב בדרך לשם אבל אני לא רוצה ולא מאמין בזה. חס וחלילה חלילה וחס. 

2 hours ago, המכבייה said:

זה בכלל לא משנה. אני מדבר על אסון בקנה מידה אחר. תן ביקורת כמה שאתה רוצה, זאת לא הנקודה שלי. 

אוקיי, אבל לא הגבתי לך חחח

43 דקות לפני, המכבייה said:

לא. במקסימום, זה שלב בדרך לשם אבל אני לא רוצה ולא מאמין בזה. חס וחלילה חלילה וחס. 

זה כל כך לא מיטש. אני גם לא רוצה אפילו לחשוב על זה. מעדיף להאמין שזה הורדת רגל זמנית מהגז בגלל  הקורונה

זה שהחלון נסגר לפני תום הסגר מתנפץ לנו בפנים. מה יעשו עכשיו? יחתימו שחקנים בפקס כשהם בחו''ל בלי בדיקה רפואית? מי יסכים בכלל לבוא לכאן ואם בכלל יוכל להיכנס לארץ. 

לא באתי עם ציפיות לחלון הזה, קורונה ופייר פליי, בעיקר אי וודאות לגבי מה שיקרה בהמשך העונה.

לא יודע, תקופה מוזרה מאוד שלא יודעים למה לצפות. הייתה לי תקווה קטנה לזהבי אבל זה עבר די מהר.

הכל מוזר בזמן הזה.