Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

קיבלנו 7 מיליון אבל אין לנו את ההכנסה השגרתית של מנויים,כרטיסי אוהדים יריבים ומרצ'נדייז.

המשחק המימוני כאן הוא עם השפעות מנוגדות, אני לא יודע איך נראה התזרים ולאן צריף להגיע אבל לא מן הנמנע שזה סיפור של פייר פליי, רק חבל שלא דואגים להגיד לאוהדים מה הלוז.

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שהפיתרון לסוגיה הוא הרבה יותר פשוט. מיטש לא מתקשר איתם. נתק מוחלט. 

אם זה המצב למה הוא לא מחפש איזה קרן באבו דאבי למען דו קיום או שקר כלשהו שתבוא?

5 דקות לפני, שורה said:

באמת?

שמע שורה, איך אפשר להסביר את זה? כל הזרים מסרבים לך? הם אוהדי הפועל כולם? אין כסף לשחקנים ב400 אלף יורו? מה ההסבר? 

Just now, המכבייה said:

שמע שורה, איך אפשר להסביר את זה? כל הזרים מסרבים לך? הם אוהדי הפועל כולם? אין כסף לשחקנים ב400 אלף יורו? מה ההסבר? 

מתכוון שאולי נשבר לו - יכול להיות שמיצה אחרי עשור שזה הרבה זמן. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

חיפשו שחקנים שגדולים עלינו כנראה ולא התפשרו.

למכבי כרגע יש סגל טוב וראינו את זה אפילו אתמול, החיזוקים חייבים להיות כאלה שמשדרגים באמת את הסגל אחרת זה באמת יהיה מיותר להביא שחקנים זרים רק כדי למלא את המכסה.

מטבע הדברים השחקנים שמכבי רוצה לא תמיד משתכנעים להגיע והקורונה לא מוסיפה...

מקווה מאוד שיצליחו להנחית פה 2 זרים שישדרגו את הסגל אבל באמת שאני לא מצפה כבר לכלום, ככה לפחות לא אתאכזב כשלא יגיע אף אחד.

4 דקות לפני, itanar said:

הלוואי ואתה צודק. לא מרגיש לי שזה ככה. זה לא שנחתו אצלנו קאנטונות בעבר. אז מה השתנה?

22 דקות לפני, המכבייה said:

לא הגיוני, ההתנהלות אותה התנהלות כמו כל קיץ (אולי חוץ מהעונה הראשונה של איביץ'), דברים נמרחים עד סוף החלון.

8 דקות לפני, Keano said:

לא הגיוני, ההתנהלות אותה התנהלות כמו כל קיץ (אולי חוץ מהעונה הראשונה של איביץ'), דברים נמרחים עד סוף החלון.

לא ככה. בשחקן האחרון מחכים. לא כשיש לך זר אחד רלוונטי בסגל (זר וחצי למחמירים). לא בקיץ שעזבו אותך 5 שחקני הרכב. לא יודע, משהו כאן באמת נראה מוזר.

16 דקות לפני, itanar said:

כמה גדולים? ואין אופציה ב' או ג'? כלום? באף עמדה? לאף זר מתוך 4-5 המקומות לזרים שיש לנו? זה לא נשמע הגיוני. שאר הקבוצות מצליחות להנחית זרים טובים. הברזילאי של ביתר, הבלם של חיפה והיו עוד כמה. לנו לכאורה יש יותר משאבים ושם גדול יותר. ולא הצלחנו להביא כלום? אפילו לא איזה שחקן צעיר כהימור? כלום? מוזר. אני חושש שהמכביה צודק ומקווה מאוק שהוא טועה

3 דקות לפני, snufkin said:

לא ככה. בשחקן האחרון מחכים. לא כשיש לך זר אחד רלוונטי בסגל (זר וחצי למחמירים). לא בקיץ שעזבו אותך 5 שחקני הרכב. לא יודע, משהו כאן באמת נראה מוזר.

גם העונה הזאת עם הקורונה לא דומה לאף עונה אחרת, נשארו עוד 2 שחקנים להביא, לא 4 ולא 5.

אני חושב שגם אם היית אסטרטגיית לא מתפשרים שווה להחליף דיסק וללכת על כיוון ״מהמרים״ 

אם אי אפשר להביא שחקנים שבבטחון רב הם מה שאנחנו רוצים (וגם בכאלו נופלים הרבה פעמים) אז שפשוט יהמרו על שחקנים שיכול להיות להם אפסייד גבוהה.

צעירים / ליגות מקוריות ורחוקות / חופשיים אחרי פציעה / כל רעיון מקורי אחר. לפעמים אם פוגעים באחד כזה מרוויחים שחקן לכמה עונות

גם אני חושב שגולדהאר אשם בהתנהלות. בשביל זה צריך בארץ מנכ"ל ו/או מנהל מקצועי שילחץ עליו.

מצד שני להגיד שהוא ויתר על העונה אחרי שהוא הביא את דוניס זה גם מוזר. הוא היה יכול להמר ולהביא מאמן זר צעיר וזול יותר שיסתום את הפה וינסה לעבוד עם מה שיש.

אני חושב שזה שילוב של הדברים. גולדהאר לא רוצה להשקיע יותר מדי, השחקנים שאנחנו כן רוצים לא מוכנים להגיע ו"צוות" הסקאוטינג שלנו לא עובד מספיק טוב כדי למצוא רכש.

47 דקות לפני, המכבייה said:

יכול להיות שהוא לא מתקשר או שהעביר מסר שהוא צריך זמן לחשוב איך ממשיכים מפה.

אם זה נכון השאלה אם דוניס מודע למצב.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם אני חושב שגולדהאר אשם בהתנהלות. בשביל זה צריך בארץ מנכ"ל ו/או מנהל מקצועי שילחץ עליו.

מצד שני להגיד שהוא ויתר על העונה אחרי שהוא הביא את דוניס זה גם מוזר. הוא היה יכול להמר ולהביא מאמן זר צעיר וזול יותר שיסתום את הפה וינסה לעבוד עם מה שיש.

אני חושב שזה שילוב של הדברים. גולדהאר לא רוצה להשקיע יותר מדי, השחקנים שאנחנו כן רוצים לא מוכנים להגיע ו"צוות" הסקאוטינג שלנו לא עובד מספיק טוב כדי למצוא רכש.

מה זה אומר גולדהאר אשם בהתנהלות? ככה הוא מתנהל, הוא עובד בזמנים שלו. מה אתם רוצים שהוא ישים את המפתחות ויתפטר? 

ניסיון העבר מראה שבמבנה הארגוני שלו יש מנכ״ל. אם אין כרגע מישהו זה או כי הוא נותן הזדמנות לשרון תמם ומרוצה בנתיים או שהוא לא מצא מועמד שהוא מרוצה ממנו. 

אני חושב שמה שאפשר להגיד על גולדהאר בסבירות גבוהה זה שהוא לא בן אדם שמתפשר. אז הוא לא מתכוון להתפשר על מאמן (הביא את מי שהוא הרגיש שמתאים ולא הביא מאמן זול)

להגיד שגולדהאר לא רוצה להשקיע יותר מידי זה באמת מצחיק - הבן אדם שם פה כמה כמה שנים טובות תקציב נוער גבוהה יותר מכל התקציב של חצי קבוצות ליגת העל. 

זה שהוא לא רוצה בתקופת משבר כלכלי עולמי להזרים כסף מהכיס לקבוצה הבוגרת - במיוחד שהוא לא יכול בגלל הפייר פלי זה משהו אחר. 

קיצר כל מי שמאשים את גולדהאר רוצה ללכת בלי ולהגיש עם. 

להנות מבעלים סופר עשיר שנשאר לטווח הארוך ושבאמת בונה מועדון אבל שגם ישאר איתנו ולא סתם יזרוק כסף ויעזוב (גיידמק סטייל) 

אז גולדהאר הוא גולדהאר - זה מה שיש, סביר שהוא לא ישתנה - והוא הבעלים הכי טוב שהיה לנו ושהיה בכדורגל הישראלי עד היום.

עד ששייח מהאמרויות יקנה את בית״ר, הוא כניראה הדבר הכי טוב שיהיה פה גם עוד הרבה מאוד שנים...

57 דקות לפני, המכבייה said:

אז כשהיה צריך את הביטונים, טב"ח וצוות שלם במיליון יורו הוא ענה להם, ואחרי זה שם את כולם בחסימה? אני לא קונה את זה.