Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

יגיעו, זה לא סותר התנהלות כושלת עד עכשיו.

קשה לשים אצבע מאשימה על גורם כזה או אחר כי באמת שבהתאם למצב מכל הבחינות זה לא תנאים אידיאלים. אבל, אין כאן תירוץ, זרים היו צריכים להגיע כבר מזמן או לפחות להלחם להשאיר זרים כמו ג'ראלדש וצ'יקו שכן רוצים להשאר כאן בשונה מזרים אחרים שלא רוצים להגיע.

העדר דמות סמכותית בהנהלה ובצוות המקצועי כנראה הגורם המכריע בבעיה. להתאבד על זה כבר העונה ולהביא מנכל שיכין את הקבוצה לעידן הפוסט קורונה והפאיר פלאי ע"מ באמת לבצע קפיצת מדרגה באירופה.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

יגיעו, זה לא סותר התנהלות כושלת עד עכשיו.

קשה לשים אצבע מאשימה על גורם כזה או אחר כי באמת שבהתאם למצב מכל הבחינות זה לא תנאים אידיאלים. אבל, אין כאן תירוץ, זרים היו צריכים להגיע כבר מזמן או לפחות להלחם להשאיר זרים כמו ג'ראלדש וצ'יקו שכן רוצים להשאר כאן בשונה מזרים אחרים שלא רוצים להגיע.

העדר דמות סמכותית בהנהלה ובצוות המקצועי כנראה הגורם המכריע בבעיה. להתאבד על זה כבר העונה ולהביא מנכל שיכין את הקבוצה לעידן הפוסט קורונה והפאיר פלאי ע"מ באמת לבצע קפיצת מדרגה באירופה.

שיסלחו לי הפעם זה גולדהאר אשם שכבר שנה אין לנו מנכ'ל ואין סדר בצד המקצועי/ניהולי הוא מי שצריך לשים את הקודקודים הכי טובים אני בטוח שלאף עסק שלו הוא לא היה נותן לעבוד שעה אחת בלי מנכ"ל שמבין בתחום.

1 דקה לפני, הנדון said:

הפעם זה גולדהאר אשם שכבר שנה אין לנו מנכ'ל ואין סדר בצד המקצועי הוא מי שצריך לשים את הקודקודים הכי טובים אני בטוח שלאף עסק שלו הוא לא היה נותן לעבוד שעה אחת בלי מנכ"ל שמבין בתחום.

רוב המנכלים בעולם עוברים מתחום אחד לתחתום אחר לגמרי  לא בטוח שבמכבי זה יכול לעבוד.

לא רק זה, אין מנכ"ל אין מנהל מקצועי והמאמן אומר תפנו להנהלה.

חסר לפחות איש אחד שיחבר בין הקצוות.

לא יודע מי מכריע איזה זר יבוא וכמה כסף שווה להשקיע בו.. מרגיש חור שחור מאוד בנושא הזה.

Just now, קובי השועל said:

רוב המנכלים בעולם עוברים מתחום אחד לתחתום אחר לגמרי  לא בטוח שבמכבי זה יכול לעבוד.

בהעדר בעלים שלא מבינים כדורגל  (לא סוד שמיץ' לא בא מהתחום) חשוב מנכ"ל שכן בא מהתחום ויש לו קשרים סטייל מנספורד או ודמות מקצועית כמו ג'ורדי.

45 דקות לפני, liron1006 said:

לא רק זה, אין מנכ"ל אין מנהל מקצועי והמאמן אומר תפנו להנהלה.

חסר לפחות איש אחד שיחבר בין הקצוות.

לא יודע מי מכריע איזה זר יבוא וכמה כסף שווה להשקיע בו.. מרגיש חור שחור מאוד בנושא הזה.

הזוי. שואלים את המאמן על קכש והוא אומר "אל תשאלו אותי על זה, תפנו להנהלה". אוקי. מי בהנהלה? כולם מתחבאים מאחורי הסדין של דוניס ודוניס אומר שהוא לא קשור לזה. הכישלון יתום

46 דקות לפני, הנדון said:

שיסלחו לי הפעם זה גולדהאר אשם שכבר שנה אין לנו מנכ'ל ואין סדר בצד המקצועי/ניהולי הוא מי שצריך לשים את הקודקודים הכי טובים אני בטוח שלאף עסק שלו הוא לא היה נותן לעבוד שעה אחת בלי מנכ"ל שמבין בתחום.

בשאר העסקים שלו הוא מרוויח. תעשה עם הנתון הזה מה שאתה רוצה אבל ההשוואה לא מדוייקת. הוא מתפרנס מעסקים אחרים ובמקביל מפרנס את מכבי.

זה לא נכתב כדי להגן או להצדיק את הקיץ או שאר החלטותיו. 

2 hours ago, אליהו_הנביא said:

איך זה ירק רק ל-2? אתה מבין מה עשו כאן? גרמו לך להגיד ש-2 זה טוב כשצריך 5. 

פשוט נורא אבל מתחילים להכיל את המציאות 

24 דקות לפני, snufkin said:

הזוי. שואלים את המאמן על קכש והוא אומר "אל תשאלו אותי על זה, תפנו להנהלה". אוקי. מי בהנהלה? כולם מתחבאים מאחורי הסדין של דוניס ודוניס אומר שהוא לא קשור לזה. הכישלון יתום

ברור שדוניס לא אשם בחוסר ברכש.

27 דקות לפני, snufkin said:

לא הבנתי אתה טוען שדוניס אשם בחוסר רכש? 

29 דקות לפני, snufkin said:

מתי מכבי והמאמן שלה אי פעם התבטאו מעבר לתשובות לקוניות בנושאי רכש.

כל הניתוחי מאחורי הקלעים שלכם שווים לתחת, די לחפש בכוח.

3 דקות לפני, Dr. Caligari said:

לא הבנתי אתה טוען שדוניס אשם בחוסר רכש? 

לא ממש לא. אני טוען שאין אפילו גורם שאפשר לשים עליו את האצבע ולהגיד "זה האיש שמנהל מו"מ וסוגר עם שחקני רכש". יש כזה? מי? יצחקי? אני לא חןשב שזה תפקידו. שרון תמם? כנראה, אולי. רב הנסתר על הגלוי. חסר לנו הדמות הזאת, המנספורד הזה. דמות שתהיה אחראית על הנושא הניהולי ושהיא מגיעה עם רקע כלשהוא בכדורגל/ספורט. 

מה שמבאס הכי הרבה זה שאין שום גורם שמסביר מה קורה, כולנו מנחשים שמאירי/ שרון תמם/ ברק / פטריק עושים כך או אחרת

אבל אף אחד לא יוצא ומסביר מדוע בפלייאוף ליגת האלופות עלינו עם זר אחד בסגל שגם הוא חלה כשיש מקום ל6 זרים איך זה ששנתיים 

לא מוצאים חלוץ 9 ומסתמכים על שכטר ואילתור של בלקמן למה אין במכבי מנהל מקצועי ומנכ"ל בכל אירגון שמכבד עצמו התנהלות כזו לא היתה עוברת בשתיקה

ודאי ששוחררו כמעט כל הזרים ושני שחקנים בכירים ובמקומם הביאו שחקן על אחד ועוד אחד לחלקי חילוף

היה ברור שאמאדור עוזב במשך שנה לא מצאו שום כלום שיחליף אותו?  התנהלות מאוד לא מקצועית מאוד

2 דקות לפני, אקיטה said:

מתי מכבי והמאמן שלה אי פעם התבטאו מעבר לתשובות לקוניות בנושאי רכש.

כל הניתוחי מאחורי הקלעים שלכם שווים לתחת, די לחפש בכוח.

א. התשובות של דוניס מלפני שבוע ומאתמול שונות לגמרי. ואני מאמין שזה לא במקרה.

ב. דוניס לא צריך להתבטא לגבי רכש, אבל מה שאמר כאן זה לא ה"עושים מאמצים" הרגיל והבנאלי. הוא הפנה אצבע להנהלה. ואת זה הוא ממש לא עשה בשעץבוע שעבר כשהסביר שמנסים ושחקנים לא השתכנעו וכו'. יש בו (כנראה) כעס על ההנהלה בנוגע להיעדר חיזוק ובצדק לגמרי. להיות עם זר רלוונטי אחד בסגל זה שיא השפל מבחינת מוכנות הסגל שאני זוכר במכבי מאז ימי שניידר.

ג. אני מבין את הצורך האוטומטי שלך להגן בחירוף על המערכת, אפילו קצת מעריך את זה (בכנות). יש מקרים גבוליים, אבל אפ כאן אתנ לא רואה מחדל ספורטיבי, אין לי כבר מה להגיד. והערה כללית, זה פורום אוהדים, תמיד יעלו כאן דברים חיוביים ושליליים בעיניי האוהדים, בין אם יש להם ביסוס ובין אם לא. זה הקונספט.

1 דקה לפני, snufkin said:

לא ממש לא. אני טוען שאין אפילו גורם שאפשר לשים עליו את האצבע ולהגיד "זה האיש שמנהל מו"מ וסוגר עם שחקני רכש". יש כזה? מי? יצחקי? אני לא חןשב שזה תפקידו. שרון תמם? כנראה, אולי. רב הנסתר על הגלוי. חסר לנו הדמות הזאת, המנספורד הזה. דמות שתהיה אחראית על הנושא הניהולי ושהיא מגיעה עם רקע כלשהוא בכדורגל/ספורט. 

מסכים שחסרים לנו מנהל מקצועי ומנכ"ל אבל גם עם ג'ורדי ומנספורד היו עוד אנשים במו"מ 

7 דקות לפני, snufkin said:

א. התשובות של דוניס מלפני שבוע ומאתמול שונות לגמרי. ואני מאמין שזה לא במקרה.

ב. דוניס לא צריך להתבטא לגבי רכש, אבל מה שאמר כאן זה לא ה"עושים מאמצים" הרגיל והבנאלי. הוא הפנה אצבע להנהלה. ואת זה הוא ממש לא עשה בשעץבוע שעבר כשהסביר שמנסים ושחקנים לא השתכנעו וכו'. יש בו (כנראה) כעס על ההנהלה בנוגע להיעדר חיזוק ובצדק לגמרי. להיות עם זר רלוונטי אחד בסגל זה שיא השפל מבחינת מוכנות הסגל שאני זוכר במכבי מאז ימי שניידר.

ג. אני מבין את הצורך האוטומטי שלך להגן בחירוף על המערכת, אפילו קצת מעריך את זה (בכנות). יש מקרים גבוליים, אבל אפ כאן אתנ לא רואה מחדל ספורטיבי, אין לי כבר מה להגיד. והערה כללית, זה פורום אוהדים, תמיד יעלו כאן דברים חיוביים ושליליים בעיניי האוהדים, בין אם יש להם ביסוס ובין אם לא. זה הקונספט.

לי אין שום צורך אוטומטי בניגוד אליכם מפיצי שמועות הווטסאפ בפורום.

ההססר היותר הגיוני זה שהתשובה שלו אומרת "תפסיקו לשאול כל ראיון את אותה שאלה מאוסה, יש לכם בעיה תפנו לממונים בהנהלה"

הסברי הרחש בחש שלכם מרגיש כמו אולפן ריאליטי בערוץ 13/12.

אפילו לא הגבתי את דעתי על הקיץ הזה, אני מתייחס לכל הניתוחים שאתם עושים לכל נוד שמישהו במכבי תוקע כאילו יש משמעות נסתרת.

2 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אנחנו בדרך לסגר כללי עם נתב"ג סגור. ביי ביי רכש, ביי ביי גומלין באוסטריה.

הנמלים פעילים? רכש באוניה זה חלום