Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם מוותרים על העונה הזאת אני בעד לתת לצעירים לשחק ולהביא זרים צעירים כהימור כמו הזרים ששרצקי מביא. 

מסכים איתך, לא צריך למלא את כל מכסת הזרים אלא מספיק 3 זרים מנוסים ועוד שניים צעירים מבטיחים

1 דקה לפני, בר חופי said:

למה שנוותר על העונה הזאת מה זה הדיבור הלוזרי הזה.

אנחנו מכבי

אני חושב שהוא התכוון יותר מבחינה פיננסית, לא להוציא הרבה כסף ולהתאבד על העונה הזאת

4 דקות לפני, zeudemort said:

אני חושב שהוא התכוון יותר מבחינה פיננסית, לא להוציא הרבה כסף ולהתאבד על העונה הזאת

להוציא הרבה כסף.. מהכיס שלך?

יש הכנסות יפות וכמה חוזים מכובדים מאוד שעזבו אותנו. לא יזיק אם יגיע בלם וחלוץ. בחיי, הפורום נהיה בדיחה עצובה.

מדהים כמה אנשים פה סובלים ממאניה דיפרסיה.

חוץ מזה שהסיכוי שלנו להעפיל לליגת האלופות ירד מקטן לאפסי, לא השתנה שום דבר.

ברור שעדיף היה שכבר היו מחתימים לפחות חלק מהשחקנים שצריך להביא, אבל זה שלא החתימו עד עכשיו רק אומר שעדיין לא סגרו עם שחקנים שדוניס רוצה.

יחתימו זרים לפני שהחלון ייסגר ותהיה קבוצה חזקה.

תנשמו קצת ותירגעו.

19 דקות לפני, קובי השועל said:

להוציא הרבה כסף.. מהכיס שלך?

יש הכנסות יפות וכמה חוזים מכובדים מאוד שעזבו אותנו. לא יזיק אם יגיע בלם וחלוץ. בחיי, הפורום נהיה בדיחה עצובה.

שועל תראה מה כתבתי למעלה, אמרתי שאפשר להביא שניים - שלושה זרים מנוסים ומוכחים וזר או שניים צעירים מבטיחים.

אני ממש לא רוצה למכור את העונה, ואם תסתכל אחורה תראה שאני מאלה שדחפו הכי הרבה לרכש

24 דקות לפני, שי123 said:

מדהים כמה אנשים פה סובלים ממאניה דיפרסיה.

חוץ מזה שהסיכוי שלנו להעפיל לליגת האלופות ירד מקטן לאפסי, לא השתנה שום דבר.

ברור שעדיף היה שכבר היו מחתימים לפחות חלק מהשחקנים שצריך להביא, אבל זה שלא החתימו עד עכשיו רק אומר שעדיין לא סגרו עם שחקנים שדוניס רוצה.

יחתימו זרים לפני שהחלון ייסגר ותהיה קבוצה חזקה.

תנשמו קצת ותירגעו.

לא השתנה כלום? השחקנים החולים יהיו מושבתים לפחות שבועיים ואחר כך יהיו צריכים לחזור לכושר שזה גם לא פשוט. 

עוד מעט יש לך משחקים נגד נתניה וחיפה וכנראה השחקנים החולים לא ישחקו שם מה שהכל הנראה אומר שנאבד נקודות לפחות באחד המשחקים האלה אחרי שאיבדנו נקודות כבר לבני יהודה ופ"ת מה שאומר שהלכה העונה...

אישית אני לא בעד לוותר על העונה. ממש לא, אבל אם מכבי תחליט לעשות משהו כזה אפשר גם להרוויח מזה דברים.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא השתנה כלום? השחקנים החולים יהיו מושבתים לפחות שבועיים ואחר כך יהיו צריכים לחזור לכושר שזה גם לא פשוט. 

עוד מעט יש לך משחקים נגד נתניה וחיפה וכנראה השחקנים החולים לא ישחקו שם מה שהכל הנראה אומר שנאבד נקודות לפחות באחד המשחקים האלה אחרי שאיבדנו נקודות כבר לבני יהודה ופ"ת מה שאומר שהלכה העונה...

אישית אני לא בעד לוותר על העונה. ממש לא, אבל אם מכבי תחליט לעשות משהו כזה אפשר גם להרוויח מזה דברים.

חחחחחח יווו  

אחי יהיה בסדר צא מהלופ

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כמו שאמרתי, מאניה דיפרסיה.

חלק מהמשחקים יידחו, ומכבי לא ישחקו עם חוסר של כל כך הרבה שחקנים.

יש עונה ארוכה, והכל יתאזן בסוף.

3 דקות לפני, שי123 said:

@מכביסט לעד רק דיברתי והנה יש חולה קורונה בחיפה. 

נראה עוד כמה חולים יהיו שם בהמשך.

זאת בדיוק הנקודה. אני לא בטוח שירצו להשקיע עם כל כך הרבה חוסר ודאות לחולים.

10 דקות לפני, itanar said:

עד מתי החלון פתוח?

אצלי בדירה נשאר פתוח 24/7 עד שמתחיל להיות קריר - סוף אוקטובר ככה. אח"כ כבר מומלץ לסגור שלא תצטנן

Just now, yellow_blood said:

אצלי בדירה נשאר פתוח 24/7 עד שמתחיל להיות קריר - סוף אוקטובר ככה. אח"כ כבר מומלץ לסגור שלא תצטנן

וזה חלון טוב בשבילך?

7 דקות לפני, yellow_blood said:

איך אתה מסתדר עם כל החוסר ודאות של הקרדית מסתמנת עונה של אובך וסופות אבק

#מזכיר לי את המשחק נגד בני יהודה עם יוקאנוביץ והנוער

5 דקות לפני, nirnir20 said:

מתי הקורונה מגיעה לרוקאביצה ואז מגלים שהגוף שלו מחוסן טבעית, ושהDNA שלו מכיל גם את התרופה לסרטן, איידס, כולרה, ואבולה ? 

דיזינטריה יתקבל בברכה

15 דקות לפני, nirnir20 said:

מתי הקורונה מגיעה לרוקאביצה ואז מגלים שהגוף שלו מחוסן טבעית, ושהDNA שלו מכיל גם את התרופה לסרטן, איידס, כולרה, ואבולה ? 

שום דבר לא יעצור את הבן זונה הזה. זה בדיוק ניקוליץ' רק הפוך.