Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

1 דקה לפני, שי123 said:

המחשבה שלך לא הגיונית.

מכבי עמדו בהסכם עם אופ״א בשנתיים הקודמות, ככה שבמקרה הכי גרוע נשאר רק לסיים את השנה הנוכחית עם גירעון של פחות מ10 מיליון יורו.

עם ההכנסה מאירופה והקיצוץ בשכר השחקנים (כולל עזיבות) יש ללא ספק כמה מיליוני יורו להוציא על שחקנים זרים.

אבל השאלה היא אם אתה מוכן להוציא את הסכומים האלה כשיש מגיפה עולמית ולא ברור אם משחקים, וגם אם משחקים - לא ברור מי יכול לשחק (כי חולה/בבידוד) ומתי.

כלומר המחשבה שלי מונעת בעיקר משיקולי קורונה וחוסר הוודאות שהיא מביאה, והפייר פליי הוא עוד שיקול שתומך בחיסכון ואי לקיחת סיכונים כספיים.

24 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

כן, נראה לי שהיה מסכים להגיע לפה. הרי הוא מקבל משכורת טובה ומגיע לקבוצה מנצחת. מה גם שהמטרה העיקרית שלשמה הביאו אותו היא עליה לאירופה, וזה מתבסס בכל מקרה ב99% על סגל קיים. ועובדה שזה הצליח לו ולנו.

לגבי האמירה שלו שיש כסף - יש סכום מקסימלי מסוים שמוכנים לסכן בעונה כזו ואותו מציעים (בכפוף לשדרוג קל בהצעה אם נעפיל לאירופה). אם שחקן טוב מסכים - שיחקת אותה. אם לא - זה מה יש.

עוד פעם הכל ספקולציה אבל ככה ההתנהלות נראית.

אני דווקא חושב שההתנהלות ניראת ככזאת שהשחקנים שמכבי רוצה לא הסכימו להגיע עקב השכר/אירופה, ויש כוונה לחדש איתם את המו"מ לאחר שידעו אם נשחק באירופית/אלופות. 

זו דעתי והיא שוות ערך ובעלת סיכוי דומה לדעה שלך.

31 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אבל השאלה היא אם אתה מוכן להוציא את הסכומים האלה כשיש מגיפה עולמית ולא ברור אם משחקים, וגם אם משחקים - לא ברור מי יכול לשחק (כי חולה/בבידוד) ומתי.

כלומר המחשבה שלי מונעת בעיקר משיקולי קורונה וחוסר הוודאות שהיא מביאה, והפייר פליי הוא עוד שיקול שתומך בחיסכון ואי לקיחת סיכונים כספיים.

לא הבנתי על איזו חוסר וודאות אתה מדבר.

חוסר וודאות היה אולי לפני העליה לפלייאוף באלופות.

עם המענק מהמדינה והכסף מאירופה מכבי כבר הבטיחה הכנסה כנראה יותר גדולה מאשר בשנה שעברה, וההוצאות משמעותית יותר נמוכות.

אפשר היה לטעון שמיטש לא מוכן להשקיע השנה את הסכומים הרגילים שהוא משקיע, אבל אז הוא גם לא היה משקיע מיליונים בצוות זר שלם.

32 דקות לפני, I promise said:

מקצת שיטוט באינטרנט יש לנו מועמד מטנזניה

שבא למבחנים.

נובאטוס דיסמאס , נשבע לכם לא צוחק

https://theafrican.com/novatus-dismas-fled-to-maccabi-tel-aviv/

דיווחו עליו בטוויטר כבר לפני חודשיים. הוא כרגע במבחנים בנוער יחד עם הילד הברזילאי. 

יגיעו זרים שיעזרו לנו בבתים האירופים והליגה. מקווה שנפגע טוב ונתחבר כי גם המקום לאירופה השנה יכול להיות בסיכון ואני לא ציני(בטח בשתי מסגרות חשובות).

3 דקות לפני, המכבייה said:

יגיעו זרים שיעזרו לנו בבתים האירופים והליגה. מקווה שנפגע טוב ונתחבר כי גם המקום לאירופה השנה יכול להיות בסיכון ואני לא ציני(בטח בשתי מסגרות חשובות).

אחי אתה יודע שאתה מגזים כן?

אין כמעט קבוצה בליגת העל שיכולה לייצר רצף של 2 נצחונות ברצף. בסוף נעלה על הגל ונאסוף נקודות. השאלה היחידה אם תהיה לנו מתחרה על האליפות או לא.

13 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מחכה לשמוע מה יש לכל חבורת "כשנעבור את ברסט" לומר עכשיו.

סבלנות אחי, מחכים לראות אם נעבור את זלצבורג מהכסף של ליגת האלופות נוכל להחזיר את ראדוניץ'

4 דקות לפני, YoC said:

סבלנות אחי, מחכים לראות אם נעבור את זלצבורג מהכסף של ליגת האלופות נוכל להחזיר את ראדוניץ'

מאוחר מדי, חתם בסין.

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מתי מסתיים בכלל החלון? לא שזה משנה לנו, סתם סקרן.

מבחינתנו הוא הסתיים עוד לפני שהוא התחיל.

21 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מחכה לשמוע מה יש לכל חבורת "כשנעבור את ברסט" לומר עכשיו.

אחרי ברסט אומר עד סוף החלון, לא בהכרח יום אחרי.

אני רואה את זה ככה, לפני הבטחת שלב בתים יכולנו להציע X כסף, עם פוטנציאל לעונה אירופית,

עכשיו אנחנו יכולים להציע X+20% נגיד ועונה אירופית מובטחת ולדעתי גם השחקנים ידעו את זה והעדיפו לחכות.

17 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

השאלה היחידה אם תהיה לנו מתחרה על האליפות או לא.

חחח יהירות כזו לא ראיתי הרבה זמן

25 דקות לפני, Keano said:

אחרי ברסט אומר עד סוף החלון, לא בהכרח יום אחרי.

אני רואה את זה ככה, לפני הבטחת שלב בתים יכולנו להציע X כסף, עם פוטנציאל לעונה אירופית,

עכשיו אנחנו יכולים להציע X+20% נגיד ועונה אירופית מובטחת ולדעתי גם השחקנים ידעו את זה והעדיפו לחכות.

ומה יכולנו להציע בזמנו לג'ראלדש סבוריט ואמאדור? 

34 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אחי אתה יודע שאתה מגזים כן?

אין כמעט קבוצה בליגת העל שיכולה לייצר רצף של 2 נצחונות ברצף. בסוף נעלה על הגל ונאסוף נקודות. השאלה היחידה אם תהיה לנו מתחרה על האליפות או לא.

לא מסכים איתך ואני לא ממחנה הפסימיים. קבוצה שיוצאת לעונה עם שכטר ובלאקמן כחלוצים היחידים שלה בסגל, שווה אולי קרב על אירופה. חכה, אנחנו רק בהתחלה. יש עוד אנרגיות. דמיין איך זה יראה באיזור ינואר. ללא חיזוק, זה מה שזה יהיה שווה. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

ומה יכולנו להציע בזמנו לג'ראלדש סבוריט ואמאדור? 

אי אפשר להשוות את התקציב וההתנהלות בעונה הזאת לשום עונה אחרת

1 דקה לפני, Elirandani said:

לנו רלוונטי 6/10 רישום לאופא.

אם אני זוכר נכון הייתה עונה שהגיעו שחקנים אחרי הרישום לאופא