Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

2 hours ago, Insigne said:

המוח סוס מת? הייתי מציע לערוך את ההודעה הזאת. לא לעניין.

בהשוואה לעומר דמארי? לא לעניין.

אולי יכלתי לכתוב בצורה מכבדת יותר... כן.

אבל אנדר/אובר 2.5 ביחס שווה, מישהו פה ישים אובר בלב שלם?

הוא לא חד, הוא איבד מהמהירות, הכח עדיין שם אבל זה לא מספיק.

הוא עוד לא עכל את המצב שלו, ומנסה דריבלים, וספרינטים חסרי סיכוי, מפסיד את כל הכדורים , לא מייצר כלום, וכועס כשפחות משתפים אותו(מכניס רעש לחדר הלבשה).

13 דקות לפני, dvirtop said:

הוא עוד לא עכל את המצב שלו, ומנסה דריבלים, וספרינטים חסרי סיכוי, מפסיד את כל הכדורים , לא מייצר כלום, וכועס כשפחות משתפים אותו(מכניס רעש לחדר הלבשה).

אני מסכים איתך בגדול,חוץ מההשואה לדמארי.

בואו נחכה עד מחזור 11 כזה בשביל להבין אם הוא שחקן גמור

1 hour ago, dvirtop said:

אני מסכים שצריך עוד שחקן לכנף, אבל אני חושב שהגזמת קצת עם טב"ח. הוא כמעט לא שיחק תן לו זמן לחזור לכושר אחרי שנתיים בלי כדורגל.

הוא יכול לעזור לנו כשחקן רוטציה.

לא יודע איך הגעתם למסקנות נחרצות אחרי 2.5 דקות שהוא שיחק מתחילת העונה.

אפשר להיות גם לא מחובר לקרקע מהצד השני של המתרס: 

ראיתי אותו נגד רמלה במשחק אימון מבקיע צמד של שחקן על.

טבח עוד לא שיחק, אחרי שנתיים בלי כדורגל, בואו נשפוט אותו היום ובעתיד הקרוב...לא אחרי משחק וחצי (אפילו לא)

יש פה אוהדים(אם אפשר לקרוא להם אוהודים) אשפת רחוב. איפה הפורום ב2010 ואיפה היום, כנראה שהצלחה סוחפת איתה אוהדי הצלחות מתוסכלים.

מאמין שטבח עוד יתרום ויתן את הגולים שלו, אבל לדעתי הוא לא יהיה שחקן מוביל והשאלה אם אנחנו יכולים להתבסס על יונתן ואלמוג כל העונה (בהתחשב בתרומה שלהם מתחילת העונה)

חוזז, אלמוג, וגררו חסרי אגו, ואפשר לתת להם 20~ דקות בממוצע למשחק בלי שחדר ההלבשה יקרוס לתוך עצמו.

שכטר מבין את המגבלות שלו, ושמח לקבל ראת ה20 דקות שלו.

טב"ח מלחיץ אותי. 

18 hours ago, מכביסט לעד said:

למה חי בסרט? הוא נתן בעונה הראשונה שלו פה ב27 משחקים חמישה שערים בליגה. בעונה השנייה שלו כאן הוא נתן תשעה שערי ליגה ב21 הופעות. בשביל קבוצה התקפית כמו מכבי זה ממש לא מספרים מדהימים. אם שכטר היה משחק את אותם דקות של צ'יקו הוא היה מגיע לא רחוק מזה.

בנוסף היה פצוע לתקופות ארוכות לפחות 3-4 פעמים בתקופה שלו כאן. ב400 אלף יורו (השכר שהרוויח) אפשר להביא זר עם מספרים יפים יותר לתרומה גדולה יותר.

ומה החיבור הגדול שלו למועדון? אם אני זוכר נכון את השערים הוא חגג לבד.

שכטר בעונה שעברה שיחק יותר דקות מצ'יקו (1504 דקות ב-32 הופעות לשכטר ו-1237 דקות ב-21 הופעות לצ'יקו), מבחינת מספרים צ'יקו נתן 9 שערים ו-3 בישולים, ושכטר נתן 6 שערים ובישול אחד, ואם צ'יקו היה כשיר כל העונה הוא היה נותן גם מספרים הרבה יותר טובים.

בסה"כ מדובר בזר טוב, ואחרי כל כך הרבה אבידות מקצועיות היה שווה להשאיר אותו, כי נכון לעכשיו יש לנו 2 זרים, ואם היינו משאירים את צ'יקו עדיין היה לנו מקום להביא בלם, חלוץ וזר נוסף לאיזה עמדה שאנחנו רוצים.

38 דקות לפני, Marco_Reus said:

שכטר בעונה שעברה שיחק יותר דקות מצ'יקו (1504 דקות ב-32 הופעות לשכטר ו-1237 דקות ב-21 הופעות לצ'יקו), מבחינת מספרים צ'יקו נתן 9 שערים ו-3 בישולים, ושכטר נתן 6 שערים ובישול אחד, ואם צ'יקו היה כשיר כל העונה הוא היה נותן גם מספרים הרבה יותר טובים.

בסה"כ מדובר בזר טוב, ואחרי כל כך הרבה אבידות מקצועיות היה שווה להשאיר אותו, כי נכון לעכשיו יש לנו 2 זרים, ואם היינו משאירים את צ'יקו עדיין היה לנו מקום להביא בלם, חלוץ וזר נוסף לאיזה עמדה שאנחנו רוצים.

אז זה מה שאנחנו מחפשים? זר שמרוויח 400 אלף יורו ושיהיה קצת יותר טוב משכטר בן ה33? ומה זה אם הוא היה משחק יותר? הוא שחקן פציע זה בא בחבילה. כמו שתגיד להביא את בוזגלו כי אם לא הפציעות הוא אחלה (ברור שהגזמתי, אבל הבנת את הכוונה)

אגב, הבישולים שרשמת זה לא הנתון האמיתי. זה מספר הצהובים לא הבישולים.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אז זה מה שאנחנו מחפשים? זר שמרוויח 400 אלף יורו ושיהיה קצת יותר טוב משכטר בן ה33? ומה זה אם הוא היה משחק יותר? הוא שחקן פציע זה בא בחבילה. כמו שתגיד להביא את בוזגלו כי אם לא הפציעות הוא אחלה (ברור שהגזמתי, אבל הבנת את הכוונה)

אגב, הבישולים שרשמת זה לא הנתון האמיתי. זה מספר הצהובים לא הבישולים.

בעיניי לפחות הוא הרבה יותר מקצת יותר טוב משכטר, ושכר של 400 אלף יור הוא לא שכר עד כדי גבוה כשמדובר בזרים, בגלל המס שהוא נמוך משמעותית מהמס על ישראלים (400 אלך יורו נטו שכר אצל זר שווה 500 אלף יורו עלות מעסיק שזה שווה ערך ל-250 אלף יורו נטו כשמדובר בישראלי) ולגבי הנתון של הבישולים הוא נכון, היו לו שלושה בישולים וכן גם שלושה כרטיסים צהובים.

https://www.football.co.il/stats/player-stats?season=0bde2f86-aa5e-403a-9960-12c42ab5f89f&team=f8e0ef79-493d-4bd6-99ad-3b3c9a8789f4

Just now, Marco_Reus said:

בעיניי לפחות הוא הרבה יותר מקצת יותר טוב משכטר, ושכר של 400 אלף יור הוא לא שכר עד כדי גבוה כשמדובר בזרים, בגלל המס שהוא נמוך משמעותית מהמס על ישראלים (400 אלך יורו נטו שכר אצל זר שווה 500 אלף יורו עלות מעסיק שזה שווה ערך ל-250 אלף יורו נטו כשמדובר בישראלי) ולגבי הנתון של הבישולים הוא נכון, היו לו שלושה בישולים וכן גם שלושה כרטיסים צהובים.

https://www.football.co.il/stats/player-stats?season=0bde2f86-aa5e-403a-9960-12c42ab5f89f&team=f8e0ef79-493d-4bd6-99ad-3b3c9a8789f4

אבל אתה יכול להביא זר טוב יותר בשכר הזה. זה שכר גבוה. 

סבוריט וז'איר הרוויחו פחות אם אני לא טועה והם לא רואים אותו.

15 hours ago, מכביסט לעד said:

אבל אתה יכול להביא זר טוב יותר בשכר הזה. זה שכר גבוה. 

סבוריט וז'איר הרוויחו פחות אם אני לא טועה והם לא רואים אותו.

נראה לי שסאבוריט מרוויח יותר ממנו (בכל זאת שחקן שהגיע מבילבאו מהליגה הראשונה בספרד), וז'איר סביר להניח שהרוויח פחות ממנו, ואני מסכים איתך שמבחינת איכויות שניהם לא רואים אותו (גם ז'ראלדש דרך אגב), אבל זרים ברמה הזו בטח בסכומים האלו לא נוחתים פה כל הזמן, וכמו שאפשר להביא זרי על בסכומים כאלו, אפשר גם להביא זרים שהם פלופים מוחלטים בסכומים של 700-800 אלף יורו בעונה, בגלל שזרים באופן כללי הם הימור, אם היו לנו 6 זרים שהם תותחי על הייתי מוותר על צ'יקו בלי למצמץ בכלל, אבל בפועל יש לנו רק 2 זרים (כשאחד מהם זה ניקוליץ'), אז לדעתי במצב הנוכחי לא היה מפריע לי להחתים את צ'יקו לעונה אחת נוספת, ועדיין לחפש חלוץ נוסף ובלם (גם לאחר כן מכן יהיו לנו רק 5 זרים ואפשר יהיה להביא שחקן נוסף לאיזה עמדה שהקבוצה רוצה).

בכל מקרה, אני לא רואה הרבה סיכוי שצ'יקו יחזור לקבוצה.

3 דקות לפני, maccabi-king said:

תגידו, יש למישהו במכבי קראש מוזר על יוונים?

נחנקנו מהיוונים, נחנקנו

אממממ

בוא נחשוב רגע...

יוונים, לא יודע 

יאללה זהבי, תגיע מחר תחתום ותתחיל להתאמן לקראת זלצבורג, אתה ועוד בלם ואולי עוד איזה קשר לאגף ואולי עוד נציל את העונה הזאת והעונות שאחר כך