Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

9 דקות לפני, turgi said:

כן.

מקווה שאנשים למדו דבר או שניים מקיץ 2018 והקיץ הנוכחי.

יש לא מעט דברים מאוד ברורים.

למי אתה מתכוון ב"אנשים"?

18 דקות לפני, turgi said:

כן.

מקווה שאנשים למדו דבר או שניים מקיץ 2018 והקיץ הנוכחי.

יש לא מעט דברים מאוד ברורים.

ואללה לא הבנתי מה הקשר בין קיץ 2018 לקיץ הנוכחי

1 hour ago, הנדון said:

עוד לא הבנתי מה רע בזר כמו צ'יקו לזר שישי למשל?

אתה חושב שתצליח להביא לפה שש זרים מעל הליגה זה לא יקרה.

כי חלוץ זאת עמדה שלא חסר לנו בה שחקן אלא איכות.

הרי לא תביא 2 חלוצים זרים.

אישית אני מעדיף לנסות קודם להביא מישהו ברמה משמעותית יותר גבוהה ממה שכבר יש לנו בסגל לפני שמתפשרים על שיפור קל של העמדה.

17 דקות לפני, שי123 said:

אישית אני מעדיף לנסות קודם להביא מישהו ברמה משמעותית יותר גבוהה ממה שכבר יש לנו בסגל לפני שמתפשרים על שיפור קל של העמדה.

מסכים.

1 hour ago, הנדון said:

זאת בדיוק הנקודה שלי מחכים לזרים של 2 רמות מעל הליגה ובסוף נשארים עם זר וחצי במקום להתפשר על זרים שהם ברמה של ישראלי בכיר בליגה. 

בסוף מגיע באבין ביום האחרון של החלון

..

20 דקות לפני, שי123 said:

מי שחושב שיגיע לכאן חלוץ שיתן מספרים יותר מציקו ובנוסף יהיה מחובר כמו ציקו למועדון

חי בסרט לא מובן

4 דקות לפני, hen34 said:

מי שחושב שיגיע לכאן חלוץ שיתן מספרים יותר מציקו ובנוסף יהיה מחובר כמו ציקו למועדון

חי בסרט לא מובן

למה חי בסרט? הוא נתן בעונה הראשונה שלו פה ב27 משחקים חמישה שערים בליגה. בעונה השנייה שלו כאן הוא נתן תשעה שערי ליגה ב21 הופעות. בשביל קבוצה התקפית כמו מכבי זה ממש לא מספרים מדהימים. אם שכטר היה משחק את אותם דקות של צ'יקו הוא היה מגיע לא רחוק מזה.

בנוסף היה פצוע לתקופות ארוכות לפחות 3-4 פעמים בתקופה שלו כאן. ב400 אלף יורו (השכר שהרוויח) אפשר להביא זר עם מספרים יפים יותר לתרומה גדולה יותר.

ומה החיבור הגדול שלו למועדון? אם אני זוכר נכון את השערים הוא חגג לבד.

4 דקות לפני, snufkin said:

בול. אנשים חיים בסרט שאם תחכה יגיע קיארטנסון. זה כבר לא קורה

אף אחד לא מבקש וידאר. זה לא אפשרי להביא חלוץ עם 13-15 שערים בעונה אשכרה ישדרג את הקבוצה?

44 דקות לפני, דקסטר said:

למי אתה מתכוון ב"אנשים"?

בעיקר אוהדים שחושבים שמישהו מתכנן פה רכש לפי מעבר של שלב כזה או אחר באירופה.

וכאלה שעדיין חושבים שמחכים לסוף חלון כדי להביא "שחקן טוב יותר".

Just now, turgi said:

בעיקר אוהדים שחושבים שמישהו מתכנן פה רכש לפי מעבר של שלב כזה או אחר באירופה.

וכאלה שעדיין חושבים שמחכים לסוף חלון כדי להביא "שחקן טוב יותר".

עדיין קיימים כאלה?

1 דקה לפני, המכבייה said:

יגיעו זרים אפילו אם רק לליגה.

ברור שיגיעו זרים, אבל אם יש שחקן טוב שאפשר להחתים לא יחכו שנעבור סיבוב כזה או אחר כדי להביא אותו. זה לא שנקום בחמישי/שישי בבוקר עם רכש.

3 hours ago, שי123 said:

לפי מה שאני מבין, נשארה רק חובה להתכנס לגרעון מצטבר של 30 מיליון יורו על פני 3 שנים.

מכיוון שיש שינויים בפייר פליי בגלל הקורונה והשנה אוחדה עם השנה הבאה מבחינת פייר פליי, אני לא יודע איך זה משפיע.

אבל החובה הזאת היא בכל עונה גם בלי פייר פליי אז אתה אומר שאין עלינו כבר שום סנקציות..? 

לא נשמע לי הגיוני

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה חי בסרט? הוא נתן בעונה הראשונה שלו פה ב27 משחקים חמישה שערים בליגה. בעונה השנייה שלו כאן הוא נתן תשעה שערי ליגה ב21 הופעות. בשביל קבוצה התקפית כמו מכבי זה ממש לא מספרים מדהימים. אם שכטר היה משחק את אותם דקות של צ'יקו הוא היה מגיע לא רחוק מזה.

בנוסף היה פצוע לתקופות ארוכות לפחות 3-4 פעמים בתקופה שלו כאן. ב400 אלף יורו (השכר שהרוויח) אפשר להביא זר עם מספרים יפים יותר לתרומה גדולה יותר.

ומה החיבור הגדול שלו למועדון? אם אני זוכר נכון את השערים הוא חגג לבד.

התרומה של ציקו לא הסתכמה רק במספרים,הבחור היה מטרד לכל הבלמים לחץ אותם בטירוף,פינה שטחים

לאצילי ויוני על בסיס קבוע.

מעדיף אותו בכל יום על חלוצים כמו ווידאר

אף אחד לא אמר שצריך לעלות שלב כדי להחתים שחקן טוב, אלא שאם עדיין לא החתימו כנראה שלא הצליחו לשכנע כזה שחקן להגיע בלי אירופה ועם תקציב שכר שיש כרגע.

אולי כן יצליחו אם נעפיל לליגה האירופית.

16 דקות לפני, hen34 said:

חי בסרט לא מובן

הגזמת אחי. אני לא אקח לו את המחויבות  וגם יש לו כדורגל, אבל גם במסגרת ההגבלות שלנו עם מספיק חזון וחשיבה אפשר להביא חלוצים יותר איכותיים.

בטח שאתה מכוון על חלוץ בכיר וזר-  רכש שכן יכול לקחת נתח שמן מהתקציב.

9 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אבל החובה הזאת היא בכל עונה גם בלי פייר פליי אז אתה אומר שאין עלינו כבר שום סנקציות..? 

לא נשמע לי הגיוני

https://editorial.uefa.com/resources/0258-0e2decbceac8-0d9790173214-1000/maccabi_tel-aviv_settlement_agreement_june_2018.pdf

לפי מה שרשום המגבלות שהיו בשנה הראשונה להסכם יכולו בשנים הבאות רק אם מכבי לא תעמוד בהתחייבויות שלה, והיא עמדה בהן.

Sporting Measures
The Club agrees to limitations on the total number of players that it may include on the List A for the purposes of participation in UEFA club competitions.
o For the season 2018/19 the Club may only register a maximum of 22 players on the List A, instead of the maximum of 25 as foreseen in the relevant competitions regulations.
Furthermore, the Club agrees to significantly limit its spending on the transfer market.
o For the season 2018/19, the Club accepts a calculated restriction on the number of new registrations it may include within its List A for the purposes of participation in UEFA club competitions. This calculation is based on the Club’s net transfer position in each respective registration period covered by the Settlement Agreement.
o For the seasons 2019/20 and 2020/21, the limitation is conditional and will only apply if the Club does not comply with the operational and financial measures of the Settlement Agreement

לצ׳יקו הייתה את המעורבות בשערים(גולים ובישולים) פר דקות השלישית בטיבה בליגה אחרי רוקאביצה ואצילי(לפני יוני)לפני הפציעה.

למרות העובדה הנחמדה הזו אנחנו צריכים להביא משהו באיזורים של וידאר או רוקאביצה בשביל להשוות את האיכות ההתקפית שלנו(מבחינת יחידים ולא סגנון)משנה שעברה.

מקווה מאוד שזה יקרה 

דיברנו על צ'יקו לדעתי כבר עשר פעמים בנושא הזה.

הוא אחלה, אבל לא הוכיח שמסוגל להישאר כשיר יותר מחודשיים רצוף.

לכן הייתי מנסה להביא משהו אחר.

55 דקות לפני, hen34 said:

התרומה של ציקו לא הסתכמה רק במספרים,הבחור היה מטרד לכל הבלמים לחץ אותם בטירוף,פינה שטחים

זה לא שחור או לבן. יש הרבה חלוצים שיודעים להיות מעורבים במשחק וטובים גם בלי שהקבוצה תשחק בשבילם, אבל מסוגלים לסיים עם מספרים טובים יותר מצ'יקו.

בכל מקרה לוקח את וידאר לפני צ'יקו בלי לחשוב פעמיים. 

3 hours ago, hen34 said:

בול מה שבאתי לרשום 

הייתי שמח אם במכבי היו מספרים מדוע לא החתמנו את גראלדש כשהייתה לנו אופציה(שוחרר בחינם) זה פשוט פספוס ענק. הוא זר שלפחות 2 רמות מעל מה שיש בארץ.

לגבי כל עניין הרכש שאתם מדברים תאמת שלמנספורד הייתה עין מצוינת בקטע הזה. כל זר שהיה לנו בזמן איתו היה מעל הליגה.