Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

אני רק מזכיר לכם שאת סבוריט ואמאדור הבאנו הרבה לפני שידענו או עברנו שלב כלשהו באירופה.

ספק אם בכלל נצליח להביא זרים כמוהם בשנים האחרונות גם אם נצליח באירופה.

זאת הוכחה שניתן להביא שחקנים אכותיים גם בלי אירופה, ואין צורך להמתין.

2 דקות לפני, snufkin said:

אני מבין שיש צרכי פרסום מסיבות כלכליותוכו' אבל הפוסטים האלו כל כך מנותקים מהמצב של הקבוצה ומההרגשה של האוהדים

איזה שטויות, יש הסכם בין הקבוצה לבין החברה המפרסמת.

בגלל שהקבוצה לא מצליחה 2 מחזורים לא צריך לפרסם?

5 דקות לפני, Yoav_israel said:

הבן אדם התחנן בערך שיציעו לו חוזה 

image.png.5939a58f6897216b210261372b29d8c6.png

אבל היוזר למעלה טען שהיינו צריכים להשאיר אותו עד יבוא מחליף וזה היה בלתי אפשרי כי הוא היה בלי חוזה.

צ'יקו היה אחלה חלוץ ויותר טוב משכטר ובלקמן, אבל אנחנו עדיין צריכים לשאוף ליותר. מה גם שהוא היה שחקן פציע. 

נכון, ושוב חוזרים לניהול. 
ידעו משנה שעברה שהחוזה שלו מסתיים, ידעו משנה שעברה שהבטיחו לז'איר ללכת בסוף השנה, ידעו מה נדרש בשביל להשאיר את זראלדש.

הכל היה ידוע שנה מראש... זה פשוט מרגיז.

תוסיף את הפרידה המזלזלת מאצילי ומיכה.

ומבחינתי גם את העובדה שעסוקים במכירת מרצ'נדייז אבל אפילו הודעה רק לשם הנימווס לגביי המנויים שבוטלו לא קיבלנו.

קיץ מאוד מאכזב...

8 דקות לפני, Yoav_israel said:

נכון, ושוב חוזרים לניהול. 
ידעו משנה שעברה שהחוזה שלו מסתיים, ידעו משנה שעברה שהבטיחו לז'איר ללכת בסוף השנה, ידעו מה נדרש בשביל להשאיר את זראלדש.

הכל היה ידוע שנה מראש... זה פשוט מרגיז.

תוסיף את הפרידה המזלזלת מאצילי ומיכה.

ומבחינתי גם את העובדה שעסוקים במכירת מרצ'נדייז אבל אפילו הודעה רק לשם הנימווס לגביי המנויים שבוטלו לא קיבלנו.

קיץ מאוד מאכזב...

ועדיין צריך להיות הוגנים.  ממרץ אנחנו בתקופה שונה לחלוטין מכל מה שהכרנו, המצב כרגע הוא שאף אחד לא יכול לומר בוודאות שהליגה תתקיים עד הסוף, מתי יחזור קהל ועוד מלא פרמטרים שמשפיעים על גולדהאר עם ובלי מכבי.

זה הגיוני שאנחנו דורשים לבצע דברים עתידיים, במציאות אנשים לא יודעים איפה הם עושים את החג הקרוב.

אם חלילה נפסיד את האליפות העונה מבחינתי זו תהיה אכזבה מן הסתם, אבל מודה שפחות. ראינו כמה מרגשת אליפות עם פלייאוף מטורף של הקבוצות הכי גדולות בארץ עם דיסקליימר אוהדים שנקבעת בדרבי בית ללא קהל. 

יותר חשוב שברגע שהשיט הזה יהיה מאחורינו סופסוף מכבי תהיה מוכנה ללא שלשלאות על התקציב. 

1 דקה לפני, snufkin said:

רז אמיר מפרסם שלאו (הנסיך מברזיל) התחיל לערוך אימונים אישיים עם קבוצת הנוער. הוא מיועד לנוער או להשאלה.

הקטע הזה שהוא חשב שהוא מיועד לבוגרים מזכיר לי את הקטע האגדי של אדיר מילר:

אתה סטודנט!

-אבל אני רק בן 13!

אתה מחונן!

1 hour ago, הישראלי היפה said:

אני רק מזכיר לכם שאת סבוריט ואמאדור הבאנו הרבה לפני שידענו או עברנו שלב כלשהו באירופה.

ספק אם בכלל נצליח להביא זרים כמוהם בשנים האחרונות גם אם נצליח באירופה.

זאת הוכחה שניתן להביא שחקנים אכותיים גם בלי אירופה, ואין צורך להמתין.

הכל אפשרי בכדורגל.

בקונסטלציה מסוימת גם ליאו מסי עלול לנחות כאן. 

אבל הפער בין המציאות לבין מציאות מדומה הוא ענק.

- לא אומר שאי אפשר להביא איכות בלי אירופה, אבל זה פעם ב... ותלוי בכל כך הרבה דברים.

אני בעד להביא שחקנים איכותיים מארגנטינה.

המדינה שם בקריסה מטורפת בעקבות הקורונה, גם באר שבע ניצלה את זה (טובים מאוד לפי המנג'ר)

אם אוהדי מכבי תל אביב תוהים מהם המניעים והערכים שמנחים את מיטש גולדהאר, ג'ורדי קרויף מסביר זאת היטב. בראיון שנערך עמו בספרד ג'ורדי נשאל על הנדודים שלו ברחבי העולם במסגרת תפקידיו (ארה"ב, סין, ישראל, אקוודור), ואמר שבכל מקום הוא לומד משהו חדש. וכדוגמה, הוא ציין את גולדהאר.

"במכבי תל אביב היה לנו בעלים מקנדה, מיטש גולדהאר, שהיה כמו דוד רחוק שאוהב הוקי קרח, אבל קנה את המועדון בשביל מטרות חינוכיות", אמר ג'ורדי בריאיון, "הוא חשב אחרת. הוא לא היה איש שהתעניין בתוצאות לטווח הקצר. הוא היה שואל שאלות שונות.

"השאלה שהוא הכי שאל אותי, הייתה 'למה בעצם אתה מחתים אותו?'. הוא היה שואל, 'אם זה ייכשל, למה אתה חושב שזה יוכל להיכשל?'. הוא גרם לך לחשוב על דברים מזוויות שונות. גם מבחינה עסקית הוא היה פורץ דרך. הוא לא היה רק פרויקט כדורגל ייחודי, הוא עשה זה בגלל סיבות חברתיות. ואני אהבתי את זה".

מתוך ראיון עם ג'ורדי.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

מתוך ראיון עם ג'ורדי.

מדהים. מיטש מאתגר את האנשים שלו לחשוב לעומק על דברים ולחתור למצויינות ואני מניח שהם מעבירים את זה הלאה בשרשרת, בסוף לאורך זמן זה מה שיוצר ארגון חזק.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

'אם זה ייכשל, למה אתה חושב שזה יוכל להיכשל?'.

מודה שלא הבנתי את השאלה

בנוגע להחתמה למשל, אם שחקן יכשל ולא יצליח, מה יכולות להיות הסיבות לכך? מה החסרונות שלו? הוא שואל את ג'ורדי.

ככה הוא יודע אם שווה לו לקחת תסיכון ולהסכים לבקשה (באופן כללי לא רק החתמה), או לסרב.

אולי גם כדי להבין עד כמה ג'ורדי בעצמו באמת מאמין בהחלטה הזאת. 

1 hour ago, Yoav_israel said:

הבן אדם התחנן בערך שיציעו לו חוזה 

image.png.5939a58f6897216b210261372b29d8c6.png

ממש מוזר הסיפור  איתו, 

סבבה הוא נפצע ובמועדון ראו לנכון לשחרר אותו, עכשיו אחרי שאר השחרורים יש להם משהו יותר טוב להציע? למה לא להחזיר אותו פה לעונה?

9 דקות לפני, Shroud said:

ממש מוזר הסיפור  איתו, 

סבבה הוא נפצע ובמועדון ראו לנכון לשחרר אותו, עכשיו אחרי שאר השחרורים יש להם משהו יותר טוב להציע? למה לא להחזיר אותו פה לעונה?

הוא כשיר?

זה מועדון חברים או מועדון כדורגל?

45 דקות לפני, Shroud said:

ממש מוזר הסיפור  איתו, 

אבל לא שחררו אותו. הוא החוזה שלו נגמר.