Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

רצוי - חולצת חוץ כחול כהה-זהב עם מספר 7 המוזהב כפרזנטור

מצוי - חולצת חוץ שחורה עם בלקמן כפרזנטור ופיצה פרגו בצדדים

20 דקות לפני, סי הצהובה said:

דוניס אמר שעובדים על חיזוק ויש כמה אופציות אבל כרגע אין שום בשורה בנוגע לזה

היה מתאים עכשיו איזה יוקאנוביץ' חוצפן שיעשה ניעור ויתלונן על זה שאין רכש. 

דוניס נחמד מדי בשביל זה. המסכן חשב שאחרי סודובה יתחילו לזוז דברים.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הראיונות של יוקאנוביץ - לפנתיאון

לגבי ניקוליץ, איתו אנחנו עם 3 זרים. אין סיבה לשחרר נכון לעכשיו.

לגבי השמות שצצים באמת מריח כמו משא ומתן עם זהבי שמתנהל דרך התקשורת.

אני אופטימי.

26 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא עזר הניעור של יוקאנוביץ. 

24 דקות לפני, itanar said:

הזיה הקטע עם ניקוליץ׳.

אבל קודם נעבור את ברסט ואח״כ לשחרר.

אי אפשר להשאיר אותו על המדרכה ומי שצריך יקח?

37 דקות לפני, עדו said:

לגבי ניקוליץ, איתו אנחנו עם 3 זרים. אין סיבה לשחרר נכון לעכשיו.

לגבי השמות שצצים באמת מריח כמו משא ומתן עם זהבי שמתנהל דרך התקשורת.

אני אופטימי.

צריך לשחרר אותו בלי קשר לכלום. 

1 hour ago, itanar said:

הזיה הקטע עם ניקוליץ׳.

אבל קודם נעבור את ברסט ואח״כ לשחרר.

ככה תעשה לו חואן פאבלו ותשבור לו את חלום אירופה?

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא, אבל הוא צדק בסוף.

כל מאמן רוצה רכש וכל מאמן צודק. לכבס החוצה? בעיני, פחות(למרות שלא נוטר לו וחיבבתי אותו מאד). אתה לא באמת תשפיע על ג'ורדי או מיטש ככה. זה לא ויכוח בשוק. 

בכל מקרה, עוד חמש דקות נכנסים לסגר מלא ולבעיות פרנסה קשות, בספק אם יהיה פה כדורגל בתקופה הקרובה והגיוני שלא יהיה. 

17 hours ago, שי123 said:

ראיתי את אותם שחקנים שאתה קורא להם ״לא סקוררים״ מבקיעים לא מעט שערים.

מאמין שתראה את זה במשחקים הבאים.

קורה לכל קבוצה שהכדור לא נכנס.

כשמיטש מפסיד כסף בעסק שלו הוא לא מקבל עונשים שמפריעים לחברה שלו להתחרות.

ניסינו כבר את הקטע של החתמות לפי העפלה, וזה הוביל לעונש פייר פליי של 3 שנים.

תהיה בטוח שמיטש לא מתכוון לחזור על הטעות הזאת.

מי בדיוק מבקיע לא מעט שערים חוץ מיונתן כהן? אולי ב-2017 אם אתה מדבר על שכטר וטל בן חיים. 

בנוגע להחתמות אין פה קשר לפייר פליי, לשנינו ברור שיגיע לכאן בלם וחלוץ בהעברה חופשית כך או כך, וגם אם נעוף מאירופה נוציא את ה-300-400 אלף על 2 העמדות האלה. 

הדבר היחיד הוא העיתוי, והמחשבה של מכבי לחכות כאילו אם נעבור את ברסט נביא לכאן תותחים ב-700 אלף יורו כל אחד היא שגויה. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

כל מאמן רוצה רכש וכל מאמן צודק. לכבס החוצה? בעיני, פחות(למרות שלא נוטר לו וחיבבתי אותו מאד). אתה לא באמת תשפיע על ג'ורדי או מיטש ככה. זה לא ויכוח בשוק. 

בכל מקרה, עוד חמש דקות נכנסים לסגר מלא ולבעיות פרנסה קשות, בספק אם יהיה פה כדורגל בתקופה הקרובה והגיוני שלא יהיה. 

אני לא חושב שהוא התבטא בצורה לא מכובדת. הוא אמר את האמת במקום הקלישאה של "מאמין בשחקנים שיש לי". זה הגיע (אני מעריך) כי לפני שחתם כנראה הבטיחו לו רכש משמעותי  אחרת לא היה חותם בישראל. הוא הגיע לכאן אחרי הישג שיא. 

אז אחרי שלא מומשו הבטחות שהביאו אותו לכאן, וכששואלים אותו על מצב הרכש - טבעי שיגיד שהוא לא מרוצה. לא חושב שזה היה ניסיון לחץ אלא שיקוף מציאות. אני בטוח שבחדרים הסגורים הוא היה פחות נחמד. ובצדק.

שיהיה סגר, כל עוד זהבי פה שיהיה סגר, רק שיוציאו את כל השחקנים לקפריסין ויעשו שם את המשחק מול ברסט, נצחון שם ושיתנו לזלצבורג מתנה את הכרטיס לליגת האלופות

24 דקות לפני, המכבייה said:

כרגע מדברים על סגר מלא, אבל עם יציאה לעבודה (עם צמצום העובדים כמובן) ככה שהכדורגל זה מהדברים האחרונים שיסגרו.

19 דקות לפני, snufkin said:

אני לא חושב שהוא התבטא בצורה לא מכובדת. הוא אמר את האמת במקום הקלישאה של "מאמין בשחקנים שיש לי". זה הגיע (אני מעריך) כי לפני שחתם כנראה הבטיחו לו רכש משמעותי  אחרת לא היה חותם בישראל. הוא הגיע לכאן אחרי הישג שיא. 

אז אחרי שלא מומשו הבטחות שהביאו אותו לכאן, וכששואלים אותו על מצב הרכש - טבעי שיגיד שהוא לא מרוצה. לא חושב שזה היה ניסיון לחץ אלא שיקוף מציאות. אני בטוח שבחדרים הסגורים הוא היה פחות נחמד. ובצדק.

זה לא ממש משנה. הוא שכיר במכבי. הוא לא ישנה את המציאות בראיונות כאלה ואת המסר הוא בוודאי העביר להם בחדרי חדרים. אם ראיון שלו היה משנה משהו למכבי מהותית- זה היה גרוע בהרבה, בעיני. פעם זאת חמיצות בקשר לרכש ובפעם הבאה זה יהיה משהו אחר, גרוע יותר. לא מפרים את העיקרון הזה כל עוד אתה חלק מהמערכת. לא משנה, חיבבתי אותו בכל מקרה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כרגע מדברים על סגר מלא, אבל עם יציאה לעבודה (עם צמצום העובדים כמובן) ככה שהכדורגל זה מהדברים האחרונים שיסגרו.

אני לא בטוח. מבחינת סדרי עדיפויות, כדורגל ממש לא בצמרת כל עוד לאנשים אין פרנסה. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא בטוח. מבחינת סדרי עדיפויות, כדורגל ממש לא בצמרת כל עוד לאנשים אין פרנסה. 

כן, אבל אם לא יהיה כדורגל זה יפגע בהרבה אנשים חוץ מהכדורגלנים עצמם, כמו אנשי צוות, נהגים, צלמים, טלוויזיה ועוד הרבה. 

לא מאמין שיסגרו גם את הכדורגל במיוחד שבינתיים זה לא הוביל להרבה הדבקות ביחס למקומות עבודה סגורים.

אני לא חושב שיתחילו את הסגר ביום שלישי, זו רק נקודת פתיחה כדי להגיע לסגר יום לפני החג. בכל מקרה לא נראה לי שזה ישנה מאוד למשחקים ללא קהל. אין סיבה ממשית לסגור את זה.