Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

15 דקות לפני, Keano said:

הבלבול לדעתי נובע מהעובדה שאופ"א התייחסו לשנה קלנדרית ולא לעונת כדורגל, אם זה 2021 זה בעצם כולל את עונת 21/22 ואז על כל העונה הזו גם חלות המגבלות.

אם משם נובע הבלבול, אז זה יסתיים בדצמבר 21. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

אם משם נובע הבלבול, אז זה יסתיים בדצמבר 21. 

גם אם זה נכון ואני ממש לא בטוח זה אומר שגם קיץ הבא נהיה מוגבלים ברכש

19 דקות לפני, Keano said:

הבלבול לדעתי נובע מהעובדה שאופ"א התייחסו לשנה קלנדרית ולא לעונת כדורגל, אם זה 2021 זה בעצם כולל את עונת 21/22 ואז על כל העונה הזו גם חלות המגבלות.

מעניין אבל לא

הבלבול נובע ממספר דברים ומספר דיווחים ( רובם שגויים ) בעיתונאות הספורט כמו גם חובבנות שלהם בהבנת העונש וחלוקתו על פני השנים.

המגבלה היחידה שלנו לגבי 20-21 אמורה הייתה להיות ( אם בכלל ) שבסופה נעמוד בחוקי הפיירפליי קריא גרעון של עד 30 מיליון יורו מצטבר - מה שמאפשר לנו השנה גרעון של מעל 40 מיליון שקל השנה (כנ' 50 ). 

אבל מעבר לזה התקרה כבר הועלתה ל 40 מיליון ( בהודעה אחת/שתיים שראיתי ) ומאז כנ' גם זה בוטל והרוב מתייחס לזה שבתקופת הקורונה יגידו כולם תודה לבעלים שיזרימו כסף ונחפש צדק/קובינות אחרי שתעבור תקופת הקרונה. כלומר קודם צריך לדאוג שהקבוצות ישרדו את התקופה הזאת השאר זניח

בשורה התחתונה, מגבלת הפיירפליי לא מפריע לנו היום גם להחתים שחקן ב 3 מיליון אם זה מה שנרצה

מכבי היום כנראה במקום ניהולי אחר שלא רץ לבזבז את הכסף של הבוס בכזאת קלות. 

4 דקות לפני, הצבר said:

מעניין אבל לא

הבלבול נובע ממספר דברים ומספר דיווחים ( רובם שגויים ) בעיתונאות הספורט כמו גם חובבנות שלהם בהבנת העונש וחלוקתו על פני השנים.

המגבלה היחידה שלנו לגבי 20-21 אמורה הייתה להיות ( אם בכלל ) שבסופה נעמוד בחוקי הפיירפליי קריא גרעון של עד 30 מיליון יורו מצטבר - מה שמאפשר לנו השנה גרעון של מעל 40 מיליון השנה (כנ' 50 ). 

אבל מעבר לזה התקרה כבר הועלתה ל 40 מיליון ( בהודעה אחת/שתיים שראיתי ) ומאז כנ' גם זה בוטל והרוב מתייחס לזה שבתקופת הקורונה יגידו כולם תודה לבעלים שיזרימו כסף ונחפש צדק/קובינות אחרי שתעבור תקופת הקרונה. כלומר קודם צריך לדאוג שהקבוצות ישרדו את התקופה הזאת השאר זניח

שורה תחתונה יש הסכם רשמי וברור מול הקבוצות, זה או שהכל מבוטל או שיש מגבלות או ששינו את המגבלות אבל עדיין הם צריכים להודיע על זה באופן רשמי

וכל מה שהודיעו עד עכשיו זה היה איחוד 20 ו-21.

36 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב(כמו שצבר כתב) שהחוזה הוא מ18/17. לכן באותו קיץ, ג'ורדי הביא רק מושאלים. היינו אמורים לסיים את זה עכשיו. 

זה לא נכון.

הבלבול כנראה נובע מפרסומים מוטעים בעיתונות הישראלית.

צריך לזכור גם שזה לא משנה מה עשינו בשנה שעברה, כי עוד 3 שנים שנת 19/20 תימחק מהחישוב ואז עדיין נצטרך לעמוד בגירעון של 30 מיליון יורו על פני 3 שנים (ספציפית 4 בגלל האיחוד).

מעשית, מכיוון שההכנסות לא מאפשרות לנו יותר מדי משחק בלי להמר על הכנסות מאירופה, אני מניח שמיטש נתן הוראה שחייבים לעמוד במגבלות הפייר פליי כל שנה.

זה מה שרשום בהסכם המקורי:

The Settlement Agreement covers the three sporting seasons 2018/19, 2019/20, 2020/2021. For the duration of the Settlement Agreement the Club will be subject to on-going restrictions which have been agreed by it and which are summarised further below.

3 דקות לפני, שי123 said:

זה לא נכון.

צריך לזכור גם שזה לא משנה מה עשינו בשנה שעברה, כי עוד 3 שנים שנת 19/20 תימחק מהחישוב ואז עדיין נצטרך לעמוד בגירעון של 30 מיליון יורו על פני 3 שנים (ספציפית 4 בגלל האיחוד).

מעשית, מכיוון שההכנסות לא מאפשרות לנו יותר מדי משחק בלי להמר על הכנסות מאירופה, אני מניח שמיטש נתן הוראה שחייבים לעמוד במגבלות הפייר פליי כל שנה.

The Settlement Agreement covers the three sporting seasons 2018/19, 2019/20, 2020/2021. For the duration of the Settlement Agreement the Club will be subject to on-going restrictions which have been agreed by it and which are summarised further below.

אני לא בטוח שזה המקורי ( ואני יודע מה אני מדבר ) 
בכל מקרה ההגבלה היחידה על 20-21 היא שתעמוד ב 30 מיליון יורו גרעון  ( שהפך כבר ל 40 ) ככה שיש לנו אפשרות להוציא עשרות מיליונים יותר מבעבר

* הודעה אחרונה שלי בנושא, באמת שאין לי זמן לבזבז אני צריך לחזור לעבוד וכל המידע נמצא בקלות באינטרנט למי שרוצה לבדוק בעצמו

9 דקות לפני, שי123 said:

זה לא נכון.

מעשית, מכיוון שההכנסות לא מאפשרות לנו יותר מדי משחק בלי להמר על הכנסות באירופה, אני מניח שמיטש נתן הוראה שחייבים לעמוד במגבלות הפייר פליי כל שנה.

לעמוד בגירעון של 30 מיליון יורו לשלוש שנים, זה נהדר וזאת המציאות. אבוי לנו אם זה לא מספיק כי זה אומר שכל הפרודוקציה הזאת היא כישלון אדיר. 

וברור שככה מיטש ינהג. למה אנחנו זקוקים ליותר מעשר מיליון יורו גרעון שנתי? זה מחריד. המטרה היא בדיוק להפך- לצמצם את ההשקעה העצמית של מיטש ולחתור לאיזון. רק חשוב לציין- חרגנו מהפייר פליי למרות ששמיטש הכניס 30, 40 קבוע בשנה. זה נתון שאי אפשר לחיות איתו בכלל. זה פיאסקו. 

1 דקה לפני, הצבר said:

אני לא בטוח שזה המקורי ( ואני יודע מה אני מדבר ) 
בכל מקרה ההגבלה היחידה על 20-21 היא שתעמוד ב 30 מיליון יורו גרעון  ( שהפך כבר ל 40 ) ככה שיש לנו אפשרות להוציא עשרות מיליונים יותר מבעבר

* הודעה אחרונה שלי בנושא, באמת שאין לי זמן לבזבז אני צריך לחזור לעבוד וכל המידע נמצא בקלות באינטרנט למי שרוצה לבדוק בעצמו

https://editorial.uefa.com/resources/0258-0e2decbceac8-0d9790173214-1000/maccabi_tel-aviv_settlement_agreement_june_2018.pd

אנחנו כנראה הולכים לקראת סגר בקרוב, השאלה איך זה ישפיע על הכדורגל בארץ?

כמובן שגם על החתמת והבאת זרים לפה בזמן סגר. מדאיג, לא?

1 דקה לפני, snufkin said:

שמועות וואטסאפ2 (גם ככה משעמם): הוגשה היום הצעה רשמית לזהבי, אחרי לחץ ושכנוע של יצחקי

היה ברור שביחד עם הצגת החולצה וסיום משחקי הנבחרת נשמע שוב את השמועות האלו.

מתוך ספורט 1

בינתיים, הקשר הסרבי אורוש ניקוליץ’ עדיין מתאמנים בחדר כושר. במועדון לא שוקלים לשחררו ומאמינים כי בדומה לכריסטיאן באטוקיו שהחלים מפציעה קשה ומשחק בברסט בצרפת, גם הסרבי יחלים מהפציעות ויוכל לעזור לקבוצה. כזכור, מאז הצטרף, הקשר רשם שתי הופעות בלבד כשעלה כמחליף ל-17 דקות במצטבר נגד בית”ר ירושלים והפועל חדרה בעונה שעברה.

:cc_confused: מקווה מאוד שהוא לקח את הכדורים וכל מה שקראתי עכשיו זה חרטוט עצבני, זה יהיה הזיה של פטריות אם הוא ישאר.

1 hour ago, הנדון said:

זה מה שאני חושב שקורה כל שנה מכבי הולכים על שמות לא ריאלים מבלי להציב להם דד ליין ואז אנחנו נשארים עם הזין ביד (סליחה על הביטוי). כמו שרשמתי לגיטימי לחכות לסגור את הסגל אחרי שאתה יודע שיש שלב בתים לא לגיטימי להתחיל לעבוד עליו אם אתה עולה יש פה הימור על אירופה. השנה קיבלנו הגרלות מתנה ולא מנצלים את זה.

בדיוק זה.

למה מראש לא לכוון למטרות ריאליות?

כל קבוצה צריכה להיות מודעת למגבלות שלה.

לא נראה את אטאלנטה מציעה חוזה למסי, נכון?*

*בהנחה שהפרסומים נכונים

22 דקות לפני, erantheking21 said:

:cc_confused: מקווה מאוד שהוא לקח את הכדורים וכל מה שקראתי עכשיו זה חרטוט עצבני, זה יהיה הזיה של פטריות אם הוא ישאר.

די ברור שהוא ישאר...

30 דקות לפני, erantheking21 said:

מתוך ספורט 1

בינתיים, הקשר הסרבי אורוש ניקוליץ’ עדיין מתאמנים בחדר כושר. במועדון לא שוקלים לשחררו ומאמינים כי בדומה לכריסטיאן באטוקיו שהחלים מפציעה קשה ומשחק בברסט בצרפת, גם הסרבי יחלים מהפציעות ויוכל לעזור לקבוצה. כזכור, מאז הצטרף, הקשר רשם שתי הופעות בלבד כשעלה כמחליף ל-17 דקות במצטבר נגד בית”ר ירושלים והפועל חדרה בעונה שעברה.

אבל באטוקיו לא עזר לקבוצה . לא מצאו דוגמא יותר טובה ?

הוא אשכרה יותר משנה וחצי בקבוצה ולא הגיע בסכום דקות משחק מצטבר למחצית אחת.

יש לזה תקדים בעולם ?

1 hour ago, snufkin said:

שמועות וואטסאפ2 (גם ככה משעמם): הוגשה היום הצעה רשמית לזהבי, אחרי לחץ ושכנוע של יצחקי

איך אני גם מקבל שמועות ווצאפ ?

3 דקות לפני, gilgil28 said:

מי זה?

שי מזרחי? אחד מהדמויות המרכזיות בימי האולטראס 96, מחנה נמני, וכו' מלפני כעשור