Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

13 דקות לפני, קובי השועל said:

אף אחד מהשמות שעלו היום לא יגיע חוץ מהברזילאי שהוא כרגע לא רלוונטי.

אז מי כן שועליקו? זרוק עצם

מתי/בלם/חלוץ/שפם/שמאלי/שרוול קעקוע?

על פניו נראה שהוא מעל לרמתנו, מה גם שצנצי היחיד שדיווח אז זה בטח חרטא. 

אבל בכל מקרה, הייתם מוכנים שהוא יבוא? אפילו שהוא ימני ברגל ופציע מאוד?

22 דקות לפני, חבסוס said:

שועל אתה צריך לדעת שהפורום לא אוהב דיבורים כמו חול, תן פיקינטריה כי בינתיים אתה עושה רק טיזינג.

מעצבן ברמת האדיביסי

אהה ולא ברור מה אתם לחוצים אם השחקן יהודי או לא, מקום לזרים בקבוצה לא בדיוק חסר...

1 hour ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

מעצבן ברמת האדיביסי

אהה ולא ברור מה אתם לחוצים אם השחקן יהודי או לא, מקום לזרים בקבוצה לא בדיוק חסר...

בסדר מה אתה רוצה מחכים לראות אם נעלה לשמינית גמר אלופות כדי להביא זר רביעי חבל סתם לבזבז מקום עכשיו

7 hours ago, turgi said:

מה זאת אומרת אין למכבי בעיית פייר פליי? שלוש שנים מכבי משקרת ואופא מגבה אותה בשקר?

הבלוף התגלה

6 hours ago, קובי השועל said:

אף אחד מהשמות שעלו היום לא יגיע חוץ מהברזילאי שהוא כרגע לא רלוונטי.

שועלי לא הייתי צריך אותך או החבר שמנקה את המשרד של יצחקי ושתל שם מכשיר האזנה ;) פשוט קצת חיפשתי בטוויטר.

ד'א הדיווח של תומר לוי מקורו בעיתון טורקי.

1 דקה לפני, Insigne said:

השמעונוביץ הזה עבר את ניקוליץ,

יש לו יותר אליפויות מדקות משחק.

כולל כמה בזאגרב. 

שורה שם בטוויטר סרטון של גליץ׳ שלו אמאלה זה היה נסיון רצח במקרה הטוב..

12 hours ago, הצבר said:

דעה לא פופלרית ( ככה כותבים פה  ? ) 

תפסיקו לדאוג מכסף כל הזמן, אין למכבי בעיית פייר פליי אם מיץ' יחליט אפשר להוציא גם עוד 4-5 מיליון דולר די בקלות, זה תלוי בהחלטה. 

לא סתם מכבי עוד לא הודיע על הקיצוץ לשחקנים 

לא דעה לא פופולרית, אלא סתם מנותקת מהמציאות.

מיטש יכול בקלות גם להוציא עוד 50 מיליון דולר אם הוא רוצה, אבל אופ״א יכולים באותה קלות להעניש אותנו בקנסות, הורדת נקודות, איסור רישום שחקנים חדשים והשעיה מהמפעלים האירופיים.

11 hours ago, thunderbolt said:

הטורקים המעיקים כבר עשו עליו סרטון לפני חודש. הוא לא לרמות האלה בכלל.

וואו בלם מפחיד! 

להביא.

למרות שראיתי בטוויטר שאמרו שהוא פציע ברמת גולסה/ניקוליץ', חוץ מעונה אחרונה 3 עונות קודמות שיחק סביבות 30 משחקים בעונה (בכל המסגרות).

18 hours ago, המכבייה said:

אני באמת כבר זקן. אתה כבר מעכשיו מחפש הנמקות לחוסר רכש מראש. מה טוב בגישה הזאת?

אני בסה"כ תהיתי, אם כולם בטוחים שיהיה רכש אחרי ברסט, מה יהיה להם להגיד כשלא יגיע אף אחד גם אח"כ.

ביקורת אומנם יש לי, אבל היא לא באה לידי ביטוי במשפט הזה.

לגבי הגישה שלך, לא צריך לפתוח כל תגובה ב"יחי המלך המיטש" כדי להבהיר שאנחנו מעריכים אותו.

אני לא מאמין שיש פה יוזר אחד שקורא לעצמו אוהד מכבי ולא מעריך את מיטש, ואם יש כזה, אז הוא לא באמת אוהד מכבי. חד משמעית.

בוא נתחיל כל דיון כשזו נקודת המוצא שלו.

מפה, כל ביקורת עניינית, ויש הרבה מקום לביקורת על ההתנהלות הקיץ, אין בה כדי להטיל דופי במיטש ובפועלו.

חבסוס ובאופן כללי: 

אני מסכים שמכבי צריכה לצאת יותר לאוהדים אבל אני חייב להגיד שמעולם לא הרגשתי טוב כמו בשנים האחרונות בעניין מועדון-אוהדים.

לפעמים אני שומע כתבים \ ברקוביץ שחוזרים על המנטרה שמכבי רחוקה מהאוהדים והאוהדים מתלוננים...אני לא מבין את זה ועד היום חשבתי שהאוהדים שלנו התבגרו והדיבורים הללו נועדו בכדי לפגוע במועדון שלנו, אבל כנראה שזה נכון ושבאמת האוהדים מרגישים רחוקים מהמועדון.

לא יודע. אני מאוד מאוכזב מהשחרור של מיכה (וגם אצילי) אבל אני מבין את המועדון. אני מבין את המועדון שלא ממהר להתחזק ומחכה ואני גם מבין שאני לא מנהל את הקבוצה, אני אוהד.

פעם הייתי נגד כדורגל מודרני, היום אני מבין שזו הדרך ושאם אני ארצה לקבל החלטות במועדון, אני אצטרך לקנות אותו או להצטרף לצוות המקצועי.

6 דקות לפני, Insigne said:

חבסוס ובאופן כללי: 

אני מסכים שמכבי צריכה לצאת יותר לאוהדים אבל אני חייב להגיד שמעולם לא הרגשתי טוב כמו בשנים האחרונות בעניין מועדון-אוהדים.

לפעמים אני שומע כתבים \ ברקוביץ שחוזרים על המנטרה שמכבי רחוקה מהאוהדים והאוהדים מתלוננים...אני לא מבין את זה ועד היום חשבתי שהאוהדים שלנו התבגרו והדיבורים הללו נועדו בכדי לפגוע במועדון שלנו, אבל כנראה שזה נכון ושבאמת האוהדים מרגישים רחוקים מהמועדון.

לא יודע. אני מאוד מאוכזב מהשחרור של מיכה (וגם אצילי) אבל אני מבין את המועדון. אני מבין את המועדון שלא ממהר להתחזק ומחכה ואני גם מבין שאני לא מנהל את הקבוצה, אני אוהד.

פעם הייתי נגד כדורגל מודרני, היום אני מבין שזו הדרך ושאם אני ארצה לקבל החלטות במועדון, אני אצטרך לקנות אותו או להצטרף לצוות המקצועי.

גלשנו בטעות לנושא מלפפונים.. אין לי שום תלונה בנוגע להתנהלות המקצועית. סומך עליהם. הבעיה שזה מרגיש לפעמים יותר מדי עסק מקצועי ושוכחים שהלב הפועם זה אנחנו האוהדים ולא חסר מקרים שהרגשנו שמתעלמים מאיתנו.

49 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אני בסה"כ תהיתי, אם כולם בטוחים שיהיה רכש אחרי ברסט, מה יהיה להם להגיד כשלא יגיע אף אחד גם אח"כ.

ביקורת אומנם יש לי, אבל היא לא באה לידי ביטוי במשפט הזה.

לגבי הגישה שלך, לא צריך לפתוח כל תגובה ב"יחי המלך המיטש" כדי להבהיר שאנחנו מעריכים אותו.

אני לא מאמין שיש פה יוזר אחד שקורא לעצמו אוהד מכבי ולא מעריך את מיטש, ואם יש כזה, אז הוא לא באמת אוהד מכבי. חד משמעית.

בוא נתחיל כל דיון כשזו נקודת המוצא שלו.

מפה, כל ביקורת עניינית, ויש הרבה מקום לביקורת על ההתנהלות הקיץ, אין בה כדי להטיל דופי במיטש ובפועלו.

אתה מקצין את מה שאני אומר. אנחנו אחרי בק טו בק באליפויות, נגיעה משלב בתים(לא מובן מאליו אחרי העונה שעברה), גם הביקורת צריכה להיות הוגנת ולהתחשב בעבר המאד הקרוב. יש קשיים אובייקטיבים שידועים לנו. אין לי ספק שיגיע חיזוק, נקווה שנפגע בו. ויכול להיות שעוד ניפול מהכסא. וצריך להאמין במה שהביא אותנו עד הלום. בוא נחשוב שניה בהיגיון,  אם הושקע מיליון יורו בצוות אימון והם הגיעו לקבוצה מנצחת, האם מיטש/מי שמתחתיו, צריך כרגע לבצע העברת פאניקה שתשליך על כל העונה? יו הב טו טראסט יור טיים. אתה תנסה להביא לקבוצה הזאת, רק שחקנים שבאמת יכולים לשפר אותה(על הנייר כמובן). בש/חיפה/ ביתר צריכות להביא זרים ברף שונה כי אין להן שלד ישראלי טוב כמו שלך. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

אתה מקצין את מה שאני אומר. אנחנו אחרי בק טו בק באליפויות, נגיעה משלב בתים(לא מובן מאליו אחרי העונה שעברה), גם הביקורת צריכה להיות הוגנת ולהתחשב בעבר המאד הקרוב. יש קשיים אובייקטיבים שידועים לנו. אין לי ספק שיגיע חיזוק, נקווה שנפגע בו. ויכול להיות שעוד ניפול מהכסא. וצריך להאמין במה שהביא אותנו עד הלום. בוא נחשוב שניה בהיגיון,  אם הושקע מיליון יורו בצוות אימון והם הגיעו לקבוצה מנצחת, האם מיטש/מי שמתחתיו, צריך כרגע לבצע העברת פאניקה שתשליך על כל העונה? יו הב טו טראסט יור טיים. אתה תנסה להביא לקבוצה הזאת, רק שחקנים שבאמת יכולים לשפר אותה(על הנייר כמובן). בש/חיפה/ ביתר צריכות להביא זרים ברף שונה כי אין להן שלד ישראלי טוב כמו שלך. 

מה זה קבוצה מנצחת? סדר גודל של חצי הרכב כבר לא קיים , הגישה של זכינו בק 2 בק בפער זה בדיוק מה שהפיל אותנו בפעם הקודמת