Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

14 דקות לפני, הישראלי היפה said:

בערוץ הספורט כותבים שזה מועמד - מאיפה הם מביאים את השטויות האלה??

https://www.transfermarkt.com/saido-berahino/profil/spieler/128897

חיים בסרט קשה.

8 דקות לפני, שורה said:

שמעתי את השם שלו כבר.

אמיתי.

ויש כסף לשלם עליו?? לא נראה לי

יעדיף לשחק בליגה הישראלית במקום הבלגית? לא נראה לי

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מתפלא שיש כאלה שלא מכירים אותו, אבל בבקשה - 

20-149952-saido-berahino.jpg

הבאתי אותו פעם במנג'ר. 

5 דקות לפני, Sawyer said:

חחחח איבדתם את זה

יש מישהו מה40 שמות שפירסמו היום שבאמת בדרך?

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ויש כסף לשלם עליו?? לא נראה לי

יעדיף לשחק בליגה הישראלית במקום הבלגית? לא נראה לי

אני בספק אם הוא בכלל יודע על דבר קיומנו.

חרטוט טהור.

14 hours ago, המכבייה said:

יגיעו. אבל לא בסכומים שמדמיינים פה. עליה, תיהיה עוד יתרון להציע לזרים. עדיין זה יהיה בהעברה חופשית. רצוי וכדאי להתחבר למציאות. וללא עליה, הסטנדארט יהיה עוד יותר נמוך. וזה בסדר. לא ראיתי ששולמו פה הקיץ סכומי העברה בליגה. עדיין, מכבי עם תקציב המשכורות הגבוה בליגה. גם לחדש חוזים ולשמור על הקיים זה לתחזק את הסגל במצב לא פשוט. אבל איך אפשר לשכנע חרמני רכש פשוטים שלא מסוגלים לחשוב מילימטר מעל החרמנות שלהם? אי אפשר. הם בשלהם. למיטש, זה אכפת ועולה יותר(משהו כמו 15 דירות עבורך, רק בשנה אחת). לך, אולי 1500 שקל מנוי וחולצה.. מעניין מה היו הנימוקים שלך בשני הקייצים האחרונים...או בכלל, מה הנימוקים שלך לביקורת כלכלית, מעבר לפינוק אינסופי. 

העניין הוא שלא ממש שמרת על הקיים כשחצי הרכב עזב הקיץ (ג'ראלדש אמאדור מיכה אצילי אופואדו). 

גם כל אותם 'חרמני רכש' בסך הכל רוצים שלושה זרים בקבוצה, אפילו לא 5 כמו בכל שנה בשני עשורים האחרונים, אלא עוד שני טובים חוץ מסאבוריט בהעברות חופשיות. גם זו ציפייה מוגזמת? 

הרי בסופו של דבר מכבי כביכול תביא בלם ואולי גם חלוץ, אז למה לא לעשות את זה ביולי ולהגדיל את הסיכוי להכנסה עתידית באירופה, חיבור יותר טוב בקבוצה, והצלחה בליגה מההתחלה?

בינתיים איבדנו 3 נקודות חשובות במחזור ה-1, ואם לא נעבור את ברסט על הראש של בלקמן וייני, אז החיזוק שמיץ' יביא אחר כך לא יעזור לתקן. 

14 hours ago, המכבייה said:

יגיעו. אבל לא בסכומים שמדמיינים פה. עליה, תיהיה עוד יתרון להציע לזרים. עדיין זה יהיה בהעברה חופשית. רצוי וכדאי להתחבר למציאות. וללא עליה, הסטנדארט יהיה עוד יותר נמוך. וזה בסדר. לא ראיתי ששולמו פה הקיץ סכומי העברה בליגה. עדיין, מכבי עם תקציב המשכורות הגבוה בליגה. גם לחדש חוזים ולשמור על הקיים זה לתחזק את הסגל במצב לא פשוט. אבל איך אפשר לשכנע חרמני רכש פשוטים שלא מסוגלים לחשוב מילימטר מעל החרמנות שלהם? אי אפשר. הם בשלהם. למיטש, זה אכפת ועולה יותר(משהו כמו 15 דירות עבורך, רק בשנה אחת). לך, אולי 1500 שקל מנוי וחולצה.. מעניין מה היו הנימוקים שלך בשני הקייצים האחרונים...או בכלל, מה הנימוקים שלך לביקורת כלכלית, מעבר לפינוק אינסופי. 

נעזוב בצד לרגע ששום דבר ממה שכתבת לא אמרתי,

Your attitude is getting old.

טננבאום

סבוריט, טיבי, קאיה, ביטון/קנדיל

גלזר, גולסה

ד.ביטון

אלמוג/טבח, פראז/בראהינו, יונתן כהן

30 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הבאתי אותו פעם במנג'ר. 

יש מישהו מה40 שמות שפירסמו היום שבאמת בדרך?

הבלם הטורקי, סמיח קאיה באמת מנסים להביא אותו

להבנתי הוא לא רוצה להגיע כי אנחנו מדינה אדומה, רוצה לחזור הביתה לטורקיה אבל יש לו רק הצעות מליגה שניה.

אבל עזוב מה אמיתי ומה לא, אתם מביאים לי פה כוכבים במליון דולר שכר שיעדיפו לשחק ב500 מועדונים לפני שיבואו למכבי בישראל האדומה. זה לא רציני..

4 דקות לפני, Sawyer said:

הבלם הטורקי, סמיח קאיה באמת מנסים להביא אותו

להבנתי הוא לא רוצה להגיע כי אנחנו מדינה אדומה, רוצה לחזור הביתה לטורקיה אבל יש לו רק הצעות מליגה שניה.

אבל עזוב מה אמיתי ומה לא, אתם מביאים לי פה כוכבים במליון דולר שכר שיעדיפו לשחק ב500 מועדונים לפני שיבואו למכבי בישראל האדומה. זה לא רציני..

תגיד לו שתל אביב צהובה