Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

1 hour ago, המכבייה said:

1- ברור שיקצצו. התקציב כרגע כבר מקוצץ.

2-הכסף מהאוצר נכנס בפעימות. לא יודע כמה תקבל אבל גם 15 זה פחות מ40.

3-אתה משלם לאצילי ומיכה לפחות 120 אלף יורו לכל אחד.

4-מיטש מעמיד קבוצה תחרותית, 90 דקות מבתים. 

הוא יכול למכור נכסים שלך כבר אתמול. למה לא התייחסת כשכתבתי לך את זה?

שאפו על כך שמצליחים לשמר נכסים כמו יונתן וגלזר (בינתיים). באמת. לגבי פרץ אני לא בטוח שיש קופצים והוא גם בשנת חוזה כך שאם יש הצעה לדעתי צריך למכור, הוא לא גלזר או יונתן.

זה רק מחדד את העניין שצריך להביא את ה 2-3 זרים להשלים סגל ראוי. האם אתה שלם עם הסגל שלנו נכון לעכשיו? הרי גם את  יודע שלא. שצריך בלם וחלוץ גם אם לא עולים לבתים. האכזבה היא בעיקר בסחבת, אני לא חושב שיש בעיה תקציבית להחתים בלם וחלוץ זרים בהעברה חופשית. אחרי הכל כמו שכבר ציינתי תקציב השכר כבר ירד דרסטית לאור השחרורים. חצי מהנזק של אי המנויים מכוסה על ידי המדינה ואם המצב היה sos כנראה שלא היינו האחרונים שעדין לא ביצכו קיצוץ רוחבי לחוזים קיימים. גם קבוצות אחרות נפגעו, אמנם מטבע הדברים הפגיעה שלהם היא בסכומים מופחתים אולם גם הפיצוי שיקבלו מהמדינה יהיה בהתאם נמוך יותר.

לא מבקש כאן להנחית זר ב 3 מליון העברה. גם לא במליון. בסך הכל להביא 2 כאלו בהעברה חופשית. אתה מושך לכיוון המגבלות התקציביות אבל לאור כל מה שציינתי אני באמת לא חושב שהבעיה היא תקציבית. לא חושב שיש מניעה להביא 2 זרים במשכורות 300-400 גרוסו מודו. הבעיה היא שלא הצליחו לסגור עם שחקנים כאלו מתוך הרשימה שהמאמן ביקש/אישר.

בלם היה צריך להגיע לפה כבר בחודש יולי בלי קשר למאמן. זה תפקיד שצריכים לסגור בתחילת חלון כי לוקח לבלמים זמן להתאפס וליצור תיאום שזה הדבר הכי חשוב. 

33 דקות לפני, snufkin said:

שאפו על כך שמצליחים לשמר נכסים כמו יונתן וגלזר (בינתיים). באמת. לגבי פרץ אני לא בטוח שיש קופצים והוא גם בשנת חוזה כך שאם יש הצעה לדעתי צריך למכור, הוא לא גלזר או יונתן.

זה רק מחדד את העניין שצריך להביא את ה 2-3 זרים להשלים סגל ראוי. האם אתה שלם עם הסגל שלנו נכון לעכשיו? הרי גם את  יודע שלא. שצריך בלם וחלוץ גם אם לא עולים לבתים. האכזבה היא בעיקר בסחבת, אני לא חושב שיש בעיה תקציבית להחתים בלם וחלוץ זרים בהעברה חופשית. אחרי הכל כמו שכבר ציינתי תקציב השכר כבר ירד דרסטית לאור השחרורים. חצי מהנזק של אי המנויים מכוסה על ידי המדינה ואם המצב היה sos כנראה שלא היינו האחרונים שעדין לא ביצכו קיצוץ רוחבי לחוזים קיימים. גם קבוצות אחרות נפגעו, אמנם מטבע הדברים הפגיעה שלהם היא בסכומים מופחתים אולם גם הפיצוי שיקבלו מהמדינה יהיה בהתאם נמוך יותר.

לא מבקש כאן להנחית זר ב 3 מליון העברה. גם לא במליון. בסך הכל להביא 2 כאלו בהעברה חופשית. אתה מושך לכיוון המגבלות התקציביות אבל לאור כל מה שציינתי אני באמת לא חושב שהבעיה היא תקציבית. לא חושב שיש מניעה להביא 2 זרים במשכורות 300-400 גרוסו מודו. הבעיה היא שלא הצליחו לסגור עם שחקנים כאלו מתוך הרשימה שהמאמן ביקש/אישר.

סנופקין, זה אפילו לא קרוב לחצי, מבחינת פיצוי. ובכל מקרה, אני פחות התייחסתי לקטע המקצועי אלא לחוצפה הישראלית הזאת של לקרוא למיטש קמצן. ללא בתים באירופית, המצב לחוץ מאד ונושק לפיירפליי. צריך לזכור את זה. אתה מנוהל בצורה אחראית ולא מבסס את הרכש שלך על אולי לעבור את פאנדורי. זה היה הבור הגדול של הפועל. גם היום, מול הליגה, מכבי עם תקציב המשכורות הגבוה ביותר וזה קורה כשהיא הנפגעת הגדולה מהקורונה. 

קמתי במצב רוח טוב ואפילו הידיעות על ג'ראלדש לא הזיזו לי אבל הגבי קיקי הזה הביא לי עצבים שלא היו לי מאז ימי ג'ורדי המאמן+מנהל מקצועי

1 דקה לפני, turgi said:

קמתי במצב רוח טוב ואפילו הידיעות על ג'ראלדש לא הזיזו לי אבל הגבי קיקי הזה הביא לי עצבים שלא היו לי מאז ימי ג'ורדי המאמן+מנהל מקצועי

למה הביא לך עצבים?

7 דקות לפני, turgi said:

חחחחח

Just now, Naor23 said:

אני אופטימי יותר מדי שיש לי הרגשה שמחר יהיו פרסומים על מועמדים חדשים?

מאופטימיות לרכש עברנו לאופטימיות לפרסומים על רכש.

במה מחר שונה מהיום, אתמול או לפני חודשיים?

1 hour ago, snufkin said:

למה שהמאמן ירצה להחתים 2 זרים שבאים בחינם במשכורת 300-400 לכל העונה אם ניצחון במשחק בשבוע הבא מגדיל את התקציב ביותר מ2 מיליון דולר?

איך עדיין יש פה אנשים שחיים בסרט שלהתקדמות בשלבים באירופה יש משקל בהבאת רכש.

אתם לא מכירים כבר את מיטש / מערכת של מכבי?

אני לא חושב שמישהו לא רוצה רכש כמה שיותר מוקדם. אבל בסופו של דבר מי שנותן את הסטאמפה זה מיטש. מיטש איש עסקים. וכמו איש עסקים הוא לא מנהל את מכבי מחיפזון ועל אולי עלייה לשלב בתים.

נעלה לשלב בתים - יגיעו שחקנים בהתאם לתקציב.

בינתיים רצים עם מה שיש. זה הכל. ככה פשוט.

7 hours ago, Dbolsa said:

עושים לו את הטריק של שמעון מזרחי? מפתים אותו שהוא ימכור מולנו ואז מעיפים אותו לקיבנימט ? ;)

שמעון לא עושה את הטריקים שלכם בב"ש (וגם לא סמים) 

2 hours ago, Dbolsa said:

נו וזה ששכטר מצליח אפילו נגד הואר מה?

הוא הצליח עד שהגיע אלינו (בעיקר נגדנו) מאז שהגיע גם אם ירצחו אותו השופט הישראלי לא ישרוק לפנדל לטובתו כי אמא של יו"ר איגוד השופטים (שאוהד אותכם במוצהר) היא זונה לכאורה 

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מעניין מה יהיו ההנמקות פה כשגם אחרי ברסט לא יגיע אף אחד.

שהוא מרחק 180 דקות ללהחתים את ראדוניץ וראייקו:wubyellow3:

27 דקות לפני, קמאנן said:

איך עדיין יש פה אנשים שחיים בסרט שלהתקדמות בשלבים באירופה יש משקל בהבאת רכש.

אתם לא מכירים כבר את מיטש / מערכת של מכבי?

אני לא חושב שמישהו לא רוצה רכש כמה שיותר מוקדם. אבל בסופו של דבר מי שנותן את הסטאמפה זה מיטש. מיטש איש עסקים. וכמו איש עסקים הוא לא מנהל את מכבי מחיפזון ועל אולי עלייה לשלב בתים.

נעלה לשלב בתים - יגיעו שחקנים בהתאם לתקציב.

בינתיים רצים עם מה שיש. זה הכל. ככה פשוט.

לא הבנתי

1 hour ago, שי123 said:

למה שהמאמן ירצה להחתים 2 זרים שבאים בחינם במשכורת 300-400 לכל העונה אם ניצחון במשחק בשבוע הבא מגדיל את התקציב ביותר מ2 מיליון דולר?

הניצחון לא באמת מגדיל את תקציב הרכש. הניצחון רק מקרב איזון בספרים. 

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

מעניין מה יהיו ההנמקות פה כשגם אחרי ברסט לא יגיע אף אחד.

יגיעו. אבל לא בסכומים שמדמיינים פה. עליה, תיהיה עוד יתרון להציע לזרים. עדיין זה יהיה בהעברה חופשית. רצוי וכדאי להתחבר למציאות. וללא עליה, הסטנדארט יהיה עוד יותר נמוך. וזה בסדר. לא ראיתי ששולמו פה הקיץ סכומי העברה בליגה. עדיין, מכבי עם תקציב המשכורות הגבוה בליגה. גם לחדש חוזים ולשמור על הקיים זה לתחזק את הסגל במצב לא פשוט. אבל איך אפשר לשכנע חרמני רכש פשוטים שלא מסוגלים לחשוב מילימטר מעל החרמנות שלהם? אי אפשר. הם בשלהם. למיטש, זה אכפת ועולה יותר(משהו כמו 15 דירות עבורך, רק בשנה אחת). לך, אולי 1500 שקל מנוי וחולצה.. מעניין מה היו הנימוקים שלך בשני הקייצים האחרונים...או בכלל, מה הנימוקים שלך לביקורת כלכלית, מעבר לפינוק אינסופי.