Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

10 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

לדעתי דווקא ההתנהלות סבבה לגמרי.

אשמח לשמוע איזה כדור אתה לוקח ואם מומלץ

1 hour ago, snufkin said:

אפשר להיות מאוכזב ממצב הסגל הנוכחי מבלי להיות כפיות טובה לאיש הכי חשוב במכבי ב 30-40 שנה האחרונות? אני מאוד מאוכזב מזה שיש לנו זר אחד מתפקד בסגל, מזה שלא הבאהו תחליפים ראויים לשחקנים שעזבו ואנחנו עמיק לתוך ספטמבר

ואגיד לך עוד משהו בהשראתו של  Yoc, 

בסיטואציה הכאוטית שלנו, הכי טבעי היה לנסות לפצות על אובדן ההכנסות במכירה של נכסים כמו גלזר, פרץ, יוני(נכון לעכשיו). אבל לא, מנסים להעמיד את הקבוצה הכי תחרותית שאפשר, שרחוקה 90 דקות ביתיות משלב בתים אירופי. אבל על זה, אף אחד לא מדבר. מה שקורה פה הוא פשוט, כל החתמה של קבוצה אחרת, גורמת פה לפאניקה לא סבירה. כאילו שאנחנו חיים בוואקום. כאילו שהדרך בשנתיים האחרונות נמחקה לגמרי. זה פשוט לא סביר בעיני. 

לא מבין את הויכוח הזה בכלל.

מישהו רוצה להמשיך להיות תחת מגבלות נוספות של פיירפליי למשך כמה שנים נוספות?

המצב השנה מאוד פשוט.

יש הכנסות מינימליות ללא קהל, ויש הוצאות על שכר שחקנים וצוות מקצועי.

למיטש מותר להשקיע סכום כסף מוגבל לפי הפיירפליי בלי שניענש במגבלות מחמירות ואפילו גרוע מכך.

שום דבר אחר לא מנע את הרכישה של ג׳ראלדש.

להגיד שההנהלה קמצנים זה מגוחך.

40 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אשמח לשמוע איזה כדור אתה לוקח ואם מומלץ

ביום זוגי כדור כחול,ביום אי זוגי כדור כתום.

ספורט 1:

תשעה ימים לפני המשחק ביניהן במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות, לספורט1 נודע היום (שני) כי בלם דינמו ברסט גבי קיקי הוצ למכבי תל אביב באמצעות תמיר אזיזוב והאחים כפיר וישראל אברג’יל. הצהובים צפויים לבחון את יכולתו של השחקן בהתמודדות שתיערך באצטדיון בלומפילד.

הסנגלי (25, 1.94) מחזיק בחוזה עד דצמבר 2021 בשורות בברסט אליה הוא הצטרף ב-2018 ובמדיה הבקיע העונה שלושה שערי ליגה ב-16 הופעות. אשתקד סייע השחקן למועדון לזכות לראשונה בתולדותיו באליפות כששותף ב-25 משחקי ליגה והבקיע שער אחד. כידוע, מכבי תל אביב עדיין מתנהלת תחת מגבלות הפייר פליי הפיננסי, כך שסביר להניח שהיא לא תמהר לשלם לבאלרוסים דמי העברה עבור קיקי, אשר שוויו מוערך ב-800 אלף יורו.

33 דקות לפני, yuri said:

ספורט 1:

תשעה ימים לפני המשחק ביניהן במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות, לספורט1 נודע היום (שני) כי בלם דינמו ברסט גבי קיקי הוצ למכבי תל אביב באמצעות תמיר אזיזוב והאחים כפיר וישראל אברג’יל. הצהובים צפויים לבחון את יכולתו של השחקן בהתמודדות שתיערך באצטדיון בלומפילד.

הסנגלי (25, 1.94) מחזיק בחוזה עד דצמבר 2021 בשורות בברסט אליה הוא הצטרף ב-2018 ובמדיה הבקיע העונה שלושה שערי ליגה ב-16 הופעות. אשתקד סייע השחקן למועדון לזכות לראשונה בתולדותיו באליפות כששותף ב-25 משחקי ליגה והבקיע שער אחד. כידוע, מכבי תל אביב עדיין מתנהלת תחת מגבלות הפייר פליי הפיננסי, כך שסביר להניח שהיא לא תמהר לשלם לבאלרוסים דמי העברה עבור קיקי, אשר שוויו מוערך ב-800 אלף יורו.

עושים לו את הטריק של שמעון מזרחי? מפתים אותו שהוא ימכור מולנו ואז מעיפים אותו לקיבנימט ? ;)

4 hours ago, Rodrigoal_Goaldberg said:

וכמה מהקבוצות האלו גם במצב פיירפליי?

הרי התכניות שתכננו לקיץ הזה היו מעל יכולתנו עם הפיירפליי, כי זה הי אמור להסתיים. אם הקורונה הייתה בקיץ שלפני אז יכול להיות שלא היית מרגיש את זה עד כדי כך כי התכניות גם ככה הותאמו מראש לפיירפליי.

בנוסף, להגיד שכל הקבוצות בארץ גם בקורונה זה מגוחך, כי היא הרי השפיעה עליך יותר מעל כל אחת אחרת (למעט חיפה כנראה, וחיפה לא במצב של פיירפליי). הפסד הכנסה ממנויים ומרצנדייז שלך קצת שונה מזה של הפועל חיפה.

צר לי אך אני מתקשה לקבל את ההסבר הזה.

א. אם המצב כל כך חמור כפי שאתה מתאר, למה אנחנו הקבוצה היחידה שלא קיצצה קיצוץ רוחבי בשכר השחקנים? קיצוץ של 20-30 אחוז כמו שקיצצו יתר קבוצות ליגת העל?

ב. לפי הפרסומים האוצר מפצה ב 100 מליון לכל הליגה כשהגדולות מקבלות את רוב הסכום. מכבי הפסידה כ 30 מליון על העדר מנויים ותקבל כפיצוי כ 15 מליון.

ג. אחרי שחסכנו כמעט 2 מליון יורו עלות מעסיק מהעזיבה של אצילי ומיכה, חסכנו מעזיבות זרים סכום דומה (זאיר,גראלדש,יאנוטיס,ציקו שישבו כל אחד על איזור ה 400 נטו). החוזים החדשים של שכטר וייני הם בערך חצי וגם הישראלים שהגיעו יושבים על חוזים של עד 200 כ"א. אחרי כל זה אין 300-400 כדי להביא בלם זר פנוי (לא מדברים על רכישת שחקן)? אז לפי זה, אם לא עולים לבתים באירופה לא יגיעו עוד זרים וזה הסגל הסופי? קשה לי מאוד להאמין.

לדעתי הבעיה היא לא בקורונה או בפייר פליי. ניתן להביא בלם וחלוץ זרים בהעברה חופשית. הבעיה היא שלא הצליחו לסגור עם אחד כזה שהמאמן רוצה, וכאן בהחלט יש מקום לאכזבה כי אם היו מגיעים כאלו, הם יכלו לעזור גם בהגדלת הסיכוי להעפיל לבתים וגם בליגה 

4 דקות לפני, snufkin said:

צר לי אך אני מתקשה לקבל את ההסבר הזה.

א. אם המצב כל כך חמור כפי שאתה מתאר, למה אנחנו הקבוצה היחידה שלא קיצצה קיצוץ רוחבי בשכר השחקנים? קיצוץ של 20-30 אחוז כמו שקיצצו יתר קבוצות ליגת העל?

ב. לפי הפרסומים האוצר מפצה ב 100 מליון לכל הליגה כשהגדולות מקבלות את רוב הסכום. מכבי הפסידה כ 30 מליון על העדר מנויים ותקבל כפיצוי כ 15 מליון.

ג. אחרי שחסכנו כמעט 2 מליון יורו עלות מעסיק מהעזיבה של אצילי ומיכה, חסכנו מעזיבות זרים סכום דומה (זאיר,גראלדש,יאנוטיס,ציקו שישבו כל אחד על איזור ה 400 נטו). החוזים החדשים של שכטר וייני הם בערך חצי וגם הישראלים שהגיעו יושבים על חוזים של עד 200 כ"א. אחרי כל זה אין 300-400 כדי להביא בלם זר פנוי (לא מדברים על רכישת שחקן)? אז לפי זה, אם לא עולים לבתים באירופה לא יגיעו עוד זרים וזה הסגל הסופי? קשה לי מאוד להאמין.

לדעתי הבעיה היא לא בקורונה או בפייר פליי. ניתן להביא בלם וחלוץ זרים בהעברה חופשית. הבעיה היא שלא הצליחו לסגור עם אחד כזה שהמאמן רוצה, וכאן בהחלט יש מקום לאכזבה כי אם היו מגיעים כאלו, הם יכלו לעזור גם בהגדלת הסיכוי להעפיל לבתים וגם בליגה 

אני מסתכל על זה הפוך. אולי במכבי מעדיפים לא לפגוע במי שכבר נמצא גם על חשבון להביא מישהו מבחוץ? איך זה נראה שאתה מקצץ 30 אחוז ומביא זר בארגז של כסף? 

12 דקות לפני, Yehudav said:

אני מסתכל על זה הפוך. אולי במכבי מעדיפים לא לפגוע במי שכבר נמצא גם על חשבון להביא מישהו מבחוץ? איך זה נראה שאתה מקצץ 30 אחוז ומביא זר בארגז של כסף? 

אתה באמת חושב שמכבי מתעסקת בנראות בקיץ כזה?

11 דקות לפני, Yehudav said:

לפי המידע האחרון שפורסם, כדי לקבל את המענק מהמדינה השחקנים בכל הקבוצות חייבים לקצץ לפחות 30% מהשכר שלהם.

העובדה שלא פורסם על קיצוץ במכבי לא אומרת כלום.

הזייה שאין אפילו מועמדים לקבוצה ברמת שמות שנזרקים לאוויר. עד מתי החלון בכלל פתוח?

מעניין אם אנחנו באמת מכוונים לחלוץ ובלם זרים או שמרוצים מבלקמן וסגרנו את הבסטה.

2 דקות לפני, Adir12 said:

הזייה שאין אפילו מועמדים לקבוצה ברמת שמות שנזרקים לאוויר. עד מתי החלון בכלל פתוח?

היום קיבלנו שם

2 דקות לפני, Adir12 said:

אני חושב שעד 12.10

47 דקות לפני, Yehudav said:

כל הקבוצות בארץ וחלק נכבד מהקבוצות בעולם ביצעו קיצוץ רוחבי. גם הגדולות והעשירות. והן עדין מביאות רכש. בשורה התחתונה הקיצות הוא גם בשכר השחקנים הקיימים וגם בשכר השחקנים שיבואו. לצורך הדודמא בלבד, במקום להביא 3 זרים ב 500 כ"א, תביא 2 ב 400 ובמקביל תבצע קיצוץ רוחבי, גם כי זה תנאי לקבלת הפיצוי מהמדינה.

אם יש לנו שאיפות מקצועיות ויש לנו, אי אפשר כל היופ רק לחשוב "איך יראה". כאמור, זה מקובל וכל הקבוצות מבצעות את זה ובכל זאת מביאות רכש

59 דקות לפני, שי123 said:

לפי המידע האחרון שפורסם, כדי לקבל את המענק מהמדינה השחקנים בכל הקבוצות חייבים לקצץ לפחות 30% מהשכר שלהם.

העובדה שלא פורסם על קיצוץ במכבי לא אומרת כלום.

הכתבים יודעים הרכבים, חוזים, מה אומרים החדר הלבשה ואת זה שהיה קיתוץ הם לא יודעים? נו

10 דקות לפני, erantheking21 said:

עדיף שלא יהיו מועמדים מאשר הנפצות כמו קיקי

כולם מבינים שהשם הנפצה? הוא לא יוכל לשחק בשלב הבא אם נעבור את ברסט, אז...

אני מאמין שכל בלם שיביאו לא ישחק בכל מקרה. זה לא יהיה שיקול. 

לא יביאו בלם רק בשביל משחק אחד.