Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

אני מקווה שצדקתי ומכבי מכינים לנו זרים בבום בסגנון בן ביטון כי השקט הזה מתחיל להדאיג אותי, אין מועמדים ואין כלום, בדרך כלל יש הדלפה כזו או אחרת

34 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הקשרים שהגיעו לב"ש והבלם שהגיע לחיפה מלמדים שיש שחקנים טובים שאפשר להביא לכאן.

פשוט מחפשים במקומות הלא נכונים.

רק שיפתחו טרנספרמרקט כמו שורה וסקאוט בשקל יש באמת כשרונות שאני בטוח שאפשר להביא.

אני לא חושב שהשחקנים שהפועל ב״ש הביאה הם כאלה כשרוניים כמו שמנסים לצייר אותם במיוחד לאור העובדה שראיתי שכבר העלו כתבה בספורט 5 עם תמונות שלהם ביחד עם מסי ורונלדו... 

זה מזכיר לי את הכתבות על בטוקיו ואיך אחד כמו יאניוטיס מגיע לפה וכו

לפחות שיתנו לנו מועמד, שמועה, שם של שחקן, משהו.

אנשים מתים פה.

לי בכלל יש את הרושם שלא מחפשים חיזוק בכלל כרגע.

רק אם נעלה לשלב בתים אולי יגיע.

רק חושש שככל הזמן עובר יש פחות אפשרויות בשוק, רק שלא נתקע עם איזה ברירת מחדל שאף אחד לא רצה.

52 דקות לפני, snufkin said:

כמו שנאמר כאן הרבה, הנושא מץ לפחות עד ברסט. מאכזבת אותי ההתנהלות בגלל שאני לא חושב שהסגל הזה מספיק גם בהנחה ולא נהיה בבתים באירופה. גם אם מדובר רק על הליגה הישראלית, הסגל חסר מאוד לפחות 2 שחקנים הרכב וכנראה שיותר.

אנחנו נשלם על זה בליגה..

למה אתה חושב שלא נביא אף אחד אם נעוף מאירופה?

יכול להיות שרוצים להבין בכמה כסף אפשר להשתמש, החלון פתוח עד אוקטובר העונה.

4 דקות לפני, Keano said:

רע מאוד לדעתי להביא חיזוק רק באוקטובר, מכמה סיבות.

לקראת סוף החלון נשארת בדרך כלל סחורה שאף אחד לא רוצה.

באוקטובר נהיה כבר במחזור 5-6 וזה עלול להיות מאוחר מדי.

צריך גם לקחת בחשבון שלשחקן לוקח זמן עד שמשתלב בקבוצה וגם נכנס לכושר.

16 דקות לפני, הישראלי היפה said:

רע מאוד לדעתי להביא חיזוק רק באוקטובר, מכמה סיבות.

לקראת סוף החלון נשארת בדרך כלל סחורה שאף אחד לא רוצה.

באוקטובר נהיה כבר במחזור 5-6 וזה עלול להיות מאוחר מדי.

צריך גם לקחת בחשבון שלשחקן לוקח זמן עד שמשתלב בקבוצה וגם נכנס לכושר.

סחורה שאף אחד לא רוצה בליגות טובות יכול להתאים לליגה הישראלית. מדובר פה על שבועיים שלוש קדימה לכל היותר, זה לא מאוחר בראייה ארוכת טווח. 

21 דקות לפני, Keano said:

אני לא מתיימר להיות איזה מבין גדול וגם לא באמת יודע אם במכבי מנסים כבר עכשיו להנחית שחקנים או מחכים, אך על פניו זה נראה שמחכים, אחרת כנראה היינו רואים כמה שמועות מחו"ל וכו'.
אני לא חושב שזה רעיון טוב להמתין עוד שבועיים כדי לראות אם משחקים בבתים או לא ועל בסיס זה לבנות הגעה של עוד 2-3 שחקנים. הייתי מבין אם היו שומרים "בונבונירה" אחד לשאלה האם עולים
לבתים. אבל בלם פותח זה תלוי בבתים? זה משהו שכבר עלה לנו 3 נקודות ויכל לעלות עוד, בטח בשיטה של דוניס. גם חלוץ 9 זה משהו שצריך sos כבר משנה שעברה, וקל וחומר לאור העזיבות בחלון הזה.

שוב, הייתי מבין אם אחרי סודובה היו מביאים שחקן אחד או שניים ומשאירים איזה קצפת רק אם עולים לבתים. גם מי ערב לך שאם נעלה לבתים תוכל להביא את השחקנים היותר יקרים? רוב השחקנים הטובים כבר ימצאו קבוצות סביר להניח. זה הימור רציני. והימור לוקחים רק על הבונוס, לא על דברים בסיסיים שהסגל צריך. לדעתי כמובן.

1 דקה לפני, snufkin said:

אני לא מתיימר להיות איזה מבין גדול וגם לא באמת יודע אם במכבי מנסים כבר עכשיו להנחית שחקנים או מחכים, אך על פניו זה נראה שמחכים, אחרת כנראה היינו רואים כמה שמועות מחו"ל וכו'.
אני לא חושב שזה רעיון טוב להמתין עוד שבועיים כדי לראות אם משחקים בבתים או לא ועל בסיס זה לבנות הגעה של עוד 2-3 שחקנים. הייתי מבין אם היו שומרים "בונבונירה" אחד לשאלה האם עולים
לבתים. אבל בלם פותח זה תלוי בבתים? זה משהו שכבר עלה לנו 3 נקודות ויכל לעלות עוד, בטח בשיטה של דוניס. גם חלוץ 9 זה משהו שצריך sos כבר משנה שעברה, וקל וחומר לאור העזיבות בחלון הזה.

שוב, הייתי מבין אם אחרי סודובה היו מביאים שחקן אחד או שניים ומשאירים איזה קצפת רק אם עולים לבתים. גם מי ערב לך שאם נעלה לבתים תוכל להביא את השחקנים היותר יקרים? רוב השחקנים הטובים כבר ימצאו קבוצות סביר להניח. זה הימור רציני. והימור לוקחים רק על הבונוס, לא על דברים בסיסיים שהסגל צריך. לדעתי כמובן.

את הדברים הבסיסיים לליגה יש לך פחות או יותר, עם ייני לקחנו פה אליפות, הוא לא אשם בהפסד. 

אם אתה מביא בלם עכשיו תצטרך להתפשר באיכות אם בכלל אפשר להביא, אני לא יודע כמה כסף פנוי לשכר למכבי יש כרגע. 

13 דקות לפני, Keano said:

את הדברים הבסיסיים לליגה יש לך פחות או יותר, עם ייני לקחנו פה אליפות, הוא לא אשם בהפסד. 

אם אתה מביא בלם עכשיו תצטרך להתפשר באיכות אם בכלל אפשר להביא, אני לא יודע כמה כסף פנוי לשכר למכבי יש כרגע. 

לקחנו אליפות עם ייני שלחיפה לא היה התקפה

15 דקות לפני, Keano said:

ייני לפי מה שאני זוכר אשם בענק בגול השני..

Just now, Insigne said:

כפי שזה נראה כרגע,

בעוד כמה שנים תאריך היעד לסגירת סגל: ינואר.

נרוץ עם הנוער ובינואר נחזק.

גם עם הקבוצה שיש לך עכשיו אתה לוקח אליפות באפריל.

חלאס עם הבכי!

1 דקה לפני, אדביסי said:

גם עם הקבוצה שיש לך עכשיו אתה לוקח אליפות באפריל.

חלאס עם הבכי!

אהלן אריגו סאקי.

היהירות הזאת הפסידה לנו 3 אליפויות לב"ש. 

8 דקות לפני, Insigne said:

אהלן אריגו סאקי.

היהירות הזאת הפסידה לנו 3 אליפויות לב"ש. 

לבאר שבע היה וואקמה, הובאן, אוגו, מליקסון ועוד כמה שחקנים בשיא שלהם.

לחיפה יש "סאן", "עופרי", "נטע" וזרים בינונים כמו טורה ומאבוקה, ומאמן בירידה כמו בכר.

אבל צודקים הדשא של השכן תמיד ירוק יותר. "נטע" ורודריגז התותח שנזרק מפה אחרי עונה אחת הולכים לפרק את הקישור של גלזר, גולסה ופרץ. צודקים צודקים.

1 hour ago, Dbolsa said:

רק שיפתחו טרנספרמרקט כמו שורה וסקאוט בשקל יש באמת כשרונות שאני בטוח שאפשר להביא.

אני לא חושב שהשחקנים שהפועל ב״ש הביאה הם כאלה כשרוניים כמו שמנסים לצייר אותם במיוחד לאור העובדה שראיתי שכבר העלו כתבה בספורט 5 עם תמונות שלהם ביחד עם מסי ורונלדו... 

זה מזכיר לי את הכתבות על בטוקיו ואיך אחד כמו יאניוטיס מגיע לפה וכו

החיים הם לא טרנספרמרקט. בתור אחד שמתעסק בזה, יש הרבה מורכבויות וטרנספרמרקט לא מספיק אפילו ככלי ראשוני. אתם חיים בסרט.

1 דקה לפני, אדביסי said:

לבאר שבע היה וואקמה, הובאן, אוגו, מליקסון ועוד כמה שחקנים בשיא שלהם.

לחיפה יש "סאן", "עופרי", "נטע" וזרים בינונים כמו טורה ומאבוקה, ומאמן בירידה כמו בכר.

אבל צודקים הדשא של השכן תמיד ירוק יותר. "נטע" ורודריגז התותח שנזרק מפה אחרי עונה אחת הולכים לפרק את הקישור של גלזר, גולסה ופרץ. צודקים צודקים.

זה פתטי לצחוק עליהם ככה.

הדשא של השכן לא ירוק יותר ואין כאן קלישאות, אבל אם אתה לא משקה את הדשא שלך, סופו להיגמר.

גם הטריו המצויין של ריאל מדריד בקישור קיבל בראש מתישהו. האליפות לא מגיעה עם השמות של גלזר, גולסה ופרץ, צריך לזכות בה.

וואקמה היה בליגה לפני האליפויות שלו, גם הובאן, גם אוגו ובטח ובטח שמליקסון, גם לחיפה זה יכול לקרות. 

אין כאן בכי ואל תהפוך כל דבר לדרמה ומסיבת כיתה, מכבי צריכה להתחזק כי היא צריכה להתחזק לא בגלל חיפה או הובאן ומליקסון.

בצורה הזאת הפסדנו אליפויות, 3 במספר....בגלל יהירות וחשיבה שהכל כאן קטן עלינו ונקח גם ככה.

Just now, Insigne said:

זה פתטי לצחוק עליהם ככה.

הדשא של השכן לא ירוק יותר ואין כאן קלישאות, אבל אם אתה לא משקה את הדשא שלך, סופו להיגמר.

גם הטריו המצויין של ריאל מדריד בקישור קיבל בראש מתישהו. האליפות לא מגיעה עם השמות של גלזר, גולסה ופרץ, צריך לזכות בה.

וואקמה היה בליגה לפני האליפויות שלו, גם הובאן, גם אוגו ובטח ובטח שמליקסון, גם לחיפה זה יכול לקרות. 

אין כאן בכי ואל תהפוך כל דבר לדרמה ומסיבת כיתה, מכבי צריכה להתחזק כי היא צריכה להתחזק לא בגלל חיפה או הובאן ומליקסון.

בצורה הזאת הפסדנו אליפויות, 3 במספר....בגלל יהירות וחשיבה שהכל כאן קטן עלינו ונקח גם ככה.

ברור שצריך להתחזק, ויתחזקו, יגיע בלם וכנראה חלוץ.

חלאס לבכות כל היום כאן, הפסד אחד לפתח תקווה ושרפו את הקבוצה. איזו מן התנהגות זאת?

לא ראיתי את הפניקה הזאת כשטאטאו את באר שבע בקלות וכשעברנו שלבים באירופה.

יש סגל מצוין גם עכשיו, צריך בלם, זה ברור. 

1 דקה לפני, MR.Krabs said:

החיים הם לא טרנספרמרקט. בתור אחד שמתעסק בזה, יש הרבה מורכבויות וטרנספרמרקט לא מספיק אפילו ככלי ראשוני. אתם חיים בסרט.

במה אתה מתעסק?

תגידו.. לא אמרתי כבר פעמיים בצורה ברורה שלא יהיה כלום עד אחרי ברסט ושאין על מה לדבר ושאני אפנק בסקופים לצעד הטרלות איכותיות מיד אחרי שנעבור את ברסט (טפו טפו טפו, אמן אמן)