Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

51 דקות לפני, snufkin said:

רמה אחרת לגמרי. רודריגס שחקן נהדר, מעל הליגה. 

הוא לא. הוא בין 25 עם 17 מעברים. הוא ממש לא מעל הליגה. הוא שחקן כדורגל טוב לרמות שלנו, זה כן. זה לא התחבר לו בשום מקום עד עכשיו. 

31 דקות לפני, הישראלי היפה said:

באותה עונה חיפשנו 6 גרזן, זה גם מה שהיה חסר (גם לדעת אנשי הפורום) ולעמדה הזאת הביאו את רודריגס .

התברר מהר מאוד שהוא לא כזה, כי הוא איטי, רך ולא פיזי - עד כמה שאני מבין שהקופים מחפשים אחד כזה, לכן לדעתי הוא ממש לא מתאים להם.

לעמדת ה50/50 הוא לא מתאים בצורה מושלמת.

לכן לדעתי הדעות עליו חלוקות

לדעת מי שמחזיק ממנו - האם אתם חושבים שיש לו מקום עכשיו אצלנו?

אנחנו לא חיפשנו דבר. ג'ורדי חשב ששרן מתאים והשאיל את גלזר. איבדנו את העונה על ההחלטה הזאת. עדיף גלזר בוסרי על כל מי שג'ורדי שם שם. וזה לא בדיעבד, זה מה שחשבתי בזמן אמת. 

15 דקות לפני, שי123 said:

בוא ננחית בלם ישר למשחק ונראה איך הוא מסתדר עם יתר השחקנים בהגנה.

יהיה מעניין.

זה הסגל למשחק.

הגיע הזמן שתשלימו עם זה.

מה זה ישר? אם נוחת לפני שלושה ימים, יש לו עשרה ימי אימון כולל משחק אימון שמארגנים. אני לא צריך להשלים עם כלום, אני לא קובע. אבל תמיד אפשר להמתין, לעוף, ולקבל את סלטיק בפליאוף אירופית. בהצלחה לך, המשלים.

Just now, פנחס שוף said:

אני באמת לא זכרתי שהיה אצלנו שחקן בשם סושיץ

לא הייתי בעניינים השבוע ראיתי ג׳ראלדש בקפריסין 

זיינת אותנו עם הנושא יתר שלך ויצאת לחופש אתה אומר

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני באמת לא זכרתי שהיה אצלנו שחקן בשם סושיץ

לא הייתי בעניינים השבוע ראיתי ג׳ראלדש בקפריסין 

רז אמיר?? זה אתה?? 

5 דקות לפני, המכבייה said:

מה זה ישר? אם נוחת לפני שלושה ימים, יש לו עשרה ימי אימון כולל משחק אימון שמארגנים. אני לא צריך להשלים עם כלום, אני לא קובע. אבל תמיד אפשר להמתין, לעוף, ולקבל את סלטיק בפליאוף אירופית. בהצלחה לך, המשלים.

תודה. אנו מעדיף את הכינוי ״המציאותי״.

מעדיף את ההגנה הנוכחית על בלם שזורקים להרכב אחרי כמה אימונים.

זה כמעט תמיד מסתיים לא טוב.

אף אחד לא מצפה לרכש מול ברסט, אלא למשחק שאחרי אם וכאשר.

גם ברור לכולם שיבוא מישהו רק בהשאלה/העברה חופשית אבל נראה שגם זה כבר נהיה קשה מאוד עבורנו.

זה מרגיש לא שאנחנו בפייר פליי אלא יותר בחובות גדולים ואני באמת לא מצליח להבין כבר למה. אני אפילו לא זוכר מי השחקן האחרון שרכשנו אותו מקבוצה אחרת.

11 דקות לפני, ברווז צהוב said:

תחתימו מישו כבר יבני זונות!!

מצידי יובל אבידור מחליף של בלקמן ושכטר

תנו פוש תנו welcome

קיבלת

20200903_161420.jpg

31 דקות לפני, שי123 said:

תודה. אנו מעדיף את הכינוי ״המציאותי״.

מעדיף את ההגנה הנוכחית על בלם שזורקים להרכב אחרי כמה אימונים.

זה כמעט תמיד מסתיים לא טוב.

טוב, אתה יודע, תאורטית בלם כזה היה אמור לנחות לפני חודש כאשר אתה יודע מינואר שאתה מאבד את אחד העוגנים הגדולים שלך שם. ואתה יודע את זה מינואר לפחות. 

23 דקות לפני, itan17 said:

אף אחד לא מצפה לרכש מול ברסט, אלא למשחק שאחרי אם וכאשר.

גם ברור לכולם שיבוא מישהו רק בהשאלה/העברה חופשית אבל נראה שגם זה כבר נהיה קשה מאוד עבורנו.

זה מרגיש לא שאנחנו בפייר פליי אלא יותר בחובות גדולים ואני באמת לא מצליח להבין כבר למה. אני אפילו לא זוכר מי השחקן האחרון שרכשנו אותו מקבוצה אחרת.

אין שום קשר לחובות כי מיטש מכסה הכל תזרימית. השאלה היא כמה מותר לו וזה כל העניין. הפיירפליי מאד ברור. אתה לא חייב שקל. אתה פשוט מוגבל וזה אחרי שנעלמו לך 35 מיליון מהכנסות. מאד ברור ובסיסי. 

3 hours ago, Dbolsa said:

עד כה ההיסטוריה לא לימדה אחרת... חצי שנה יודעים שאמאדור בקיץ עוזב, לא יכלו לסגור עם בלם אחר? מאפריל +- יודעים שפניו של איביץ הם לעזיבה לא יכלו לדאוג שיהיה מאמן שיחליף באותו הרגע? ג׳ראלדש נגיד ניסו להשאיר בעלות מסוימת ולא הצליחו, צ׳יקו ידעו שלא כ״כ רוצים להשאיר וחיפשו חלוץ אחר למה לא סגרו עם מישהו בשקט?

ברור. חד משמעית. אני פשוט אומר שאם מחכים לעליית שלב כדי לבצע רכש זו גישה לא נכונה.  אני גם מוסיף ואומר, שלדעתי זו לא הסיבה שאין עדיין רכש משמעותי. לדעתי לא חיפשו מספיק ולא היה מישהו שיידחוף לבצע רכש לעונה הבאה(כלומר הנוכחית). שזה גם לא משהו.

שורה תחתונה- אני לא חושב שנראה אחרי ברסט מסדר של זרים אכזריים שנוחתים בנתבג. לא חושב שמכבי עובדת ככה. מרגיש לא נכון מקצועית וכלכלית.  הלוואי שאני טועה ועדיף מאוחר מאשר אף פעם לא.

3 hours ago, Dbolsa said:

עד כה ההיסטוריה לא לימדה אחרת... חצי שנה יודעים שאמאדור בקיץ עוזב, לא יכלו לסגור עם בלם אחר? מאפריל +- יודעים שפניו של איביץ הם לעזיבה לא יכלו לדאוג שיהיה מאמן שיחליף באותו הרגע? ג׳ראלדש נגיד ניסו להשאיר בעלות מסוימת ולא הצליחו, צ׳יקו ידעו שלא כ״כ רוצים להשאיר וחיפשו חלוץ אחר למה לא סגרו עם מישהו בשקט?

כי מיטש לא עובד אצלך ולא חייב לך כלום. בטח בעונת קורונה בלי קהל. או שתסמוך עליו ועל מכבי, או שלא. אבל תשתדל לא להגיב בתקופות טובות, אה? 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אין שום קשר לחובות כי מיטש מכסה הכל תזרימית. השאלה היא כמה מותר לו וזה כל העניין. הפיירפליי מאד ברור. אתה לא חייב שקל. אתה פשוט מוגבל וזה אחרי שנעלמו לך 35 מיליון מהכנסות. מאד ברור ובסיסי. 

ולא לשכוח ששנתיים רצוף לא היינו בשלב בתים אירופי שהיה מאפשר להגדיל את התקציב ב20-30 מיליון שקלים.

6 דקות לפני, המכבייה said:

טוב, אתה יודע, תאורטית בלם כזה היה אמור לנחות לפני חודש כאשר אתה יודע מינואר שאתה מאבד את אחד העוגנים הגדולים שלך שם. ואתה יודע את זה מינואר לפחות. 

אין ויכוח. אני רק אומר שבשלב הנוכחי שיש פחות משבועיים עד למשחק, הסגל הנוכחי יהיה גם הסגל למשחק כמעט בוודאות.

12 דקות לפני, המכבייה said:

אפילו יותר מינואר. כבר מעונה שעברה הוא לא רצה להיות פה.

7 דקות לפני, zion8 said:

ברור. חד משמעית. אני פשוט אומר שאם מחכים לעליית שלב כדי לבצע רכש זו גישה לא נכונה.  אני גם מוסיף ואומר, שלדעתי זו לא הסיבה שאין עדיין רכש משמעותי. לדעתי לא חיפשו מספיק ולא היה מישהו שיידחוף לבצע רכש לעונה הבאה(כלומר הנוכחית). שזה גם לא משהו.

שורה תחתונה- אני לא חושב שנראה אחרי ברסט מסדר של זרים אכזריים שנוחתים בנתבג. לא חושב שמכבי עובדת ככה. מרגיש לא נכון מקצועית וכלכלית.  הלוואי שאני טועה ועדיף מאוחר מאשר אף פעם לא.

בשנה רגילה אולי מה שכתבת יכול להיות הגיוני.

השנה בלי הכנסות מקהל זאת גישה מאוד נכונה לחכות שתהיה יותר וודאות.

איך אתה רוצה להחתים שחקנים כשאתה לא יודע מה יהיה התקציב שלך העונה?

ניצחון נגד ברסט יכול להגדיל את ההכנסות שיהיו בכל השנה בעשרות אחוזים.

במידה ועוברים את ברסט ונראה פה רכש מעניין, מאמין שהרבה אנשים יקחו את הדברים שלהם חזרה.

כנראה שהמאמן והצוות המקצועי מאמינים שהסגל הקיים יכול לנצח לפני שנכנסים להוצאות.

1 דקה לפני, Armagedon said:

במידה ועוברים את ברסט ונראה פה רכש מעניין, מאמין שהרבה אנשים יקחו את הדברים שלהם חזרה.

זה לא משה שאמרו לפני סודובה?

3 דקות לפני, Armagedon said:

חכו חכו, אנחנו גם נפגיז ברכש אחרי שהרווחנו 5 מיליון יורו מהמכירה של ראיקוביץ' וקיארטנסון.

17 דקות לפני, thunderbolt said:

חכו חכו, אנחנו גם נפגיז ברכש אחרי שהרווחנו 5 מיליון יורו מהמכירה של ראיקוביץ' וקיארטנסון.

המכירה של שניהם ביחד לא כיסתה את אובדן ההכנסה של שנה אחת שלא עלינו לליגה האירופית.

אני רוצה שינחת פה רכש (בלם וחלוץ) בהקדם לא כדי שיהיו מוכנים למשחק נגד ברסט אלא כדי שהיו מוכנים לשלב הפלייאוף ולא משנה של איזה מפעל

כי צמד המשחקים בפלייאוף ליגת האלופות זה צמד משחקים על החלום

והמשחק בפלייאוף הליגה האירופית זה משחק על החיים

אז בלם לחלוץ חובה להיות פה ורצוי כמה שיותר מהר.

מה שמדהים אותי זה שאף אחד בתקשורת לא יודע כלום, לא יודעים למה לא אין רכש (אם זה בגלל הפייר פליי או בגלל שלא מצאו רכש מתאים), השבוע אני שמוע ברדיו את ברקוביץ וגם את קופמן שואלים את טוכמן וצנציפר שואלים מי הרכש, מתי מגיע ולמה לא מגיע ופשוט אין להם מושג הם לא יודעים מה לענות.