Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

במצב שהסגל ישאר עד ברסט (סביר להניח) 5-3-2 מתבקש גם אם יגיע רכש אלא אם כן הוא כבר עשה מחנה אימון וכ׳ו לא בטוח שישחק

ייני בלם קדמי מהשלושה עוזר לגלזר, טיבי ימין , סבוריט שמאל

35 דקות לפני, Dbolsa said:

להפך אני אומר תחקור את המשחק את הטעויות תלמד ותתקדם. אבל בסופו של יום כן זה לא קב׳ נוער שאני מצפה ששחקן יעשה איקס דברים וואי מהלכים וכו׳ והנקודות מדברות.

אוקיי, זה קרה. הם יודעים שטעו והם יודעים שצריך להשתפר. אבל לא מת העולם. קח דיל- בוא נעבור את השלב הבא באירופה במחיר של לא לנצח את בני יהודה. אני מוכן(לא בלב שלם כמובן). 

לא רק שאני לוקח את זה בלב שלם, אני גם שם את הגול בעצמי לטננבאום אם צריך במידה וזה מבטיח לנו עונה אירופית.

יש עונה שלמה לתקן הפסד מביך לבני יהודה, אין תיקון למשחק נוקאאוט על עלייה באירופה

חברים החלון פתוח עד אוקטובר, צריך לקחת את הזמן ולא למהר, שלא יהיו פלופים.

סומך על דוניס ועל המערכת של מכבי שידעו להביא בדיוק מה שצריך.

12 דקות לפני, Sawyer said:

חשיפה בלעדית לפורום:

דבולסה טרול לא אוהד מכבי.

אוי אני מבין שלא נתנו לך סוכריות בגן אז אתה לבי נעלבי? מדהים איך אתה מחליט מי אוהד או לא אוהד מכבי...

1 hour ago, אדביסי said:

חברים החלון פתוח עד אוקטובר, צריך לקחת את הזמן ולא למהר, שלא יהיו פלופים.

סומך על דוניס ועל המערכת של מכבי שידעו להביא בדיוק מה שצריך.

ומה נותן לך את הביטחון שאם תחתים מישהו שניה לפני סגירת החלון הוא לא פלופ? 

3 hours ago, המכבייה said:

מה חשבת? שלא תפסיד יותר בליגה? היית בסדר גמור אתמול, זה לא היה משחק חלש של מכבי. זה כדורגל. ההשוואות בין קבוצות, מפעלים, והתוצאות בניהן, זה משהו שהפסקתי לעשות בערך בגיל 20. אין לזה שום רלוונטיות. 

כשהיית בן 20 ישראליות לא היו במפעלים אירופים :yahoo:

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

רגע אז איפה שיחקו שאתה היית בן 20?

Just now, Krishi said:

לא קר כמו מול נערי טרומפלדור הי"ד

היה משחק זוועה והשופט לא שרק ליד ברורה של טרומפלדור. 

1 hour ago, החתול הצהוב said:

השוותי בין דברים אחרים. מה שווה תיקו של ברייטון לעומת ניצחון על שמשון ומה שווה הזכיה של נתניה באינטרטוטו לקראת העונה החדשה...

מגיל 24, ניסיתי להבין מה הרמה של מלטה אומרת.. ורק אתה תבין את זה, אבל לא יודע אם ראית את זה. 

38 דקות לפני, YoC said:

אתה זוכר איזה קר היה בגביע המדנט מול המשטרה הבריטית? 

אני לא אשכח איך במחצית היינו בפיגור משלושער של סרג'נט-סרג'נט האגדי

ובהפסקה, המאמן האגדי, נחצ'ה-נחצ'ה, שגם היה חלבן של פרות ושל מתנדבות צעירות בקיבוץ,

דפק על השולחן. בסיום נגמר 4:3 דרמטי. נוסטלגיה.

2 hours ago, Mike said:

לא רק שאני לוקח את זה בלב שלם, אני גם שם את הגול בעצמי לטננבאום אם צריך במידה וזה מבטיח לנו עונה אירופית.

יש עונה שלמה לתקן הפסד מביך לבני יהודה, אין תיקון למשחק נוקאאוט על עלייה באירופה

מסכים חלקית, עונה אירופאית זה המטרה המרכזית, אבל אני לא מוותר על משחק אימון, נגד קטמון ב3-3 התבאסתי

2 hours ago, Dbolsa said:

אוי אני מבין שלא נתנו לך סוכריות בגן אז אתה לבי נעלבי? מדהים איך אתה מחליט מי אוהד או לא אוהד מכבי...

1. יש לי זיכרון ממש טוב מהתקופה לפני שאני מעשן לרבות הגן וכן היו נותנים לי סוכריות

2. מה זה לבי? מבין את הרצון לחרוז אבל איפה נאמנות לשמות? אפילו רביד פלוטניק כתב שהיא הייתה זינה הנסיכה הלוחמת והוא היה אבי נעלבי. לא לבי...)

3. ההחלטות שלי לא נעשות בקלות דעת ואם אתה מבקר את מה נותן לי את הזכות זה נטו בגלל שאני האוהד האולטימטיבי ואתה איפשהו בין אוהד חיפה לטרול עם באג בייצור.

1 דקה לפני, Sawyer said:

1. יש לי זיכרון ממש טוב מהתקופה לפני שאני מעשן לרבות הגן וכן היו נותנים לי סוכריות

2. מה זה לבי? מבין את הרצון לחרוז אבל איפה נאמנות לשמות? אפילו רביד פלוטניק כתב שהיא הייתה זינה הנסיכה הלוחמת והוא היה אבי נעלבי. לא לבי...)

3. ההחלטות שלי לא נעשות בקלות דעת ואם אתה מבקר את מה נותן לי את הזכות זה נטו בגלל שאני האוהד האולטימטיבי ואתה איפשהו בין אוהד חיפה לטרול עם באג בייצור.

חחחחחחח מי אתה בכלל

אתה צריך להבין שזה שיש לך ותק בפורום פה או ביציע לא שם אותך להחליט מי אוהד ומי לא. 

זה שיש לאנשים דעות שונות משלך (כנראה תמיד שונות כי אתה רואה כמו סוס בקרקרה את המתרחש) לא אומר שהם לא אוהדים, טרולים, אוהדי חיפה (אגב לפני שנתיים מילת הגנאי בפורום היתה גמל - כנראה זה לפי הלך הרוח התקופתי).

בברכה - האוהד  האולטימטיבי.