Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

8 דקות לפני, hen34 said:

שאלוהים יעזור לנו...

משחרר רק תמורת 5 מיליון.

קורונה לא קורונה

מי שרוצה שתשלם!

הבעיה ששניהם בשנת חוזה, לא? 

19 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

יש הבדל מהותי, האמת. ברקוביץ' הביא לאנגליה יכולת מסירה פנומנלית בכל קנה מידה, לרבות זו של הליגה האנגלית. נקודות החוזקה של גלזר הן ניידות, פיזיות, קשיחות והבנת משחק. מכל הליגות בעולם, דווקא באנגליה אפשר לצפות שיהיה לו קשה יותר להראות את האיכויות הפיזיות יותר שלו.

אתה צריך להתאים את עצמך לאינטנסיביות של המשחק בכל תפקיד

11 דקות לפני, המכבייה said:

מה עוד שהמהירות והפיזיות רק הקצינו עם השנים. הליגה השניה זה גן חיות של קרנפים ומהירות. ההתמודדות הכי מאתגרת שהיתה לגלזר כאן זה אשכנזי ונטע. שם במילואים הוא יפגוש רמה גבוהה יותר.

מן הסתם היכולות עלו אבל זה תופס לשני הצדדים, גם לפני 25 שנה ליגת העל היתה כמו ליגה א' היום.

20 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אין שום סכוי ששני שחקנים כמו גלזר וכהן ימכרו ולא יבוא במקומם תחליף, גם אם הוא יעלה כסף. גם כי גלודהאר איש תחרותי וגם כי המאמן בטוח לא יסכים לזה, מה גם שאני לא רואה מישהו בסגל שיכול להחליף אותם. 

מה הכוונה תחליף? דווקא על העמדה שלו יש לנו את דור ובכלל בקישור אנחנו מגדלים הרבה כשרונות

צריך לחזק מערכתית את כל הקבוצה ומתקשה לראות את זה קורה עם הפייר פליי וללא הכנסה מהקהל

45 דקות לפני, דקסטר said:

מאוד מאוד מופרך.

מוכן להתערב שעד סיום הפיירפליי מכבי לא תרכוש שחקנים. מה גם שיש בור של מעל 30 מיליון שח שהיו אמורים להיכנס ממנויים וכרטיסים

קיבלנו לא מעט כסף כרשת ביטחון. אם נעלה לבתים של האירופית זה עוד סכום יפה מאוד ותוסיף לזה 4 מיליון על גלזר. 

זה מאוד מופרך שאחרי כל הכסף הזה לא תביא מחליף בכסף לשחקן הכי טוב שלך?

29 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הבעיה ששניהם בשנת חוזה, לא? 

על גלזר יש למכבי אופציה לעוד עונה (עד סוף 21/22) יונתן חתום עד סוף 23/24

1 hour ago, המכבייה said:

‏‎צריך לייצר את הישראלים הבכירים הבאים כל הזמן. אין סיבה שננהג אחרת מפורטו או אייאקס(עם ההבדלים המתבקשים כמובן) או כל מועדון אחר שהוא לא מקבוצת הדגים הגדולים באמת. וגם לנסות ולהפחית את התלות התקציבית השנתית במיטש. אי אפשר רק לקחת ולקחת. אין מודל כזה, אולי רק בליגות הנפט. 

לפורטו ואייאקס יש את האופציה להחזיק 5-6 אדוארדו גררו, למכבי אחד. כמה טמטום יש בקרב מקבלי ההחלטות פה.

אנחנו צריכים למכור שחקנים ולתת לשחקנים צעירים אחרים את הבמה, בגלל זה הייתי שמח אם אלמוג, חנצ'יס וקראצב ישארו/ישחקו העונה הרבה 

כדי שביום שאחרי יתפסו את המקום הראשי ופחות נשלם שכר לימוד

Just now, פנחס שוף said:

אנחנו צריכים למכור שחקנים ולתת לשחקנים צעירים אחרים את הבמה, בגלל זה הייתי שמח אם אלמוג, חנצ'יס וקראצב ישארו/ישחקו העונה הרבה 

כדי שביום שאחרי יתפסו את המקום הראשי ופחות נשלם שכר לימוד

אנחנו צריכים הצלחות. לפני הכל. אם מישהו מתאים לשחק הוא ישחק ולא משנה הגיל.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו צריכים הצלחות. לפני הכל. אם מישהו מתאים לשחק הוא ישחק ולא משנה הגיל.

זה ברור, אבל ברגע שכל שחקן ישראלי רוצה לצאת החוצה אתה לא יכול להחזיק אותם יותר מידי

בגלל זה עדיף לשלב את השחקנים הצעירים תוך כדי סטייל יונתן כהן בעונת האליפות הראשונה כדי שהבמה תתפנה אנחנו נפיק ממנו כמה שיותר ופחות נשלם על טעויות

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

זה ברור, אבל ברגע שכל שחקן ישראלי רוצה לצאת החוצה אתה לא יכול להחזיק אותם יותר מידי

בגלל זה עדיף לשלב את השחקנים הצעירים תוך כדי סטייל יונתן כהן בעונת האליפות הראשונה כדי שהבמה תתפנה אנחנו נפיק ממנו כמה שיותר ופחות נשלם על טעויות

אין בעיה אתה יכול לשלב אותם (ואף רצוי). לא לבנות עליהם קבוצה (אלא אם כן דוניס מחליט שכן).

אני לא מבין את הפאניקה. 

קודם כל טבעי ששחקנים ירצו להתקדם, זה גם אחת המטרות של המועדון, לגדל, לשבח, להינות, למכור בהרבה כסף. 

גלזר עבר על כל השלבים האלה חוץ מהאחרון. וזה יקרה גם עם שחקנים אחרים.

יש לנו מערכת חזקה, יש לנו נוער חזק, ויש לנו גם עכשיו סגל שהוא מעל הליגה. 

בסופו של דבר ההשקעה בצוות המקצועי היא הקריטית פה מאשר מכירה של שחקן כזה או אחר. יחסית לרזומה של המאמן והצוות שהביאו לפה אני רגוע. גם איביץ' הוציא יותר מ-100% מהסגל הזה. תדע לאמן כמו שצריך (ולא כמו רוב המאמנים פה בארץ) אתה תיקח אליפות ובעזרת קצת מזל ובלי שופט מכור אתה גם תגיע לשלב בתים באירופה. 

בהנחה ומוכרים- רק אחרי המוקדמות באירופה.

ולא פחות חשוב- להאריך את החוזים של דור פרץ וקארצב. וגם, לשפר את ההצעה לגולסה ולהחתים אותו גם אם העסקה תהיה שברירית ויקרה. 

עם העזיבות של מיכה ואצילי אפשר להתמודד, עם העזיבות של ז׳ראלדש ואמאדור אפשר להתמודד. אם גלזר יעזוב, גולסה לא יוחתם ויש גם דיבורים על עזיבה של כהן- זה כבר טו מאץ׳

לא דואג למצב של הקישור 50:50 שלנו, יש לנו את קארצב ושחר, שניהם הראו פוטנציאל אדיר. כשיש גם את פרץ שהוא באנקר אפשר להיות רגועים.

עזיבה של גלזר תהיה בעייתית למרות שלדעתי זה לא יקרה. אם זה קורה אז צריך להביא זר, אין שאלה.

48 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מבין את הפאניקה. 

קודם כל טבעי ששחקנים ירצו להתקדם, זה גם אחת המטרות של המועדון, לגדל, לשבח, להינות, למכור בהרבה כסף. 

גלזר עבר על כל השלבים האלה חוץ מהאחרון. וזה יקרה גם עם שחקנים אחרים.

יש לנו מערכת חזקה, יש לנו נוער חזק, ויש לנו גם עכשיו סגל שהוא מעל הליגה. 

בסופו של דבר ההשקעה בצוות המקצועי היא הקריטית פה מאשר מכירה של שחקן כזה או אחר. יחסית לרזומה של המאמן והצוות שהביאו לפה אני רגוע. גם איביץ' הוציא יותר מ-100% מהסגל הזה. תדע לאמן כמו שצריך (ולא כמו רוב המאמנים פה בארץ) אתה תיקח אליפות ובעזרת קצת מזל ובלי שופט מכור אתה גם תגיע לשלב בתים באירופה. 

זה נכון שזאת אחת המטרות של מכבי אבל בקיץ אחד לאבד את איביץ', ג'ראלדש, ז'איר, גולסה, מיכה, אצילי, אופואדו ונגיד גלזר וכהן? זה כמעט כל ההרכב. 

זה שנראינו טוב מול ב"ש (ובאמת נהנתי ממכבי) בלי ארבעת הזרים שלה לא אומר כלום לגבי הליגה, וכן גם אנחנו נביא זר-שניים עוד איזה שבועיים-שלושה אבל אי אפשר פשוט לתת לכולם ללכת בבת אחת.

6 דקות לפני, דקסטר said:

זה נכון שזאת אחת המטרות של מכבי אבל בקיץ אחד לאבד את איביץ', ג'ראלדש, ז'איר, גולסה, מיכה, אצילי, אופואדו ונגיד גלזר וכהן? זה כמעט כל ההרכב. 

זה שנראינו טוב מול ב"ש בלי ארבעת הזרים שלה (ובאמת נהנתי ממכבי) לא אומר כלום לגבי הליגה. אי אפשר פשוט לתת לכולם בבת אחת.

אני מאמין שלליגה עדיין יש לנו אחלה סגל ואמורים להגיע שחקנים. ונכון שניצחנו את ב"ש בלי ארבעת הזרים שלה אבל מצד שני גם לנו היו הרבה חסרים ועוד היינו בלי מאמן בכלל.

גולסה אגב עוד לא עזב, גם לא גלזר וכהן. אפילו לא מיכה ואצילי (למרות שזה נראה הכי סופי שיש). 

יש לנו מחליפים טובים ונוער טוב ואני בוחר להיות אופטימי. 

58 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין בעיה אתה יכול לשלב אותם (ואף רצוי). לא לבנות עליהם קבוצה (אלא אם כן דוניס מחליט שכן).

רק לפני שנתיים, איביץ שכנע את דן להישאר ולהילחם על מקומו. ארבעה חודשים אחרי, כבר אי אפשר היה לשחק בלעדיו. דברים קורים מהר כשנותנים צ'אנסים. והצ'אנס הוא גם לא ארוך. לא היית טוב? הבא אחריך יקבל את הצ'אנס. הכל קורה מהר ובתנועה.

11 דקות לפני, Krishi said:

אני מאמין שלליגה עדיין יש לנו אחלה סגל ואמורים להגיע שחקנים. ונכון שניצחנו את ב"ש בלי ארבעת הזרים שלה אבל מצד שני גם לנו היו הרבה חסרים ועוד היינו בלי מאמן בכלל.

גולסה אגב עוד לא עזב, גם לא גלזר וכהן. אפילו לא מיכה ואצילי (למרות שזה נראה הכי סופי שיש). 

יש לנו מחליפים טובים ונוער טוב ואני בוחר להיות אופטימי

ובגלל זה אני אוהב אותך, צריך שיאזנו את הפסימיות שלי:yellow_cool1:

רק אני מצפה להודעה לגבי מיכה ואצילי שהם יוצאים לשנת התאווררות בקפריסין והם האריכו חוזה?

חיובי

רק אני מצפה להודעה לגבי מיכה ואצילי שהם יוצאים לשנת התאווררות בקפריסין והם האריכו חוזה?

רק אתה.