Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

23 דקות לפני, erantheking21 said:

אנטוניו מורנו, עד שהתחלת טיפה להשמע בהגיון, שוב התפרזת.

חחחחח כי אני באמת חושב שהוא לא כזה קריטי לקבוצה.

כשהוא תופס משחק טוב הוא מפלצת, במיוחד בליגה שלנו, אבל לא יודע, התחושה שהוא אוברייטד, כי עונה שעברה אכלנו את הליגה בלעדיו כשהיה פצוע.

27 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אין שום קשר לקצב.

במשך השנים הוא עשה הרבה כסף בעסקאות עם מכבי, ירצה גם בהמשך.

למה לו להרוס את הקשרים הטובים עם המועדון??

לא אמרתי שהוא לא יביא לפה יותר שחקנים. יכול להיות שבגלל המקרה הוא מעדיף להוציא את גולסה לחו"ל.

25 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

זאת גם לא החלטה של הסוכן אלא של השחקן. אני גם חושב שאם הוא היה רוצה לחתום הוא היה חותם מזמן

ברור שזאת החלטה של שחקן, אבל הוא לא משוכנע אם להמשיך פה ואם הסוכן ממליץ לו לעזוב אותנו לחו"ל זה כן יכול להשפיע על ההחלטה.

כבר שבועיים מפמפמים פה בפורום וגם בתקשורת בשבוע האחרון שגולסה סגור וסיכם והכל אבל היום יוצאת כתבת סוכן על ניקוסיה כנראה כדי להוסיף עוד כמה שקלים לחוזה.

אני אומר שאם גולסה כבר סגור במכבי הוא היה חותם באותו יום או יום למחרת וזה לא קרה משמע הוא לא סגור, לא סיכם ולא כלום. אני לא יופתע אם זה יתופצץ בסוף

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא אמרתי שהוא לא יביא לפה יותר שחקנים. יכול להיות שבגלל המקרה הוא מעדיף להוציא את גולסה לחו"ל.

ברור שזאת החלטה של שחקן, אבל הוא לא משוכנע אם להמשיך פה ואם הסוכן ממליץ לו לעזוב אותנו לחו"ל זה כן יכול להשפיע על ההחלטה.

הוא הסוכן של בן ביטון שחתם פה רק לפני רגע.. אין שום קשר.

לכן אמרתי שכל ההתנהלות כאן קצת מגעילה אותי (בעיקר מצידו, אם כל הפרסומים הם בכיוון האמת). ההתנהלות מעוררת חשד שהוא לא בדיוק מכוון להישאר ולדעתי הוא היה חייב לחתום כבר מזמן

24 דקות לפני, snufkin said:

הוא הסוכן של בן ביטון שחתם פה רק לפני רגע.. אין שום קשר.

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא אמרתי שהוא לא יביא לפה יותר שחקנים.

קיבלנו הגרלה סבירה לגמריי באירופה אבל שוב נודח בגלל קיץ בזיוני .לצערי הכתובת כתובה על הקיר בצורה ברורה.

12 דקות לפני, thunderbolt said:

מעניין שלפי ספורט1 אנחנו מציעים לגולסה 300 אלף, ובספורט5 כותבים שאפואל מציעים לו 350.

ואני קראתי שמכבי הציעה לו 320. אל תייחס לזה משמעות מיוחדת. 

23 דקות לפני, הנדון said:

קיבלנו הגרלה סבירה לגמריי באירופה אבל שוב נודח בגלל קיץ בזיוני .לצערי הכתובת כתובה על הקיר בצורה ברורה.

נודח בגלל הפייר פליי והקורונה וגם כי הקבוצות נחל מהסיבוב השלישי טובות מאיתנו, חלקם בפער. גם אם נעבור את הסיבובים המוקדמים, בסיבוב השלישי לא נעבור.

אירופה השנה מעניינת לי את השחלה יותר מתמיד, העיקר שיהיה נס ונצליח למלא את האבידות המשמעותיות (אצילי,מיכה,אמאדור,ג'ראלדש, וייתכן שעוד כמה שחקני מפתח יעזבו) כדי שנוכל לשמור על האליפות.

17 דקות לפני, snufkin said:

נודח בגלל הפייר פליי והקורונה וגם כי הקבוצות נחל מהסיבוב השלישי טובות מאיתנו, חלקם בפער. גם אם נעבור את הסיבובים המוקדמים, בסיבוב השלישי לא נעבור.

מה האופציות בסיבוב השלישי?

מה הולך השנה? ברגיל באזל קופנגהאן וכו'?

29 דקות לפני, snufkin said:

המטרה היחידה שלי באירופה השנה זה לא לעוף לפני בית"ר זאת כבר ממש תהיה פאדיחה.

33 דקות לפני, snufkin said:

הלוואי שנודח רק בסיבוב השלישי. זה יהיה טוב. אחר כך יש את הפלייאוף של האירופית שגם אותו קבוצה כמו שלנו צריכה לעבור בכל קיץ רגיל. 

פייר פליי וקורונה אלה לא סיבות מספיק טובות להשאיר אותנו בלי מאמן עד היום. אנחנו עם זר אחד אמיתי, עם ים שחקנים שאיבדנו וכרגע לא נראה שהמצב ישתפר. חבל. אולי אם היה מנכ"ל זה היה נראה יותר טוב.

17 דקות לפני, Insigne said:

מה האופציות בסיבוב השלישי?

מה הולך השנה? ברגיל באזל קופנגהאן וכו'?

סלטיק, אולימפיאקוס, דינמו זאגרב, לודוגורץ, אסטניה, סלבה פראג

בפלייאוף זה בכלל אופציות כמו אייקס, זלצבורג וכאלו

20 דקות לפני, YoC said:

מתחת לגביע העולם למועדונים זה כישלון וכתם לקריירה של המאמן החדש. במיוחד אם יאריכו חוזה לגולסה אז אין לו שום תירוץ. 

הארכת החוזה הארוכה בעולם לגילה.