Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

2 hours ago, אדביסי said:

גולסה נשאר כנראה סופית, איזה כיף!

אבל חייב להימנע ממקרה כזה בעתיד, ידעו שהחוזה שלו נגמר מזמן, צריך לסגור את זה לפני ינואר

אתה זוכר שרשמת פה לפני כמה זמן שבפודקאסט של הפודיום דסה אמר שמכבי רדפו אחריו שנתיים שיחתום? אם כן אז מה אתה רוצה? אם זה לא היית אתה אז לך תקשיב. 

7 hours ago, Shroud said:

זר שמשחק 40 אחוז בעונה הייתי משחרר

ובלי הפציעות ברור שגולסה לא היה פה, אבל הוא פציע מאוד וזאת עובדה שלא צריך להתעלפ ממנה...

ראית כמה הוא שיחק העונה? 

וגם אני מעדיף אותו ב40 אחוז מהמשחקים מאשר איזה קבהא גנרי שיתן 100 אחוז.

גולסה מעל לליגה הזאת בכמה רמות, ומכבי איתו שונה לגמרי ממכבי בלעדיו, וכל עונה אנחנו רואים את זה מחדש.

1 hour ago, חבסוס said:

איך אנשים פה מוותרים על גולסה באהלן אהלן שאני אמות

כמעט עשר שנים ששחקנים ומאמנים באים והולכים ואנחנו ממשיכים להסתכל על כל הליגה מלמעלה. כמו כן יש לך פה מחלקת נוער שהיא פס ייצור לקשרים.

אם גולסה נשאר אז מצויין אבל אם לא יש רכבת של שחקנים שרק מחכים לתפוס את המקום שלו. בליגה הילדים יותר ממספיקים לקחת אליפות ובאירופה גולסה לא השחקן שיעשה את השינוי בין שלב בתים למוקדמות

1 hour ago, עדו said:

כמעט עשר שנים ששחקנים ומאמנים באים והולכים ואנחנו ממשיכים להסתכל על כל הליגה מלמעלה. כמו כן יש לך פה מחלקת נוער שהיא פס ייצור לקשרים.

אם גולסה נשאר אז מצויין אבל אם לא יש רכבת של שחקנים שרק מחכים לתפוס את המקום שלו. בליגה הילדים יותר ממספיקים לקחת אליפות ובאירופה גולסה לא השחקן שיעשה את השינוי בין שלב בתים למוקדמות

באמת שאני לא מבין את הקטנת גולסה. אין אף שחקן צעיר במערכת שמתקרב לפיזיות, טכניקה ודריבל שלו. ההבדל בין גולסה לבין השאר שאתה מדבר עליהם היא העליונות הבלתי מתפשרת בקישור של מכבי על פני שאר הליגה, במיוחד בעונה החולפת. 

לא רק על גולסה

אמאדור עוזב, אחד הבלמים הכי איכותיים ששיחק פה, עוזב, מבואס..אבל אין לנו ברירה זה הוא לא רוצה להשאר.

ג'ראלדס עוזב, אחד המגינים הימניים הכי איכותיים ששיחקו כאן, עוזב, מבואס, אבל גם כאן אין ברירה, גם אין לנו איך לשלם וגם יכול להיות שהוא רצה למצות אופציות בחול אז ויתרנו.

אבל אם יש לנו אופציות לא לוותר על 2 כוכבים וזה יורד חלק כאן אז לא יודע מה להגיד אותי זה מאוד מבאס.

24 דקות לפני, Dalembert said:

מה אתה מציע ערן? 

רק ציינתי לגבי גולסה, שיש אנשים שפשוט מוותרים עליו בקלות, אז אמרתי שהוא לא היחיד

מה יש לעשות? כלום

להגיד לך שאני ישן טוב עם זה? ממש לא

9 hours ago, erantheking21 said:

בסופו של דבר מי באמת נענש? אצילי ? אם הוא יחתום בביתר לשנתיים , זה אומנם חצי ממה שהוא הרוויח בעונת חוזה אחרונה במכבי, אבל נתן לעצמו עוד עונהש רק אנחנו דנראה אותו שם ונתבאס, רק חסר גם שיתקע לנו גול לחיבור

מספיק שם עונה אחת טוב, כולם שוכחים מהמוסריות, הקורנה נגמרת והוא עובר לחיפה.

עטר, יצחקי וקולאטי סיכמו. יגיעו עם דוניס למסיבת עיתונאים.

עכשיו ברצינות, מי שאומר שגולסה לא שווה, כנראה רואה כדורגל בעיניים עצומות.

גולסה השחקן הישראלי הטוב ביותר בליגת העל, חוץ מזהבי\רפאלוב ודאבור אין עוד ישראלים ברמה הזאת.

מקווה מאוד שיחתום וברור שמכבי עושים הכל כדי שיחתום....לרדת על מכבי או על ההנהלה שלא חידשו לגולסה זה כזה לאהוד בית"ר.... = חוסר הבנה בסיסי.

ברור שמכבי רוצים, גולסה כנראה גם. זה משא ומתן. לגבי אצילי ובית"ר, כל עוד אצילי לא קיבל מכתב שחרור רשמי ממכבי, אני מאחל לחוגג לחטוף תביעה ממיטש'.

11 דקות לפני, Maximus said:

גולסה שחקן שובר שיוויון ויותר חשוב ממיכה ואצילי.

מסכים. אין אף שחקן בארץ עם היכולות שלו, אולי עלי מוחמד בשיאו. שחקן קוסט טו קוסט נדיר בנוף הישראלי שיודע לעשות גם הגנה וגם התקפה, משתחרר נהדר מלחץ. התפקיד הכי חשוב בכדורגל המודרני. 

אל תבינו אותי לא נכון, גולסה שחקן מצויין והוא שובר שוויון בליגה. העניין הוא שאין כרגע שיוויון בליגה וגם עם כל העזיבות אנחנו כמה רמות מעל כולם - הקבוצה שמתמודדת איתנו לאליפות מתהדרת בסוללת כוכבים שכוללת את דולב חזיזה ויובל אשכנזי עם מאמן שפילוסופיות האימון שלו זה להראות סרטונים של מייקל ג'ורדן לפני משחקים.

אני רגוע כי בלי גולסה אנחנו נסתדר בליגה, באירופה עם או בלי גולסה כל מה שיש לנו למכור זה המכבזים.

ולכל אלא שאומרים שהחתימה שלו זה עניין של משא ומתן אז צר לי לפוצץ לכם את הבועה אבל על כמה עשרות אלפי שקלים לא צריך משא ומתן של חודשיים, אם הוא לא חתם עד עכשיו זה כי הוא מכוון לאירופה. 

37 דקות לפני, עדו said:

ולכל אלא שאומרים שהחתימה שלו זה עניין של משא ומתן אז צר לי לפוצץ לכם את הבועה אבל על כמה עשרות אלפי שקלים לא צריך משא ומתן של חודשיים, אם הוא לא חתם עד עכשיו זה כי הוא מכוון לאירופה. 

על מה מתערבים שהוא חותם תוך שבוע מהיום? (לדעתי פחות משבוע אפילו.)

2 hours ago, Maximus said:

גולסה שחקן שובר שיוויון ויותר חשוב ממיכה ואצילי.

אני מקווה מאוד שנצליח להשאיר את גולסה.

מכבי צרכים ללכת על מודל שהם מחזיקים מספר שחקנים מובילים בגילאי 28+ (גולסה, אצילי, שכטר, טיבי, ייני...) שכבר אחרי חלומות היציאה לאירופה, שיתנו את הניסיון בזכייה בתארים, במצבי לחץ ויקדמו את הצעירים ולצידם צעירים מבטיחים (איילון אלמוג, יונתן כהן, גלזר...) למכור אותם הלאה לאירופה במחירים טובים ולהכניס צעירים יותר במקומם.

אני חושב שזאת גם השאיפה הנוכחית של המועדון, אם היו עושים אול-סטאר של under 23 בליגה היה אפשר בקלות לעשות מכבי vs. כל הליגה ואני לא בטוח מי מנצח, גולדהאר בנה פה מועדון ברמה אחרת מהשאר אבל בשביל לנצל את זה נצטרך גם את השחקנים המעט יותר מבוגרים שייצרו המשכיות וגולסה לטעמי כשהוא בריא זה שובר שווין בליגה שאסור לוותר עליו.

1 hour ago, עדו said:

אל תבינו אותי לא נכון, גולסה שחקן מצויין והוא שובר שוויון בליגה. העניין הוא שאין כרגע שיוויון בליגה וגם עם כל העזיבות אנחנו כמה רמות מעל כולם - הקבוצה שמתמודדת איתנו לאליפות מתהדרת בסוללת כוכבים שכוללת את דולב חזיזה ויובל אשכנזי עם מאמן שפילוסופיות האימון שלו זה להראות סרטונים של מייקל ג'ורדן לפני משחקים.

אני רגוע כי בלי גולסה אנחנו נסתדר בליגה, באירופה עם או בלי גולסה כל מה שיש לנו למכור זה המכבזים.

אני חושב שאתה טועה ומאד יהיר ביחס לחיפה. גולסה הוא חלק מהיתרון שלך עליהם בקישור. אל תיהיה רגוע ולא שאנן.