Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

8 דקות לפני, erantheking21 said:

דווקא פיבן מקבל צ'אנס להיות בלם הרכב והוא נפצע? יאללה צריך להביא בלם מהר

חובה בלם. אחרי הפציעה של פיבן זה עוד יותר דחוף

לדעתי בעניין גולסה או שנקבל פה מקרה טיבי או מקרה דסה. אם הסאגה לא נסגרה עד עכשיו אז היא לא תסגר עד לסיום חלון העברות ואולי מעבר

4 דקות לפני, עדו said:

לדעתי בעניין גולסה או שנקבל פה מקרה טיבי או מקרה דסה. אם הסאגה לא נסגרה עד עכשיו אז היא לא תסגר עד לסיום חלון העברות ואולי מעבר

יסגר. מכבי שיפרה את ההצעה היום

Just now, snufkin said:

יסגר. מכבי שיפרה את ההצעה היום

כבר חודש אני שומע שהוא סגור. מאיפה כולכם יודעים על פרטי המשא ומתן בין גולסה למכבי? 

אם יוני יעזוב, עדין תזרמו עם אצילי בביתר? טל בן חיים בינתיים כמו אחד שהגיע בחלקים מפראג , אשתו מחפשת במזוודות את כל הרצועות שהוא איבד שם, נו באמת כמה טיפי מהלך של שחרור הקשר הטופ 1 בליגה בעמדתו+דור מיכה שהוא המבשל והסמל שלנו רק בשביל להעביר מסר שלאף אחד לא איכפת, הנה חוגג כבר מרים את המתנה שאהוב ליבנו מגלגל לו על הרצפה

Just now, erantheking21 said:

אם יוני יעזוב, עדין תזרמו עם אצילי בביתר? טל בן חיים בינתיים כמו אחד שהגיע בחלקים מפראג , אשתו מחפשת במזוודות את כל הרצועות שהוא איבד שם, נו באמת כמה טיפי מהלך של שחרור הקשר הטופ 1 בליגה בעמדתו+דור מיכה שהוא המבשל והסמל שלנו רק בשביל להעביר מסר שלאף אחד לא איכפת, הנה חוגג כבר מרים את המתנה שאהוב ליבנו מגלגל לו על הרצפה

למיטש זה אכפת. ומה הקשר של יוני? אם ימכר, תרוויח כסף. מיטש לא יוותר רק כי יוני נניח נמכר. 

כי אז כבר נחלשת משמעותית ואתה בונה על שחקן שלא שיחק שנתיים כדורגל והוא כבר לא צעיר, הכסף הזה יכסה את הפייר פלי, אל תבנה עליו לרכש אחר..לא מצליח להבין מה ההבדל בינו, שכטר , גפני ועטר 

Just now, erantheking21 said:

כי אז כבר נחלשת משמעותית ואתה בונה על שחקן שלא שיחק שנתיים כדורגל והוא כבר לא צעיר, הכסף הזה יכסה את הפייר פלי, אל תבנה עליו לרכש אחר..לא מצליח להבין מה ההבדל בינו, שכטר , גפני ועטר 

אבל כל העניין אצל מיטש זה שהשיקול המקצועי הוא לא מה שמנחה אותו במקרה הזה. לכסות פיירפליי זה נהדר, בטח אם לא תעפיל לבתים, אין לי בעיה.

זאת תהיה טעות גדולה למכור את יוני הקיץ. 

לפני הקורונה ולפני פרשת הנערות הייתי לגמרי בעד למכור אותו בקיץ, אבל עכשיו גם לא נקבל סכומים יפים וגם אין את אצילי על העמדה שלו. אם הוא יימכר אפשר להגיד קדיש על העונה הזאת.

יואב אני אוהב את מיץ’ שלא תטעה, אבל אני חושב שלמסר לא יהיה ערך משמעותי , התקשורת תשכח מהר שהם ייזבו את מכבי ולא תטיף מוסר, ביתר כבר מתייעצת עם הרב, אז אוקי לא אומר שהוא לא צודק, הוא מבחינתו העביר מסר וזה חשוב לו אבל מה הוא ישיג מזה בארץ כמו זו? בקנדה היה לזה ערך, פה אצילי עוד יחשב גדול וגולדהאר עוד יקרא פריאר בתקשורת

3 דקות לפני, erantheking21 said:

יואב אני אוהב את מיץ’ שלא תטעה, אבל אני חושב שלמסר לא יהיה ערך משמעותי , התקשורת תשכח מהר שהם ייזבו את מכבי ולא תטיף מוסר, ביתר כבר מתייעצת עם הרב, אז אוקי לא אומר שהוא לא צודק, הוא מבחינתו העביר מסר וזה חשוב לו אבל מה הוא ישיג מזה בארץ כמו זו? בקנדה היה לזה ערך, פה אצילי עוד יחשב גדול וגולדהאר עוד יקרא פריאר בתקשורת

התקשורת לא מזיזה למיץ'.

יש לו את השיקולים שלו.

21 דקות לפני, erantheking21 said:

אין קשר בין השניים. אצילי ומיכה זה שיקול מוסרי/תדמיתי של מיץ'. יוני זה שיקול כלכלי ומקצועי. יכל להיות שהעזיבה של אצילי ומיכה תגרום למכבי להקשיח עמדות לגבי יוני אבל גם לזה יש גבול ותמיד יכולה להגיע הצעה שתטרוף את הקלפים. לדעתי אם באמת יש הצעה של 3+ זה יכל להיות מה שיכריע

3 דקות לפני, erantheking21 said:

ערן, אני יודע שאתה אוהב את מיטש וגם לי כואב. 

לא בטוח שלחוגג יהיה האומץ עם התדמית הבעייתית שלהם. אז זאת סיטואציה שבה אדם אחד מוכל לעשות מה שאחר לא מוכן. זה מה שיש. 

בסופו של דבר מי באמת נענש? אצילי ? אם הוא יחתום בביתר לשנתיים , זה אומנם חצי ממה שהוא הרוויח בעונת חוזה אחרונה במכבי, אבל נתן לעצמו עוד עונהש רק אנחנו דנראה אותו שם ונתבאס, רק חסר גם שיתקע לנו גול לחיבור

1 דקה לפני, erantheking21 said:

בסופו של דבר מי באמת נענש? אצילי ? אם הוא יחתום בביתר לשנתיים , זה אומנם חצי ממה שהוא הרוויח בעונת חוזה אחרונה במכבי, אבל נתן לעצמו עוד עונהש רק אנחנו דנראה אותו שם ונתבאס, רק חסר גם שיתקע לנו גול לחיבור

עזוב אחי

אתה בטראומה של תחילת שנות ה2000

מקסימום ישים לנו גול ויצמק ל3-1 

עזוב אנחנו גדולים עליהם ב4 רמות

שהתקשורת מפעילה לחץ לשחרר לנו שחקנים וזה מצליח אני לא בלחץ, אני בזעם , אני מרגיש אכזבה מהכניעה לתקשורת ולצביעות שיש פה כי הם ניסו לעשות מערוף והצליחו.

אם יש אפשרות למכור את יוני, או כל שחקן אחר בסגל כולל גלזר וכולל כולם ב3 מיליון יורו ומעלה חייב לעשות את זה.

כמובן שמכבי צריכה להציב דד ליין ולהגיד להם שיש להם עד סוף שבוע הבא להביא הצעה - אחרת הם נשארים כי לא יתנו להם ללכת ברגע האחרון בלי לדאוג למחליף.

ולאלה שאומרים שלמיץ אין שיקול דעת מול התקשורת, אז בלי התקשורת הסיפור הזה לא היה נחשף ובלי התקשורת שנתנה במה לכל המי ומה להפעיל טרור אז הפרשה היתה דועכת מהר, בלי התקשורת שנתפסה עליהם חוגגים חיפה חיזבאללה ורצתה לזרוק אותם לחצי שנה (עכשיו היתי קונה תעונש אז, כלום לא היה נחשף) אז לא היה כלום, בסופו של דבר המשטרה פיצצה את הבלון התקשורתי אבל אנחנו המשכנו בקו שהם הנחו אותנו, זה מה שמכעיס ומאכזב אותי, אם זה היה פנימי במכבי זה משהו אחר, הפרשה הזאת בשבילי כתם מרגיז

4 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אם יש אפשרות למכור את יוני, או כל שחקן אחר בסגל כולל גלזר וכולל כולם ב3 מיליון יורו ומעלה חייב לעשות את זה.

כמובן שמכבי צריכה להציב דד ליין ולהגיד להם שיש להם עד סוף שבוע הבא להביא הצעה - אחרת הם נשארים כי לא יתנו להם ללכת ברגע האחרון בלי לדאוג למחליף.

כי לא היינו מחפשים מחליף ברגע האחרון בלי קשר...

אם יוני עוזב אז אני אצטרף לתחושות שוויתרו על העונה הזאת מקצועית (בגלל שזה מצטרף לשחרור של אצילי),

עזיבה של אחד מבין סבוריט-גלזר-יוני זאת מכה שכבר לא נתאושש ממנה מקצועית העונה, כל עזיבה של אחד מהם תשאיר בור בהגנה-קישור-התקפה (בהתאמה) שלדעתי לא נוכל לסגור.