Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

Just now, hen34 said:

עם עוד  3 זרים טובים(כמו בשנה שעברה) אפשר לעשות בתים באירופה ולקחת אליפות פה בסטייל

מה ניצחון על ההרכב השני של ב"ש עושה לאנשים

1 דקה לפני, שורה said:

מה ניצחון על ההרכב השני של ב"ש עושה לאנשים

גם אם הם היו עולים עם ההרכב הראשון והיה נגמר פה 1-1 הייתי אומר אותו דבר!

יש לנו שלד מעולה צריך עוד 3זרים טובים וגולסה יש לנו קבוצה טובה מאוד

אני אגיד משהו שיישמע קצת מוזר - "חבל" שכמעט כל הצעירים המושאלים/חוזרים מהשאלה שלנו שבאמת הם פוטנציאל נבחרת רציני, הם באותה עמדה.

קארצב, עידו שחר והייתי אומר שגם תומר אלטמן, שלושה קשרי 50:50 נהדרים וסופר מבטיחים.

הנקודה שלי היא שאני לא יודע איך שלושתם יקבלו אצלנו במה. כבר כיום, במידה וגולסה חותם ופרץ לא נמכר, אין מקום לאף אחד כי יהיה עומק בקישור. אלא אם ברסקי יעזוב.

מאוד מקווה שלא נפספס אף אחד מהם (בעיקר את קארצב ושחר) וזו הסיבה העיקרית שאני מקווה שפרץ יימכר הקיץ.

מחצית ראשונה המשך של העונה שעברה, גם תודות לאבוקסיס והסגל של ב״ש.

מחצית שנייה היה חסר כשרון התקפי וגם עבודה פחות טובה הגנתית.

שלד ישראלי טוב שעליו חייבים להוסיף חיזוק, אחרת גם אליפות בארץ לא בטוח שנקח.

אני חושב שצריך להביא עוד כמה דוברי ספרדית שיהיה לסבוריט נח יותר.

1 hour ago, וזה ברשת said:

אני אגיד משהו שיישמע קצת מוזר - "חבל" שכמעט כל הצעירים המושאלים/חוזרים מהשאלה שלנו שבאמת הם פוטנציאל נבחרת רציני, הם באותה עמדה.

קארצב, עידו שחר והייתי אומר שגם תומר אלטמן, שלושה קשרי 50:50 נהדרים וסופר מבטיחים.

הנקודה שלי היא שאני לא יודע איך שלושתם יקבלו אצלנו במה. כבר כיום, במידה וגולסה חותם ופרץ לא נמכר, אין מקום לאף אחד כי יהיה עומק בקישור. אלא אם ברסקי יעזוב.

מאוד מקווה שלא נפספס אף אחד מהם (בעיקר את קארצב ושחר) וזו הסיבה העיקרית שאני מקווה שפרץ יימכר הקיץ.

אבל כל אחד מהם מאוד שונה במהות שלו.

שחר 50:50 מובהק, מכסה שטחים ומתקל מצוין. אלטמן מוסר מעולה. קארצב, לפחות בנוער, עשה הכל מהכל.

בכל מקרה המודל המושלם הוא לפתח צעירים ולמכור אותם. בזמנים אחרים הייתי אומר שעדיף למכור את פרץ (ולהשאיר את גולסה), אבל זה לא יקרה מן הסתם.

זאת עמדה ממש דינמית שהכל בה יכול להשתנות ברגע. אם גלזר יישאר פה אחרי העונה הזאת, אני אהיה מאוד מופתע, גם פרץ פוטנציאל מכירה. ריקן בן 32 וזאת השנה האחרונה שלו (הוארך בסיום העונה הקודמת) ואז אתה יכול למצוא את עצמך עם גולסה (במידה ויחתום בכלל) ושני מקומות פנויים בהרכב, ועוד לפחות אחד בספסל/רוטציה. 

אותו דבר במידה ומתפנה גם רק מקום אחד. 

2 hours ago, snufkin said:

מסכים שיש לנו נוער הכי טוב בארץ בפער ושהסגל שלנו גם היום די טוב אבל בואו תקחו את המשחק היום בפרופורציות. שיחקנו נגד קבוצה שעשתה מכירת חיסול בריץ ושיחקה בלי הזרים שלה.

עדין צריך 2-3 זרים חדשים להרכב

מה גורם לך לחשוב שתראה קבוצות שונות משל באר שבע בליגה?

2 hours ago, וזה ברשת said:

מסכים עד המשפט האחרון.

בהנחה שלא מגיע זר לקישור, אני לא רוצה לראות את דור פרץ עוזב.

30 דקות לפני, turgi said:

מסכים עד המשפט האחרון.

אני חושב הפוך. לגמרי הפוך: כל שחקן מכבי שיש עבורו הצעה כספית טובה מחו"ל, והוא מעוניין במעבר - מכבי צריכה למכור. אם יש הצעה כזו על פרץ - שיעבור. אם יש הצעה כזו על כהן - שיעבור. אם יש הצעה כזו על גלזר - שיעבור. אי אפשר להחזיק את המקל בשתי הקצוות - או שבאמת משתמשים במחלקת הנוער שלנו כדי להתקדם, או שלא.

יש פה מסלול מעגלי ברור: פיתוח שחקנים צעירים -> זמן סביר בבוגרת -> מכירה לחו"ל ברווח -> השקעה בנוער -> פיתוח שחקנים צעירים -> וחוזר חלילה. אם במכבי חושבים שמח' הנוער וקבוצת הפיתוח מביאה תוצאות,  אז קדימה, שיתשמשו בזה. אם חושבים שקארצב, שחר וכהן שווים סגל במכבי, אז בבקשה, בואו נפנה להם את המקום הזה. אחרת אנחנו פוגעים גם בשחקנים וגם במועדון, ובאופן כללי זה קצת מייתר את כל המפעל היפה הזה.

ברור שזו דרך שיכולה להוביל לבעיות מקומיות, כי שחקנים צעירים לא יתנו תמיד את התפוקה שקודמיהם נתנו מייד, אבל לטווח הארוך זו הדרך למועדון כדורגל טוב יותר.

11 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני חושב הפוך. לגמרי הפוך: כל שחקן מכבי שיש עבורו הצעה כספית טובה מחו"ל, והוא מעוניין במעבר - מכבי צריכה למכור. אם יש הצעה כזו על פרץ - שיעבור. אם יש הצעה כזו על כהן - שיעבור. אם יש הצעה כזו על גלזר - שיעבור. אי אפשר להחזיק את המקל בשתי הקצוות - או שבאמת משתמשים במחלקת הנוער שלנו כדי להתקדם, או שלא.

יש פה מסלול מעגלי ברור: פיתוח שחקנים צעירים -> זמן סביר בבוגרת -> מכירה לחו"ל ברווח -> השקעה בנוער -> פיתוח שחקנים צעירים -> וחוזר חלילה. אם במכבי חושבים שמח' הנוער וקבוצת הפיתוח מביאה תוצאות,  אז קדימה, שיתשמשו בזה. אם חושבים שקארצב, שחר וכהן שווים סגל במכבי, אז בבקשה, בואו נפנה להם את המקום הזה. אחרת אנחנו פוגעים גם בשחקנים וגם במועדון, ובאופן כללי זה קצת מייתר את כל המפעל היפה הזה.

ברור שזו דרך שיכולה להוביל לבעיות מקומיות, כי שחקנים צעירים לא יתנו תמיד את התפוקה שקודמיהם נתנו מייד, אבל לטווח הארוך זו הדרך למועדון כדורגל טוב יותר.

אני מאוד מסכים עם המסלול אבל זה מאוד תלוי בגובה ההצעה.

מה גם שהמסלול הזה יכול להיות על הולד בחלון הנוכחי מכיוון שגם ככה עזבו אותנו שישה שחקני הרכב.

מצד שלישי, דור פרץ מסיים חוזה בקיץ הבא אז גם המצב שלו מיוחד.

הלוואי ויכולנו למכור את דור פרץ בשני מיליון יורו, לתת לקארצב את המקום שלו בהרכב ולקבל את אותה התפוקה. זה יכול לקרות על הנייר או במנג'ר.

המציאות טיפה יותר מורכבת. בטח בקיץ כמו שעבר עלינו.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

משתמשים אבל כמו שלא נמכור את כל הקבוצה בקיץ אחד ככה לא נמכור שחקני מפתח בקיץ שאיבדנו בו לפחות 5 שחקני הרכב

6 hours ago, אדביסי said:

אבל כל אחד מהם מאוד שונה במהות שלו.

שחר 50:50 מובהק, מכסה שטחים ומתקל מצוין. אלטמן מוסר מעולה. קארצב, לפחות בנוער, עשה הכל מהכל.

בכל מקרה המודל המושלם הוא לפתח צעירים ולמכור אותם. בזמנים אחרים הייתי אומר שעדיף למכור את פרץ (ולהשאיר את גולסה), אבל זה לא יקרה מן הסתם.

ברור שכל אחד מהם שונה. אין ספק. ועדיין בהרכב הם על אותה משבצת, ויש לנו מספיק קשרים (שוב, במידה ולא יהיו עזיבות מפתיעות) ולכן אין לאף אחד מהם מקום בסגל במצב הנוכחי. בעיקר אם דוניס על פי הדיווחים משחק לרוב עם קשר קדמי ושניים אחוריים יותר מה שעוד יותר ייצור עומס ותחרות על העמדות.

5 hours ago, turgi said:

מסכים עד המשפט האחרון.

בזמנים רגילים גם אני לא, אבל כשעומדים בתור כאלה שחקנים כדי לרשת אותו באמת שאני לא חושב שזו תהיה מכה משמעותית מדי. מה גם שאם אני צריך לוותר על אחד מבין גלזר, גולסה ופרץ, זה על האחרון.

וגלזר זה מבחינתי הלב של הקבוצה ואם הוא יעזוב אז זו באמת תהיה מכה.

45 דקות לפני, וזה ברשת said:

בזמנים רגילים גם אני לא, אבל כשעומדים בתור כאלה שחקנים כדי לרשת אותו באמת שאני לא חושב שזו תהיה מכה משמעותית מדי. מה גם שאם אני צריך לוותר על אחד מבין גלזר, גולסה ופרץ, זה על האחרון.

וגלזר זה מבחינתי הלב של הקבוצה ואם הוא יעזוב אז זו באמת תהיה מכה.

מסכים אבל אני חושב שבגלל שגלזר איכותי יותר יש סיכוי גבוה יותר למכור אותו.

אני חושב שדור פרץ יכול למצוא קבוצה אם הוא בלי חוזה אבל יהיה לו קשה להביא קבוצה שתשלם עליו.

8 hours ago, קמאנן said:

מה גורם לך לחשוב שתראה קבוצות שונות משל באר שבע בליגה?

כי הם עשו מכירת חיסול בקיץ וגם שיחקו בלי הזאים שלהם. זה לא מדד

46 דקות לפני, Dbolsa said:

מישהו יכול להסביר לי למה מכבי לא אומרת לאמאדור לחזור עד רגע המכירה?

כן, 

הוא ביקש להשתחרר לפני שנה מסיבות אישיות,

מכבי אמרו לו שישאר עוד שנה שלמה ולאחריה הוא יוכל לעזוב,  מבינים אותו וזאת התוצאה.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

אפואל הבהירו שזאהיד לא ישוחרר אלינו

אז חוזרים לאופציית דן ביטון? ואיפה ראית? לא ראיתי בטוויטר או בגוגל...

17 דקות לפני, Dbolsa said:

אז חוזרים לאופציית דן ביטון? ואיפה ראית? לא ראיתי בטוויטר או בגוגל...

בוואן. 

לדעתי מכבי צריכה ללכת על דן ביטון בכל מקרה (שאתמול לא היה בסגל של הבולגרים במחזור הפתיחה )כמחליף של מיכה ולהביא גם זר לעמדה הזאת במקום ניקוליץ.