Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

24 דקות לפני, אדביסי said:

אתה מרוצה מההחתמה הזאת?

ובכלל מהתמונה שמסתמנת לגבי הקבוצה: היווני, ניקוליץ', סאבוריט, קשר אמצע זר וחלוץ זר?

לא, אני לא מרוצה, אבל לאור המצב אני בהחלט מבין את ההחתמה.

ורשמת 5 זרים במקום 6. יש לך מקום לעוד בלם זר. אולי יצליחו להיפטר מאחד מהם ואולי לא. אני בטוח שמנסים.

34 דקות לפני, snufkin said:

ההחתמה הזאת מציתה בי תקווה קטנה שיש כבר מאמן ושהוא אישר את ההחתמה כי מתכוון להביא 3 זרים "שלו" לעמדות אחרות.
לא, הא?

לא

7 דקות לפני, hen34 said:

עכשיו אתם מבינים למה איביץ ברח?

אפשר להבין למה מהראיון שלו בידיעות אחרונות.

הוא מיצה את הליגת פח, והבין שיהיה לו סגל כנראה פחות טוב העונה כך שאין סיכוי להיות באירופה. מעבר לזה, כאשר מאמן צעיר כמוהו זוכה ב2 אליפויות כאלו חסרות תקדים ורואה כיצד מאמנים שהיו כאן חצי עונה / עונה קיבלו ג׳ובים נחשקים, עונה שלישית הייתה פוגעת בו בטווח הארוך.

בן ביטון זה מגעיל נורא אבל אם גולסה, מיכה, אצילי (נראה שלא נשאיר אותם) יעברו לחיפה ביחד או לחוד זה יהיה הדבר הכי נורא שקרה למכבי אבר..

סיבה להפסיק  לראות כדורגל.

הפגרה הזאת היא הכי קשה ומדכאת בעידן גולדהאר ללא ספק 

28 דקות לפני, duss21 said:

ההחתמה הזאת כנראה מלמדת שאנחנו הולכים לעונת מעבר, כמו העונה של ג'ורדי. ההערכה שלי היא שגם הזרים שיגיעו יגיעו בהשאלה.

כל הקבוצות בעונת מעבר. אין הכנסות.

אתם מגזימים ממש אבל, החתמה טובה מאוד לדעתי.

שני המגנים הישראלים אולי הכי טובים בארץ שלנו, אולי רוצים להתחזק בקשר התקפי וחלוץ זרים ופינו קצת מרווח בתקציב במקום ג'רלדש(פער של מעל 200 אלף דולר מביטון). אתם הזיה .

הנושא הזה לא רלוונטי עבורי אחרי עשור

מצדי לקבל את דן ובן ביטון ואופאדו אבל רק דרשנו לא לשחרר את מיכה ואצילי כי זאת סחיטה שהמועדון נכנע לה

בלי מיכה ואצילי, תקציב השחקנים שלנו יורד דרסטית. בטח אחרי שיהיה קיצוץ רוחבי לכל השאר. לדעתי הטופ שכר שלנו יהיה באיזור ה 300 ולא הרבה יזכו לו.

אחרי הכוורת שבנה בכר בחיפה, אני לא רואה את התקציב שלנו גדול משלהם לפחות בנוגע לבוגרת