Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

מה החרמנות לרכש ?

לא יכריזו על רכש נוסף למעט מוח לפני מאמן , מקסימום גולסה שזה הרכש הכי טוב לקיץ הזה . 

חוץ מזה שהיינו די אפורים שנה שעברה (במיוחד בסוף השנה), חוץ מזה שמיכה ואצילי בינתיים בחוץ, חוץ מזה שאין לנו זרים חוץ מסבוריט (שגם הוא שוקל עזיבה), חוץ מזה שעוד שבועיים אירופה (וצריך לרשום את השחקנים מוקדם). חוץ מזה אין שום סיבה לחרמנות רכש.

אחרי המתנה של שנתיים, הקשר קיבל מסר כי הוצאת הדרכון נמצאת בשלב הסופי. טרם הושגה הסכמה מול האלופה, מה שעשוי לסייע לו במידה שיחליט לצאת לאירופה. בניגוד לדיווחים בסרביה: פרטיזן טרם התייעצה עם נאתכו לגביו

גולסה מקבל דרכון פורטוגלי.

3 דקות לפני, הנדון said:

עוד שבוע עבר,

אף מאמן לא סגר,

גולסה כבר עם דרכון זר,

הכל כבר ממש מוזר,

וגם צ'יקו עוד לא חזר.

מה כבר רצינו איזה זר ועוז ראלי

8 hours ago, אליהו_הנביא said:

חוץ מזה שהיינו די אפורים שנה שעברה (במיוחד בסוף השנה), חוץ מזה שמיכה ואצילי בינתיים בחוץ, חוץ מזה שאין לנו זרים חוץ מסבוריט (שגם הוא שוקל עזיבה), חוץ מזה שעוד שבועיים אירופה (וצריך לרשום את השחקנים מוקדם). חוץ מזה אין שום סיבה לחרמנות רכש.

חבר

ציינת אחלה עובדות וכולן נכונות גם עיוור יודע וכולם בלחץ . אבל אין מאמן . להזכירך המאמן שיגיע לכאן יקבל את אותן סמכויות שקיבל איביץ׳ . הוא בונה את הסגל לכן לא יהיה רכש לפני כן . 

6 דקות לפני, MTA For Ever said:

חבר

ציינת אחלה עובדות וכולן נכונות גם עיוור יודע וכולם בלחץ . אבל אין מאמן . להזכירך המאמן שיגיע לכאן יקבל את אותן סמכויות שקיבל איביץ׳ . הוא בונה את הסגל לכן לא יהיה רכש לפני כן . 

ברור, לא אמרתי שאני מצפה שיהיו עכשיו זרים (גם כתבתי יותר מוקדם בדיוק את מה שאמרת, שזרים לא יהיו עכשיו כי המאמן אמור לקבוע אותם), מסכים לגמרי. אני חושב שרק גולאסה הוא מאסט כרגע (ואצילי ומיכה כמובן)

קיץ שחור ועונה שחורה לפנינו,אחרי כל כך הרבה שנים שזלזלתי בחולים מהכרמל,ובכל קיץ הייתי אומר שבדצמבר הם בים,וואלה הפעם זה כנראה שלהם לצערי,אשכרה נותנים להם את הצלחת על מגש,ואם הם לא ייקחו את זה הם הלוזרים הכי גדולים בהיסטוריה.

25 דקות לפני, הרוסונרי said:

קיץ שחור ועונה שחורה לפנינו,אחרי כל כך הרבה שנים שזלזלתי בחולים מהכרמל,ובכל קיץ הייתי אומר שבדצמבר הם בים,וואלה הפעם זה כנראה שלהם לצערי,אשכרה נותנים להם את הצלחת על מגש,ואם הם לא ייקחו את זה הם הלוזרים הכי גדולים בהיסטוריה.

יקחו כי איך הם שיפרו בדיוק את הסגל שלהם?

אני אישית חושב שהם בדרך לעונת פליאוף עליון אבל מקום 3-6, תקליט אותי.

35 דקות לפני, הרוסונרי said:

אתה קצת נסחף. הם לא הביאו אף אחד, רק מדברים אולי על מנדז'ק בינתיים ,שלא זכור לי שראינו גדולות ונצורות ממנו. תמיד מכבי הביאו זרים לקראת סוף החלון והיום בכלל קשה להביא. נדבר בסוף החלון (גם אם זה יהיה מאוחר מדי לאירופה)

13 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה קצת נסחף. הם לא הביאו אף אחד, רק מדברים אולי על מנדז'ק בינתיים ,שלא זכור לי שראינו גדולות ונצורות ממנו. תמיד מכבי הביאו זרים לקראת סוף החלון והיום בכלל קשה להביא. נדבר בסוף החלון (גם אם זה יהיה מאוחר מדי לאירופה)

הם השתדרגו בעמדת המאמן, עמדה שאצלנו לא מאויישת כרגע. זה יתרון משמעותי. הם שמרו על רוב (כל?) הסגל שלהם, כשאנחנו מאבדים כרגע לפחות 4 שחקנים מאוד חשובים ומשמעותיים. 

14 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איבדת 4 שחקנים ומאמן שהיו קריטים לאליםות הזאת אולי רק מיכה לא. 

הםצלא איבדו כלום ויש להם, מאמן טוב

32 דקות לפני, Shroud said:

איבדת 4 שחקנים ומאמן שהיו קריטים לאליםות הזאת אולי רק מיכה לא. 

הםצלא איבדו כלום ויש להם, מאמן טוב

ברור, אבל החלון לא נסגר מחר

59 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הם הביאו מאמן מעולה וכמות התיקונים שהם צרכים לבצע בסגל היא משמעותית קטנה מאיתנו.

מנדזק זה אחלה רכש בשבילם בדיוק בעמדה שהם צרכים, תוסיף לזה בלם איכותי וזאת קבוצה משמעותית טובה משנה שעברה.