Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

20 דקות לפני, hen34 said:

אדוני סמנכ"ל הכספים של הקסקט?!?

אנשים פה כנראה לא מבינים שמצב הקורונה חל על כולם

גולסה בן אדם ערכי שלא ימכור אותנו בשביל כמה עשרות אלפי שקלים/דולרים,בשביל זה יש לו סוכן שיוציא לו עוד כמה שקלים..

יענקלה עשה אקזיט לאחרונה עם buyme

2 hours ago, מכביסט לעד said:

יש מחר משחק אימון נגד קטמון לא? הזדמנות לבחון את הרכש החדש. אה, רגע...

אתה לא מתרגש לראות שני ילדים בני 16 מקבלים הזדמנות?

גולסה חי בסרט אם הוא חושב שיש קבוצה בליגה שתשלם לו יותר ממכבי.

מי שנותן את הטון מבחינת תקרת השכר בליגה זה אך ורק מיץ', כל הפישרים בליגה מבינים ויודעים שאין להם באמת איך להתמודד כספית מולו ואף אחד לא באמת יילך למירוץ התמחרות מול מיץ'.

אם עידן הקורונה גרם למיץ' להציע 250 אלף דולר אני בטוח ששחר לדוגמה יציע פחות.

לא לשכוח שמדובר בשכר בסיס.

בכלל משעשע אותי רמת הניתוק של הכדורגלנים, בנה על שדרוג בשכר, וואלה יופי, כאילו העולם בחוץ בשיא הפריחה. כאילו אין קורונה, כאילו לא מדברים על קיצוץ של 35-40 אחוז לחוזים קיימים במכבי.

אלא אם יש לו הצעה מפתיעה מחו"ל אני באמת לא מודאג מכך שהוא יחתום בקבוצה אחרת.

הוא רוצה לכבד את כל הדתות בתור קפטן, אז הוא מחכה לחתום אחרי הצום (אין לי באמת מושג).

אבל אם תשאל את צנציפר הוא יגיד לך שהוא מאוכזב מההצעה של מכבי ומההתייחסות אל השחקנים והוא בודק הצעות מחו"ל.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא רוצה לכבד את כל הדתות בתור קפטן, אז הוא מחכה לחתום אחרי הצום (אין לי באמת מושג).

אבל אם תשאל את צנציפר הוא יגיד לך שהוא מאוכזב מההצעה של מכבי ומההתייחסות אל השחקנים והוא בודק הצעות מחו"ל.

צנציפר עוד מסוגל לתפור לך סיפור שזהבי סוגר את שלושתם בקבוצה הבכירה של לוס אנג'לס (כי זו לא גלקסי, מתברר).

התנהלות ביזיונית של מכבי בשבועות האחרונים ואל תבלבלו לי את המוח עם קורונה וזה שלגולדהאר יש עכשיו 100 מיליארד דולר במקום 130 מיליארד.

המינימום זה שיתוף הקהל הרחב שמהווה 30-40% מהתקציב של המועדון הזה וקנה 20,000 מנויים בעונה החולפת.

35 דקות לפני, BRoi said:

זו תגובה צינית או רצינית?

זאת תגובה רצינית. 

אבל זה מרגיש לי יותר רציני מלהגיד - יאללה קורונה - גולדהאר שווה 100 מיליארד במקום 130.

אם זה לא היה ברור, גולדהאר לא כספומט. הוא בא לעשות פה עסק שעובד ולא תלוי בו או באף אחד. 

ובעסק, אם נפגעו ההכנסות ואם יש אי ודאות קיצונית אז זה משפיע על העסק.

ברור שיש לו את היכולות לשפוך 100 מיליון שקל מהכיס ולהגדיל את התקציב אפילו - אבל אין שום סיבה שהוא יעשה את זה. הוא פה לטווח הארוך ולא בקטע של לתרום כסף כל שנה בלי כיוון.

1 דקה לפני, Taz said:

זאת תגובה רצינית. 

אבל זה מרגיש לי יותר רציני מלהגיד - יאללה קורונה - גולדהאר שווה 100 מיליארד במקום 130.

אם זה לא היה ברור, גולדהאר לא כספומט. הוא בא לעשות פה עסק שעובד ולא תלוי בו או באף אחד. 

ובעסק, אם נפגעו ההכנסות ואם יש אי ודאות קיצונית אז זה משפיע על העסק.

ברור שיש לו את היכולות לשפוך 100 מיליון שקל מהכיס ולהגדיל את התקציב אפילו - אבל אין שום סיבה שהוא יעשה את זה. הוא פה לטווח הארוך ולא בקטע של לתרום כסף כל שנה בלי כיוון.

אין לו יכולות חוקיות להביא יותר מאיזור ה30. יחד עם הקצבות שונות, מדובר על תקציב של 60. זהו. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אין לו יכולות חוקיות להביא יותר מאיזור ה30. יחד עם הקצבות שונות, מדובר על תקציב של 60. זהו. 

בסדר - הדוגמא המספרית היית סתם דוגמא. 

הכוונה שלמרות שגולדהאר סופר עשיר, אין שום ציפיה שהוא יתנהל במכבי בצורה שונה משאר העסקים שלו.