Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

9 דקות לפני, אדביסי said:

אמרתי לכם שמשחקים באש עם גולסה..

כנראה הוא יעזוב, יהיה קשה מאוד בלעדיו

אני אידיוט שאני קורא את התגובות שלך בכלל 

יוזר נודניק

8 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

אני אידיוט שאני קורא את התגובות שלך בכלל 

יוזר נודניק

מה אתה רוצה?

כבר חצי שנה בכל הכתבות אומרים שגולסה (בצדק) מצפה לשדרוג בחוזה.

אם לקראת סוף יולי ההצעה היחידה שהוא קיבל היא הצעה עם שכר נמוך/שווה לשכר שלו אז כנראה שבמכבי לא מעוניינים להעניק לו את השדרוג

וכנראה שהוא יעזוב, כי זה אולי חוזה אחרון בקריירה שלו והוא רוצה לעשות כסף.

אבל אם הוא מקבל הצעה בלי קיצוץ לעומת העונה שעברה בעוד כולם מקצצים 40 אחוז, וואלה זה שדרוג דה פאקטו. שכטר וייני קיבלו קיצוצים בפנים. השאלה לכמה יותר הוא מצפה, גם אי אפשר לחתוך את כל הקבוצה ולהעלות רק לו, זו בעיה

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

אבל אם הוא מקבל הצעה בלי קיצוץ לעומת העונה שעברה בעוד כולם מקצצים 40 אחוז, וואלה זה שדרוג דה פאקטו. שכטר וייני קיבלו קיצוצים בפנים. השאלה לכמה יותר הוא מצפה, גם אי אפשר לחתוך את כל הקבוצה ולהעלות רק לו, זו בעיה

לא אמרתי שאתה לא צודק, אבל זה לשחק באש.

אפשר להבין גם את הצד של גולסה, מי יודע עוד כמה שנים נשארו לו בכדורגל, זה כנראה יהיה החוזה המשמעותי האחרון שלו.

לא יודע מה אפשר לעשות בסיטואציה הזאת... רק יודע שזה חבל מאוד לאבד שחקן כמו אייל.

רק אומר, חוזה של 250 אלף דולר נטו זה כמו חוזה של 450-470 אלף דולר לפני הקורונה, בנוסף זה הצעה לשחקן ישראלי עם מיסוי מלא, זה חוזה יחסית גבוה מאוד עם כל הקיצוצים בליגה, אם כולם יקצצו בשכר כמו שמכבי מבקשת הוא יהיה המשתכר הכי גבוה בקבוצה לדעתי, זה מטורף, עם כמה שאני מעריך את גולסה לא קיבלנו ממנו 10 משחקים רצופים כמעט אף פעם, הוא יכול להגיד תודה ולחתום בתקופה כזאת, אם יצטרו בעתיד כששחקנים יחזרו לחוזים המקוריים לבקש שדרוג, יכבדו אותו.

1 דקה לפני, ebibo said:

רק אומר, חוזה של 250 אלף דולר נטו זה כמו חוזה של 450-470 אלף דולר לפני הקורונה, בנוסף זה הצעה לשחקן ישראלי עם מיסוי מלא, זה חוזה יחסית גבוה מאוד עם כל הקיצוצים בליגה, אם כולם יקצצו בשכר כמו שמכבי מבקשת הוא יהיה המשתכר הכי גבוה בקבוצה לדעתי, זה מטורף, עם כמה שאני מעריך את גולסה לא קיבלנו ממנו 10 משחקים רצופים כמעט אף פעם, הוא יכול להגיד תודה ולחתום בתקופה כזאת, אם יצטרו בעתיד כששחקנים יחזרו לחוזים המקוריים לבקש שדרוג, יכבדו אותו.

את השחקן זה לא מעניין כמו שאותך זה כנראה לא מעניין כמה המעסיק שלך משלם ברוטו.

במיוחד כשיש שחקני ספסל שמרוויחים יותר ממנו.

בכל אופן מגיע לגולסה קרדיט שהוא מחכה למכבי עד עכשיו, הראה את המחויבות שלו למועדון, מכאן זה 50:50 כמו שאני רואה את זה

2 דקות לפני, אדביסי said:

את השחקן זה לא מעניין כמו שאותך זה כנראה לא מעניין כמה המעסיק שלך משלם ברוטו.

במיוחד כשיש שחקני ספסל שמרוויחים יותר ממנו.

בכל אופן מגיע לגולסה קרדיט שהוא מחכה למכבי עד עכשיו, הראה את המחויבות שלו למועדון, מכאן זה 50:50 כמו שאני רואה את זה

תראה לי שחקן ספסל שעם קיצוץ של 40 אחוז מרוויח יותר ממנו...

אני חושב שזה בכלל לא המקום שלנו להיכנס לדקויות של מספרים בחוזה שאף אחד לא ראה, לא יודע כמה גולסה הרוויח קודם ומה המספר הזה אומר בהקשר לקיצוץ. מה, כולם פה רואי חשבון או מנהלים מומ כזה כל יומיים? יש משא ומתן לגיטימי ונקווה שיסתיים בטוב. לא חייבת להיות דעה על כל דבר. 

בגדול, רוב המשכורות האלה משולמות מכסף פרטי של בן אדם שתמיד דאג לשלם לשחקנים שלו טוב. אל תנסו או תתיימרו ללמד אותו איך לעשות מומ. הוא מרוויח ביום מה שרובנו לא נרוויח בשנה. קצת צניעות.

250 אלף זה שכר מצוין. אדרבה בתקופה הנוכחית ובמיוחד לאור האלטרנטיבות.

עם כל אהבתי לגולסה ויש מלא, במידה וגולסה לא השכיל להבין עדיין שמכבי זה המועדון כדורגל היחיד בארץ ישראל, בעיה שלו.

גולסה מעוניין להרוויח יותר? שימצא מישהו שישלם לו יותר והלוואי בשבילו שהתנאים מסביב יהיו זהים או טובים ממכבי. מאחל לו כל טוב. 

זה שגולסה מעוניין להרוויח יותר זה מעולה. זה שיוזרים שאוהדי מכבי לא מבינים את הסיטואציה הנוכחית, זה קצת בעייתי.

אדביסי, תפסיק לכתוב "משחק באש" מיץ לא משחק באש, הוא מוכן לשים כל שנה מליונים מהכיס שלו לטובתך, לטובת מכבי, מה שיחליט זה מקובל עליי.

וואלק 250 אלף בעונה כשיש לך בית כנסת קרוב ולא צריך לארוז במזוודה אוכל כשר ואת שניר גואטה כרב אורח...אין יותר טוב מזה עבור גולסה.

גולסה, יאללה תחתום.

רק יכול להניח שמכבי אמרו לו - זה מה שמיץ' מאשר כרגע, אתה מוזמן לנסות להשיג הצעות אחרות, אם תמצא מישהו שמוכן לשלם לך יותר - דבר איתנו ונראה מה אפשר לעשות.

40 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

רק יכול להניח שמכבי אמרו לו - זה מה שמיץ' מאשר כרגע, אתה מוזמן לנסות להשיג הצעות אחרות, אם תמצא מישהו שמוכן לשלם לך יותר - דבר איתנו ונראה מה אפשר לעשות.

הרי זה ברור

אבל הילדים פה משעמם להם בחופש הגדול 

גולסה לא יקבל בשום מקום בארץ סכום כזה 

מכבי עשו למענו הרבה בשנים האחרונות

אם הוא יעדיף "למכור" אותנו בשביל כמה עשרות אלפי דולרים,שיהיה בריא.

לי אין ספק שהוא ישחק אצלנו, רק שהסוכן שלו מנסה להוציא עוד כמה שקלים 

21 דקות לפני, hen34 said:

הרי זה ברור

אבל הילדים פה משעמם להם בחופש הגדול 

גולסה לא יקבל בשום מקום בארץ סכום כזה 

מכבי עשו למענו הרבה בשנים האחרונות

אם הוא יעדיף "למכור" אותנו בשביל כמה עשרות אלפי דולרים,שיהיה בריא.

לי אין ספק שהוא ישחק אצלנו, רק שהסוכן שלו מנסה להוציא עוד כמה שקלים 

יענקלה יתן גם יתן רק בשביל לקחת לך...

3 hours ago, אדביסי said:

מה אתה רוצה?

כבר חצי שנה בכל הכתבות אומרים שגולסה (בצדק) מצפה לשדרוג בחוזה.

אם לקראת סוף יולי ההצעה היחידה שהוא קיבל היא הצעה עם שכר נמוך/שווה לשכר שלו אז כנראה שבמכבי לא מעוניינים להעניק לו את השדרוג

וכנראה שהוא יעזוב, כי זה אולי חוזה אחרון בקריירה שלו והוא רוצה לעשות כסף.

מה לא ברור מההה? אין צ'קים!! נגמר הצ'קים! אין צ'קים!!

24 דקות לפני, Dbolsa said:

אם חיפה תלך עליהם או על אחד מהם, זה ימצב אותה כל כך נמוך. זאת באמת תיהיה החותמת על- יש מכבי ויש את השאר. אני לא חושב ששחר או חוגג הגיעו לאן שהגיעו כי הם טיפשים. ואני בטח לא חושב שפחד מקצועי אמור להיות פקטור בשיקולים של מיטש. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

אם חיפה תלך עליהם או על אחד מהם, זה ימצב אותה כל כך נמוך. זאת באמת תיהיה החותמת על- יש מכבי ויש את השאר. אני לא חושב ששחר או חוגג הגיעו לאן שהגיעו כי הם טיפשים. ואני בטח לא חושב שפחד מקצועי אמור להיות פקטור בשיקולים של מיטש. 

מבלי להיכנס לאם זה אופציה בכלל

בעיניי, להחתים את אחד השחקנים הכי טובים שלנו ובכלל בליגה, ממש לא גורר שיש מכבי ויש את השאר או ימצב את חיפה נמוך.

כמו שאנחנו החתמנו שחקנים של היריבות לא גרר את זה.

9 דקות לפני, Calan said:

מבלי להיכנס לאם זה אופציה בכלל

בעיניי, להחתים את אחד השחקנים הכי טובים שלנו ובכלל בליגה, ממש לא גורר שיש מכבי ויש את השאר או ימצב את חיפה נמוך.

כמו שאנחנו החתמנו שחקנים של היריבות לא גרר את זה.

בעיני זה ככה. מעשה תודעתי שיהדהד לעוד שנים. אבל אנחנו מקדימים את המאוחר. הם לא סיימו את החקירות וההשעיה של מיטש היא לכל הפחות סבירה ביחס לנסיבות.

8 דקות לפני, המכבייה said:

בעיני זה ככה. מעשה תודעתי שיהדהד לעוד שנים. אבל אנחנו מקדימים את המאוחר. הם לא סיימו את החקירות וההשעיה של מיטש היא לכל הפחות סבירה ביחס לנסיבות.

מה יש בחקירה של מיץ' אני יודע שיש במדינה ימ"ר שתפקידו לחקור דברים שכאלה. ימ"ר אמרו אין מה להגיש כתב אישום עכשיו הפרקליטות גם צריכה להגיד את זה ונסגר העניין. 

לכאורה היתה פה עבירה של זיוף מסמכים רשמיים של מדינה. העונש ד"א עד 3 שנות מאסר

9 דקות לפני, Dbolsa said:

מה יש בחקירה של מיץ' אני יודע שיש במדינה ימ"ר שתפקידו לחקור דברים שכאלה. ימ"ר אמרו אין מה להגיש כתב אישום עכשיו הפרקליטות גם צריכה להגיד את זה ונסגר העניין. 

לכאורה היתה פה עבירה של זיוף מסמכים רשמיים של מדינה. העונש ד"א עד 3 שנות מאסר

נקווה שכך יהיה. 

1 hour ago, Dbolsa said:

אדוני סמנכ"ל הכספים של הקסקט?!?

אנשים פה כנראה לא מבינים שמצב הקורונה חל על כולם

גולסה בן אדם ערכי שלא ימכור אותנו בשביל כמה עשרות אלפי שקלים/דולרים,בשביל זה יש לו סוכן שיוציא לו עוד כמה שקלים..