Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

24 דקות לפני, thunderbolt said:

כל התוכניות שלהם ברדיו חיפה חופרות על זה, ועובדה שגולסה בלי חוזה ככה שהם יכולים להחתים אותו כבר אתמול אם הוא לא היה מחכה לנו.

לא מבין כמה אפשר לחפור על קבוצנ אחת. זה מדהים. יש להם איזה 3 תוכניות יומיות והם חופרים כאילו זה שידורי המהפכה של רדיו מכבי חיפה. שעות הם מתווכחים על כן או לא מנדז'ק ואיזה סוג שחקן הוא ואיך הוא מסר לנטע לביא דרדלה בכוונה באיזה משחק ואז עוד שעה על כמה סאן מנחם חרא ואז עוד שעה על הג'ל של ברק בכר ואחד כך בוכיםש צריך עודרכש ברמה כדי לקחת אליפות ומחתימים בדמיון איזה 3 לגיונרים ו 4 זרי על .. 

ואז מגיע בן דור "אחד שיודע" ומוריד להם את כל האוויר כשאומר שסאן מנחם ישאר מגן ראשון, שמנדז'ק ועוד בלם יגיעו ואולי שחקן כנף וזהו.

וככה כל יום. פעמיים או שלוש ביום.

מצד אחד הייתי שמח לתוכנית ניתוחים כזאת על מכבי מידי כמה שבועות בעונת המלפפונים, מצד שני הם פאטתים ומביכים ועושים את זה כמה שעות בכל יום

17 דקות לפני, snufkin said:

לא מבין כמה אפשר לחפור על קבוצנ אחת. זה מדהים. יש להם איזה 3 תוכניות יומיות והם חופרים כאילו זה שידורי המהפכה של רדיו מכבי חיפה. שעות הם מתווכחים על כן או לא מנדז'ק ואיזה סוג שחקן הוא ואיך הוא מסר לנטע לביא דרדלה בכוונה באיזה משחק ואז עוד שעה על כמה סאן מנחם חרא ואז עוד שעה על הג'ל של ברק בכר ואחד כך בוכיםש צריך עודרכש ברמה כדי לקחת אליפות ומחתימים בדמיון איזה 3 לגיונרים ו 4 זרי על .. 

ואז מגיע בן דור "אחד שיודע" ומוריד להם את כל האוויר כשאומר שסאן מנחם ישאר מגן ראשון, שמנדז'ק ועוד בלם יגיעו ואולי שחקן כנף וזהו.

וככה כל יום. פעמיים או שלוש ביום.

מצד אחד הייתי שמח לתוכנית ניתוחים כזאת על מכבי מידי כמה שבועות בעונת המלפפונים, מצד שני הם פאטתים ומביכים ועושים את זה כמה שעות בכל יום

לא מבין מה אתה רוצה מהם, זה פאקינג חיפה, מה יש לעשות שם כל היום?

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

לא מבין מה אתה רוצה מהם, זה פאקינג חיפה, מה יש לעשות שם כל היום?

חחח ראסמי אתה צודק אח.

ברגע שכל הסגל של מכבי ימשיך(לפחות עד ינואר) בתוספת לחלוץ זר, ובלם במקום זאיר שכנראה עוזב

הכל טוב.

הרכב נכון לעכשיו

דניאל סאבוריט פיבן טיבי קנדיל גלזר פרץ ריקן אלמוג יוני גררו

8 דקות לפני, turgi said:

הרכב נכון לעכשיו

דניאל סאבוריט פיבן טיבי קנדיל גלזר פרץ ריקן אלמוג יוני גררו

שם את אלמוג חלוץ 9, חוזז באגף ויוני בצד השני. 

1 דקה לפני, snufkin said:

שם את אלמוג חלוץ 9, חוזז באגף ויוני בצד השני. 

וזה חלון טוב בשבילי

54 דקות לפני, אקיטה said:

לא אתפלא אם הוא איתנו העונה.

ספורטינג תכלס לא רוצים אותו.

אני מניח שמכבי גם מבינים את זה ובטח הציעו להם הצעה ממש נמוכה עליו ברמת המאה מאה חמישים אלף אירו וספורטינג ענו להם עזבו קחו בחינם...

ההתנהלות שלנו הקיץ היא לא פחות מבדיחה.

מכבי תל אביב התחילה לעבוד לקראת העונה החדשה: הקפטן שרן ייני והקשר אייל גולסה קיבלו הצעות לחוזים חדשים. כזכור, השניים סיימו חוזים ארוכי-טווח במועדון. במועדון מקווים ששניהם יישארו יחד, אבל נראה כי הדרך לכך עוד ארוכה.

לגבי ייני, מכבי תל אביב הגישה לו הצעה נמוכה מהחוזה האחרון שלו, גם בשל העובדה שלא שיחק יותר מדי בעונה החולפת. הבלם כבר בדק בעבר אופציות בארה"ב והוא שוקל זאת גם כעת.

באשר לאיתי שכטר שסיים גם הוא חוזה ולא מחזיק בהסכם לעונה הבאה, ידוע כי מכבי תל אביב רוצה שיישאר וגם הוא צפוי לקבל הצעה בדומה לשני חבריו. יש לציין כי שחקן שסיים חוזה ארוך-טווח, אבי ריקן, נהנה מהסכם שמאריך את חוזהו בעונה נוספת אם הוא עומד בכמות משחקים שנקבעה מראש, וכך אכן היה, כך שהוא החל הבוקר את האימונים עם האלופה

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי הפרסומים גולסה ושרן סוף סוף קיבלו הצעות. נקווה שהם יבינו את המצב ויסכימו. 

השאלה האמיתית היא - ושכטר מה איתו?

יוחלף על ידי שלומי ארבייטמן

אם בסוף גולסה ייני שכטר אצילי מיכה וגרלדש ישארו (וזה לא תלוש מהמציאות) יכול להיות שלא נצא כל כך רע בקיץ הזה.

אמנם איבדנו שני עוגנים ענקיים (איביץ' וזאיר) וכנראה נאבד עוד שניים (יוני וגלזר) אבל נשאר עדיין עם הגנה חייתית, קישור עוצמתי (פרץ גולסה קארצב ומחליף לגלזר) וגם בהתקפה אני מאמין שאלמוג חוזז ואצילי יתנו לנו את הכנפיים החזקות בארץ ואם נוסיף את טבח אז בכלל עוד כוח התקפי. ואולי סוף סוף נפגע גם בחלוץ הזר שצריך להגיע.

8 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אם בסוף גולסה ייני שכטר אצילי מיכה וגרלדש ישארו (וזה לא תלוש מהמציאות) יכול להיות שלא נצא כל כך רע בקיץ הזה.

אמנם איבדנו שני עוגנים ענקיים (איביץ' וזאיר) וכנראה נאבד עוד שניים (יוני וגלזר) אבל נשאר עדיין עם הגנה חייתית, קישור עוצמתי (פרץ גולסה קארצב ומחליף לגלזר) וגם בהתקפה אני מאמין שאלמוג חוזז ואצילי יתנו לנו את הכנפיים החזקות בארץ ואם נוסיף את טבח אז בכלל עוד כוח התקפי. ואולי סוף סוף נפגע גם בחלוץ הזר שצריך להגיע.

כדי לאבד את יוני וגלזר או רק אחד מהם, מכבי תקבל לא מעט כסף. זה לא נראה לי כל כך וודאי בתקופה הזאת. 

11 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אתה ראית את העונה האחרונה של קארצב? זה היה חושך מצרים... לא הייתי בונה עליו בקרוב מקווה שגם ישאילו אותו הפעם לקבוצה עם צוות אימון טוב בהרבה מצוות בראשות העילוי קובי רפואה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יוני וגלזר ישארו פה אלא אם כן יקרה משהו ממש לא צפוי.

מההשפעות החיוביות של הקורונה, אם וכאשר.

גם פרץ שנכנס לשנה האחרונה שלו בחוזה, בסיכוי לא רע שבשנה רגילה מועמד למכירה.