Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

27 דקות לפני, Dbolsa said:

הנה נאום הנאמנות של זוסוואה בישראל אשחק רק בב"ש.

מזל שהוא לא אמר ההגעה לב"ש היתה חלום ילדות...

תדייק - "מאז שהייתי ילד, חלמתי לשחק בטרנר."

אתם צריכים להבין שמכבי עובדת ע"פ דפוס מסודר.  הפאייר פלאי לא מטיב איתנו וזה גורם לאי ודאות גדולה סביב ענייני הקורונה.

אי אפשר לדוגמא לבנות את הקבוצה על תקציב של 100 מליון ובלי הכנסות כמעט מקהל וכו', זה יקח עוד קצת זמן כדי לראות לאיפה הרוח נושבת באמת ואז ינקטו בצעדים.

לא יודע, אני רגוע.

1 hour ago, קובי השועל said:

אתם צריכים להבין שמכבי עובדת ע"פ דפוס מסודר.  הפאייר פלאי לא מטיב איתנו וזה גורם לאי ודאות גדולה סביב ענייני הקורונה.

אי אפשר לדוגמא לבנות את הקבוצה על תקציב של 100 מליון ובלי הכנסות כמעט מקהל וכו', זה יקח עוד קצת זמן כדי לראות לאיפה הרוח נושבת באמת ואז ינקטו בצעדים.

לא יודע, אני רגוע.

לא יודע איך לענות לך על זה. התקציב אולי יהיה 60 וזה כי אתה לא יכול להכניס קהל. הפייר פליי בכלל לא רלוונטי. וגם כאן מיטש יביא 30.

אז מה היה לנו?

קונט, מדנזק, רוני לוי.

וזה בשבוע הראשון של הפגרה. מה יהיה עוד שבועיים?

1 hour ago, turgi said:

אז מה היה לנו?

קונט, מדנזק, רוני לוי.

קובי מוסא, באג'ירי ואייל לחמן.

8 hours ago, המכבייה said:

לא יודע איך לענות לך על זה. התקציב אולי יהיה 60 וזה כי אתה לא יכול להכניס קהל. הפייר פליי בכלל לא רלוונטי. וגם כאן מיטש יביא 30.

במה אנחנו שונים מאחרים? אתה חושב שקבוצות אחרות יתמודדו עם המצב הזה יותר טוב מאיתנו?

6 hours ago, turgi said:

אז מה היה לנו?

קונט, מדנזק, רוני לוי.

מה עושה ג'ו ביזארה בימינו ומה כושרו?

2 hours ago, רועי .ק. said:

במה אנחנו שונים מאחרים? אתה חושב שקבוצות אחרות יתמודדו עם המצב הזה יותר טוב מאיתנו?

לא, רק שהדיבור על תקציב של איזור ה100 הוא לא נכון. והסיטואציה הכפויה הזאת, עוצרת אותנו מלנסות להתקדם. 

מישהו פה הביא קודם שחקן מליג1 באנגליה - למנספורד היה חלוץ שעזב אותם לאחרונה שנתן שם 15 גולים והוא חופשי 
https://www.transfermarkt.com/armand-gnanduillet/profil/spieler/194533

והטופ סקורר של הליגה שם זה חלוץ שהעונה הקרובה היא האחרונה בחוזה שלו נתן 24 גולים בטוח אפשר לעשות משהו 

https://www.transfermarkt.com/ivan-toney/profil/spieler/251664

תצחקו עלי אבל מביא את גרפי בחינם.

השכר שלו לא גבוה בכלל, משהו כמו 150-160 אלף יורו. אפשר להגיד לו קורונה וזה להוריד אותו עוד קצת ולנצל את ההזדמנות.

ככה את עמדת השוער המחליף סיימנו בזול והשארנו את הכסף והזרים למקומות חשובים יותר.

6 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

השכר שלו לא גבוה בכלל, משהו כמו 150-160 אלף יורו. אפשר להגיד לו קורונה וזה להוריד אותו עוד קצת ולנצל את ההזדמנות.

ככה את עמדת השוער המחליף סיימנו בזול והשארנו את הכסף והזרים למקומות חשובים יותר.

אדוני ישמור, הנושא מתדרדר מרגע לרגע

לנעול עד סוף אוגוסט 

9 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

הנה, אני צוחק עליך. 

23 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אם כבר שוער מחליף הייתי מנסה להביא את לויטה, תלוי מה הסכום שב"ש ידרשו. שוער מצויין, אופי טוב שיודע את מקומו.

14 דקות לפני, eran_7 said:

אם כבר שוער מחליף הייתי מנסה להביא את לויטה, תלוי מה הסכום שב"ש ידרשו. שוער מצויין, אופי טוב שיודע את מקומו.

לדעתי אין שום הבדל בין לויטה הרוש עמוס ינקו גרפי וכו' וכו'. חוץ מאיתמר ניצן שאני מחזיק ממנו קצת יותר כולם שוערים של עונה ככה עונה ככה ואני לא רואה הבדל בינהם. שיביאו אחד מהם בהכי זול שאפשר. ללכת לשלם העברה לב"ש בשביל שוער באותה רמה זה בזבוז רציני.

השוערים הזרים זה כבר משהו אחר.

נותן לגמרי לדניאל את המפתחות לשוער ראשון ומביא אחד מהם רק בשביל גיבוי כשוער שני. וכל מי שצוחק מוזמן להביא שוער ישראלי בחינם ובשכר נמוך שהוא היה רוצה לראות כמחליף. או שאתם רוצים להביא זר לעמדה הזאת/להשאר עם יאניוטיס?