Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

מה יש לו כבר להתקדם? הבנאדם בן 29 כל שנה מעבירים אותו לקבוצה אחרת בליגה אחרת.

השנה לקח פעם ראשונה אליפות יכול לשחק פעם ראשונה במסגרות אירופאיות בעונה הקרובה איתנו -

לאיפה יש לו כבר להתקדם בגילו המופלג?

גם סבוריט בן 29-28 וגם אמאדור בן 31

הם נתנו עונה טובה כל אחד מהם והם חושבים אולי שהם יכולים להשתלב בקבוצות טובות יותר

אולי מבחינתם הליגה הזאת לא ברמה הרצויה

9 hours ago, משה פרימו said:

מצפה שמכבי תוכל להתנהל ללא מגבלות הפיירפליי, במצב רגיל שחקן כמו ג'ראלדש כבר חתום פה ממזמן בלי לחשוב כמה מהתקציב הוא תופס או כמה שחקנים צריך כדי לפנות מספיק שכר כדי שתהיה אפשרות להחתים אותו,אז כן זה תוקע את מכבי מאוד.

אני בטוח שללא הגבלות הפיירפליי גולדהאר אולי כן היה מקצץ בשכר בגלל הקורונה אבל כן היה שם כסף כדי לשמור על שחקנים כמו ג'ראלדש.

30 מיליון חסרים מהכנסות. מיטש ישים אותם אבל לא יוכל לשים יותר. זהו, יש חור ענקי בתקציב, ללא קשר לפיירפליי. 

חוסר אונים: קבוצות ליגת העל לא מורשות להכניס זרים חדשים לישראל
מלבד המשבר הכלכלי, המועדונים נתקלים בבעיה שמאפילה על ההכנות וחוששים ששחקנים שכבר סיכמו, יחתמו לבסוף בקבוצות אחרות. מכבי תל אביב למשל צפויה להחתים 4-5 שחקנים ומאמן זרים

צ'יקו שחקן סגל לגיטימי בקבוצה של 9 זרים, פחות זר פותח שאמור לעשות שינוי במגבלה של 5 זרים.

אולי זר שישי, וגם שם הייתי מעדיף זר צעיר שיתפתח.

הביא עונה לא רעה בכלל ולא אתבאס אם ישאר, אבל אנחנו צריכים לכוון ליותר מזה

בהתחשב בזה שלא מרשים להביא זרים מחו"ל כרגע, לא להשאיר את צ'יקו זה לוקסוס גדול מדי. נראה בכלל מתי הוא יצליח להגיע, עד עכשיו הבנתי שאין טיסות מניגריה.

11 hours ago, מכביסט לעד said:

איפה ראית שאמרתי שקשה??

קרישי רשם שאנחנו מצפים ובגלל זה מתאכזבים, אז הגבתי לו שבסך הכל מחכים למאמן. תקרא על מה הגבתי לפני שאתה קופץ.

ואגב, כן, אני חושב שההתנהלות סביב עניין המאמן צריכה להיות טובה יותר, אבל עם זה אני מבין את הקשיים הקיימים ואני מודה כל יום על מיץ'.

חלילה, לא קופץ. רק אומר שזאת התנהלות רגילה של קיץ פלוס הכאוס של הקורונה. מכבי אפילו לא יודעת מה יהיה תקציבה. מאד קשה להתקדם ככה. ואם רק בראשון שעבר מיטש עוד שוחח עם איביץ, אז אתה מבין שלוח הזמנים פה בעייתי מאד.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

מקווה שיבטלו את המשחקים באירופה, שיתן לנו זמן להתכונן יותר.

אתה רוצה שמיץ׳ ילך להתאבד עכשיו? גם אותו אני לא חושב שמעניינת רק הליגה הוא רוצה שכן נהיו איזשהו משהו באירופה סטייל באזל.

2 דקות לפני, Dbolsa said:

אתה רוצה שמיץ׳ ילך להתאבד עכשיו? גם אותו אני לא חושב שמעניינת רק הליגה הוא רוצה שכן נהיו איזשהו משהו באירופה סטייל באזל.

הכוונה שלי שנגיע יותר מוכנים להתמודדות שם, במצב הנוכחי סתם נתבזה כשאי אפשר להביא אף שחקן זר.

10 דקות לפני, Dbolsa said:

לצערי, קבוצה סטייל באזל לא נהיה ב20 שנה הקרובות כל עוד חוקי הפייר פליי לא משתנים ויש הגבלת זרים. זה בלתי אפשרי ככה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לצערי, קבוצה סטייל באזל לא נהיה ב20 שנה הקרובות כל עוד חוקי הפייר פליי לא משתנים ויש הגבלת זרים. זה בלתי אפשרי ככה.

אני חושב שההשקעה של מיץ׳ בנוער אזור ה15 מיליון שח בשנה מוכיחה אחרת לא? זה שהוא מוכן להשקיע בקבוצת בת בליגה השנייה ומחפש (לפי הרכילאי ספורט) קבוצה בליגה הראשונה היא כן אמירה נכון זה תהליך נוראי וקשה שיקח שנים לא חושב 20 מיץ פה כבר עשור לא? מאמין עוד 4-5 שנים נראה את הניצנים בתקווה שיהיו איכותיים.

Just now, Dbolsa said:

אני חושב שההשקעה של מיץ׳ בנוער אזור ה15 מיליון שח בשנה מוכיחה אחרת לא? זה שהוא מוכן להשקיע בקבוצת בת בליגה השנייה ומחפש (לפי הרכילאי ספורט) קבוצה בליגה הראשונה היא כן אמירה נכון זה תהליך נוראי וקשה שיקח שנים לא חושב 20 מיץ פה כבר עשור לא? מאמין עוד 4-5 שנים נראה את הניצנים בתקווה שיהיו איכותיים.

יכול להיות שנתקדם וניתן יותר קמפיינים יפים מהעבר, אבל לא חושב שנתקדם לרמה של באזל, כי יש יותר מדי מכשולים.

אלא אם כן כמובן יחליטו פה שרוצים לקדם את הכדורגל וגדילו את מספר הזרים או אפילו יבטלו. 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בדיוק - המגבלת זרים זה מה שדופק אותנו, את הליגה ואת הנבחרת.

מכריחים את הקבוצות לשחק עם שחקנים בינוניים בשכר מנופח, והדבר הכי עצוב שאני לא רואה שהמצב ישתנה כי רוצים "להגן על השחקן הישראלי".

אני עדיין מפנטז על ליגה כלל אירופאית משהו שעולה לחדשות פעם בכמה זמן

40 דקות לפני, Krishi said:

בהתחשב בזה שלא מרשים להביא זרים מחו"ל כרגע, לא להשאיר את צ'יקו זה לוקסוס גדול מדי. נראה בכלל מתי הוא יצליח להגיע, עד עכשיו הבנתי שאין טיסות מניגריה.

איפה קראת על איסור כזה? יש שבועיים בידוד

עוד הפעם אנחנו מדברים על באזל? 

גם באזל זה כבר לא באזל, למרות הניצחון שלהם אתמול.

לא צריך להסתכל יותר מדי רחוק. צריכים להיות חברים קבועים בשלב הבתים של אופא ומדי פעם הבלחות לליגת האלופות.

בשנתיים האחרונות לא הגענו לאופא, אז אולי לפני שמסתכלים על באזל, פורטו או אפילו הכוכב האדום...בואו נחזור לאירופה.

מעניין מי זה ההוא שהוציאו אותו מהחברה של המקובלים שכל הזמן מדליף שמיץ' לא החליט וכ'ו וכל היום שולח מידע כדאי שיפרסמו כתבות כוזבות שמיץ' לא החליט וכ'ו וכ'ו