Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

הרי ברור שילכו פה עוד עשרות עמודי תסכול של שקרים בתקשורת ופנטזיות הזויות ,עד שתגיע ההודעה הראשונה של המועדון על איזה רכש בינוני מהפלייאוף התחתון, סתם אשכול מזוכיסטי

מה אתם לחוצים? מרקו בלבול עדיין פנוי, ולהזכירכם הוא אימן את הקבוצה שמשחקת את הכדורגל הכי טוב בארץ, וניצח קבוצה מהליגה של אלופת עולם

הבעיה של רובכם פה שיש לכם ציפיות. אם לא יהיו ציפיות לא יהיו אכזבות.

בתקופות אחרות גם לי היו יותר ציפיות, אבל כיום בעקבות המצב בעולם והפייר פליי מראש הייתי מוריד אותן, ככה תתאכזבו פחות.

מסכים,יימח שמם.

אגב נראה שקיום השתתפות במפעלים אירופאים כרגע בספק גדול בגלל הקורונה,

לא עדיף כבר לשים זין על הפיירפליי שלא בסוף נצא קירחים מכאן ומכאן?

12 דקות לפני, משה פרימו said:

מסכים,יימח שמם.

אגב נראה שקיום השתתפות במפעלים אירופאים כרגע בספק גדול בגלל הקורונה,

לא עדיף כבר לשים זין על הפיירפליי שלא בסוף נצא קירחים מכאן ומכאן?

הפוך גוטה, הפוך.

מי ירצה לבוא לפה כשאין מפעלים אירופיים?

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הפוך גוטה, הפוך.

מי ירצה לבוא לפה כשאין מפעלים אירופיים?

כסף מדבר יפה וזה גם רק לשנה אחת וגם בהנחה  שלא רק מכבי לא תוכל להשתתף במוקדמות אלא גם שאר הקבוצות.

גולדהאר הראה בעבר שאין לו בעיה להשקיע כסף במכבי, הפיירפליי בתכלס עוצר אותנו ותוקע את ההתקדמות לשלב הבא בלי סיבה הגיונית אז אחרי שנתיים בלי אירופה והמצב הנוכחי הייתי מוותר גם השנה אם הייתי יודע שזה יעזור לקבוצה בעתיד..

1 hour ago, Krishi said:

הבעיה של רובכם פה שיש לכם ציפיות. אם לא יהיו ציפיות לא יהיו אכזבות.

בתקופות אחרות גם לי היו יותר ציפיות, אבל כיום בעקבות המצב בעולם והפייר פליי מראש הייתי מוריד אותן, ככה תתאכזבו פחות.

אף אחד לא עם ציפיות בשמיים. בסך הכל רוצים מאמן והארכת חוזים לשחקנים הקיימים. גם זה יותר מדי?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אף אחד לא עם ציפיות בשמיים. בסך הכל רוצים מאמן והארכת חוזים לשחקנים הקיימים. גם זה יותר מדי?

נו ואתה חושב שלמכבי לא יהיה מאמן בעונה הקרובה?

יכול להיות קונספט מעניין, השחקנים יאמנו את עצמם.

לגבי הארכות חוזים, זה כמו עם רכש. מה שיהיה יהיה. ומה שלא לא. וזה מהות החיים חביבי

1 דקה לפני, Krishi said:

נו ואתה חושב שלמכבי לא יהיה מאמן בעונה הקרובה?

יכול להיות קונספט מעניין, השחקנים יאמנו את עצמם.

לגבי הארכות חוזים, זה כמו עם רכש. מה שיהיה יהיה. ומה שלא לא. וזה מהות החיים חביבי

מאמן יהיה השאלה מתי? כל יום שעובר זה פחות יום אימון עם המאמן והצוות שלו כי הם יצטרכו לשבת בבידוד אחרי שכבר יתחילו האימונים. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מאמן יהיה השאלה מתי? כל יום שעובר זה פחות יום אימון עם המאמן והצוות שלו כי הם יצטרכו לשבת בבידוד אחרי שכבר יתחילו האימונים. 

אני מניח שמכבי לוקחת את הכל בחשבון ופועלת במרץ כדי להחתים מאמן כמה שיותר מוקדם. ועדיין זאת סיטואציה לא פשוטה בטח למועדון מישראל שנוהג להחתים מאמנים זרים בשנים האחרונות.

אז קצת סבלנות.

1 hour ago, קובי השועל said:

לא מבין איך ואפא עדיין מתעקשים על פאייר פלאי כשאנחנו בעידן מגפה עולמית של פעם ב100 שנה. הזיה.

למה אתה חושב שזה משנה משהו? זה אומר שמיטש יתן 20 מעבר להכנסות. ואם הן יורדות בחצי? אין פייר פליי. מה אתה חושב שיקרה? 

39 דקות לפני, משה פרימו said:

כסף מדבר יפה וזה גם רק לשנה אחת וגם בהנחה  שלא רק מכבי לא תוכל להשתתף במוקדמות אלא גם שאר הקבוצות.

גולדהאר הראה בעבר שאין לו בעיה להשקיע כסף במכבי, הפיירפליי בתכלס עוצר אותנו ותוקע את ההתקדמות לשלב הבא בלי סיבה הגיונית אז אחרי שנתיים בלי אירופה והמצב הנוכחי הייתי מוותר גם השנה אם הייתי יודע שזה יעזור לקבוצה בעתיד..

לא תוקע כלום בתכלס. ההכנסות ירדו ב50 אחוז כרגע, קל. מה אתה מצפה?

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אוי. ממש קשה עם מיטש כבר עשור. זה מה שיש, ככה הוא פעל גם בתקופות טובות יותר. מברך על מה שיש.

3 דקות לפני, המכבייה said:

אוי. ממש קשה עם מיטש כבר עשור. זה מה שיש, ככה הוא פעל גם בתקופות טובות יותר. מברך על מה שיש.

איפה ראית שאמרתי שקשה??

קרישי רשם שאנחנו מצפים ובגלל זה מתאכזבים, אז הגבתי לו שבסך הכל מחכים למאמן. תקרא על מה הגבתי לפני שאתה קופץ.

ואגב, כן, אני חושב שההתנהלות סביב עניין המאמן צריכה להיות טובה יותר, אבל עם זה אני מבין את הקשיים הקיימים ואני מודה כל יום על מיץ'.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איפה ראית שאמרתי שקשה??

קרישי רשם שאנחנו מצפים ובגלל זה מתאכזבים, אז הגבתי לו שבסך הכל מחכים למאמן. תקרא על מה הגבתי לפני שאתה קופץ.

ואגב, כן, אני חושב שההתנהלות סביב עניין המאמן צריכה להיות טובה יותר, אבל עם זה אני מבין את הקשיים הקיימים ואני מודה כל יום על מיץ'.

אני יודע שזה לא מכביסטי, אבל אני באמת בא עם יחסית רף ציפיות נמוך לעונה הבאה.

חלקים מאוד משמעותיים בפאזל המושלם של השנים האחרונות עוזבים, זאת תהייה קבוצה חדשה, עידן חדש ויהיה לא קל להרכיב את הקבוצה עם הקורונה מצד אחד והפיירפלי מהצד השני.

אני שמח שיש לנו מאגר כשרונות אדיר שיכול להוות את הבסיס לאמפריה הבאה אבל לא משוכנע שזה יקרה כבר בשנה הבאה.

11 דקות לפני, המכבייה said:

לא תוקע כלום בתכלס. ההכנסות ירדו ב50 אחוז כרגע, קל. מה אתה מצפה?

מצפה שמכבי תוכל להתנהל ללא מגבלות הפיירפליי, במצב רגיל שחקן כמו ג'ראלדש כבר חתום פה ממזמן בלי לחשוב כמה מהתקציב הוא תופס או כמה שחקנים צריך כדי לפנות מספיק שכר כדי שתהיה אפשרות להחתים אותו,אז כן זה תוקע את מכבי מאוד.

אני בטוח שללא הגבלות הפיירפליי גולדהאר אולי כן היה מקצץ בשכר בגלל הקורונה אבל כן היה שם כסף כדי לשמור על שחקנים כמו ג'ראלדש.