Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

35 דקות לפני, kutomer said:

הוא עזב כי בשום מצב לא היה מקבל חוזה כזה ממכבי.

אין בעיה, הוא עזב בשביל כסף - כי הוא קיבל חוזה גבוה בקבוצה אחרת. לגיטימי ולא קשור לזה שחיכה למכבי. מעצבן אותי שהופכים אותו לקדוש מעונה.

14 דקות לפני, duss21 said:

אין בעיה, הוא עזב בשביל כסף - כי הוא קיבל חוזה גבוה בקבוצה אחרת. לגיטימי ולא קשור לזה שחיכה למכבי. מעצבן אותי שהופכים אותו לקדוש מעונה.

חיפה הציעה לו לשנתיים ואנחנו לשנה, אם זוכר נכון.

32 דקות לפני, duss21 said:

בעונה האחרונה שלו אצלינו הוא שיחק פחות והיה ברור שאם ישאר ישחק עוד פחות, לכן זה לגיטימי שהלך לקבוצה שבה הוא אמור היה לשחק יותר בעונה-שתיים האחרונות בקריירה.

לא מבין איך אפשר להגיד משהו רע על שחקן שהיה חלק מרכזי מאוד בשינוי שעבר המועדון בעשור האחרון ונתן לנו כל כך הרבה.

אוהדים חראות, כמו אלה שקיללו את ראדי, לך תבין.

אני זוכר שראיתי אותו שנה שעברה ואמרתי לו תודה על כל הרגעים המאושרים במכבי, המנוע!

5 דקות לפני, Saar said:

בעונה האחרונה שלו אצלינו הוא שיחק פחות והיה ברור שאם ישאר ישחק עוד פחות, לכן זה לגיטימי שהלך לקבוצה שבה הוא אמור היה לשחק יותר בעונה-שתיים האחרונות בקריירה.

לא מבין איך אפשר להגיד משהו רע על שחקן שהיה חלק מרכזי מאוד בשינוי שעבר המועדון בעשור האחרון ונתן לנו כל כך הרבה.

גם ראדי היה חלק מרכזי בשינוי...

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם ראדי היה חלק מרכזי בשינוי...

אני מאוד מעריך גם את ראדי על התקופה שלו איתנו, אבל המקרה שונה ועדיף לא להיכנס לזה.

ההשוואה בין אלברמן לטיבי לא נכונה אגב, כי טיבי הוא בלם שזה תפקיד שאפשר להזדקן בו קצת יותר, היה בן 31 בקיץ שעבר ויש לו עכשיו עוד לפחות 3 שנים לפניו בזמן שאלברמן היה בן 34 וכנראה ידע שאין לו יותר מעונה או אולי שתיים לשחק.

10 hours ago, nirnir20 said:

כולם נשארים חוץ מאמדור וזה חלון ממש טוב בשבילי 

10 hours ago, duss21 said:

מה החלון האידיאלי (והריאלי כמובן) בשבילך?

להרגשתי זה כבר לא יכול לקרות.

עזיבה של שני שחקני הגנה לפחות מרגישה בלתי נמנעת.

אצילי ומיכה.

מאמן.

12 hours ago, judymaccabi said:

יש לי שתי מילים בשבילך - איתן טיבי

היית יכולה להרחיב במילים זה עדיין לא הופך את ההשוואה הזו לנכונה . טיבי בגיל 31 הרוויח חצי מיליון יורו נטו ומכבי רצו שיקצץ אחרי עונה ללא דקות משחק. גל אלברמן בגיל 34 סיים חוזה ולא קיבל שום הצעה (לא לעונה ולא בטיח , גם אם ינפיצו כאן איזה לינק שיקרי) . הדבר הכי מצחיק שאלברמן לא נשאר במכבי כי בקבוצה זיהו את הנסיגה ביכולת וגם אלברמן הגיע לתחושת מיצוי אחרי 7 עונות עם 3 אליפויות והופעות בצ׳מפיונס ובאירופית . כשחקן חופשי ללא חוזה ביד חתם על חוזה משוגע עבור שחקן בגילו בקבוצה גדולה יחסית אשדוד עם תארים . זה הכל . מי אתם שתשפטו אדם שנותר ללא מקום עבודה וקיבל חוזה חלומי עבורו ? מתי הילדותיות תפסיק להשתלט לכם על המוח ? חוסר ההערכה שלכם לשחקן עבר די מזכיר את הקופים האפסים . שחקן שתרם המון למועדון בכל האספקטים והיה דומיננטי, איכותי ושימש דוגמא לשני הקשרים הדפנסיבים הכי טובים בארץ היום שבכל ראיון מזכירים את זה , אחד מהם שחקן העונה אפילו . קצת כבוד ילדים .

9 hours ago, turgi said:

להרגשתי זה כבר לא יכול לקרות.

עזיבה של שני שחקני הגנה לפחות מרגישה בלתי נמנעת.

אצילי ומיכה.

מאמן.

עד איביץ כל מאמי שבא הלך אחרי שנה אז אין סיבה שהפעם לא יבוא מאמן טוב 

שנה שעברה ההגנה שלך הייתה דסה סבוריט שרן ופיבן, יכןל להיות לנו עדיין הגנה מעולה כמו שנה שעברה עם שירן טיבי סבוריט ומגן זר/ דסה

לגבי מיכה ואצילי כנראה הם לא אשמים ואם הם לא אשמים הם נישארים במכבי (ככה ההיגיון אומר לפחות)

11 hours ago, MTA For Ever said:

היית יכולה להרחיב במילים זה עדיין לא הופך את ההשוואה הזו לנכונה . טיבי בגיל 31 הרוויח חצי מיליון יורו נטו ומכבי רצו שיקצץ אחרי עונה ללא דקות משחק. גל אלברמן בגיל 34 סיים חוזה ולא קיבל שום הצעה (לא לעונה ולא בטיח , גם אם ינפיצו כאן איזה לינק שיקרי) . הדבר הכי מצחיק שאלברמן לא נשאר במכבי כי בקבוצה זיהו את הנסיגה ביכולת וגם אלברמן הגיע לתחושת מיצוי אחרי 7 עונות עם 3 אליפויות והופעות בצ׳מפיונס ובאירופית . כשחקן חופשי ללא חוזה ביד חתם על חוזה משוגע עבור שחקן בגילו בקבוצה גדולה יחסית אשדוד עם תארים . זה הכל . מי אתם שתשפטו אדם שנותר ללא מקום עבודה וקיבל חוזה חלומי עבורו ? מתי הילדותיות תפסיק להשתלט לכם על המוח ? חוסר ההערכה שלכם לשחקן עבר די מזכיר את הקופים האפסים . שחקן שתרם המון למועדון בכל האספקטים והיה דומיננטי, איכותי ושימש דוגמא לשני הקשרים הדפנסיבים הכי טובים בארץ היום שבכל ראיון מזכירים את זה , אחד מהם שחקן העונה אפילו . קצת כבוד ילדים .

אתה ממש מעוות את מה שבאמת קרה, העובדות הן היא שאלברמן לא חיכה למכבי, לא חיכה להצעה וסגר בחיפה עוד לפני שנגמרה העונה, בעודו שחקן מכבי שאמור להיות מחויב ב100 אחוז למועדון. אני כמובן לא שונאת אותו וברור לי שאכפת לו רק מעצמו ובאיזשהו מקום די בצדק, אבל מצד שני אני לא מייפה את המעבר שלו ואת השימוש הציני בנפש הספורטאי להצדיק את המעבר שלו.

46 דקות לפני, YoC said:

בשבילנו כבר נגמר

אין לך מושג עד כמה הוא רק התחיל, אבל רק חד צדדית

1 hour ago, nirc2 said:

אין לך מושג עד כמה הוא רק התחיל, אבל רק חד צדדית

"לא נשאר לנו אלא לחבק את הצער
להגיד אתמול היה טוב ויהיה גם מחר
אתמול היה טוב אתמול היה טוב
אתמול היה טוב ויהיה גם מחר".

2 hours ago, judymaccabi said:

אתה ממש מעוות את מה שבאמת קרה, העובדות הן היא שאלברמן לא חיכה למכבי, לא חיכה להצעה וסגר בחיפה עוד לפני שנגמרה העונה, בעודו שחקן מכבי שאמור להיות מחויב ב100 אחוז למועדון. אני כמובן לא שונאת אותו וברור לי שאכפת לו רק מעצמו ובאיזשהו מקום די בצדק, אבל מצד שני אני לא מייפה את המעבר שלו ואת השימוש הציני בנפש הספורטאי להצדיק את המעבר שלו.

אף אחד לא מייפה או מצדיק את המעבר . העניין הוא לא להיות עם זיכרון קצר ולשכוח מה הוא נתן למועדון במשך 7 עונות רצופות . 

2 דקות לפני, thunderbolt said:

אם נחסוך השנה על רכש, יהיה לנו יותר כסף לבזבז בקיץ של 2021 כשהפייר פליי יגמר?

אם זה עובד ככה אז יש לנו המון כסף לבזבז כי לא קנינו שחקן משהו כמו שנתיים?